York St John University

Introduction

Read the Official Description

האסטרטגיה שלנו

אנחנו כבר לחנך תלמידים מעוררי השראה בקמפוס שלנו ביורק מאז 1841. הצלחתנו והישגינו לאורך השנים נובעים בחלקם מיכולתנו המוסדית לתכנן ביעילות, להציב מטרות ברורות ולמקד את מאמצינו בהשגתם.

2012-15 הייתה תקופה של צמיחה, הצלחה והכרה חיצונית מוגברת עבור האוניברסיטה. עכשיו יש לנו יותר תלמידים מאשר אי פעם בעבר שלנו, השגת ו שיעורי התואר הבוגר יש רק לעתים נדירות. הפרופיל שלנו בתחום ההשכלה הגבוהה גדל באמצעות ההצלחות שלנו ואת המוניטין הגדל שלנו מנהיגות וניהול יעיל של האוניברסיטה. עבדנו קשה על שיפור הקורסים שלנו, מתקנים, תקנים אקדמיים, ממשל וניהול.

בשיתוף פעולה הדוק עם הנציגים שלנו ואת הצוות ברחבי האוניברסיטה, פיתחנו תוכנית אסטרטגית שאפתנית ומרגשת עבור 2015-20. זוהי מסגרת המאפשרת לנו לאסוף, להבין, לתעדף ולפקח על התקדמות לקראת מטרות מפתח. באמצעות יישומה, נציב את האוניברסיטה לעסוק במערבולות במגזר ההשכלה הגבוהה ולהמשיך להציע הזדמנויות למידה מצוינות לכלל התלמידים והצוות שלנו.

הצג תוכנית אסטרטגית מלאה

הורדה תוכנית אסטרטגית 2015 (PDF 5.1 MB)

יורק St John דוח שנתי 2015 - 2016 (PDF, 2.9MB)

שליחות, ערכים וחזון

הגודל שלנו, האתוס הקהילתי החזק שלנו והגישה האישית שלנו ללמידה הפכו אותנו למקום מיוחד ללמוד במשך כל השנים האלה.

התלמידים והצוות שלנו תורמים תרומה משמעותית למארג האוניברסיטה ואנו מקווים שהחוויות שלהם כאן מעניקים להם לעצב את קהילותיהם לאורך כל חייהם.

אנו מציעים לתלמידים ולצוות הזדמנויות אישיות ללמוד ולגדול - הן מבחינה אקדמית והן מבחינה אינדיווידואלית - והדבר מתבצע על ידי רמות גבוהות של אינטראקציות בין תלמידים לסגל הקהילה שלנו. אנו מתגאים בזיהוי ופיתוח הפוטנציאל בכל תלמידינו וצוותנו.

המשימה שלנו

כדי לעורר את התלמידים ואת הצוות שלנו כדי להגיע מלוא הפוטנציאל שלהם, ידע מראש, ולתרום תרומה חיובית לעולם.

הערכים שלנו

אנחנו קהילה כוללת, חדשנית, טרנספורמטיבית ושאפתנית עם תחושה חזקה של שייכות.

החזון שלנו

אנחנו נהיה הטובים באוניברסיטאות קטנות באנגליה.

באמצעות האסטרטגיה שלנו אנו:

  • לשפר את איכות חווית התלמיד, תוך התמקדות מיוחדת בלמידה, הוראה ומחקר, כך שבוגרינו יפתחו כישורי חיים ועבודה.
  • לטפח קהילה עשירה ומגוונת מבחינה תרבותית, שמירה על תחושת הקהילה נבנה מעל 175 שנים.
  • לספק צמיחה מספרי התלמידים שלנו - הבית / האיחוד האירופי, בינלאומי ותארים מתקדמים.
  • להבטיח חוסן כלכלי וארגוני שלנו.

אתה יכול לראות את המשימה שלנו , ערכים וחזון עבור עצמך.

כל מי שעובד כאן ביורק סנט ג'ון משחק חלק שווה בהצלחתנו. אז זה תלוי בכולנו לכבד את המשימה שלנו, ערכים וחזון, שיתוף אחריות וגאווה הקהילה באוניברסיטה, שיפור הדרך בה אנו עובדים, יצירת סביבת לימוד טובה יותר ולבנות על ההצלחה שלנו. מסגרת התרומה שלנו (PDF, 0.4MB) מגדירה את כל התכונות והתנהגויות שאנו מחפשים בכל האנשים שלנו.

קמפוס ומתקנים

יורק אוניברסיטת סנט ג'ון היא אוניברסיטה יוצאת דופן, ידועה למצוינות האקדמית שלה ואת אופי תגובה, תמיד לשים את התלמיד בלב כל מה שהיא עושה. הקמפוס המפואר שלנו ממוקם במרכז העיר ההיסטורית של יורק.

אתר האחד עשרה דונמים שלנו בהליכה של לורד מאיור נמצא בסביבה מדהימה מול מינכן יורק (York Minster) המפורסם בעולם, על פני חומות העיר. קמפוס עטורת הפרסים שלנו עברה שינוי של 100 מיליון ליש"ט במהלך 10 השנים האחרונות כדי להבטיח לתלמידים ליהנות מהסביבה הנכונה שבה יוכלו ללמוד ולחיות. נבנה במקור סביב quadrangle, בניינים חדשים יותר, כולל דה גריי קורט ומרכז מזרקות הלמידה שבו בתים הספרייה, מתקני IT ו תיאטרון ההרצאות המודרנית. בניין Foss מאכלס את אולם הספורט שלנו, מעבדה לפיזיולוגיה, מעבדה לביומכניקה, מעבדה לפסיכולוגיה, חדר כושר, מעבדות פיזיותרפיה וחדרי הוראה כלליים.

מתקנים נוספים כוללים סטודיו למחול, סטודיו דרמה, חדרי מוסיקה (מעשית וטכנית), מתקני ייצור סרטים וטלוויזיה, סוויטות עריכה ואולפני אמנות ועיצוב ייעודי. ישנם מספר חנויות קייטרינג ואגודת הסטודנטים יש בר, בית קפה, חנות ומשרדים בקמפוס.

This school offers programs in:
  • אנגלית

צפה MA » צפה MSc » צפה Health BScs » צפה תארים ראשונים » צפה BScs »

Programs

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

תואר שני בלשנות יישומית: TESOL

בקמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית August 2019 הממלכה המאוחדת York

התוכנית מיועדת למורים מוסמכים ומכוונים לאנגלית לדוברי שפות אחרות. היא מושכת סטודנטים מחלקים שונים של העולם, המביאים איתם מגוון רחב של רקע חינוכי וחוויות. זה נותן לנו הזדמנות להגביר את ההבנה הבין תרבותית שלנו ואת הידע של הקשרים הוראה ולמידה ברחבי העולם. יתר על כן, באמצעות פורומים מקוונים, אנו שואפים לספק הזדמנויות מעשיות לך לתקשר עם אנשי מקצוע שפה ברחבי העולם. [+]

סקירה כללית על הקורס

התוכנית מיועדת למורים מוסמכים ומכוונים לאנגלית לדוברי שפות אחרות. היא מושכת סטודנטים מחלקים שונים של העולם, המביאים איתם מגוון רחב של רקע חינוכי וחוויות. זה נותן לנו הזדמנות להגביר את ההבנה הבין תרבותית שלנו ואת הידע של הקשרים הוראה ולמידה ברחבי העולם. יתר על כן, באמצעות פורומים מקוונים, אנו שואפים לספק הזדמנויות מעשיות לך לתקשר עם אנשי מקצוע שפה ברחבי העולם.

אנו משקפים באופן ביקורתי על תיאוריות של, ומחקרו, את הבעיה של הדרך הטובה ביותר ללמוד וללמד שפה נוספת. מטרתנו היא לסייע לך לשפר את כישורי המחקר שלך ולעודד אותך להציג ולפרסם את הממצאים שלך להוראת השפה האנגלית ולקהילת בלשנות שימושית.... [-]


MSc

MSC ניהול עסקים בינלאומיים

בקמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית August 2019 הממלכה המאוחדת York

תוכנית הלימודים תוכננה בקפידה על מנת להבטיח כי יש איזון של תיאוריה ליישום וכי יש הזדמנויות קבועות לך לעסוק עם העולם של העסק. יהיה אורח קבוע קלט מן אנשי מקצוע עסקיים, מקרה מחקרים ופרויקטים מודולים שיאפשרו לך ליישם את הידע שלך על התיאוריה למגוון של תרחישים עסקיים בעולם האמיתי. [+]

סקירה כללית על הקורס

תוכנית הלימודים תוכננה בקפידה על מנת להבטיח כי יש איזון של תיאוריה ליישום וכי יש הזדמנויות קבועות לך לעסוק עם העולם של העסק. יהיה אורח קבוע קלט מן אנשי מקצוע עסקיים, מקרה מחקרים ופרויקטים מודולים שיאפשרו לך ליישם את הידע שלך על התיאוריה למגוון של תרחישים עסקיים בעולם האמיתי.

התוכנית מציעה הזדמנויות להרהר, להעריך וליישם מפתח בינלאומי תיאוריות וניהול מושגים, כמו גם עידוד חשיבה יצירתית וחדשנית ביישום של מודלים ניהוליים רלוונטיים. כפי שאתה התקדמות דרך הלימודים שלך אתה לא רק להיות לימד תיאוריה אקדמית בנושא לנושא, תוכלו גם להיות מעודדים ונתמכים לפתח מיומנויות שיכינו אותך לפיתוח הקריירה שלך בניהול, במיוחד הקשורים לעסקים בינלאומיים.... [-]


Contact

כתובת Lord Mayor's Walk, York
York, England, הממלכה המאוחדת