York St John University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

האסטרטגיה שלנו

אנחנו מחנכים ומפיצים תלמידים בקמפוס שלנו ביורק מאז 1841. ההצלחה וההישגים שלנו לאורך השנים נובעים בחלקם מיכולתנו המוסדית לתכנן ביעילות, להציב מטרות ברורות ולמקד את מאמצינו בהשגתם.

2012-15 הייתה תקופה של צמיחה, הצלחה והכרה חיצונית מוגברת עבור האוניברסיטה. כעת יש לנו יותר תלמידים מאשר אי פעם בעבר, שיעורי ההמשכיות, ההשתלמות והבוגרים שלנו לא היו גבוהים יותר. הפרופיל שלנו בתחום ההשכלה הגבוהה גדל באמצעות ההצלחות שלנו ואת המוניטין הגדל שלנו מנהיגות וניהול יעיל של האוניברסיטה. עבדנו קשה על שיפור הקורסים שלנו, מתקנים, תקנים אקדמיים, ממשל וניהול.

בשיתוף פעולה הדוק עם הנציגים שלנו ואת הצוות ברחבי האוניברסיטה, פיתחנו תוכנית אסטרטגית שאפתנית ומרגשת עבור 2015-20. זוהי מסגרת המאפשרת לנו לאסוף, להבין, לתעדף ולפקח על התקדמות לקראת מטרות מפתח. באמצעות יישומה, נציב את האוניברסיטה לעסוק במערבולות במגזר ההשכלה הגבוהה ולהמשיך להציע הזדמנויות למידה מצוינות לכלל התלמידים והצוות שלנו.

משימה, ערכים וחזון

הגודל שלנו, האתוס הקהילתי החזק שלנו והגישה האישית שלנו ללמידה הפכו אותנו למקום מיוחד ללמוד במשך כל השנים האלה.

התלמידים והצוות שלנו תורמים תרומה משמעותית למארג האוניברסיטה ואנו מקווים שהחוויות שלהם כאן מעניקים להם לעצב את קהילותיהם לאורך כל חייהם.

אנו מציעים לתלמידים ולצוות הזדמנויות אישיות ללמוד ולגדול - הן מבחינה אקדמית והן מבחינה אינדיווידואלית - והדבר מתבצע על ידי רמות גבוהות של אינטראקציות בין תלמידים לסגל בקהילה שלנו. אנו מתגאים בזיהוי ופיתוח הפוטנציאל בכל תלמידינו וצוותנו.המשימה שלנו

כדי לעורר את התלמידים ואת הצוות שלנו כדי להגיע מלוא הפוטנציאל שלהם, ידע מראש, ולתרום תרומה חיובית לעולם.הערכים שלנו

אנחנו קהילה כוללת, חדשנית, טרנספורמטיבית ושאפתנית עם תחושה חזקה של שייכות.החזון שלנו

אנחנו נהיה הטובים באוניברסיטאות קטנות באנגליה.

באמצעות האסטרטגיה שלנו אנו:

  • לשפר את איכות חווית התלמיד, תוך התמקדות מיוחדת בלמידה, הוראה ומחקר, כך שבוגרינו יפתחו כישורי חיים ועבודה.
  • לטפח קהילה עשירה ומגוונת מבחינה תרבותית, שמירה על תחושת הקהילה נבנה מעל 175 שנים.
  • לספק צמיחה מספרי התלמידים שלנו - הבית / האיחוד האירופי, בינלאומי ותארים מתקדמים.
  • להבטיח חוסן כלכלי וארגוני שלנו.

אתה יכול לראות את המשימה, הערכים והחזון שלנו לעצמך .

כל מי שעובד כאן ביורק סנט ג'ון משחק חלק שווה בהצלחה שלנו. לכן, על כולנו לכבד את המשימה, הערכים והחזון שלנו, לחלוק אחריות ולהתגאות בקהילה האוניברסיטאית, לשפר את אופן העבודה שלנו, ליצור סביבת לימודים טובה יותר ולבנות על ההצלחה שלנו.

קמפוס ומתקנים

York St John University היא York St John University יוצאת דופן, ידועה למצוינות האקדמית שלה ואת אופי תגובה, תמיד לשים את התלמיד בלב כל מה שהיא עושה. הקמפוס המפואר שלנו ממוקם במרכז העיר ההיסטורית של יורק.

אתר האחד עשר דונמים שלנו בהליכה של לורד מייור נמצא בסביבה מדהימה מול מינכן יורק (York Minster) המפורסם ברחבי חומות העיר. הקמפוס עטורת הפרסים שלנו עברה שינוי של 100 מיליון ליש"ט במהלך 10 השנים האחרונות כדי להבטיח לתלמידים ליהנות מהסביבה הנכונה שבה יוכלו ללמוד ולחיות. נבנה במקור סביב quadrangle, בניינים חדשים יותר, כולל דה גריי קורט ומרכז מזרקות הלמידה שבו בתים הספרייה, מתקני IT ו תיאטרון ההרצאות המודרנית. בניין פוס מאכלס את אולם הספורט שלנו, מעבדה לפיזיולוגיה, מעבדה לביומכניקה, מעבדה לפסיכולוגיה, חדר כושר, מעבדות פיזיותרפיה וחדרי הוראה כלליים.

מתקנים אחרים כוללים סטודיו למחול, סטודיו דרמה, חדרי מוסיקה (מעשית וטכנית), מתקני ייצור סרטים וטלוויזיה, סוויטות עריכה ואולפני אמנות ועיצוב ייעודי. ישנם מספר חנויות קייטרינג ואגודת הסטודנטים יש בר, בית קפה, חנות ומשרדים בקמפוס.

מיקומים

יורק

כתובת
Lord Mayor's Walk, York
יורק, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך