Westminster Kingsway College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

ווסטמינסטר קינגסוואי קולג 'היא אחת מספקי החינוך הגדולים ביותר במרכז לונדון ומתגאה במרכזי הוראה ברחבי הבירה, המציעים מגוון רחב של קורסים, כולל אנגלית, מסלול לאוניברסיטה קורסים ותואר ראשון קורסים.

בכל שנה ווסטמינסטר קינגסוואי קולג ' מברך סטודנטים בינלאומיים מכל רחבי העולם . קהילת המכללה הקוסמופוליטית שלנו כוללת מעל 60 לאומים דוברי 54 שפות שונות . אנו מברכים על תלמידים מכל הלאומים אשר התיישבו בבריטניה או נסעו ללונדון במיוחד כדי ללמוד איתנו. אתה יכול ללמוד לצד תלמידים מכל רחבי העולם ואת הניסיון שלך איתנו יהיה מועשר מאוד על ידי מגוון זה. המכללה מציעה מגוון רחב של קורסים עם הזדמנויות להתקדם לאוניברסיטה. יש לנו מוניטין מעולה בתעשיית האירוח והבוגרים הבולטים שלנו כולל את השף טלוויזיה ג'יימי אוליבר.

59923_soho.jpg

כל הקורסים המוצעים על ידי ווסטמינסטר קינגסוואי קולג ' נועדו לעזור לך להפיק את המרב החוויה החינוכית שלך. אנו מציעים מגוון קורסים לסטודנטים בינלאומיים המבקשים לפתח מיומנויות מקצועיות או להשיג הכשרה אקדמית.

ווסטמינסטר קינגסוואי קולג 'הוא מוכר על ידי המועצה הבריטית להוראת אנגלית הוא חבר של אנגליה בבריטניה. ווסטמינסטר קינגסוויי קולג 'הוראה של אנגלית גם הוכר כמרכז מצוינות על ידי אל גאזט, העיתון עבור השפה האנגלית וחינוך בינלאומי, על פי הבדיקה האחרונה המועצה הבריטית.

קורסים מומחים ב Westminster Kingsway College כוללים:

 • קורסים בינלאומיים לאנגלית
 • הבינלאומי דיפלומות אירוח בקולינריה
 • קורסים מקצועיים בתעשיות יצירתיים
 • תארים לתואר ראשון ב עסקים ואמנויות בישול

59924_ImagecopyrightWestminsterKingswayCollege13.jpg

למה ללמוד איתנו

על ידי בחירה ללמוד בווסטמינסטר קינגסוואי קולג 'יהיה לך צעד גדול לקראת יצירת עתיד מרגש ומוצלח, תוך כדי ללמוד באחת הערים המרגשות ביותר תוססת בעולם. נסיעה ללונדון, אנגליה ואתה יכול ללכת ברחובות כמו המלכים, קווינס, הנסיכים, ואת הנסיכות שלמדת בכיתה היסטוריה, לקרוא על בעיתונים לראות בטלוויזיה. מעיין לונדון, אל הגלריה הלאומית ומגדל לונדון, בין אם אתם מעדיפים היסטוריה או אמנות מודרנית, תמצאו אותה כאן בעיר מרגשת זו. ניתן לטייל בפארקים היפים שלנו ולגנים, לבקר במוזיאונים ובגלריות ברמה עולמית ולספוג את התרבות, האמנות היפה והתיאטרון. תוכלו גם לבקר במקומות הסמוכים כגון קו החוף של ברייטון, גני קנט, מקום הולדתו של שייקספיר בסטרטפורד-אפון-אבון ובית המלוכה המפורסם של טירת וינדזור. מלון וסטמינסטר קינגסוואי קולג '(Westminster Kingsway College) ממוקם בלב העיר, ומרכזי ההובלה העיקריים בקרבת מקום מאפשרים לכם לנסוע לשכנינו האירופיים.

למה ווסטמינסטר קינגסווי קולג '

סטודנטים בינלאומיים ווסטמינסטר קינגסוואי קולג 'יש גישה למגוון רחב של קורסים בסביבה ידידותית ומקצועית לתת לך את חווית הלמידה הטובה ביותר.

המכללה תציע לכם:

 • הוראה מדרגה ראשונה של מרצים ומאמנים שעבדו בענף שבחרת פיתחו את כישורי ההוראה שלהם כדי לעזור לך ללמוד ולהשיג את רוב מן המומחה שבחרת הנושא
 • מדריכים וקציני תמיכה זמינים כדי לתמוך בך במהלך הלימודים
 • התקדמות למגוון רחב של אוניברסיטאות כולל אוניברסיטת ראסל אוניברסיטאות
 • תוצאות מצוינות עבור תלמידים מחויבים ללימודים שלהם ואת הקורסים יעיל עלות המספקים לך ערך לכסף
 • מתקני המחלקה הראשונה ומשאבים בכל מרכזי המכללה שלנו עם גישה חופשית לאינטרנט וחברות במרכזי הלמידה שלנו. מרכזי הלמידה עוצבו במיוחד עבור דוברי שפות, למעט אנגלית, המבטיחה שכל התלמידים הבינלאומיים יוכלו לעשות שימוש מלא במתקנים.
 • מיקום מעולה ליד קווי הרכבת התחתית ותחנות הרכבת התחתית במרכז לונדון
 • צוות בינלאומי וצוות תמיכה לסטודנטים המספקים עזרה וייעוץ לאורך כל הלימודים
 • הזדמנות לקחת חלק בתחרויות ואירועים לאומיים בזמן שאתה לומד בבית ווסטמינסטר קינגסוואי קולג '
 • סביבת למידה בטוחה ונוחה שתעזור לכם למקסם כל הזדמנות כדי להשיג את המטרות האישיות שלכם.

תמיכה משרדית בינלאומית

הקצין הבינלאומי הוא נקודת הקשר הראשונה לסטודנטים בינלאומיים המעוניינים לפנות ללימודים במכללת קינגסווי ווסטמינסטר. אנחנו יכולים גם להציע מגוון רחב של תמיכה נוספת לסטודנטים בינלאומיים ב Westminster Kingsway College כדי לעזור לך עם ייעוץ על התקדמות הקורס וייעוץ פיננסי. אנו גם מסייעים לסטודנטים בינלאומיים עם מציאת לינה, באמצעות ספקי אירוח מיוחדים.

וִיזָה

ווסטמינסטר קינגסוואי קולג 'היא נותנת חסות 4. הצוות המקצועי שלנו יסייע לכם בתהליך הגשת בקשה לויזת שכבות 4 ויחסים לטווח קצר.

מיקומים

לונדון

כתובת
Victoria Centre, Vincent Square
SW1P 2PD לונדון, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

כרגע אין תוכניות לתצוגה

צמצם את החיפוש לעיל, לבדוק את הקטגוריות הפופולריות שלנו מתחת או לבצע חיפוש לפי מילות מפתח.


... or simply by choosing your degree: