University of Surrey

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

עלינו

University of Surrey הוקמה ב- 9 בספטמבר 1966 עם מתן אמנת המלוכה שלה, אך שורשיה חזרו לדאגה של סוף המאה ה -19 כדי לספק גישה רבה יותר להשכלה גבוהה והגבוהה יותר לתושבים העניים של לונדון.

המכון הפוליטכני של Battersea

מבשר האוניברסיטה, המכון הפוליטכני של באטרסאה הוקם בשנת 1891 והחל להתרכז במדע וטכנולוגיה מסביבות 1920, כשהוא מלמד סטודנטים ביום ובערב לתארים באוניברסיטת לונדון.

המוניטין האקדמי שלה גדל בהתמדה עד לנקודה שבה, בשנת 1956, היה זה אחד המוסדות הראשונים שהוגדרו כ"מכללה לטכנולוגיה מתקדמת ". זה נקרא שם המכללה הטכנולוגית Battersea בשנת 1957.

המעבר לגילדפורד

בתחילת שנות השישים המכללה הצמיחה את הבניין הראשי שלה ברחוב Battersea Park ובשנת 1962 הוחלט להעביר את המוסד לגילדפורד.

זמן קצר לאחר מכן, בשנת 1963, דוח רובינס הציע כי מכללת Battersea צריכה להתרחב ולהיות אוניברסיטה שמעניקה תארים משלה.

פארק המחקר סורי

אחד הפיתוחים המשמעותיים ביותר של האוניברסיטה היה פארק המחקר סורי, שנפתח על ידי HRH הדוכס מקנט בשנת 1985.

הפארק מאכלס כיום למעלה ממאה חברות, המעסיקות כ -2,500 עובדים העוסקים בפעילות מחקר ופיתוח - שרבות מהן קשורות מקרוב לעבודת הפקולטות של האוניברסיטה עצמה.

פיתוח פארק אחוזה

בהתחשב באילוצי החלל בקמפוס הראשי של סטורי היל של סארי, בשנות האלפיים האוניברסיטה התרחבה לקמפוס חדש בפארק מנור.

במרחק של קילומטר וחצי מגבעה סטג ומחובר אליו באמצעות רשת של שבילי שבילים ושבילי אופניים, משמש כיום מנור פארק לאזור גדול של מגורים לסטודנטים וכן פארק הסורי ובית הספר לרפואה וטרינרית.

חיזוק הקשרים בבית ומחוצה לה

בשנת 2006 הוקם המכון הבינלאומי של סורי-DUFE (SII-DUFE) כמוסד לשותפות אקדמית משותפת בין University of Surrey ואוניברסיטת דונגביי למימון וכלכלה בדאליאן, סין.

SII-DUFE מציעה תכניות איכותיות ביותר בנושאים המתאימים לניהול עסקים וניהול תיירות, המשלבים סטנדרטים אקדמיים גבוהים והצלחה בתעסוקה בעיר חוף נעימה בצפון מזרח המדינה.

מערכת היחסים ארוכת השנים שלנו עם בית הספר למשחק של גילדפורד (GSA) התהפכה עוד יותר בשנת 2009, שכן הקונסרבטוארון - המתמחה במשחק ובתיאטרון מוזיקלי - חתם על הסכם מיזוג עם האוניברסיטה.120732_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

400 מיליון ליש"ט בהשקעה בקמפוס

מאז שנת 2000 עברה האחוזה שלנו באמצעות תוכנית פיתוח ושיפור בניה בסך 400 מיליון ליש"ט - כולל 130 מיליון ליש"ט על מגורים לסטודנטים, 36 מיליון ליש"ט בפארק הסורי של סורי, 16 מיליון ליש"ט במרכז הספרייה והלמידה ו -4.5 מיליון ליש"ט בפארק מרכז אמנויות קיסוס.

נוסף על כך, הגיעה השקעה נוספת בצורת בית ספר חדש לרפואה וטרינרית בסך 45 מיליון ליש"ט ותמיכה של 70 מיליון ליש"ט במרכז החדשנות 5G, אחד ממרכזי המחקר הראשונים בעולם המוקדשים לתקשורת סלולרית וטכנולוגיות אינטרנט עתידיות.

125 שנה לעיצוב העתיד

בשנת 2016 חגג סורי 125 שנים להקמתו. בעוד שהמוסד התפתח משמעותית באותה תקופה, המחויבות שלנו לפעילות אקדמית מהשורה הראשונה ופתרונות בעולם האמיתי נותרה קבועה.

עם המומחיות הגוברת שלנו בתחומים כמו אנרגיה בת-קיימא, טלקומוניקציה, חלל, בקרת מחלות ובריאות, אנו נלהבים להפוך את הידע החדש שאנו מייצרים לחידושים מעשיים המשפרים את חיי האנשים.

אוניברסיטת השנה 2016

שמחנו שזכינו לתואר אוניברסיטת השנה ב"טיימס "ובמדריך האוניברסיטאי טיימס סאנדיי טיימס 2016.

מספר הסטודנטים הנוכחי

בשנה האקדמית 2018-19 יש לנו מעל 16,000 סטודנטים בסורי - וכן 615 הלומדים לשלב הראשון בקורסים בקמפוס שלנו בסין.

  • סטודנטים לתואר ראשון: 13,289
  • סטודנטים לתארים מתקדמים (לימודים): 2,526
  • סטודנטים לתארים מתקדמים (מחקר): 1,085

גוף סטודנטים בינלאומי

36 אחוז מהסטודנטים בסורי הם מחוץ לבריטניה, ועוזרים להפגין הן את מגוון גופי הסטודנטים שלנו והן את המוניטין הבינלאומי שהאוניברסיטה נהנית ממנו.

בינלאומי

אנו גאים להיות אחת האוניברסיטאות המגוונות ביותר מבחינה תרבותית בבריטניה, כאשר למעלה מ- 140 לאומים ממלאים תפקיד בחיי האוניברסיטה.

אנו כאן כדי לעזור לכם לאורך כל הליך הגשת הבקשה - החל מייעוץ בבחירת המסלול הנכון ועד הגשת בקשה לויזה והכנות לשבועות הראשונים שלכם בסורי.

מיקומים

גוילפורד

כתובת
University of Surrey
Guildford

גוילפורד, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

MA
MSc