קרא את התיאור הרשמי

נוסדה בשנת המאה החמש עשרה, סנט אנדרוס הוא הראשון של סקוטלנד האוניברסיטה השלישית בעולם הישן ביותר בעולם דובר אנגלית

למה סנט אנדרוס

סנט אנדרוס הוא מקום ייחודי ללמוד ולחיות. ממוקם על החוף המזרחי של סקוטלנד, סטודנטים עשויים למצוא את עצמם חוצים מסלולי גולף בדרכם לכיתה, או ריצה לאורך החוף לאחר ארוחת הערב. לא רק לאוניברסיטה יש מוניטין ברמה עולמית, אלא גם מציעה מגוון רחב של פעילויות חברתיות, כולל מעל 140 חברות סטודנטים ו -50 מועדוני ספורט. מבנים היסטוריים הם juxtaposed נגד המתקנים המודרניים, ואת מסורות הסטודנטים רבים באמת לעשות ללמוד בבית סנט אנדרוס חוויה בלתי נשכחת.

סנט אנדרוס החינוך

תואר ראשון University of St Andrews מבוקש על ידי מעסיקים ברחבי העולם, בין השאר בשל המוניטין המצויין של האוניברסיטה. לתלמידים יש גישה לחלק מהפרופסורים והמרצים הטובים בעולם, והמתקנים והשירותים המתקדמים שלנו זמינים תמיד כדי לסייע לכם להגיע לפוטנציאל האקדמי שלכם במהלך הלימודים.

מוֹנֵיטִין

כמו מוסד בן 600 שנה, אין זה מפתיע כי University of St Andrews ידועה ברחבי העולם כמובילה עולמית בתחום החינוך. דירוגים גבוהים באופן עקבי שלנו בטבלאות הליגה הלאומית והעולמית מציבים אותנו בתוך 100 האוניברסיטאות המובילות בעולם.

האוניברסיטה היתה הגבוהה ביותר סקוטי אוניברסיטת הדירוג של 2019 המדריך האוניברסיטאי השלם ו נשפט להיות האוניברסיטה החמישית הטובה ביותר בבריטניה. סנט אנדרוס היה גם סקוטי העליון אוניברסיטת טיימס ואת יום ראשון טיימס אוניברסיטת מדריך 2018 ו נקרא "אוניברסיטת בריטניה של השנה לחוויית סטודנטים". The 2018 Guardian University Guide מדורגת University of St Andrews כמו השלישי באוניברסיטה הטובה ביותר בבריטניה. על פי אוניברסיטת QS World Rankings 2018, אנחנו ממוקמים 92, לציון 10 שנים כי סנט אנדרוס הפכה את 100 המובילים בעולם האוניברסיטאות.

2018 פעמים השכלה גבוהה אוניברסיטת אוניברסיטת דירוגים מדורגת University of St Andrews כאוניברסיטה 44 הטוב ביותר בעולם לאמנויות ומדעי הרוח.

כמו כן, אנו מדורגים ברמה גבוהה עבור המחקר שלנו, עם אחוז גבוה במיוחד של המחקר שלנו בפסיכולוגיה וספרות אנגלית להיות מדורג ב 4 * על ידי REF 2014, כלומר, היא מובילה בעולם מבחינת מקוריות, משמעות, או קפדנות.

דירוג נושא

University of St Andrews גם תכונות בטבלאות הליגה על המצוינות שלה בנושאים ספציפיים. רוב הנושאים המוצעים על ידי האוניברסיטה מדורגות לעתים קרובות בתוך הדף של בריטניה 10, עם הרבה להציב את המדריך 2018 Guardian University.

המוניטין של המעסיק

המוניטין הפנטסטי שלנו ברחבי העולם הופך את University of St Andrews בוגרי University of St Andrews בוגרי מאוד מוערך על ידי המעסיקים. המדריך האוניברסיטאי השלם 2019 מדרג אותנו מאוד עבור לקוחות פוטנציאליים בוגר.

סִפְרִיָה

כסטודנט באוניברסיטה, כמה בניינים סנט אנדרוס יהיה חשוב לך כמו הספרייה. האוניברסיטה מחזיקה במספר רב של אוספים וחוותה צוות כדי לעזור לך לגשת ולהשתמש המשאבים של הספרייה לתמוך במחקר שלך.

University of St Andrews , אתה יכול ללמוד את הדרך בה אתה רוצה: בבית קפה הספרייה, באזור לימוד בודדים או חדר מחקר קבוצתי - תבחר. ניתן גם להדפיס, לצלם ולסרוק בספרייה ולהשתמש במספר עצום של משאבים מקוונים וכלים שאנו מספקים.

הספרייה המרכזית ממוקמת במרכז סנט אנדרוס. זה פתוח במשך יותר מ -100 שעות בשבוע במהלך הסמסטר, כולל סופי שבוע. הספרייה מציעה מספר עצום של משאבים, הכוללים:

  • למעלה ממיליון כרכים
  • יותר מ 400,000 ספרים אלקטרוניים
  • אלפי כתבי עת אלקטרוניים וכתבי עת
  • מאגרי מידע אקדמיים
  • אוסף נרחב של תקליטורי DVD
  • מחשבים בכל רמה של הספרייה.

הספרייה מציעה גם תמיכה מקצועית של חברי צוות אנשי הקשר האקדמי, אשר יכולים לספק עזרה והדרכה על מציאת מידע בספריה ובאינטרנט.

השימוש בספריה הוא מהיר ופשוט. אתה תוצע לך סיור אוריינטציה כאשר אתה מגיע, ואת קל לשימוש מכונות שירות עצמי אומר שזה לוקח רק שניות לבדוק את הספרים שלך פנימה והחוצה.

שירותי IT

שירותי ה- IT של האוניברסיטה מציעים מגוון רחב של שירותים על מנת להבטיח לך להישאר מחובר בכל מקום שבו אתה נמצא באוניברסיטה ולכן יש לך גישה לתמיכה אם אתה צריך את זה.

שירותי IT ממשיכים לבצע השקעות תשתית משמעותיות על מנת לספק את חוויית המשתמש הטובה ביותר. זה כולל הוראה מקיפה של WiFi, Office 365, מגוון רחב של יישומי תוכנה, מרפאה למחשב, ושירות תמיכה אשר פתוח שבעה ימים בשבוע כדי להבטיח בעיות מטופלים ביעילות וביעילות.

גישה ל- IT

ניתן לקבל גישה לרשת האוניברסיטה - והאינטרנט - בדרכים הבאות:

גישה אלחוטית זמין ביותר מ 95% של בנייני האוניברסיטה, כולל בכל אולמות מגורים.

כיתות המחשב מופצות ברחבי האוניברסיטה, ורבים מהם פתוחים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. ישנם מעל 1000 מחשבים קבועים ברחבי האוניברסיטה.

112202_112085_library-004.jpg

ניסיון סטודנטים בסנט אנדרוס

סטודנטים סנט אנדרוס הם מרוצים ביותר במדינה בהשוואה לאוניברסיטאות אחרות המיינסטרים, עם סקר הסטודנטים הלאומי 2018 שמות סנט אנדרוס העליון בבריטניה בפעם העשירית ב -12 השנים האחרונות.

החיים כאן מרוכזים סביב מערכת בעלת שם עולמי, אבל זה מגוון עצום של הזדמנויות נוספות רק סנט אנדרוס יכול לספק אשר יוצר חוויה ייחודית. בגלל סנט אנדרוס היא אוניברסיטה קטנה, התלמידים יש הזדמנות לתקשר עם הצוות, להשתלב אחד עם השני, להרגיש תחושה של שייכות. הם פעילים בפוליטיקה, גיוס תרומות למטרות צדקה, התנדבות מקומית, ומילוי תפקיד ממשלתי בשירותים שלהם.

התלמידים שלנו לעזוב את סנט אנדרוס עם חינוך זה הולך הרבה מעבר לתואר שלהם.

מצוינות בהוראה

יש לנו מסורת בת מאות שנים של הבאת המוחות הבהירים ביותר בעולם לחלוק את הרעיונות שלהם. כאן, כמו בשום מקום אחר, סטודנטים סקרנים יכולים לפגוש את מיטב המלומדים ומורים מרחבי העולם, באופן מכריע למצוא את מרחב המחשבה כדי לשאול את מה שהם לימדו.

ההוראה שלנו נתמכת על ידי הטבע הגמיש של המערכת הסקוטית, אשר מאפשר לך לבחור ללמוד מספר נושאים במהלך התואר שלך. כל זה עוזר להסביר מדוע קיבלנו מעמד TEF Gold בשנת 2017, ומדוע אנחנו הוכתר בבריטניה אוניברסיטת השנה של איכות ההוראה ב טיימס ואת יום ראשון טיימס אוניברסיטת מדריך 2017.

העיר

סנט אנדרוס בירכה את עולי הרגל במשך מאות שנים, וכתוצאה מכך, האירוח של אנשים מקומיים הוא אינסטינקטיבי ומושרש. כוכבי קולנוע רבים, סלבריטאים ופוליטיקאים שביקרו אומרים כי אחת האטרקציות של סנט אנדרוס היא שכל מבקר הוא מקבל בברכה שווה.

רבים נמשכים סנט אנדרוס כמו "בית של גולף". גולף ב סנט אנדרוס הוא השאיפה האולטימטיבית של גולף רבים. זהו חלום שמתגשם עבור תלמידים רבים בכל שנה כי גולף ב סנט אנדרוס נשאר נכון שורשיה הסקוטית כמו משחק לכל.

עם זאת, 'Auld גריי Toun' הוא לא הכל על גולף. סנט אנדרוס זכתה בפרס היצירתי לשנת 2012 - ההוקרה הגבוהה ביותר של סקוטלנד - בהוקרה על מגוון הפסטיבלים, אירועי התרבות והשתתפות הקהילה. העיירה מתגאה גם בשלושה חופים, הקתדרלה הגדולה ביותר של סקוטלנד, וכן שילוב אקלקטי של חנויות עצמאיות, מסעדות וגלריות.

העיר נחשבת בדרך כלל הביתה כ 16,000 אנשים, המורכב של הקהילה המקומית, סטודנטים ואנשי סגל, ומבקרים. זה נותן לעיר תחושה אינטימית, משלימים את הקרבה של כל מתקני האוניברסיטה, בניינים ואולמות מגורים.

אירועים

יתרון ייחודי נוסף של סנט אנדרוס הוא שפע של אירועים המתרחשים כל סמסטר. משיחות אקדמיות וכנסים לאירועים באוניברסיטה כגון בחירתו של רקטור האוניברסיטה או שירותי המזכירות השנתיים, תמיד קורה משהו.

אירועי סטודנטים הם גם פופולריים מאוד. אירועי מוסיקה נע בין פסטיבל המוסיקה סטארפילדס סטודפילד דרך מגוון של קונצרטים אקאפלה, תזמורות ומקהלות. אוהדי התיאטרון והאמנות ייהנו על "הסלעים", הפסטיבל הגדול ביותר בסקוטלנד לאמנויות, המתרחש בכל אביב, כמו גם את הקרבה של שני התיאטראות של האוניברסיטה.

תמיכה לסטודנטים

מהיום הראשון שלך בסנט אנדרוס, אתה תהיה נתמך על ידי שורה של צוות מקצועי בתוך בתי ספר אקדמיים, באולמות מגורים באמצעות צוות הסטודנטים של האוניברסיטה.

עם כל הסטודנטים לתואר ראשון בשנה הראשונה הבטיחו מקום באולם האוניברסיטה בשנה הראשונה שלהם, זה לא מפתיע כי התלמידים שלנו לעתים קרובות האשראי אולמות שלהם כמקום שבו הם מוצאים את קבוצת הידידות שלהם למשך שאר התואר שלהם. כל אחד מהאולמות שלנו הוא גם בית של מערכת wardennial של צוות סטודנטים לתואר שני, אשר זמינים בערבים ובסופי שבוע לסטודנטים הזקוקים עצה, תמיכה או סתם מישהו לשבת עם ארוחת ערב. תלמידים הזקוקים לתמיכה נוספת מופנים לצוות הסטודנטים של האוניברסיטה.

צוות הסטודנטים, הכולל יועצים מיומנים, יכול לספק ייעוץ ותמיכה במגוון נושאים, כולל נכויות, בריאות הנפש, עניינים אקדמיים, כספים או רווחה. כומר האוניברסיטה הוא גם זמין כדי לסייע לתלמידים על מגוון רחב של עניינים.

אתה יכול להשתמש בשירות פיתוח אישי ומקצועי של האוניברסיטה, CAPOD, אשר יכול לעזור עם מיומנויות למידה ותמיכה אקדמית באמצעות הלימודים שלך. לסטודנטים בינלאומיים יש גם הזדמנות לעבוד עם צוות ההוראה בשפה האנגלית שלנו, שיכול לספק תמיכה עבור שאינם דוברי אנגלית, הן לפני תחילת התואר שלך או ברגע שאתה כאן.112462_SRB_3260a.jpg

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

University of St Andrews

PGDip / MSc ב קיימא Aquaculture מציעה מגוון של במשרה חלקית, e-learning, ברמה שלאחר מודולים ברמה אשר מטרתם לפתח הבנה קריטית של התלמידים של פיתוח ועקרונות של חקלאות ימית. ... [+]

PGDip / MSc ב קיימא Aquaculture מציעה מגוון של במשרה חלקית, e-learning, ברמה שלאחר מודולים ברמה אשר מטרתם לפתח הבנה קריטית של התלמידים של פיתוח ועקרונות של חקלאות ימית.

תוכנית למידה מרחוק למדעי למידה בת-קיימא נלמדת במשרה חלקית באמצעות פלטפורמת e-learning מקוונת המציעה תמיכה מקוונת של הדרכה, קשר ישיר עם המורים, זרמי וידאו וגישה ללוחות המודעות של התלמידים. מבנה זה מאפשר לתלמידים גמישות מקסימלית להשלמת לימודיהם תוך המשך עבודתם.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית חלקית
18 - 60 חודשים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

תואר MS TESOL עם התמחות באנגלית לימוד בינוני מספק לתלמידים עניין בתחום זה את ההזדמנות לשלב את התיאוריה והנוהג של הוראת אנגלית לדוברי שפות אחרות, עם דגש מיוחד על ההוראה הב ... [+]

תואר MS TESOL עם התמחות באנגלית לימוד בינוני מספק לתלמידים עניין בתחום זה את ההזדמנות לשלב את התיאוריה והנוהג של הוראת אנגלית לדוברי שפות אחרות, עם דגש מיוחד על ההוראה הבינונית באנגלית.

MSC בהוראת אנגלית לרמקולים של שפות אחרות (TESOL) עם התמחות באנגלית הדרכה בינונית נועדה להיות שימושית עבור שני מורים מנוסים בשפה האנגלית, כמו גם אלה שוקלים קריירה בהוראת השפה האנגלית. הוא מכוון למורים בעלי עניין מיוחד בהוראה בינונית באנגלית.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 5 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

זה MSC מספק הכשרה מקצועית שלאחר לימודים, לייזרים, אופטיקה, מוליכים למחצה המותאמים לצרכים של אלה המבקשים להיכנס תעשיית פוטוניקה מבוססי מחקר באוניברסיטה. התלמידים נהנים משי ... [+]

זה MSC מספק הכשרה מקצועית שלאחר לימודים, לייזרים, אופטיקה, מוליכים למחצה המותאמים לצרכים של אלה המבקשים להיכנס תעשיית פוטוניקה מבוססי מחקר באוניברסיטה. התלמידים נהנים משיעורים באמצעות המומחיות בסנט אנדרוז והאוניברסיטאות הריוט-ואט, ואחריו בפרויקט סביב 3.5 חודשים, לעתים קרובות עם חברת פוטוניקה בבריטניה. הפרויקט התעשייתי מאפשר יישום של העולם האמיתי של החומר המכוסה באוניברסיטאות ונותן ניסיון רב ערך photonics מסחרי.... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

TESOL MSc עם התמחות באנגלית למטרות אקדמיות נותן לתלמידים עניין בתחום זה את ההזדמנות לשלב את התיאוריה והנוהג של הוראת אנגלית לדוברי שפות אחרות, עם דגש מיוחד על הוראה אנגלי ... [+]

TESOL MSc עם התמחות באנגלית למטרות אקדמיות נותן לתלמידים עניין בתחום זה את ההזדמנות לשלב את התיאוריה והנוהג של הוראת אנגלית לדוברי שפות אחרות, עם דגש מיוחד על הוראה אנגלית אקדמית.

תואר שני בהוראת אנגלית לרמקולים של שפות אחרות (TESOL) עם התמחות באנגלית למטרות אקדמיות נועד להיות שימושי עבור שני מורים מנוסים בשפה האנגלית, כמו גם אלה שוקלים קריירה בהוראת השפה האנגלית. היא מכוונת למורים בעלי עניין מיוחד בהוראת הלומדים הצעירים.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 5 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

תואר MS TESOL עם התמחות בהוראת הלומדים הצעירים מעניק לתלמידים עניין בתחום זה את ההזדמנות לשלב את התיאוריה והנוהג בהוראת אנגלית לדוברי שפות אחרות, תוך התמקדות מיוחדת בהורא ... [+]

תואר MS TESOL עם התמחות בהוראת הלומדים הצעירים מעניק לתלמידים עניין בתחום זה את ההזדמנות לשלב את התיאוריה והנוהג בהוראת אנגלית לדוברי שפות אחרות, תוך התמקדות מיוחדת בהוראת הלומדים הצעירים.

תואר שני בהוראת אנגלית לרמקולים של שפות אחרות (TESOL) עם התמחות בהוראת הלומדים הצעירים נועדו להיות שימושיים הן למורים מנוסים בשפה האנגלית והן לאלו השוקלים קריירה בהוראת השפה האנגלית. היא מכוונת למורים בעלי עניין מיוחד בהוראת הלומדים הצעירים.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 5 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

ה- TESOL MSc עם התמחות בטכנולוגיה להוראה מעניק לתלמידים עניין בתחום זה את ההזדמנות לשלב את התיאוריה והנוהג בהוראת אנגלית לדוברי שפות אחרות, תוך התמקדות מיוחדת בטכנולוגיה ... [+]

ה- TESOL MSc עם התמחות בטכנולוגיה להוראה מעניק לתלמידים עניין בתחום זה את ההזדמנות לשלב את התיאוריה והנוהג בהוראת אנגלית לדוברי שפות אחרות, תוך התמקדות מיוחדת בטכנולוגיה להוראה.

MSC בהוראת אנגלית לרמקולים של שפות אחרות (TESOL) עם התמחות בטכנולוגיה בהוראה נועד להיות שימושי הן למורים מנוסים בשפה האנגלית והן לאלה השוקלים קריירה בהוראת השפה האנגלית. היא מכוונת למורים בעלי עניין מיוחד בטכנולוגיה להוראה.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 5 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

תואר MS TESOL עם התמחות בהערכה והערכה מעניק לתלמידים עניין בתחום זה את ההזדמנות לשלב את התיאוריה והנוהג בהוראת אנגלית לדוברי שפות אחרות, תוך התמקדות מיוחדת בהערכה ובהערכה ... [+]

תואר MS TESOL עם התמחות בהערכה והערכה מעניק לתלמידים עניין בתחום זה את ההזדמנות לשלב את התיאוריה והנוהג בהוראת אנגלית לדוברי שפות אחרות, תוך התמקדות מיוחדת בהערכה ובהערכה.

תואר שני בהוראת אנגלית לדוברי שפות אחרות (TESOL) עם התמחויות בהערכה והערכה הוא קורס המנוהל על ידי מחלקת ההוראה בשפה האנגלית. זה נועד להיות שימושי לשני מנוסים בשפה האנגלית מורים כמו גם אלה שוקלים קריירה בהוראת השפה האנגלית. היא מכוונת למורים בעלי עניין מיוחד בהערכה ובהערכה.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 5 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

ה- MSC באינטראקציה בין האדם לבין המחשב מספק לתלמידים את הכלים, הידע והמיומנויות כדי להפוך למתרגלים בתחומים של חוויית משתמש, שימושיות, הדמיית מידע, גורמים אנושיים במערכות ... [+]

ה- MSC באינטראקציה בין האדם לבין המחשב מספק לתלמידים את הכלים, הידע והמיומנויות כדי להפוך למתרגלים בתחומים של חוויית משתמש, שימושיות, הדמיית מידע, גורמים אנושיים במערכות מיחשוב ומחקר אינטראקציות בין אדם למחשב.

תואר שני במיחשוב וטכנולוגיית מידע הוא תכנית לימודים שנתית של בית הספר למדעי המחשב. הקורס מורכב משני סמסטרים של מרכיבים לימדו ואחריו פרויקט בן 11 שבועות, שהוביל להגשת עבודת דוקטורט של 15,000 מילים באוגוסט.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

MSC בטכנולוגיית המידע מפתחת הבנה קריטית של התלמידים לנושאים הקשורים בשימוש במערכות טכנולוגיות מידע והשפעתם על תהליכים עסקיים וניהול פרויקטים. ... [+]

MSC בטכנולוגיית המידע מפתחת הבנה קריטית של התלמידים לנושאים הקשורים בשימוש במערכות טכנולוגיות מידע והשפעתם על תהליכים עסקיים וניהול פרויקטים.

תואר שני במיחשוב וטכנולוגיית מידע הוא תכנית לימודים שנתית של בית הספר למדעי המחשב. הקורס מורכב משני סמסטרים של מרכיבים לימדו ואחריו פרויקט בן 11 שבועות, שהוביל להגשת עבודת דוקטורט של 15,000 מילים באוגוסט.

עיקרי הדבריםהקורס נועד להיות גמיש כדי לאפשר לתלמידים את החופש להמשיך את האינטרסים שלהם בתוך מדעי המחשב.הקורס מציג לתלמידים מיומנויות תכנות בסביבת פיתוח תוכנה מודרנית.הסטודנטים מתחייבים לפרויקט משמעותי, כולל חקירה מקיפה, המוביל את עבודת הדוקטורט שלהם, המאפשרת להם לאחד ולהרחיב את הידע המומחה שלהם וחשיבה ביקורתית.לסטודנטים יש גישה ל -24 שעות למעבדות מיחשוב מודרניות, המצוידות בתחנות עבודה של מחשבים עם מסך כפול ובמתקני עבודה קבוצתיים.... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

ה- MSC בטכנולוגיית המידע עם ההנהלה מספק לסטודנטים דיסציפלינות שאינן עסקיות וניהול עם הידע והמיומנויות האנליטיות והקריטיות הדרושות לניהול טכנולוגיות המידע והתקשורת, המסייע ... [+]

ה- MSC בטכנולוגיית המידע עם ההנהלה מספק לסטודנטים דיסציפלינות שאינן עסקיות וניהול עם הידע והמיומנויות האנליטיות והקריטיות הדרושות לניהול טכנולוגיות המידע והתקשורת, המסייעות לכל פעילות עסקית מוצלחת.

MSC ב טכנולוגיית המידע עם ניהול היא תוכנית לימד לשנה אחת לרוץ במשותף על ידי בית הספר למדעי המחשב ובית הספר לניהול. הקורס מורכב משני סמסטרים של מודולים לימדו ואחריו פרוייקט 11 שבועות שהוביל הגשת עבודת דוקטורט של 15,000 מילים בחודש אוגוסט.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

תואר שני במדעי הכימיה מספק לתלמידים ידע ומיומנויות מתקדמים במדעי הכימיה המודרניים ומעודד אותם לחקור נושאים מובילים במחקר באמצעות מגוון רחב של מודולים. ... [+]

תואר שני במדעי הכימיה מספק לתלמידים ידע ומיומנויות מתקדמים במדעי הכימיה המודרניים ומעודד אותם לחקור נושאים מובילים במחקר באמצעות מגוון רחב של מודולים.

תואר שני במדעי הכימיה הוא תכנית לימודים שנתית של בית הספר לכימיה. הקורס מיועד לתלמידים ואנשי מקצוע בעלי תואר בכימיה או נושא בעל ברית.

הוא מספק לתלמידים ידע ומיומנויות מתקדמים במדעי הכימיה המודרניים ומעודד אותם לחקור נושאים מובילים במחקר באמצעות מגוון רחב של מודולים. התלמידים יכולים לבחור מתוך מספר אפשרויות מודול, דבר המאפשר להרחיב את הידע הבסיסי של כל תחומי הכימיה ו / או התמחות בתחום העניין.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

ה- MSC במערכות תקשורת ממוחשבות הוא קורס מתקדם למחקר המספק לתלמידים הבנה יסודית של הטכנולוגיות, הפרוטוקולים והמערכות שמאפשרים למכשירים חישוביים לתקשר בהקשרים מגוונים והטרו ... [+]

ה- MSC במערכות תקשורת ממוחשבות הוא קורס מתקדם למחקר המספק לתלמידים הבנה יסודית של הטכנולוגיות, הפרוטוקולים והמערכות שמאפשרים למכשירים חישוביים לתקשר בהקשרים מגוונים והטרוגניים.

MSc ב ימית ימית מדע היא תוכנית לימד שנה אחת המנוהלת על ידי יחידת המחקר יונקים הים (SMRU), המוסד הבריטי היחיד המוקדש אך ורק מחקר יונקים ימית, ומסתמך על המומחיות האקדמית כמותית ומגוונת בתוך המכון האוקיינוס הסקוטית של האוניברסיטה (אז אני).... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

משאבים מינרליים MSc מספק ידע ומיומנויות הכשרה חיוני להמשיך בקריירה במגזר המינרלים בתעשייה כדי להכין סטודנטים למחקר PhD. הקורס מספק הכשרה נרחבת בחזית המשאבים המינרליים, כו ... [+]

משאבים מינרליים MSc מספק ידע ומיומנויות הכשרה חיוני להמשיך בקריירה במגזר המינרלים בתעשייה כדי להכין סטודנטים למחקר PhD. הקורס מספק הכשרה נרחבת בחזית המשאבים המינרליים, כולל סדנאות מובילות בתעשייה וטיולי שטח.

MSC ב משאבים מינרליים הוא במשרה מלאה לימד לתואר שני תוכנית המנוהל על ידי בית הספר של כדור הארץ ומדעי הסביבה. משאבים מינרליים הם חלק כמעט כל דבר סביב חיי היומיום שלנו. מציאת אותם משאבים היא עבודה של גיאולוגים כלכליים, מדענים רב תחומיים המשתמשים גיאוכימיה, מינרלוגיה, גיאופיסיקה, פטרולוגיה וגיאולוגיה מבנית להבין, לתאר, ולחקור משאבים מינרליים.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

זה MSC מכין תלמידים עם רקע במתמטיקה טהורה או יישומית עבור דוקטורט או קריירה במגזר הפרטי. מגוון רחב של נושאים מכוסה, כולל תורת הקבוצות, מחשוב מתמטי, קומבינטוריקה, דינמיקה ... [+]

זה MSC מכין תלמידים עם רקע במתמטיקה טהורה או יישומית עבור דוקטורט או קריירה במגזר הפרטי. מגוון רחב של נושאים מכוסה, כולל תורת הקבוצות, מחשוב מתמטי, קומבינטוריקה, דינמיקה של נוזל, תיאוריה סולארית, ביולוגיה מתמטית, ומידה ותיאוריה ארגודית.

את MSc במתמטיקה מורכבת משני סמסטרים של לימד קורסים המנוהל על ידי בית הספר למתמטיקה וסטטיסטיקה, ואחריו עבודת הדוקטורט שבוצעו במהלך חודשי הקיץ. תוכנית זו מתאימה במיוחד עבור אלה המחפשים קריירה אקדמית מתמטית מחקר או מתמטית הקשורות הקריירה במגזר הפרטי.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

ה- MSC בניתוח אינטנסיבי של נתונים הוא קורס בין-תחומי המספק לתלמידים הבנה לגבי האופן בו נעשה שימוש בנתונים כדי לקבל תובנות שימושיות בכל תחומי העשייה המדעית. לתכנית יש מרכי ... [+]

ה- MSC בניתוח אינטנסיבי של נתונים הוא קורס בין-תחומי המספק לתלמידים הבנה לגבי האופן בו נעשה שימוש בנתונים כדי לקבל תובנות שימושיות בכל תחומי העשייה המדעית. לתכנית יש מרכיב סטטיסטי מהותי - הן תיאוריה והן פרקטיקה - הקשורים למדע הנתונים החזותי ולהדמיה.

MSc בניתוח נתונים אינטנסיבית היא שנה לימד תוכנית להפעיל בשיתוף פעולה על ידי בתי הספר של מדעי המחשב ומתמטיקה וסטטיסטיקה. הקורס מורכב משני סמסטרים של מודולים לימדו ואחריו פרוייקט 11 שבועות שהוביל הגשת עבודת דוקטורט של 15,000 מילים בחודש אוגוסט.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

MSC בסטטיסטיקה מכין תלמידים בעלי רקע כמותי חזק ללימודים מתקדמים או לקריירה עתידית במגזר הפרטי. ... [+]

MSC בסטטיסטיקה מכין תלמידים בעלי רקע כמותי חזק ללימודים מתקדמים או לקריירה עתידית במגזר הפרטי.

MSC לסטטיסטיקה היא תוכנית לימודים לשנה אחת המנוהלת על ידי בית הספר למתמטיקה וסטטיסטיקה, אשר מצויד היטב עם מחשבים אישיים ומחשבים ניידים, מחשב מקביל וספרייה באתר.

עיקרי הדבריםמספק לסטודנטים מיומנות רחבה יותר לכניסה לשוק ניתוח מסחרי.התוכנית כוללת תחומים תיאורטיים ויישומיים שונים ברמה מתקדמת.הקורס מספק לתלמידים הזדמנויות לידע הסטטיסטי שלהם.הערכות מתמשכות והעבודה מאפשרות לתלמידים ליישם את הידע הסטטיסטי שלהם.התלמידים מוכנים כך שהם יכולים ללכת על מנת להמשיך במחקר הסטטיסטיקה.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

PGDip / MSC ב יישומית לסטטיסטיקה ו Datamining היא תוכנית רלוונטית מבחינה מסחרית של התלמידים לספק את הנתונים הסטטיסטיים מיומנויות ניתוח הנתונים הדרושים עבור עסקים, מסחר וי ... [+]

PGDip / MSC ב יישומית לסטטיסטיקה ו Datamining היא תוכנית רלוונטית מבחינה מסחרית של התלמידים לספק את הנתונים הסטטיסטיים מיומנויות ניתוח הנתונים הדרושים עבור עסקים, מסחר ויישומים אחרים.

PGDip / MSC ב יישומית לסטטיסטיקה ו Datamining היא אחת לשנה לימד תוכנית המנוהל על ידי בית הספר למתמטיקה וסטטיסטיקה. הקורס מיועד לאלו עם רמה טובה המכילה אלמנטים כמותיים המעוניינים לרכוש מיומנויות סטטיסטיות לניתוח נתונים.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

MSC ב פיתוח בר קיימא מיועד לסטודנטים עם רקע ביולוגיה, כלכלה, מדעי הסביבה, גיאוגרפיה, מתמטיקה, פוליטיקה או סוציולוגיה המעוניינים לעשות שינוי בחברה, הסביבה והכלכלה. ... [+]

MSC ב פיתוח בר קיימא מיועד לסטודנטים עם רקע ביולוגיה, כלכלה, מדעי הסביבה, גיאוגרפיה, מתמטיקה, פוליטיקה או סוציולוגיה המעוניינים לעשות שינוי בחברה, הסביבה והכלכלה.

MSC ב פיתוח בר קיימא הוא שנה אחת, במשרה מלאה לימד לתואר שני תוכנית המנוהל על ידי בית הספר לגיאוגרפיה ופיתוח בר קיימא.

פיתוח בר קיימא נחשב כיום למסגרת המבטיחה ביותר, שבה ניתן להתמודד עם האתגרים של מים נקיים ותברואה נאותה, ייצור ואספקת אנרגיה, בריאות האדם, ייצור המזון והפצהו, והאיומים על המגוון הביולוגי. תוכנית MSc יאפשר לך לפתח את הידע הדרוש לך כדי להבין ולטפל בבעיות קיימות מנקודות מבט מרובות.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

תואר שני זה הוא חלק מאסטרס כפול המתקיים הן University of St Andrews והן במוסד הממלכתי של מוסקבה ליחסים בינלאומיים (MGIMO), אשר עבורו הסטודנטים מקבלים הסמכה משני המוסדות. ... [+]

תואר שני זה הוא חלק מאסטרס כפול המתקיים הן University of St Andrews והן במוסד הממלכתי של מוסקבה ליחסים בינלאומיים (MGIMO), אשר עבורו הסטודנטים מקבלים הסמכה משני המוסדות. השנה הראשונה בסנט אנדרוס מתמקדת בפיתוח בר קיימא, ואילו השנה השנייה ב MGIMO מתמקדת באנרגיה.

MSC ב פיתוח בר קיימא ואנרגיה הוא במשרה מלאה לימד לתואר שני תוכנית המנוהל על ידי בית הספר לגיאוגרפיה ופיתוח בר קיימא.

הקורס הוא חלק כפול תואר שני שבו סטודנטים לבלות שנה אחת ב סנט אנדרוס והשנה השנייה לומד בחו"ל MGIMO במוסקבה. MSc ב סנט אנדרוס מוענק באופן עצמאי של השנה השנייה במוסקבה.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

MSc ב פיתוח בר קיימא וכלכלה סביבתית מציעה הכשרה נוספת הזדמנויות מחקר בתחום הכלכלה הסביבתית לסטודנטים המעוניינים לעשות שינוי בחברה, הסביבה והכלכלה. ... [+]

MSc ב פיתוח בר קיימא וכלכלה סביבתית מציעה הכשרה נוספת הזדמנויות מחקר בתחום הכלכלה הסביבתית לסטודנטים המעוניינים לעשות שינוי בחברה, הסביבה והכלכלה.

MSC ב פיתוח בר קיימא וכלכלה סביבתית היא שנה אחת, במשרה מלאה לימד לתואר שני תוכנית המנוהל על ידי בית הספר לגיאוגרפיה ופיתוח בר קיימא.

שיתוף אלמנטים ההוראה מ MSc ב פיתוח בר קיימא, תוכנית זו נוקטת גישה בין-תחומית ומסתמך על ניתוח כלכלי וחשיבה כדי להבין את הקשרים בין אנשים לסביבתם, וכתוצאה מכך תוכנית הלימודים, אשר הן מגרה אינטלקטואלית רלוונטי ביותר לתפקיד של היום שוק.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

MSC בפסיכולוגיה הוא מסלול ההמרה לסטודנטים בעלי תואר ראשון בהצטיינות לנושא מלבד פסיכולוגיה. התוכנית מספקת ידע מפורט על תחומי הליבה של הפסיכולוגיה ועל נושאים תיאורטיים ומתו ... [+]

MSC בפסיכולוגיה הוא מסלול ההמרה לסטודנטים בעלי תואר ראשון בהצטיינות לנושא מלבד פסיכולוגיה. התוכנית מספקת ידע מפורט על תחומי הליבה של הפסיכולוגיה ועל נושאים תיאורטיים ומתודולוגיים מרכזיים בתחום.

MSC בפסיכולוגיה (המרה) הוא במשרה מלאה לימד לתואר שני התוכנית המנוהלת על ידי בית הספר לפסיכולוגיה ו Neuroscience.

עיקרי הדבריםהקורס מצייד את התלמידים עם הכישורים הדרושים כדי להמשיך תואר מחקר ברמה MPHIL או PhD בתחום הפסיכולוגיה או ללכת על תוכנית הכשרה קלינית.לסטודנטים יש גישה למעבדות בנוירופיזיולוגיה, פסיכופרמקולוגיה, פסיכו-פיסיקה, למידה בבעלי חיים וקוגניציה, פסיכולוגיה קוגניטיבית, פסיכולוגיה התפתחותית ופסיכולוגיה חברתית.הקורס מוכר על ידי האגודה הפסיכולוגית הבריטית, ולכן ממלא את הדרישות לכניסת רוב תוכניות דוקטורט בבריטניה בפסיכולוגיה.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

MSc בקטליזה מספק לתלמידים ידע מתקדם ומיומנויות בקטליזה מודרנית עם היכולת לבצע פרויקט מחקר משמעותי עבור עבודת הדוקטורט שלהם. הקורס נועד להציג מודעות לתפקיד קטליזה משחק בשי ... [+]

MSc בקטליזה מספק לתלמידים ידע מתקדם ומיומנויות בקטליזה מודרנית עם היכולת לבצע פרויקט מחקר משמעותי עבור עבודת הדוקטורט שלהם. הקורס נועד להציג מודעות לתפקיד קטליזה משחק בשיפור קיימות ופתרון בעיות סביבתיות בייצור כימי.

MSC ב קטליזה היא תוכנית לימד שנה אחת המנוהל על ידי בית הספר לכימיה. זה מיועד לתלמידים ואנשי מקצוע בעלי תואר בכימיה או נושא בעלות הברית, כדי לצייד אותם עם מגוון של אנליטית, קריטיים, מיומנויות תקשורת.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

MSc בשיטות מחקר בפסיכולוגיה נועד להכשיר סטודנטים המעוניינים להמשיך תואר גבוה יותר בפסיכולוגיה ומצייד אותם עם המיומנויות הספציפיות הדרושות לקיום קריירה כפסיכולוגית מחקר. ... [+]

MSc בשיטות מחקר בפסיכולוגיה נועד להכשיר סטודנטים המעוניינים להמשיך תואר גבוה יותר בפסיכולוגיה ומצייד אותם עם המיומנויות הספציפיות הדרושות לקיום קריירה כפסיכולוגית מחקר.

MSC בשיטות מחקר בפסיכולוגיה הוא לימודים לתואר שני לתואר שני במשרה מלאה המנוהל על ידי בית הספר לפסיכולוגיה ומדעי המוח. הקורס מבוסס על יוזמה להענקת הכשרה בין-תחומית במדעי החברה וכן הכשרה מתקדמת בפסיכולוגיה.

עיקרי הדבריםהקורס מספק הכשרה בין-תחומית במדעי החברה וכן הכשרה מתקדמת בפסיכולוגיה.לסטודנטים יש גישה למעבדות בנוירופיזיולוגיה, פסיכופרמקולוגיה, פסיכו-פיסיקה, למידה בבעלי חיים וקוגניציה, פסיכולוגיה קוגניטיבית, פסיכולוגיה התפתחותית ופסיכולוגיה חברתית.MSC מוכר על ידי המועצה הכלכלית והחברתית מחקר (ESRC) כמו קורס מוכר.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

MSc ב Advanced Systems Dependability היא תוכנית שנתיים של ארסמוס מונדוס המוצעת על ידי סנט אנדרוס בשיתוף עם אוניברסיטת Maynooth באירלנד ואוניברסיטת דה לוריין ננסי בצרפת. ה ... [+]

MSc ב Advanced Systems Dependability היא תוכנית שנתיים של ארסמוס מונדוס המוצעת על ידי סנט אנדרוס בשיתוף עם אוניברסיטת Maynooth באירלנד ואוניברסיטת דה לוריין ננסי בצרפת. הוא מספק לתלמידים את הכישורים ואת ההבנה הטכנית המעמיקה של מושגי המפתח הדרושים לתכנון ובניית מערכות תוכנה אמינות.

מאסטרס המשותף של אראסמוס מונדוס במערכות מתקדמות הוא תוכנית לימודים שנתית של שני מחלקות למדעי המחשב University of St Andrews , אוניברסיטת מאינוט ואוניברסיטת דה לוריין ננסי בצרפת.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

תואר שני באסטרופיזיקה מאפשר לסטודנטים לצבור ניסיון בתחומי הליבה של האסטרופיזיקה כדי לפתח את מיומנויות המחקר הדרושות לביצוע מחקר אסטרופיסיקלי. ... [+]

תואר שני באסטרופיזיקה מאפשר לסטודנטים לצבור ניסיון בתחומי הליבה של האסטרופיזיקה כדי לפתח את מיומנויות המחקר הדרושות לביצוע מחקר אסטרופיסיקלי.

תואר שני באסטרופיסיקה הוא תכנית לימודים שנתית של בית הספר לפיסיקה ואסטרונומיה. התוכנית מיועדת לספק מסלול כניסה למחקר באסטרופיסיקה ותכניות PhD פוטנציאל עבור סטודנטים שלמדו תואר ראשון BSc בפיסיקה, מתמטיקה או משמעת קוגניטיבית המקבילה.

עיקרי הדבריםהתלמידים יכולים ומעודדים להשתמש במצפה האוניברסיטה ובטלסקופ ג'יימס גרגורי, הטלסקופ האופטי הגדול ביותר בבריטניה.לסטודנטים תהיה גם הזדמנות לקחת חלק התצפית לרוץ במצפה טיידה על טנריף, ספרד.התוכנית מכינה את התלמידים לבצע מחקר אסטרופיסיקאלי ברמת הדוקטורט.המודולים מספקים מיומנויות הניתנות להעברה, אשר משפרות את יכולת העבודה בתוך ומחוץ לאקדמיה.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

MSC בבינה מלאכותית הוא קורס מובנה במחקר בחקר האינטליגנציה המלאכותית, פיתוח כישורי התלמידים בהיגיון, תכנות אילוצים, עיבוד שפה, למידה ממוחשבת ורשתות עצביות. ... [+]

MSC בבינה מלאכותית הוא קורס מובנה במחקר בחקר האינטליגנציה המלאכותית, פיתוח כישורי התלמידים בהיגיון, תכנות אילוצים, עיבוד שפה, למידה ממוחשבת ורשתות עצביות.

תואר שני בבינה מלאכותית הוא תכנית לימודים שנתית של בית הספר למדעי המחשב. הקורס מורכב משני סמסטרים של מודולים לימדו ואחריו פרוייקט 11 שבועות שהוביל הגשת עבודת דוקטורט של 15,000 מילים בחודש אוגוסט.

עיקרי הדבריםתואר שני בבינה מלאכותית הוא קורס מומחה אך שומר על גמישות מסוימת, ומאפשר לתלמידים להמשיך בתחומים אחרים של מדעי המחשב לצד מודולי מומחה חובה.הסטודנטים מבצעים פרויקט משמעותי, כולל חקירה מקיפה ופיתוח תוכנה משמעותי, המוביל את עבודת הדוקטורט שלהם, המאפשרת להם לאחד ולהרחיב את הידע המומחה שלהם וחשיבה ביקורתית.לסטודנטים יש גישה ל -24 שעות למעבדות מיחשוב מודרניות, המצוידות בתחנות עבודה של מחשבים עם מסך כפול ובמתקני עבודה קבוצתיים.... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

מאסטרס בתחום הבנקאות והפיננסים (MSc) מספק לסטודנטים הכנה מוצקה למחקר אקדמי נוסף בתחום הבנקאות והפיננסים, כמו גם את המיומנויות הדרושות למגוון רחב של קריירות בתחום הפיננסי. ... [+]

מאסטרס בתחום הבנקאות והפיננסים (MSc) מספק לסטודנטים הכנה מוצקה למחקר אקדמי נוסף בתחום הבנקאות והפיננסים, כמו גם את המיומנויות הדרושות למגוון רחב של קריירות בתחום הפיננסי.

תואר שני בתחום הבנקאות והמימון הוא תכנית לימודים שנתית של בית הספר לניהול.

עיקרי הדבריםהקורס מספק לימוד מעמיק של התיאוריה והפרקטיקה של הבנקאות והפיננסים המודרניים.המרכז לבנקאות אחראית ופיננסים (CRBF) חושף את התלמידים למחקריהם ולעבודתם של אנשי אקדמיה ומנהלי עסקים בכירים.תוכנית זו פותחת מגוון רחב של הזדמנויות קריירה חדשות ומרגשות כמו חברות פיננסיות רבות וגופים ממשלתיים דורשים ידע מעמיק של תפקודם של השווקים הפיננסיים ומוסדות.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

תואר שני בגיאוכימיה בסנט אנדרוס מפתחת ידע ומיומנויות הכשרה בגיאוכימיה ושיטות גיאוכימיות מודרניות, הכוללות אימון מעבדה על הידיים, ניסיון בתחום הדגימה, וניסיון עם ציוד חדשנ ... [+]

תואר שני בגיאוכימיה בסנט אנדרוס מפתחת ידע ומיומנויות הכשרה בגיאוכימיה ושיטות גיאוכימיות מודרניות, הכוללות אימון מעבדה על הידיים, ניסיון בתחום הדגימה, וניסיון עם ציוד חדשני.

MSc בגיאוכימיה היא תוכנית לימודים מלאה לתואר שני, המנוהלת על ידי בית הספר לכדור הארץ ולמדעי הסביבה.

הגיאוכימיה היא משמעת בסיסית במדעי כדור הארץ, המספקת את הטכניקות והידע כדי לענות על שאלות יסוד כגון: האם היו אי פעם חיים על מאדים, איך כוכבי הלכת נוצרו, ומהם שיעורי ומנהלי שינויי האקלים, בעבר ובהווה?... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

TESOL MSc נותן לתלמידים את ההזדמנות לשלב את התיאוריה והנוהג של הוראת אנגלית לדוברי שפות אחרות עם הגמישות לבחור מודולים של עניין ולהועיל לקריירה העתידית שלך. ... [+]

TESOL MSc נותן לתלמידים את ההזדמנות לשלב את התיאוריה והנוהג של הוראת אנגלית לדוברי שפות אחרות עם הגמישות לבחור מודולים של עניין ולהועיל לקריירה העתידית שלך.

MSC בהוראת אנגלית לרמקולים של שפות אחרות (TESOL) הוא קורס של שנה אחת המנוהל על ידי מחלקת ההוראה בשפה האנגלית. זה נועד להיות שימושי לשני מנוסים בשפה האנגלית מורים כמו גם אלה שוקלים קריירה בהוראת השפה האנגלית.

עיקרי הדבריםבקמפוסלמקד את הלימודים בתחום העניין שלך ולהשיג הבנה תיאורטית ומעשית טובה יותר של האתגרים וההזדמנויות העומדים בפני המתרגלים בתחום.בנוסף מודולים חובה, לבחור שלושה מודולים אופציונליים נושא דיסרטציה לעצב את הלימודים שלך לחקור את האינטרסים שלך.הצטרף למתרגלים וחוקרים מנוסים בקהילת ההוראה בשפה האנגלית, עם הזדמנויות להיות מעורבים באירועים מתמשכים של פיתוח מקצועי ובאירוע השנתי לאנגלית למטרות אקדמיות (EAP).לשלב תיאוריה ומעשה - לדון מושגים תיאורטיים ומסגרות בקבוצות קטנות וליישם אלה באמצעות הערכות מעשיות ומפגשי הוראה עמיתים.לעסוק ולשקף על חוויית לימוד שפה חדשה כחלק מהתכנית כדי לקבל פרספקטיבה 360 מעלות על לימוד השפה ולמידה.באינטרנטהתוכנית, עם שני תאריכי התחלה (ינואר וספטמבר), מאפשרת גמישות במשרה חלקית בזמן העבודה, אבל גם מספק הזדמנויות רבות לך לקיים אינטראקציה עם שניהם בקמפוס וסטודנטים אחרים למידה מרחוק. אתה יכול לבחור עבור PG Cert (60 נ"ז), PG Dip (120 נקודות זכות) או את תואר MSc מלא.למקד את הלימודים בתחומי העניין שלך באמצעות בחירה של מודולים אופציונליים ותואר דוקטורט, ולהשיג הבנה תיאורטית ומעשית טובה יותר של האתגרים וההזדמנויות העומדים בפני המתרגלים בתחום.תהיה לך אפשרות של השלמת קורס מגורים שבועיים בשבוע סנט אנדרוס לתת לך את ההזדמנות להיות חלק הקהילה אנדרוס סנט ולעבוד על בסיס אחד על אחד עם הצוות... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 5 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

תואר שני בהנדסת תוכנה הוא קורס מוביל בתחום המחקר בהנדסת תוכנה, פיתוח הידע והמיומנויות של התלמידים בשימוש חוזר בתוכנות, פיתוח זריז, ארכיטקטורת תוכנה והנדסת מערכות קריטית. ... [+]

תואר שני בהנדסת תוכנה הוא קורס מוביל בתחום המחקר בהנדסת תוכנה, פיתוח הידע והמיומנויות של התלמידים בשימוש חוזר בתוכנות, פיתוח זריז, ארכיטקטורת תוכנה והנדסת מערכות קריטית.

תואר שני בהנדסת תוכנה הוא תכנית לימודים שנתית של בית הספר למדעי המחשב. הקורס מורכב משני סמסטרים של מודולים לימדו ואחריו פרוייקט 11 שבועות שהוביל הגשת עבודת דוקטורט של 15,000 מילים בחודש אוגוסט.

עיקרי הדבריםMSc בהנדסת תוכנה הוא קורס מומחה אבל שומרת על גמישות מסוימת, המאפשר לתלמידים להמשיך בתחומים אחרים של מדעי המחשב לצד מודולים מומחה חובה.הסטודנטים מבצעים פרויקט משמעותי, כולל חקירה מקיפה ופיתוח תוכנה משמעותי, המוביל את עבודת הדוקטורט שלהם, המאפשרת להם לאחד ולהרחיב את הידע המומחה שלהם וחשיבה ביקורתית.לסטודנטים יש גישה ל -24 שעות למעבדות מיחשוב מודרניות, המצוידות בתחנות עבודה של מחשבים עם מסך כפול ובמתקני עבודה קבוצתיים.... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

תואר שני בכלכלה מספק הכשרה מתקדמת וקפדנית בכלים חיוניים בכלכלה - מיקרו-כלכלה, מאקרו-כלכלה ואקונומטריה - ועוד מגוון של אפשרויות התמחות בגישות תיאורטיות ואמפיריות המשקפות א ... [+]

תואר שני בכלכלה מספק הכשרה מתקדמת וקפדנית בכלים חיוניים בכלכלה - מיקרו-כלכלה, מאקרו-כלכלה ואקונומטריה - ועוד מגוון של אפשרויות התמחות בגישות תיאורטיות ואמפיריות המשקפות את האינטרסים של הצוות בבית הספר.

תואר שני בכלכלה הוא שנה אחת לימד לתואר שני תוכנית המנוהלת על ידי University of St Andrews 'בית הספר לכלכלה וכספים.

עיקרי הדבריםבמסגרת תרגיל אקסלנס אקסלנס לשנת 2014, בית הספר דורג במקום העשירית באנגליה והשני בסקוטלנד על בסיס איכות פרסומי המחקר שלו, כאשר למעלה מ -80% מפרסומי המחקר מסווגים כמצויינים ברמה בינלאומית או מובילים בעולם .הוראה קבוצתית קטנה מאפשרת רמה גבוהה של אינטראקציה בין התלמיד למורה, המעודדת סביבת למידה חמה וידידותית.מוקד התוכנית הוא לספק חוויה לימודית עצמאית, קפדנית אך רלוונטית, המכינה אותך להתחיל בעבודה ברמה גבוהה במגוון רחב של פעילויות הקשורות לכלכלה או להמשיך במחקר נוסף.תוכלו ללמוד את הכלים התיאורטיים והאמפיריים הנדרשים כדי להבין את הכלכלה המורכבת והמתרחבת במהירות.בתחילת הקורס יתקיימו הרצאות משלימות בשיטות מתמטיות וסטטיסטיות.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

לימודי שימור MSC הוא תואר שני בין-תחומי לתואר שני. הוא מספק הבנה מדעית של איסוף נתונים וניתוח, ממשל סביבתי, קונפליקטים בין שימור וחברות. ... [+]

לימודי שימור MSC הוא תואר שני בין-תחומי לתואר שני. הוא מספק הבנה מדעית של איסוף נתונים וניתוח, ממשל סביבתי, קונפליקטים בין שימור וחברות.

מחקר שימור MSC מציע גישה בין-תחומית לתיאוריית השימור ולמעשה. הוא מפגיש סטודנטים וצוות אקדמי מתוך מגוון של רקע משמעתי, אך עם תשוקה משותפת לשימור.

עיקרי הדבריםחקור קונפליקטים בין גופים אנושיים שונים, עוסק במדיניות שימור ובממשל בקשקשים שונים (מקומיים, לאומיים ובינלאומיים), ולשקול את הקשר בין הציבור, המדע והמדיניות.מחקר מחקרים אקולוגיים דוגמאות דוגמאות מתוך מגוון של בתי גידול במערכות מימיות ו יבשתיים ולהשיג הבנה מדעית של איסוף נתונים וניתוח.גישה בין-תחומית מאפשרת לך לחקור מגוון של גישות מתודולוגיות לשימור - אקולוגי, כלכלי, היסטורי וכו '.פרויקט מחקר הקיץ שלך יכול (בכפוף לזמינות) להיעשות בשיתוף פעולה עם ארגון חיצוני המעורב בשימור.... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

מטרת הקורס החדשני המשולב הזה, לסטודנטים בין-לאומיים המשתמשים בשפה האנגלית כשפה נוספת, היא תכנית מאסטרס מותאמת לתלמידי מדעי המחשב המבקשים לפתח את כישורי השפה האנגלית שלהם ... [+]

מטרת הקורס החדשני המשולב הזה, לסטודנטים בין-לאומיים המשתמשים בשפה האנגלית כשפה נוספת, היא תכנית מאסטרס מותאמת לתלמידי מדעי המחשב המבקשים לפתח את כישורי השפה האנגלית שלהם בהקשרים אקדמיים.

כל תואר MSC בבית הספר למדעי המחשב University of St Andrews ניתן ללמוד עם השפה האנגלית. התלמידים לומדים על שלושה סמסטרים שנלמדו, ובנוסף לכל המודולים מהמדע הנבחר במדעי המחשב הם לומדים מודולים באנגלית למטרות אקדמיות ואנגלית למדעי המחשב 1 ו -2.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
18 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

MSC במדעי המחשב מתקדם מציע לסטודנטים עם רקע סטודנט לתואר ראשון במדעי המחשב הזדמנות לעקוב אחר האינטרסים שלהם ללמוד את הנושא ברמה מתקדמת, בראשות מחקר. לסטודנטים יש את הגמיש ... [+]

MSC במדעי המחשב מתקדם מציע לסטודנטים עם רקע סטודנט לתואר ראשון במדעי המחשב הזדמנות לעקוב אחר האינטרסים שלהם ללמוד את הנושא ברמה מתקדמת, בראשות מחקר. לסטודנטים יש את הגמישות לבחור מתוך מגוון רחב של מודולים בנושאים מתקדמים, כולל אינטליגנציה מלאכותית, אינטראקציה בין אדם למחשב, רשתות ומערכות מבוזרות והנדסת תוכנה.

תואר שני במדעי המחשב המתקדמים הוא תכנית לימודים שנתית של בית הספר למדעי המחשב. הקורס מורכב משני סמסטרים עם מרכיבים לימדו ואחריהם פרויקט בן 11 שבועות, שהוביל להגשת עבודת דוקטורט של 15,000 מילים באוגוסט.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

MSc ב ימית ימית מדע מכין סטודנטים לקריירה מקצועית במחקר ושימור של יונקים ימיים. זהו המחקר היחיד ממוקד תואר MSC בנושא זה פופולרי ברחבי העולם, והוא נלמד על ידי מומחים מוביל ... [+]

MSc ב ימית ימית מדע מכין סטודנטים לקריירה מקצועית במחקר ושימור של יונקים ימיים. זהו המחקר היחיד ממוקד תואר MSC בנושא זה פופולרי ברחבי העולם, והוא נלמד על ידי מומחים מובילים ביחידת המחקר ימית הים ומכון האוקיינוסים הסקוטית.

MSc ב ימית ימית מדע היא תוכנית לימד שנה אחת המנוהלת על ידי יחידת המחקר יונקים הים (SMRU), המוסד הבריטי היחיד המוקדש אך ורק מחקר יונקים ימית, ומסתמך על המומחיות האקדמית כמותית ומגוונת בתוך המכון האוקיינוס הסקוטית של האוניברסיטה (אז אני).... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

MSC במחשוב ובטכנולוגיית המידע מפתח הבנה קריטית של התלמידים לנושאים הקשורים בשימוש במערכות מחשוב והשפעתם על תהליכים עסקיים וניהול פרויקטים. זה גם נותן לתלמידים ללא ניסיון ... [+]

MSC במחשוב ובטכנולוגיית המידע מפתח הבנה קריטית של התלמידים לנושאים הקשורים בשימוש במערכות מחשוב והשפעתם על תהליכים עסקיים וניהול פרויקטים. זה גם נותן לתלמידים ללא ניסיון תכנות מוקדם את ההזדמנות כדי לקבל מיומנויות תכנות בסביבת פיתוח תוכנה מודרנית.

תואר שני במיחשוב וטכנולוגיית מידע הוא תכנית לימודים שנתית של בית הספר למדעי המחשב. הקורס מורכב משני סמסטרים של מרכיבים לימדו ואחריו פרויקט בן 11 שבועות, שהוביל להגשת עבודת דוקטורט של 15,000 מילים באוגוסט.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

תואר שני במימון מאמן תלמידים בעלי יכולות אנליטיות מתקדמות ומיומנויות טכניות במימון ובמודלים אמפיריים. התלמידים לומדים הבנה מעמיקה של השווקים הפיננסיים והמוסדות הן בבריטני ... [+]

תואר שני במימון מאמן תלמידים בעלי יכולות אנליטיות מתקדמות ומיומנויות טכניות במימון ובמודלים אמפיריים. התלמידים לומדים הבנה מעמיקה של השווקים הפיננסיים והמוסדות הן בבריטניה והן בחו"ל, מכינים אותם לקריירה מקצועית בתעשייה הפיננסית.

MSc האוצר הוא שנה אחת לימד לתואר שני התוכנית המנוהלת על ידי University of St Andrews 'בית הספר לכלכלה וכספים.

עיקרי הדבריםתוכלו ללמוד את שיטות המחקר המשמשים למימון חברות מודרניות על מנת להבין את הרלוונטיות של התיאוריה האוצר תאגידים בהגדרת עבודה מיושמת.גישת מחקר המקרה במודולי הליבה מסייעת לפתח מיומנויות אנליטיות שניתן להשתמש בהן ביישומי מדידה פיננסיים יומיומיים.הוראה קבוצתית קטנה מאפשרת רמה גבוהה של אינטראקציה בין התלמיד למורה, המעודדת סביבת למידה חמה וידידותית.אתה תהיה ידע על תפקוד ועל רציונליות של מוסדות פיננסיים מובילים הן בבריטניה והן בחו"ל.אתה תמשיך ללימודים מתקדמים בתחומי הכספים והקוגניציה, הקשורים למסורת חזקה של בוגרי בית הספר העובד בקהילה הפיננסית.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

תואר שני במימון וכלכלה מספק הכשרה מתקדמת בכלים תיאורטיים וטכניקות אמפיריות לכלכלה ופיננסים, הכנת סטודנטים לקריירה מקצועית בבנקאות בינלאומית, בתעשיית הכספים ובסוכנויות ממש ... [+]

תואר שני במימון וכלכלה מספק הכשרה מתקדמת בכלים תיאורטיים וטכניקות אמפיריות לכלכלה ופיננסים, הכנת סטודנטים לקריירה מקצועית בבנקאות בינלאומית, בתעשיית הכספים ובסוכנויות ממשלתיות.

תואר שני במימון וכלכלה הוא שנה אחת לימד לתואר שני תוכנית המנוהל על ידי בית הספר לכלכלה וכספים.

עיקרי הדבריםבמסגרת תרגיל אקסלנס אקסלנס לשנת 2014, בית הספר דורג במקום העשירית באנגליה והשני בסקוטלנד על בסיס איכות פרסומי המחקר שלו, כאשר למעלה מ -80% מפרסומי המחקר מסווגים כמצויינים ברמה בינלאומית או מובילים בעולם .הוראה קבוצתית קטנה מאפשרת רמה גבוהה של אינטראקציה בין התלמיד למורה, המעודדת סביבת למידה חמה וידידותית.מוקד התוכנית הוא לספק חוויה לימודית עצמאית, קפדנית אך רלוונטית, המכינה אותך להתחיל בעבודה ברמה גבוהה במגוון רחב של פעילויות הקשורות לכלכלה או לממן, או להמשיך במחקר נוסף.הכשרה מתקדמת באלמנטים חיוניים של תואר שני בכלכלה (מקרו-כלכלה או מיקרו-כלכלה) משולבת עם הכשרה חיונית במימון (ניתוח השקעות, מימון תאגידי), בתוספת מגוון רחב של יישומים.מטרת התכנית היא להכשיר את הסטודנטים למשרות ברמה גבוהה בתחומים רבים: כלכלה, פיננסים, מסחר, ביטוח, אקדמיה, שירות דיפלומטי ובנקאות.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

מאסטרים במימון וניהול (MSc) מסייעת לתלמידים לפתח הבנה מודעת ומבחינה קריטית של ההקשר הפיננסי של ניהול ארגונים עסקיים ומצייד אותם לקחת תפקיד יעיל בתוך ארגונים אלה. ... [+]

מאסטרים במימון וניהול (MSc) מסייעת לתלמידים לפתח הבנה מודעת ומבחינה קריטית של ההקשר הפיננסי של ניהול ארגונים עסקיים ומצייד אותם לקחת תפקיד יעיל בתוך ארגונים אלה.

תואר שני במימון וניהול הוא קורס לימד שנה אחת המנוהל על ידי בית הספר לניהול.

עיקרי הדבריםהקורס מספק בסיס איתן בעקרונות ובפרקטיקה של מימון בתוך ארגונים.אנשי האוצר והניהול יחקרו את המורכבות של תאגידים בינלאומיים, שווקים פיננסיים וניהול השקעות.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

תואר שני במינהל פיתוח בינלאומי הוא תואר שני בין-תחומי לתואר שני. על ידי צוות אקדמי ואנשי פיתוח, הוא בוחן את ההיבטים התיאורטיים והמעשיים של עבודת הפיתוח הבין-לאומית. ... [+]

תואר שני במינהל פיתוח בינלאומי הוא תואר שני בין-תחומי לתואר שני. על ידי צוות אקדמי ואנשי פיתוח, הוא בוחן את ההיבטים התיאורטיים והמעשיים של עבודת הפיתוח הבין-לאומית.

הפקולטה לפיתוח בינלאומי של MSC מציעה גישה בין-תחומית לתיאוריה ופיתוח בינלאומי. התלמידים בוחנים מושגים תיאורטיים מרכזיים בלימודי פיתוח ומקבלים הכשרה מעשית שניתן ליישם בתפקידי פיתוח בינלאומיים.

עיקרי הדבריםממוקד על סטודנטים מתכוונים לעקוב אחר קריירה בפיתוח בינלאומי.משלבת חקר של מושגים תיאורטיים מרכזיים במחקר ופיתוח עם הכשרה במיומנויות בשימוש על ידי מתרגלי פיתוח.מספק מבוא משמעותי שיטות כמותיות ואיכותיות להערכת תוכניות הפיתוח.גישה בין-תחומית פירושה שתוכלו לבחון מגוון של גישות מתודולוגיות.פרויקט המחקר בקיץ שלך יכול - בכפוף לזמינות - להיעשות בשיתוף פעולה עם ארגון חיצוני המעורב בפיתוח בפועל.... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

MSC זה מספק לתלמידים הבנה טובה יותר של מערכות ימיות, לחקור את קשרי הגומלין בין הסביבה הפיזית, המגוון הביולוגי ואת ההשפעות של הפעילות האנושית. לימד על ידי מומחים מובילים מ ... [+]

MSC זה מספק לתלמידים הבנה טובה יותר של מערכות ימיות, לחקור את קשרי הגומלין בין הסביבה הפיזית, המגוון הביולוגי ואת ההשפעות של הפעילות האנושית. לימד על ידי מומחים מובילים ממכון האוקיינוסים הסקוטית, הוא נועד להכין סטודנטים לקריירה מקצועית במחקר וניהול.

MSc ב Marine Ecosystem Management היא שנה לימד תוכנית המנוהל על ידי בית הספר לביולוגיה. התוכנית נוקטת גישה הוליסטית להבנת תפקוד המערכת האקולוגית ושירותים ומצייר על המומחיות האקדמית כמותית ומגוונת בתוך המכון האוקיינוסים הסקוטית של האוניברסיטה (SOI).... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

תואר שני בפסיכולוגיה אבולוציונית והשוואתית מספק הכשרה מחקרית מתקדמת במגוון מיומנויות אינטלקטואליות ומעשיות הקשורות לגישות אבולוציוניות, השוואתיות והתפתחותיות לחקר המוח. ... [+]

תואר שני בפסיכולוגיה אבולוציונית והשוואתית מספק הכשרה מחקרית מתקדמת במגוון מיומנויות אינטלקטואליות ומעשיות הקשורות לגישות אבולוציוניות, השוואתיות והתפתחותיות לחקר המוח.

תואר שני בפסיכולוגיה אבולוציונית ופוליטית השוואתית הוא לימודים לתואר שני במשרה מלאה, המנוהל על ידי בית הספר לפסיכולוגיה ומדעי המוח. תכנית ייחודית זו מתמודדת עם סוגיות יסוד הקשורות למקורות ההכרה בבעלי חיים וקוגניציה אנושית באמצעות מגוון רחב של גישות תיאורטיות ומתודולוגיות.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

קורסים למנהלים

University of St Andrews

למידה מרחוק PG דיפלומה / MLitt בתנ"ך העולם העכשווי היא חלקית למידה וירטואלית תוכנית המקשר לימודי תנ"ך ותיאולוגיה עם דיסציפלינות אחרות באמנויות, מדעי הרוח ומדעי החברה. ... [+]

למידה מרחוק PG דיפלומה / MLitt בתנ"ך העולם העכשווי היא חלקית למידה וירטואלית תוכנית המקשר לימודי תנ"ך ותיאולוגיה עם דיסציפלינות אחרות באמנויות, מדעי הרוח ומדעי החברה.

המקרא והעולם המודרני מוצעים גם כתכנית מגורים במשרה מלאה.

PGDip / MLitt בתנ"ך העולם העכשווי היא תוכנית למידה מרחוק במשרה חלקית שמטרתה שני אנשים שוכבים המבקשים התפתחות אישית אנשי דת המבקשים המשך התפתחות מקצועית.

עיקרי הדבריםהשג הבנה של האופן שבו נושאים ותרבות ציבוריים מעוצבים ומעוצבים על ידי התיאולוגיה הנוצרית, הפרשנות המקראית והפרקטיקה.הצטרף לקבוצה בינלאומית בין-דתית של 20 עד 25 סטודנטים, רובם משכילים.שבוע לימוד מגורים סנט אנדרוס מתחיל כל מודול עם הרצאות ודיונים סמינר ומאפשר לך לפגוש את המשתתפים שלך ומדריכים.פותח אפשרויות לעבודות דוקטורט עתידיות בתחומים כמו תיאולוגיה מעשית או לאלה המבקשים להעמיק את החשיבה הביקורתית שלהם בקריירות (לעיתים קרובות במגזר ההתנדבותי) שיש להם ממד דתי.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית חלקית
18 - 60 חודשים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

ה- MLIT בתולדות הסביבה בוחן את האינטראקציה האנושית עם העולם הטבעי הלא-אנושי בהקשר של מחקר על ההיסטוריה של המדע, הרפואה והסביבה. ... [+]

ה- MLIT בתולדות הסביבה בוחן את האינטראקציה האנושית עם העולם הטבעי הלא-אנושי בהקשר של מחקר על ההיסטוריה של המדע, הרפואה והסביבה.

The MLitt בהיסטוריה של הסביבה היא תוכנית בין-תחומית לתואר שני במשותף על ידי המכון לתולדות הסביבה והחוג להיסטוריה מודרנית.

ההיסטוריה הסביבתית בוחנת את האינטראקציה האנושית עם העולם הטבעי דרך הזמן, ותלמידים תהיה הזדמנות לעסוק בתחום זה דחוף מבחינה אינטלקטואלית.

עיקרי הדבריםהתוכנית נהנית מהמומחיות של חברי המכון להיסטוריה סביבתית והחוג להיסטוריה מודרנית.התלמידים חוקרים ממדים רבים של תחום לימוד זה בעל משמעות אינטלקטואלית, תוך הקניית ידע זה בהבנה טובה יותר של סוגיות הליבה בתוך ההיסטוריוגרפיה והמתודולוגיה.חלק מהמודולים הם בין-תחומיים ובין-מחלקתיים, הכוללים את בית הספר לגיאוגרפיה וגיאו-מדע.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

המאסטרים בניהול משאבי אנוש (MLIT) מספקים גישה מקיפה לניהול הנכסים היקרים והיקרים ביותר של הארגון - האנשים העובדים שם, באופן אישי ואקטיבי, תורמים להשגת מטרותיו. ... [+]

המאסטרים בניהול משאבי אנוש (MLIT) מספקים גישה מקיפה לניהול הנכסים היקרים והיקרים ביותר של הארגון - האנשים העובדים שם, באופן אישי ואקטיבי, תורמים להשגת מטרותיו.

המאסטרס בניהול משאבי אנוש הוא תוכנית לימודים שנתית של בית הספר לניהול.

עיקרי הדבריםהתלמידים יכולים לתרום תרומה אפקטיבית כמומחה למשאבי אנוש, תוך התחשבות במורכבויות המשמעת של משאבי אנוש.התוכנית היא מוסמכת באמצעות המכון Chartered של כוח אדם ופיתוח.לסטודנטים יש את ההזדמנות להשתתף בתוכנית מאסטרס Extra (MX), הכוללת הרצאות אורח של אנשי אקדמיה דגולים ומנהלי עסקים, מפגשים ספציפיים כדי לשפר את הזדמנויות פיתוח קריירה מגוון של ביקורים ארגוניים.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

ה- MLitt בספר ההיסטוריה מציע גישה בין-תחומית ללימוד עולם הספר מתחילת הספר המודפס במאה ה -15 ועד המצאת העיתונות הממוכנת במאה ה -19. ... [+]

ה- MLitt בספר ההיסטוריה מציע גישה בין-תחומית ללימוד עולם הספר מתחילת הספר המודפס במאה ה -15 ועד המצאת העיתונות הממוכנת במאה ה -19.

The MLitt ב היסטוריה הספר הוא לימד לתואר שני תוכנית המנוהל על ידי בית הספר להיסטוריה.

עיקרי הדבריםהתלמידים ירכשו את המיומנויות הטכניות הדרושות לאוצרות ספרים נדירים (ההוראה כוללת את מחלקת האוספים המיוחדים).התוכנית מספקת הבנה מעמיקה של נושאים ושיטות מרכזיות בהיסטוריה של הספר ומכירה את התלמידים עם ההמצאה, הפיתוח, ההפצה וההמרה של ההדפסה.התלמידים יכולים לבצע הכשרה מיומנויות בפלאוגרפיה או בלטינית או בשפה זרה מודרנית.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

מאסטרס בעסקים בינלאומיים (MLitt) מכין סטודנטים לעבודה בין-תרבותית, ומספק את הידע וההבנה הקריטיים של שיטות עסקיות וניהוליות מרכזיות, תוך התחשבות בנושאים של אחריות בארגונים ... [+]

מאסטרס בעסקים בינלאומיים (MLitt) מכין סטודנטים לעבודה בין-תרבותית, ומספק את הידע וההבנה הקריטיים של שיטות עסקיות וניהוליות מרכזיות, תוך התחשבות בנושאים של אחריות בארגונים בקנה מידה עולמי.

מאסטרס בעסקים בינלאומיים היא תוכנית לימודים שנתית של בית הספר לניהול.

עיקרי הדבריםהתוכנית מציעה ניתוח מעמיק והערכה של שינויים בסביבה העסקית והארגונית הגלובלית ומציגה גישות חדשות לחשיבה ניהולית.הקורס מאפשר לסטודנטים לצאת לקריירה בארגון רב-לאומי או גלובלי, תוך התמקדות בעקרונות הניהול האסטרטגי.לסטודנטים יש את ההזדמנות להשתתף בתוכנית מאסטרס Extra (MX), הכוללת הרצאות אורח של אנשי אקדמיה דגולים ומנהלי עסקים, מפגשים ספציפיים כדי לשפר את הזדמנויות פיתוח קריירה מגוון של ביקורים ארגוניים.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

מאסטרס בשיווק (MLitt) מפתחת הבנה מודעת ומודעת של שיווק וארגונים ומציעה תלמידים לעמוד באתגרים האסטרטגיים של השוק העולמי. ... [+]

מאסטרס בשיווק (MLitt) מפתחת הבנה מודעת ומודעת של שיווק וארגונים ומציעה תלמידים לעמוד באתגרים האסטרטגיים של השוק העולמי.

מאסטרס בשיווק היא תוכנית לימודים שנתית של בית הספר לניהול.

עיקרי הדבריםהתוכנית מתמקדת בתפקיד השיווק בתוך ארגונים ובהקשר הגלובלי הרחב שבו הם עובדים. עם השלמת תוכנית זו, תהיה לך הבנה מודעת ומבחינה קריטית של שיווק וארגונים ולהיות מוכנים לקחת תפקיד אפקטיבי בהם.תוכנית זו אושרה והוסמך על ידי מכון Chartered של שיווק כדי לספק כניסה על גבי CIM של Chartered לתארים מתקדמים בשיווק.אנשי מקצוע בתחום השיווק והאקדמיה מוזמנים להרצות אורחים באופן קבוע על מנת להשתתף בתכנית, לדבר עם תלמידים ולהוביל כיתות אמן.לסטודנטים יש הזדמנות לצאת לטיול שנתי בתחום השיווק.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

ה MLIT באפיסטמולוגיה, Mind and Language מציע לתלמידים הזדמנות לחקור נושאים, כולל נורמטיביות, כוונות, ייצוג, תודעה, כללים, מחשבה, תבונה ורציונליות. ... [+]

ה MLIT באפיסטמולוגיה, Mind and Language מציע לתלמידים הזדמנות לחקור נושאים, כולל נורמטיביות, כוונות, ייצוג, תודעה, כללים, מחשבה, תבונה ורציונליות.

את MLitt ב אפיסטמולוגיה, המוח והשפה היא אחת לשנה לימד לתואר שני תוכנית המנוהל על ידי סנט אנדרוס ו סטירלינג בוגר תוכנית בפילוסופיה (SASP), לימד על ידי צוות הן של University of St Andrews ואוניברסיטת סטירלינג. הוא מתמקד בנושאים באפיסטמולוגיה, הפילוסופיה של הנפש והפילוסופיה של השפה. יש שיעורים המכסים נורמטיביות, כוונות, ייצוג, תודעה, כללים, מחשבה, תבונה ורציונליות.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

המכון ללימודי ביטחון בינלאומיים מציג את הביטחון הבינלאומי באמצעות גישות מסורתיות וקריטיות. התלמידים ילמדו לטפח את הקול שלהם על ידי עיסוק בגישות תיאורטיות שונות ובמקרים אמ ... [+]

המכון ללימודי ביטחון בינלאומיים מציג את הביטחון הבינלאומי באמצעות גישות מסורתיות וקריטיות. התלמידים ילמדו לטפח את הקול שלהם על ידי עיסוק בגישות תיאורטיות שונות ובמקרים אמפיריים.

MLitt ב International Security Studies הוא שנה אחת לימד לתואר שני תוכנית המנוהל על ידי בית הספר ליחסים בינלאומיים.

עיקרי הדבריםתוכנית זו מאפשרת לסטודנטים ללמוד גישות ביטחוניות קריטיות ומסורתיים.היא מבטיחה שהתלמידים יבחנו את הוויכוחים החדישים המתקיימים בלימודי ביטחון.הוא מזמין את התלמידים לחשוב במקור ודוחף אותם לשאול שאלות חלופיות.הוא מספק הזדמנויות לסטודנטים ליישם מגוון רחב של עדשות תיאורטיות.הוא מעודד את התלמידים להתמקד במחקרי מקרה אמפיריים ספציפיים ובענייני ביטחון גלובליים.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

קורס זה מקדם פרספקטיבות בין-לאומיות חדשות ודרכים לראות את העבר באמצעות הערכה מפורשת של קנה המידה בחלל ובזמן. התלמידים חוקרים מגוון של גישות לחקר הסחר העולמי, פיתוח רשתות, ... [+]

קורס זה מקדם פרספקטיבות בין-לאומיות חדשות ודרכים לראות את העבר באמצעות הערכה מפורשת של קנה המידה בחלל ובזמן. התלמידים חוקרים מגוון של גישות לחקר הסחר העולמי, פיתוח רשתות, היסטוריה השוואתית ומפגשים בין-תרבותיים.

The MLitt ב Transnational, גלובלי ומרחבי ההיסטוריה היא לימדה לתואר שני תוכנית המנוהלת על ידי המכון להיסטוריה לאומית ומרחבית (ITSH) בבית הספר להיסטוריה.

עיקרי הדבריםתוכנית זו מספקת מבוא ייחודי לתחום המתפתח של ההיסטוריה המרחבית, כולל לימוד ייצוגים של מרחב, נופים, מפות מנטליות, פרקטיקות מרחביות וטופוגרפיות של זיכרון.תוכנית זו מקדמת פרספקטיבות לאומיות חדשות ודרכים לראות את העבר באמצעות הערכה מפורשת של קנה המידה בחלל ובזמן.התלמידים יחקרו גישות להיסטוריה של ערים כמו רכזות, העברות, נסיעות, תפוצת רעיונות והגירת עמים.הסטודנטים יחקרו מגוון של גישות לחקר הסחר העולמי, פיתוח רשתות, היסטוריה השוואתית ומפגשים בין-תרבותיים.התלמידים ירכשו מיומנות בכלים רבי עוצמה למיפוי, ניתוח גיאוגרפי ולמידה של רשתות חברתיות, כמו גם מיומנויות בשימוש במקורות שאינם טקסטואליים, ויתגברו על אתגרי התרגום והארכיונים הרב-לשוניים.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

The Melitt בהיסטוריה המודרנית המוקדמת מספק מחקר מתקדם של ההיסטוריה של העידן המודרני המודרני של אירופה ואטלנטי, כולל האימפריה העותומנית. היא מציגה לתלמידים מגוון של גישות ... [+]

The Melitt בהיסטוריה המודרנית המוקדמת מספק מחקר מתקדם של ההיסטוריה של העידן המודרני המודרני של אירופה ואטלנטי, כולל האימפריה העותומנית. היא מציגה לתלמידים מגוון של גישות להיסטוריה המודרנית המוקדמת (1450 עד 1750) ומספקת הכשרה מתקדמת בכישורים הנדרשים ללימוד התקופה.

The MLitt בהיסטוריה המודרנית המוקדמת היא שנה אחת לימד לתואר שני תוכנית המנוהל על ידי בית הספר להיסטוריה.

עיקרי הדבריםעבודה עם מספר משמעותי של חוקרים של ההיסטוריה המודרנית המוקדמת, אשר יכול לספק רמה גבוהה של פיקוח המקצועית הכשרה מתקדמת בהיסטוריה של העידן המודרני המודרני של העולם האירופי והאטלנטי.תיהנו מהכנה רחבה ועמוקה, המציעה לכם הזדמנות לחקור ולהעריך בצורה ביקורתית הן את ההיסטוריוגרפיה והן את המקורות העיקריים.לרדוף ברמה גבוהה הכשרה מיומנויות לבנות עד מסה MLIT שלך ולהכין תלמידים המעוניינים במחקר דוקטורט לאחר מכן.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

The MLitt in History of Photography מציע מגוון של מודולים חדשניים שמכסים ממוצאי הצילום ועד לתהליכים עכשוויים ולדיונים, כולל צילום אמנות מודרני, גישות תיעודיות, אוספי תמונ ... [+]

The MLitt in History of Photography מציע מגוון של מודולים חדשניים שמכסים ממוצאי הצילום ועד לתהליכים עכשוויים ולדיונים, כולל צילום אמנות מודרני, גישות תיעודיות, אוספי תמונות והתקדמות טכנולוגית עד לעידן הדיגיטלי.

The MLitt בהיסטוריה של צילום מציעה הזדמנות ייחודית ללמוד את ההיסטוריה של הצילום כמו תחום התמחות של מחקר.

עיקרי הדבריםזה תואר חדשני בהשראת התפקיד החשוב שיחק על ידי סנט אנדרוס בהיסטוריה המוקדמת של המדיום החזותי המשפיע ביותר של העידן המודרני.התלמידים מתמודדים עם האתגרים התיאורטיים והמתודולוגיים והוויכוחים שפונקציות וצילומים רבים של צילום עוררו מאז המצאתו.השיעורים עושים שימוש מלא באוספי הצילום המצטיינים של ספריית האוניברסיטה והארכיונים הנלווים אליה, כמו למשל על ידי הגלריה הלאומית של סקוטלנד באדינבורו.גודלי מחלקות קטנים נותנים עדיפות לדיון עם עמיתים ואינטראקציה עם המורה.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

המילט בחקר הזהות התרבותית מציע לסטודנטים הזדמנות להשיג הבנה תיאורטית של ממדים שונים של הזהות התרבותית ולחקור את האופן שבו מימדים אלה מיוצגים במסורת תרבותית אחת או יותר של ... [+]

המילט בחקר הזהות התרבותית מציע לסטודנטים הזדמנות להשיג הבנה תיאורטית של ממדים שונים של הזהות התרבותית ולחקור את האופן שבו מימדים אלה מיוצגים במסורת תרבותית אחת או יותר של העולם הדובר ערבית ופרסית, צרפת, איטליה , גרמניה, ספרד, אמריקה הלטינית ורוסיה.

המכון ללימודי זהות תרבותית הוא תכנית לימודים שנתית של המכון לחקר הזהות התרבותית (CISI), חלק מבית הספר לשפות מודרניות. התוכנית בוחנת את הבעיה העכשווית של זהויות קולקטיביות, כפי שהיא מתבטאת ומתבטאת בתרבות הלאומית.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

ה- MLIT במחשבה החברתית והחברתית הגלובלית הוא תואר שני בין-תחומי לתואר שני. הוא בוחן את ההיסטוריה של המחשבה החברתית והפוליטית ברחבי העולם ואת השפעתה על ויכוחים עכשוויים סב ... [+]

ה- MLIT במחשבה החברתית והחברתית הגלובלית הוא תואר שני בין-תחומי לתואר שני. הוא בוחן את ההיסטוריה של המחשבה החברתית והפוליטית ברחבי העולם ואת השפעתה על ויכוחים עכשוויים סביב זהות, תקשורת, ממשל, כלכלה ודיפלומטיה.

המחשבה החברתית והמדינית של מִלִיט היא תואר בין-תחומי החוקר את ההיסטוריה של רעיונות חברתיים ופוליטיים מימי קדם ועד ימינו. התואר יפתח את הבנתך את ההיסטוריה, הטבע והפרקטיקה של הפוליטיקה העולמית העכשווית ויספק הכשרה בהשוואת ההיסטוריה, הפילוסופיה, הכלכלה הפוליטית ויחסים בינלאומיים.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

MLitt ב כתיבה יצירתית מפתחת עבודה מקורית תוך מתן קריטי ויצירתית מחקר או שירה או פרוזה. את MLIT מציעה הוראה טכנית מכוונת על ידי מחברים עכשוויים עם דגש על שיטות עבודה מומלצ ... [+]

MLitt ב כתיבה יצירתית מפתחת עבודה מקורית תוך מתן קריטי ויצירתית מחקר או שירה או פרוזה. את MLIT מציעה הוראה טכנית מכוונת על ידי מחברים עכשוויים עם דגש על שיטות עבודה מומלצות בכתיבה עכשווית.

את MLIT ב כתיבה יצירתית היא אחת לשנה לימד תוכנית המנוהל על ידי בית הספר לאנגלית. הקורס מורכב משני סמסטרים עם מרכיבים לימדו ואחריהם פרויקט כתיבה יצירתי יחיד המתרחש לאורך כל השנה, אך עם מיקוד מיוחד במהלך שלושת החודשים האחרונים.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

MLitt ב לוגיקה מטפיסיקה מציעה לתלמידים חינוך מומחה בנושאים שונים בתוך לוגיקה והן מטפיסיקה. מעודדים את התלמידים למצוא קשרים בין התמחויות אלו, והם מקבלים את ההבנה ואת הכלים ... [+]

MLitt ב לוגיקה מטפיסיקה מציעה לתלמידים חינוך מומחה בנושאים שונים בתוך לוגיקה והן מטפיסיקה. מעודדים את התלמידים למצוא קשרים בין התמחויות אלו, והם מקבלים את ההבנה ואת הכלים הדרושים למחקר עתידי.

את MLitt ב לוגיקה ו מטפיסיקה היא אחת לשנה לימד לתואר שני תוכנית המנוהל על ידי סנט אנדרוס ו סטירלינג בוגר תוכנית בפילוסופיה (SASP), לימד על ידי צוות משני University of St Andrews ואוניברסיטת סטירלינג. הוא מתמקד בנושאים בתוך המטאפיסיקה וההיגיון. אתה יכול לקחת שיעורים המכסים היגיון לוגיקה מתקדמת, גישות פורמליות לשפות טבעיות ויכוחים עכשוויים והיסטוריים מטפיסיקה.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

את MLitt ב סרטים מחקרים מסייע לתלמידים מגוון רחב של מיומנויות מחקר מתקדמות לרכוש ידע הקשור בבנייה וניתוח של התמונה נעה, את העבר ואת המציאות של ימינו שונים של מסורות סרטים ... [+]

את MLitt ב סרטים מחקרים מסייע לתלמידים מגוון רחב של מיומנויות מחקר מתקדמות לרכוש ידע הקשור בבנייה וניתוח של התמונה נעה, את העבר ואת המציאות של ימינו שונים של מסורות סרטים לאומיים ואזוריים, את הדינמיקה של תעשיית הקולנוע העולמי , ואת הגישות התיאורטיות הקשורות הסרט.

את MLIT ב סרטים הלימודים היא אחת לשנה לימד תוכנית המנוהל על ידי המחלקה ללימודי הקולנוע. התוכנית מתקרבת ללימוד הסרט באמצעות גישה אינטלקטואלית מגוונת, המחקרת את הקולנוע בהקשר גלובלי. תוכלו לגלות תרבויות הקולנוע מחוץ לקאנון ולבחון סרט קלאסי באמצעות פרספקטיבות תרבותיות, תיאורטיות והיסטוריות חדשות.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

הלימודי המזרח התיכון במזרח התיכון, הקווקז ומרכז אסיה לבטחון (MECCASS) מספק לסטודנטים היכרות מעמיקה עם הדינמיקה הפוליטית והביטחונית של האזור הגיאוגרפי של המזרח התיכון, הקו ... [+]

הלימודי המזרח התיכון במזרח התיכון, הקווקז ומרכז אסיה לבטחון (MECCASS) מספק לסטודנטים היכרות מעמיקה עם הדינמיקה הפוליטית והביטחונית של האזור הגיאוגרפי של המזרח התיכון, הקווקז ומרכז אסיה.

הלימודי המזרח התיכון במזרח התיכון, הקווקז ומרכז אסיה לביטחון, הוא תואר רב-תחומי רב-שנתי, המנוהל על-ידי בית הספר ליחסים בינלאומיים, המציע בסיס מתקדם לביטחוןם של שלושה אזורים מרתקים וסוערים: המזרח התיכון, הקווקז ומרכז אסיה. הוא בוחן את הביטחון, הפוליטיקה, הכלכלה, ההיסטוריה והתרבות של אזורים משמעותיים אסטרטגיים אלה.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

ה MLIT בטרור ובאלימות פוליטית מבקש לפתח אצל התלמידים הבנה קריטית של מושג הטרור והאלימות הפוליטית בהקשר של גישה רב תחומית ללימודי ביטחון. ... [+]

ה MLIT בטרור ובאלימות פוליטית מבקש לפתח אצל התלמידים הבנה קריטית של מושג הטרור והאלימות הפוליטית בהקשר של גישה רב תחומית ללימודי ביטחון.

הטרור והאלימות הפוליטית מוצעים גם כתכנית למידה מרחוק במשרה חלקית.

ה- MLIT בטרור ובאלימות פוליטית הוא תכנית לימודים לתואר שני של בית הספר ליחסים בינלאומיים.

עיקרי הדבריםמחקר בטרור ובאלימות פוליטית בוחן גישות נבחרות לדור הידע סביב הטרור ולמניעת הסיכול ומראה התפתחות של תגובות חדשות לטרור ולאלימות פוליטית.לסטודנטים יש הזדמנות להגיש בקשה לסמסטר בחו"ל באוניברסיטת ג'ורג'טאון בוושינגטון הבירה במהלך הסמסטר השני שלהם.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

המכון ללימודים אסטרטגיים ללימודים אסטרטגיים עוסק בנושאים מרכזיים במחקרים אסטרטגיים, ומאפשר לסטודנטים ליישם ידע על יצירת אסטרטגיה וחשיבה אסטרטגית כנוהג היסטורי לעימות מזוי ... [+]

המכון ללימודים אסטרטגיים ללימודים אסטרטגיים עוסק בנושאים מרכזיים במחקרים אסטרטגיים, ומאפשר לסטודנטים ליישם ידע על יצירת אסטרטגיה וחשיבה אסטרטגית כנוהג היסטורי לעימות מזוין.

את MLitt ב אסטרטגית הלימודים היא שנה אחת לימד לתואר שני תוכנית לרוץ במשותף על ידי בתי הספר של היחסים הבינלאומיים וההיסטוריה והוא מקושר המכון לחקר המלחמה והאסטרטגיה.

עיקרי הדבריםהקורס מעוגן היטב בגישה היסטורית לנושא, הן מבחינת התיאוריה האסטרטגית כתת-זיקה להיסטוריה אינטלקטואלית והן לתיאוריה פוליטית.הבחירה הנרחבת של המודולים האופציונליים מאפשרת לתלמידים להתאים את האלמנטים הנלמדים של התוכנית לדרישותיהם ולאינטרסים שלהם.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

המאסטרס בניהול (MLitt) מספק לסטודנטים דיסציפלינות שאינן עסקים וניהול עם הבנה של שיטות ניהול עכשוויות מפתח ואת מיומנויות אנליטיות, מעשיות ומנהיגות היסוד הדרושים לתפקידים נ ... [+]

המאסטרס בניהול (MLitt) מספק לסטודנטים דיסציפלינות שאינן עסקים וניהול עם הבנה של שיטות ניהול עכשוויות מפתח ואת מיומנויות אנליטיות, מעשיות ומנהיגות היסוד הדרושים לתפקידים ניהוליים בתוך ארגונים.

המאסטרס בניהול הוא תכנית לימודים שנתית של בית הספר לניהול.

עיקרי הדבריםתוכנית זו מיועדת לסטודנטים מתוך משמעת לא עסקית עם מעט או ללא ניסיון בעבודה.סטודנטים שיסיימו בהצלחה את התכנית יקבלו הסמכה ממכון הניהול.התלמידים מקבלים מיומנויות ניתוחיות וניהוליות חשובות הנדרשות כדי להשיג תפקיד מקצועי עם אחריות ניהולית או תפקיד מנהיגותי בארגון.הקורס מספק בסיס איתן בשיטות הניהול העכשוויות ובמנהלי העסקים המרכזיים.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

MLIT ב קלאסיקות היא תוכנית אינטנסיבית לימד, תוכנן בעיקר כהכנה למחקר נוסף. הקורס מאפשר לך להתמחות במגוון רחב של תחומים, כולל ספרות יוונית או לטינית, היסטוריה עתיקה, ארכיאו ... [+]

MLIT ב קלאסיקות היא תוכנית אינטנסיבית לימד, תוכנן בעיקר כהכנה למחקר נוסף. הקורס מאפשר לך להתמחות במגוון רחב של תחומים, כולל ספרות יוונית או לטינית, היסטוריה עתיקה, ארכיאולוגיה קלאסית, לימודי קבלה ופילוסופיה עתיקה.

את MLitt ב קלאסיקות הוא במשרה מלאה לימד לתואר שני תוכנית המנוהל על ידי בית הספר של קלאסיקה. הקורס מקיף את המחקר בכל היבטי העולם היווני והרומי הקדום, כולל תרבות הספרות היוונית והלטינית, היסטוריה עתיקה, ארכיאולוגיה, פילוסופיה קלאסית וקבלת עתיקות בתקופות מאוחרות יותר.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

המילט בשייקספיר ותרבות הספרות הרנסנס מציע לתלמידים הזדמנות ללמוד את אחת התקופות המלהיבות והמעצבות ביותר בהיסטוריה האירופית, ומרכזו של סופר המפתח במסורת הספרות האנגלית: וי ... [+]

המילט בשייקספיר ותרבות הספרות הרנסנס מציע לתלמידים הזדמנות ללמוד את אחת התקופות המלהיבות והמעצבות ביותר בהיסטוריה האירופית, ומרכזו של סופר המפתח במסורת הספרות האנגלית: ויליאם שייקספיר.

את MLitt ב Shakespeare ו רנסנס תרבות ספרותית היא אינטנסיבית אחת לשנה לימד תוכנית המנוהל על ידי בית הספר לאנגלית. הקורס מציע מבוא לכל הספרות של המאה ה -16 וה -17, עם דגש מיוחד על עבודתו של ויליאם שייקספיר.

עיקרי הדבריםמכסים הן את האליטה והן את הכתיבה העממית, את השפעתן של הגרסאות הקונטיננטליות האחרות, ואת חשיבותה של התקשורת הכתובה והכתובה.כולל מגוון פרספקטיבות קריטיות ופרשניות.לפתח את כישוריך כחוקר בתחום מסוים של לימוד על ידי לקיחת מודולים נושא מיוחד בכתב יד, הדפסה, דיבור ועריכה של טקסטים הרנסנס.להיות חלק מקהילה אקדמית מסבירת פנים ותוסס. סנט אנדרוס הוא חבר קונסורציום של Folger Shakespeare Library Library בוושינגטון, וכן מארח מספר קבוצות מחקר רלוונטיות רנסנס אנגלית.חקרו את ההתפתחויות המרכזיות במחקרי הספרות המודרניים והעכשוויים בדיאלוג עם חוקרים מובילים בתחום מחקרי שייקספיר, היסטוריה בספרות שייקספירית, ספרות רנסנס עממית ותרבות ספרותית מהמאה ה -17.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

ה MLIT בשפות המקרא ובספרות מציע לתלמידים בעלי כשירות קיימת בשפות המקראיות את ההזדמנות להגביר את כישוריהם הלשוניים והפרשניים באמצעות מעורבות מתמשכת וקרובה עם הטקסטים והנוש ... [+]

ה MLIT בשפות המקרא ובספרות מציע לתלמידים בעלי כשירות קיימת בשפות המקראיות את ההזדמנות להגביר את כישוריהם הלשוניים והפרשניים באמצעות מעורבות מתמשכת וקרובה עם הטקסטים והנושאים המקראיים.

את MLIT ב המקרא שפות וספרות היא אחת לשנה לימד תוכנית המנוהל על ידי בית הספר של האלוהות. הקורס מתמקד בסוגיות קריטיות, והתלמידים ירכשו מיומנות בדקדוק ובתחביר של עברית ויוונית ויכירו את השימוש במהדורות קריטיות של טקסטים ובשיטות, במקורות ובנורמות של לימוד המקרא.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

The MLitt ב אמנות היסטוריה מציעה מגוון רחב של תחומים הנושא, מן האמנות המוקדמת של ימי הביניים ואדריכלות לאמנות עכשווית ביצועים; המודולים עוסקים בנושאים מרכזיים ובמושגים המ ... [+]

The MLitt ב אמנות היסטוריה מציעה מגוון רחב של תחומים הנושא, מן האמנות המוקדמת של ימי הביניים ואדריכלות לאמנות עכשווית ביצועים; המודולים עוסקים בנושאים מרכזיים ובמושגים המחברים תקופות שונות של תולדות האמנות.

ה- MLIT בתולדות האמנות נועד לפתח ולשפר מיומנויות מחקר וכתיבה בסיסיות, להציג ולהעמיק את הידע של היסודות התיאורטיים והמתודולוגיים של תולדות האמנות, וכדי לאפשר לתלמידים לחקור את הוויכוחים הקריטיים הנוכחיים, את המדיה האמנותית ואת שאלות ההקשר.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

המילט בתיאולוגיה אנליטית ופרשנית עוסק בנושאים מרכזיים בחשיבה הנוצרית, המגלמים את האידיאלים והעקרונות האקדמיים של תיאולוגיה אנליטית, תוך עיסוק במחקר עכשווי בפרשנות המקראית ... [+]

המילט בתיאולוגיה אנליטית ופרשנית עוסק בנושאים מרכזיים בחשיבה הנוצרית, המגלמים את האידיאלים והעקרונות האקדמיים של תיאולוגיה אנליטית, תוך עיסוק במחקר עכשווי בפרשנות המקראית ובפילוסופיה האנליטית.

MLIT ב תיאולוגיה אנליטית ו exegetical היא תוכנית לימד לשנה אחת המנוהל על ידי מכון לוגוס בבית הספר של האלוהות. התוכנית מיועדת לסטודנטים המעוניינים לעסוק בנושאים תיאולוגיים מרכזיים ברמה מאסטרס לימד והם שוקלים להתקדם כדי להמשיך במחקר דוקטורט.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

המילט בתיאולוגיה ובאמנויות מעניק לתלמידים מבוא תיאורטיקלי והקשרי מבחינה היסטורית לתחום התיאולוגיה והאמנות, הפועל כמסלול מאסטרס עצמאי או אבן דריכה לאלו השוקלים את עבודת הד ... [+]

המילט בתיאולוגיה ובאמנויות מעניק לתלמידים מבוא תיאורטיקלי והקשרי מבחינה היסטורית לתחום התיאולוגיה והאמנות, הפועל כמסלול מאסטרס עצמאי או אבן דריכה לאלו השוקלים את עבודת הדוקטורט בתחום.

The Melitt בתיאולוגיה ובאמנויות היא תוכנית לימד שנה אחת המנוהל על ידי המכון לתיאולוגיה, הדמיון והאמנות (ITIA), חלק מבית הספר של האלוהות. הקורס נועד לספק מבוא רחב לעבודת התואר הראשון בתחום התיאולוגיה והאמנות. זה יכול להילקח כמו תוכנית עצמאית של לימוד או כמו הארקה לאלה מתכוונים להמשיך במחקר הדוקטורט בתחום זה.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

המילט בתיאולוגיה שיטתית והיסטורית מציע לסטודנטים הזדמנות לעסוק ברמה גבוהה עם לימוד הדוקטרינה הנוצרית בהקשר ההיסטורי שלה וביטוי שיטתי. ... [+]

המילט בתיאולוגיה שיטתית והיסטורית מציע לסטודנטים הזדמנות לעסוק ברמה גבוהה עם לימוד הדוקטרינה הנוצרית בהקשר ההיסטורי שלה וביטוי שיטתי.

The Melitt בתיאולוגיה שיטתית והיסטורית היא תוכנית לימד שנה אחת המנוהל על ידי בית הספר של האלוהות.

עיקרי הדבריםמאמן סטודנטים עם תואר ראשון בתיאולוגיה או משמעת מוכרת באינטראקציה גבוהה עם דוקטרינות נוצריות בממדים ההיסטוריים והשיטתיים שלהם.משלבת את המחקר של המקורות המקראיים, הטקסטים התיאולוגיים העיקריים, ומחקר עכשווי.איזון בין הקורסים לבין מרכיב מחקר המאפשר יישום של כישורים שנרכשו לנושא או לשאלה מהותית של בחירת התלמיד.מציידת סטודנטים ללימודי דוקטורט בתיאולוגיה שיטתית והיסטורית, או למשרד משופר בכנסייה ובחברה.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

המילט בתנ"ך ובעולם העכשווי הוא קורס המחבר בין לימודי תנ"ך ותיאולוגיה לבין דיסציפלינות אחרות באמנויות, מדעי הרוח והחברה. ... [+]

המילט בתנ"ך ובעולם העכשווי הוא קורס המחבר בין לימודי תנ"ך ותיאולוגיה לבין דיסציפלינות אחרות באמנויות, מדעי הרוח והחברה.

התנ"ך והעולם העכשווי מוצע גם כתכנית למידה מרחוק במשרה חלקית.

The MLitt בתנ"ך העולם העכשווי היא תוכנית לימד שנה אחת המנוהל על ידי בית הספר של האלוהות.

עיקרי הדבריםהשג הבנה של האופן שבו נושאים ותרבות ציבוריים מעוצבים ומעוצבים על ידי התיאולוגיה הנוצרית, הפרשנות המקראית והפרקטיקה.משלב מודולי למידה בקמפוסים וירטואליים.הצטרף לקבוצה בינלאומית בין-דתית של 20 עד 25 סטודנטים בהתייחסות למסורות הנוצריות למגוון נושאים ציבוריים.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

תוכנית זו מיועדת לאלה שיש להם מאובטחת מחקר PhD גיאוגרפיה אנושית או פיתוח בר קיימא ב סנט אנדרוס ואשר הרצון או דורשים שנה של הכשרה המחקר לפני התקדמות הדוקטורט שלהם. ... [+]

תוכנית זו מיועדת לאלה שיש להם מאובטחת מחקר PhD גיאוגרפיה אנושית או פיתוח בר קיימא ב סנט אנדרוס ואשר הרצון או דורשים שנה של הכשרה המחקר לפני התקדמות הדוקטורט שלהם.

על המועמדים להגיש בקשה לבית הספר לגיאוגרפיה ולפיתוח בר קיימא כדי להבטיח מקום לתואר שלישי במקרה הראשון.

אלה אשר לא מאובטחת מחקר PhD מקום עשוי להיות מעוניין MSC לימד בתוכנית לפיתוח בר קיימא במקום.

מרס בגיאוגרפיה אנושית / פיתוח בר-קיימא הוא תכנית לימודים לתארים מתקדמים של שנה אחת, המנוהלת על ידי בית הספר לגיאוגרפיה ופיתוח בר-קיימא.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

המורים ביחסים בינלאומיים מעניקים הכשרה אינטנסיבית בתכנון המחקר ובמתודולוגיה ומיועדים לסטודנטים הלומדים במכון לתואר שלישי. הסטודנטים יוגשו לגישות תיאורטיות ואנליטיות בתכנו ... [+]

המורים ביחסים בינלאומיים מעניקים הכשרה אינטנסיבית בתכנון המחקר ובמתודולוגיה ומיועדים לסטודנטים הלומדים במכון לתואר שלישי. הסטודנטים יוגשו לגישות תיאורטיות ואנליטיות בתכנון IR ועיצוב במדעי החברה המובילים להשלמת הצעת מחקר מקיפה.

MRES ביחסים בינלאומיים הוא שנה לימד לתואר ראשון תוכנית המנוהל על ידי בית הספר ליחסים בינלאומיים.

הקורס מספק תוכנית מובנית של הכשרה במחקר כדי לצייד את התלמידים עם הכישורים הנדרשים כדי לבצע מחקר ברמת הדוקטורט בפוליטיקה הבינלאומית או קריירה מחקרית בנושא.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

את MRES ב Neuroscience נועד לספק הכשרה מתקדמת במחקר מדעי המוח. הסטודנטים עורכים פרויקט מחקרי לאורך שנה ולומדים טכניקות ומיומנויות רלוונטיות באמצעות עבודה בקורס. פרויקטים ... [+]

את MRES ב Neuroscience נועד לספק הכשרה מתקדמת במחקר מדעי המוח. הסטודנטים עורכים פרויקט מחקרי לאורך שנה ולומדים טכניקות ומיומנויות רלוונטיות באמצעות עבודה בקורס. פרויקטים מחקריים נעשים במעבדה אחת על פני כל אורך התכנית, ובכך מעניקים לתלמידים הזדמנות ייחודית לבחון את שאלות המחקר לעומק. המטרה הכוללת היא לסייע לתלמידים לרכוש את המיומנויות הדרושות כדי להצליח כמדענים עצמאיים.

MRES ב Neuroscience הוא במשרה מלאה לימד לתואר שני תוכנית המנוהל על ידי בית הספר לפסיכולוגיה Neuroscience.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
אוגוסט 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

The Erasmus Mundus MLitt ב Crossways ב נרטיבים תרבותיים היא תוכנית שנתית שנתמכת על ידי האיחוד האירופי, רב תחומית ורב לשוני נמסר על ידי קונסורציום של אוניברסיטאות בינלאומי ... [+]

The Erasmus Mundus MLitt ב Crossways ב נרטיבים תרבותיים היא תוכנית שנתית שנתמכת על ידי האיחוד האירופי, רב תחומית ורב לשוני נמסר על ידי קונסורציום של אוניברסיטאות בינלאומיות. בסנט אנדרוז, המחקר בתואר זה מתמקד בתחומים של זהויות תרבותיות וספרות השוואתית.

The Erasmus Mundus MLitt ב Crossways ב נרטיבים תרבותיים הוא שנתיים לימד לימודים לתואר שני פתוח לתלמידים אירופיים ולא אירופיים. הוא מנוהל על ידי קונסורציום בינלאומי של האוניברסיטאות הבאות:... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

ה"מיליט בהיסטוריה אינטלקטואלית "היא תכנית בין-תחומית המספקת לסטודנטים ידע נרחב על המחקר האינטלקטואלי-היסטורי האחרון, הכולל פוליטיקה, דת, פילוסופיה, מדע, יחסים בינלאומיים, ... [+]

ה"מיליט בהיסטוריה אינטלקטואלית "היא תכנית בין-תחומית המספקת לסטודנטים ידע נרחב על המחקר האינטלקטואלי-היסטורי האחרון, הכולל פוליטיקה, דת, פילוסופיה, מדע, יחסים בינלאומיים, כלכלה וספרות.

The MLitt בהיסטוריה אינטלקטואלית היא תוכנית בינתחומית לימד לתואר שני המנוהל על ידי בית הספר להיסטוריה. הקורס בוחן היבטים היסטוריים היסטוריים, היסטוריוגרפיים ומתודולוגיים של ההיסטוריה האינטלקטואלית לצד תוכנית מותאמת אישית של קריאה מכוונת.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

המילט בהיסטוריה של הפילוסופיה מתמקד במסורות ההיסטוריות של הפילוסופיה המערבית, ומאפשר לתלמידים ללמוד על פני טווח של תקופות - מהתקופה הקלאסית ועד לפילוסופיה האנליטית המוקדמ ... [+]

המילט בהיסטוריה של הפילוסופיה מתמקד במסורות ההיסטוריות של הפילוסופיה המערבית, ומאפשר לתלמידים ללמוד על פני טווח של תקופות - מהתקופה הקלאסית ועד לפילוסופיה האנליטית המוקדמת.

ההיסטוריה של הפילוסופיה MLitt היא שנה אחת לימדה לתואר שני תוכנית המנוהל על ידי סנט אנדרוס ו סטירלינג בוגר תוכנית בפילוסופיה (SASP), לימד על ידי צוות University of St Andrews ואוניברסיטת סטירלינג.

היא מציעה את היכולת ללמוד מגוון של תקופות פילוסופיות שונות, מן התקופה הקלאסית, דרך הפילוסופיה של ימי הביניים, הפילוסופיה המודרנית, כולל הארה הסקוטית וקאנט, לפילוסופיה האנליטית המוקדמת. אם אתם מעוניינים להתמקד בשאלות הקשורות, נושאים ונושאים אשר מתפרשים תקופות אלה, ההיסטוריה של הפילוסופיה MLitt היא בחירה טובה.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

ה- MLitt בהיסטוריה של ימי הביניים מאפשר לתלמידים ללמוד מגוון רחב של נושאים לעומק מכל העולמות מימי הביניים, הן במזרח והן במערב, מן העת העתיקה המאוחרת ועד ימי הביניים המאוח ... [+]

ה- MLitt בהיסטוריה של ימי הביניים מאפשר לתלמידים ללמוד מגוון רחב של נושאים לעומק מכל העולמות מימי הביניים, הן במזרח והן במערב, מן העת העתיקה המאוחרת ועד ימי הביניים המאוחרים. תוכנית רחבה זו נועדה לספק לסטודנטים של שאיפות קריירה שונות, תחומי התמחות והכשרה קודמת.

The MLitt בהיסטוריה של ימי הביניים הוא לימד לתואר שני תוכנית המנוהל על ידי בית הספר להיסטוריה.

עיקרי הדבריםהקורס נהנה ממגוון עצום של מומחי מחקר מלומדים.האופי הגמיש של התוכנית עושה את זה מתאים גם עבור אלה המעוניינים ללכת על מחקר דוקטורט ועל אלה המבקשים רק לקחת שנה של מומחה המחקר.המחקר מעודד מיומנויות מחקר בסיסיות, כולל ביבליוגרפיה וביקורת מקורית.מפתחת מיומנויות כתיבה להצגת פרויקטי מחקר מורחבים, כולל הכשרה ללימודי דוקטורט.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

המילט בהיסטוריה של המזרח התיכון מציע לתלמידים הזדמנות לחקור לעומק מגוון נושאים הקשורים להיסטוריה ולתרבות של אזור משמעותי זה של העולם. הקורס מתבסס על מגוון רחב של מומחיות ... [+]

המילט בהיסטוריה של המזרח התיכון מציע לתלמידים הזדמנות לחקור לעומק מגוון נושאים הקשורים להיסטוריה ולתרבות של אזור משמעותי זה של העולם. הקורס מתבסס על מגוון רחב של מומחיות בבית הספר להיסטוריה.

The MLitt בהיסטוריה של המזרח התיכון הוא לימד לתואר שני תוכנית המנוהל על ידי בית הספר להיסטוריה.

עיקרי הדבריםהתלמידים בוחנים לעומק מגוון רחב של נושאים היסטוריים, כולל היסטוריה חברתית, פוליטית, תרבותית ואינטלקטואלית של אזור משמעותי זה של העולם.שדות זמינים לחקור כוללים: ההיסטוריה האסלאמית הקלאסית (Umayyads ו עבאס); הסלג'וקים; המזרח האיסלאמי של ימי הביניים; אנטוליה מימי הביניים; המזרחית האיובית והממלוכית; היסטוריה עות'מאנית; ארמניה מימי הביניים; היסטוריה אינטלקטואלית אסלאמית; וכן בתחומים שונים אחרים כפופים התייעצות מוקדמת.הקורס מציג לתלמידים גישות מתודולוגיות ואנליטיות, כולל אוריינטליזם.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

תואר שני בהיסטוריה הכלכלית והחברתית מציע שילוב ייחודי של מחקר בין תחומי והתמחות. הוא מספק הכשרה למחקר מתקדם בהיסטוריה חברתית וכלכלית; הוא מציע מחקר מיוחד בתקופה היסטורית ... [+]

תואר שני בהיסטוריה הכלכלית והחברתית מציע שילוב ייחודי של מחקר בין תחומי והתמחות. הוא מספק הכשרה למחקר מתקדם בהיסטוריה חברתית וכלכלית; הוא מציע מחקר מיוחד בתקופה היסטורית שנבחרה והכשרה חדשנית בהעברת ידע.

תואר שני בהיסטוריה הכלכלית והחברתית הוא תכנית לימודים שנתית של בית הספר להיסטוריה.

התוכנית מציעה שילוב ייחודי של מחקר בין תחומי והתמחות. הוא מספק את ההכשרה הנדרשת למחקר מתקדם בהיסטוריה החברתית והכלכלית; כמו גם מחקר מיוחד בתקופה היסטורית נבחרת (מימי הביניים ועד ימינו), והכשרה בהעברת ידע, שבו התלמידים מעבירים היבטים של מחקריהם לקהלים לא אקדמיים.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

The MLitt בהיסטוריה המודרנית מציע לתלמידים הזדמנות להעמיק את הבנתם של נושאים מרכזיים בתחום המשמעת על ידי המשך הלימודים ברמה מתקדמת מבחינה מושגית. הסטודנטיונים לתואר ראשון ... [+]

The MLitt בהיסטוריה המודרנית מציע לתלמידים הזדמנות להעמיק את הבנתם של נושאים מרכזיים בתחום המשמעת על ידי המשך הלימודים ברמה מתקדמת מבחינה מושגית. הסטודנטיונים לתואר ראשון עובדים באופן אינטנסיבי במגוון תחומים, תוך השגת התקדמות מתמדת בתחומי הליבה כגון היסטוריוגרפיה ומתודולוגיה.

The MLitt בהיסטוריה המודרנית הוא לימד לתואר שני תוכנית המנוהל על ידי בית הספר להיסטוריה.

עיקרי הדבריםהקורס מספק מבוא להיסטוריה והיסטוריוגרפיה לסטודנטים המעוניינים בכל ענפי המחקר ההיסטורי.התוכנית מיועדת למקסם את בחירת התלמידים. התלמידים יכולים להתמחות בתחום מסוים (למשל, היסטוריה צרפתית, היסטוריה גרמנית, היסטוריה טרנס-לאומית, היסטוריה אמריקנית) או לזכות בהקדמה רחבה יותר ללימודי היסטוריה ברמה לתואר שני.התלמידים יחקרו את הספרות בנושא של עניין אישי בהדרכתו של מומחה.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

המכון ללימודי המזרח התיכון ותרבות המזרח התיכון מציע לתלמידים הזדמנות להעמיק את הידע שלהם על ספרות ותרבות ערבית ופרסית מודרנית, כולל מוסיקה וקולנוע, כהקדמה לעבודה מקצועית ... [+]

המכון ללימודי המזרח התיכון ותרבות המזרח התיכון מציע לתלמידים הזדמנות להעמיק את הידע שלהם על ספרות ותרבות ערבית ופרסית מודרנית, כולל מוסיקה וקולנוע, כהקדמה לעבודה מקצועית באמנות ובתרבות האזור או בסיס טוב להתקדמות ללימודי דוקטורט.

המכון ללימודים ספרותיים ותרבותיים במזרח התיכון הוא תכנית לימודים שנתית, המנוהלת על ידי המחלקה לערבית ופרסית בבית הספר לשפות מודרניות. התכנית מיועדת לאלה שלמדו ספרות פרסית או ערבית, ומעוניינים בספרות של שפות אחרות וספרות השוואתית, מחקרים פוסט-קולוניאליים, לימודי תרגום, לימודי מגדר והיסטוריה ותרבות של המזרח התיכון.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

המכון ללימודים מתקדמים באיראן מציע לסטודנטים הזדמנות ללמוד את ההיסטוריה, הפוליטיקה והקשרים הבינלאומיים של איראן בסביבה מגוונת ואינטלקטואלית. ... [+]

המכון ללימודים מתקדמים באיראן מציע לסטודנטים הזדמנות ללמוד את ההיסטוריה, הפוליטיקה והקשרים הבינלאומיים של איראן בסביבה מגוונת ואינטלקטואלית.

המכון ללימודים איראניים הוא תכנית לימודים שנתית של בית הספר להיסטוריה.

עיקרי הדבריםמבוא לנושאים מרכזיים, מושגים וגישות כולל היבטים של מתודולוגיה והיסטוריוגרפיה, ושאלות של לאומיות, דת וחברה, וכן מתווה של מקומה של איראן באזור והקהילה הבינלאומית הרחבה יותר.גישה למגוון ייחודי של מומחיות באיראן מן העת העתיקה המאוחרת ועד לעידן המודרני, לצד סביבת מחקר עשירה של המכון ללימודים איראניים ואנשי צוות הנמצאים בבתי ספר אחרים, כולל תולדות האמנות, הקלאסיקה והשפות המודרניות.אתה נהנה מן המשאבים של ספריית האוניברסיטה שבה יש כ 6000 ספרים פרסיים, אוסף ייחודי אחד הטובים בבריטניה.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

המכון ללימודים מתקדמים בגרמניה מציע לתלמידים הזדמנות לפתח את האינטרסים האקדמיים שלהם בחברות, בתרבויות, בספרות ובסרטים של האדמות הדוברות גרמנית מימי הביניים ועד ימינו. ... [+]

המכון ללימודים מתקדמים בגרמניה מציע לתלמידים הזדמנות לפתח את האינטרסים האקדמיים שלהם בחברות, בתרבויות, בספרות ובסרטים של האדמות הדוברות גרמנית מימי הביניים ועד ימינו.

המכון ללימודים גרמניים הוא תכנית לימודים שנתית, המנוהלת על ידי המחלקה הגרמנית בבית הספר לשפות מודרניות. התוכנית מיועדת לאלו המעוניינים להרחיב את ההבנה שלהם ואת הידע של הספרות, התרבות וההיסטוריה של גרמניה או להמשיך ברמת הדוקטורט.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

קורס בינתחומי זה מעניק לתלמידים ידע על גישות תיאורטיות שונות ודיון עכשווי בתחומי ההיסטוריה, תולדות האמנות, אלוהות, שפות וספרות. התלמידים יכולים לעבוד על נושאים המתאימים ל ... [+]

קורס בינתחומי זה מעניק לתלמידים ידע על גישות תיאורטיות שונות ודיון עכשווי בתחומי ההיסטוריה, תולדות האמנות, אלוהות, שפות וספרות. התלמידים יכולים לעבוד על נושאים המתאימים לאינטרסים שלהם, תוך הרחבת האופקים שלהם מעבר לדיסציפלינה אחת.

המכון ללימודים מימי הביניים הוא תכנית בין-תחומית המנוהלת על ידי מכון סיינט אנדרוס למחקרים מימי הביניים (SAIMS).

עיקרי הדבריםמתבסס על נקודות החוזק המוכרות והממושכות של לימודי מימי הביניים, המופיעים בדיסציפלינות המשתתפות - אמנות, דיוויניטי, אנגלית, היסטוריה, שפות מודרניות ופילוסופיה.מעניק לתלמידים הזדמנות לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם עמיתים המכסים מגוון רחב של מומחיות מן העת העתיקה המאוחרת עד המאה ה -15 ועל פני העולם מימי הביניים, מן המזרח התיכון והים התיכון אל האיים הבריטיים וסקנדינביה.מציג גישות תיאורטיות שונות, ויכוחים עכשוויים ואופי העבודה הבין-תחומית והבין-תחומית בתחומי ההיסטוריה, תולדות האמנות, השפות והספרות.מציעה הזדמנות לשלב את לימודי ההדרכה בכתבי יד ובפליאוגרפיה עם עבודה בין-תחומית או מודולים משמעתיים בודדים.כולל סמינרים שבועיים וסדנאות רגילות, המביאים סטודנטים למגע ישיר עם אנשי אקדמיה מבקרים.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

את MLIT עכשווי מחקרים הוא שנה אחת בין תואר שני. הוא בוחן מה פירוש הדבר לתייג משהו כ"עכשווי "ולבחון כיצד הידע מוגדר ומופץ בדיסציפלינות שונות. ... [+]

את MLIT עכשווי מחקרים הוא שנה אחת בין תואר שני. הוא בוחן מה פירוש הדבר לתייג משהו כ"עכשווי "ולבחון כיצד הידע מוגדר ומופץ בדיסציפלינות שונות.

המחקרים העכשוויים של מליט הם תואר בינתחומי החוקר את טבעו של האדם העכשווי. היא עוסקת בנושאים עכשוויים ממגוון של אמנות, מדעי החברה והשקפות מדעיות. התוכנית תפתח את היכולת שלך לגשת לנושאים עכשוויים ואתגרים עם חשיבה בין תחומית, ולכן גמישה.

עיקרי הדבריםמפגיש בין סטודנטים למדעי הרוח, מדעי החברה ומדעי הפיסיקה - מציע תואר בין-תחומי ייחודי בסנט אנדרוז.מרחיב את בסיס הידע שלך ומשפר את כישוריך של ניתוח ותקשורת; אתה תחשוב מעבר למתודולוגיות של כל משמעת אחת ותתחיל לפתח לקסיקון משותף המגשר על דיסציפלינריות משמעת.התלמידים משלימים שני מיקומים קצרים שמקדמים את המעורבות מעבר לאקדמיה ומסייעים לך לפתח את כישוריך המקצועיים.פרויקט המחקר בקיץ שלך יכול ללבוש צורה של הגשת מבוסס תרגול מבוסס על רכיב מעשי כגון מסה וידאו, עבודה curation, או עיצוב אתר או עבודת הדוקטורט בכתב.... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

PGDip / MLIT במחקרים משפטיים וחוקתיים היא תוכנית בין-תחומית שבה התלמידים יכולים לבנות תואר מותאם אישית, תוך התמקדות ראשונית בהיסטוריה המשפטית או במשפט הבינלאומי, או שהם י ... [+]

PGDip / MLIT במחקרים משפטיים וחוקתיים היא תוכנית בין-תחומית שבה התלמידים יכולים לבנות תואר מותאם אישית, תוך התמקדות ראשונית בהיסטוריה המשפטית או במשפט הבינלאומי, או שהם יכולים להמשיך לתואר משולב, בינתחומי.

PGDip ו- MLIT במחקרים משפטיים וחוקתיים הם תוכניות בין-תחומיות, המשותפות לבתי ספר להיסטוריה ולקשרים בינלאומיים.

עיקרי הדבריםלסטודנטים יש הזדמנות לעבוד על בסיס אישי וקבוצתי קטן עם חוקרים מובילים בעולם בתחומי המחקר החוקתי, החוקתי וההיסטורי.האופי הגמיש של התוכנית עושה את זה מתאים גם עבור אלה המעוניינים ללכת על מחקר דוקטורט ועל אלה המבקשים רק לקחת שנה של מומחה המחקר.המודולים מחייבים את התלמידים עם ידע בגישות תיאורטיות שונות למשפט, היסטוריה משפטית וחוקתיות, תוך שימוש בעבר כדי לחקור ולחקור סוגיות עכשוויות ומחלוקות.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

ה- MLIT בחקר רוסיה מציע לסטודנטים הזדמנות להעמיק את הידע שלהם בתחומים הקשורים בין הספרות הרוסית, התרבות וההיסטוריה מהמאה ה -19 ועד ימינו. ... [+]

ה- MLIT בחקר רוסיה מציע לסטודנטים הזדמנות להעמיק את הידע שלהם בתחומים הקשורים בין הספרות הרוסית, התרבות וההיסטוריה מהמאה ה -19 ועד ימינו.

את MLitt ב רוסית מחקרים היא אחת לשנה לימד תוכנית המנוהל על ידי המחלקה הרוסית בבית הספר של שפות מודרניות. התוכנית משלבת מחקר מודרך ועצמאי של כמה מן הסופרים הרוסיים הבולטים ביותר מן המאה ה -19 ועד היום.

עיקרי הדבריםהסטודנטים מקבלים הכשרה בנושאים תיאורטיים ומתודולוגיים הרלוונטיים לתחום לימודיהם.שכר לימוד קבוצתי קטן בנושאים המתאימים להוראה מסוימת וחוזק המחקר בסנט אנדרוס.לסטודנטים יש הזדמנות ללמוד לעומק נושא על פי בחירתם ולבנות על זה בצורה של מסה של 15,000 מילים.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

המכון ללימודי הרפורמה מספק הכשרה אינטנסיבית בהיסטוריוגרפיה, בדיונים ובמקורות של הרפורמות הפרוטסטנטיות והקתוליות. ... [+]

המכון ללימודי הרפורמה מספק הכשרה אינטנסיבית בהיסטוריוגרפיה, בדיונים ובמקורות של הרפורמות הפרוטסטנטיות והקתוליות.

המכון ללימודים רפורמטיים הוא תכנית לימודים לתואר שני בהנחיית המכון לחקר הרפורמות בבית הספר להיסטוריה.

עיקרי הדבריםלסטודנטים יש הזדמנות לחקור את הספרות בתחום של עניין אישי מסוים עם חבר צוות מומחה.התוכנית מציעה לתלמידים את הגמישות להמשיך את דרכי ההתעניינות שלהם, המתמחות בתחום תיאולוגי, גיאוגרפי או מתודולוגי מסוים, תוך הקניית מודעות קונקטואלית רחבה לכל הרפורמות האירופיות.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

את MLitt ב היסטורית סקוטית מחקרים מציעה לתלמידים את ההזדמנות לחקור את הפיתוח של סקוטלנד לטווח ארוך לאורך זמן להתמקד בנושאים ספציפיים יותר של עניין בהנחיית מומחים ידועים ב ... [+]

את MLitt ב היסטורית סקוטית מחקרים מציעה לתלמידים את ההזדמנות לחקור את הפיתוח של סקוטלנד לטווח ארוך לאורך זמן להתמקד בנושאים ספציפיים יותר של עניין בהנחיית מומחים ידועים בתחום.

את MLitt ב סקוטית היסטורית הלימודים הוא לימד לתואר שני תוכנית המנוהל על ידי בית הספר להיסטוריה.

עיקרי הדבריםמודולים לחקור את ההיסטוריה של הכתיבה ההיסטורית בסקוטלנד ואת הקשר בין העבר הסקוטית לבין הנוכחים הסקוטית.תשומת לב ממוקדת על אחת משלוש תקופות זמן מפתחת את ההבנה והכישורים הנדרשים כדי להמשיך במחקר עצמאי.לסטודנטים יש הזדמנות להמשיך במחקר אינטנסיבי יותר של הספרות של נושא על פי בחירתם בהנחיית מפקח מומחה.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

המכון ללימודי אמריקה והמחקר הלטיני באמריקה שואף לפתח ולהגביר את הידע של התלמידים על הספרות ההיספאנית, התרבות וההיסטוריה באמצעות לימוד טקסטואלי והשתקפות תיאורטית. ... [+]

המכון ללימודי אמריקה והמחקר הלטיני באמריקה שואף לפתח ולהגביר את הידע של התלמידים על הספרות ההיספאנית, התרבות וההיסטוריה באמצעות לימוד טקסטואלי והשתקפות תיאורטית.

ה MLIT בספרדית ובאמריקה הלטינית הוא תכנית לימודים שנתית של החוג לספרדית בבית הספר לשפות מודרניות. היא מכוונת בעיקר לתלמידים שעיקר עיסוקם הוא לימודי ספרות בעלי עניין בהיסטוריה ותרבות חזותית.

עיקרי הדבריםהתלמידים מקבלים הכשרה בטכניקות מחקר מסורתיות וחדשות ויש להם הזדמנות להרחיב את תיקי השפה שלהם.גודל הכיתה קטן של לא יותר מ 20 סטודנטים לספק קהילתי קרוב לתואר ראשון הקהילה וסביבה ידידותית.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

The MLitt בספרות גרמנית והשוואתית מציע הזדמנות ייחודית כדי לקבל מבט השוואתי על הספרות הגרמנית באמצעות הסמכה משותפת University of St Andrews (MLitt) ואת אוניברסיטת בון בגר ... [+]

The MLitt בספרות גרמנית והשוואתית מציע הזדמנות ייחודית כדי לקבל מבט השוואתי על הספרות הגרמנית באמצעות הסמכה משותפת University of St Andrews (MLitt) ואת אוניברסיטת בון בגרמניה (MA).

את MLitt ב גרמנית ו השוואתית ספרות הוא שנתיים לימד תוכנית לרוץ במשותף על ידי בית הספר לשפות מודרניות ב סנט אנדרוס ואוניברסיטת בון. התוכנית תעמיק את הידע שלך על החשיבה האחרונה במחקרים ספרותיים השוואתי ולתת לך את המחקר, תקשורת וכישורים הכתיבה הדרושים כדי להתחיל דוקטורט או בקריירה העליונה בוגר.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

המילט בספרות ההשוואתית בוחן את ההבנה הבין-לאומית של הספרות והתרבות, ומספק לתלמידים הערכה ביקורתית של גישות תיאורטיות בשילוב עם מחקר אינטנסיבי של מגוון רחב מאוד של טקסטים ... [+]

המילט בספרות ההשוואתית בוחן את ההבנה הבין-לאומית של הספרות והתרבות, ומספק לתלמידים הערכה ביקורתית של גישות תיאורטיות בשילוב עם מחקר אינטנסיבי של מגוון רחב מאוד של טקסטים אירופיים וקשריהם לספרות אחרת.

The MLIT בספרות ההשוואה הוא אחד לשנה לימד תוכנית המנוהל על ידי בית הספר של שפות מודרניות. התוכנית בוחנת את ההבנה הבין-לאומית של הספרות והתרבות. מטרתו היא לספק הכשרה בטכניקות מחקר מסורתיות וחדשות.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

המילט בספרות ובתרבות המודרנית והעכשווית מגביר את הידע והמחשבה של התלמידים על טקסטים, הקשרים ותיאוריות מרכזיות שעיצבו את הספרות והתרבות מ -1900 ועד היום. ... [+]

המילט בספרות ובתרבות המודרנית והעכשווית מגביר את הידע והמחשבה של התלמידים על טקסטים, הקשרים ותיאוריות מרכזיות שעיצבו את הספרות והתרבות מ -1900 ועד היום.

The MLIT בספרות מודרנית ועכשווית ותרבות היא תוכנית אינטנסיבית של שנה אחת לימד המנוהל על ידי בית הספר לאנגלית. הקורס נועד לשפר את הידע הטקסטואלי של התלמידים ולקדם חשיבה על הקשר בין הספרות המודרנית לעכשווית לבין ההקשרים ההיסטוריים, התרבותיים והתיאורטיים שלה.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

ה- MLIT בספרות פוסט-קולוניאלית וספרות עולמית מציע את ההזדמנות ללמוד את הממדים התיאורטיים, הספרותיים, התרבותיים וההיסטוריים של הפוסט-קולוניאליזם העכשווי ממפגשים קולוניאליי ... [+]

ה- MLIT בספרות פוסט-קולוניאלית וספרות עולמית מציע את ההזדמנות ללמוד את הממדים התיאורטיים, הספרותיים, התרבותיים וההיסטוריים של הפוסט-קולוניאליזם העכשווי ממפגשים קולוניאליים, עד להופעת השדה במחצית השנייה של המאה ה -20, עד לבירור הנוכחי שלו בעידן הגלובלי של ספרות העולם.

השנה MLitt ב Postcolonial ו ספרות ספרות הוא במשרה מלאה לימד לתואר שני תוכנית המנוהל על ידי בית הספר לאנגלית. זוהי תוכנית לימודים אינטנסיבית שמטרתה לטפח את הדור הבא של חוקרים במחקרי ספרות פוסט-קולוניאליים ועולמיים.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

המילט בפילוסופיה מוסרית, פוליטית ומשפטית מספק בסיס איתן לסטודנטים המעוניינים להתמחות באתיקה, ובמיוחד באתיקה העכשווית, כולל פילוסופיה מוסרית, פילוסופיה פוליטית ופילוסופיה ... [+]

המילט בפילוסופיה מוסרית, פוליטית ומשפטית מספק בסיס איתן לסטודנטים המעוניינים להתמחות באתיקה, ובמיוחד באתיקה העכשווית, כולל פילוסופיה מוסרית, פילוסופיה פוליטית ופילוסופיה משפטית.

המילט בפילוסופיה מוסרית, פוליטית ומשפטית היא תכנית לימודים לתואר שני, שנלמדה על ידי סט אנדרוז ותכנית סטירלינג לתואר שני בפילוסופיה (SASP), בהדרכת צוות University of St Andrews ואוניברסיטת סטירלינג. ההתמקדות היא בהצגת סטודנטים לדיונים עכשוויים בתחומי הפילוסופיה המוסרית, הפוליטית והמשפטית, תוך עידוד הקשרים בין ההתמחויות השונות.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

המכון ללימודי מוזיאונים וגלריה מכין סטודנטים לעבודה במוזיאונים, בעיקר כאוצרים, עם הכשרה רחבה בכל סוגי המוזיאונים, הגלריות ומתקני מורשת אחרים. ... [+]

המכון ללימודי מוזיאונים וגלריה מכין סטודנטים לעבודה במוזיאונים, בעיקר כאוצרים, עם הכשרה רחבה בכל סוגי המוזיאונים, הגלריות ומתקני מורשת אחרים.

The MLitt במוזיאון ובגלריה הלימודים מיועד לסטודנטים שרוצים להתחיל קריירה במוזיאון או בגלריה עבודה, או עבור אלה המחפשים שינוי באמצע הקריירה. הקורס במשרה חלקית מיועד לעובדי מוזיאונים וגלריות או מתנדבים המעוניינים ללמוד תוך כדי המשך עבודתם.

עיקרי הדבריםהתואר מספק הכשרה רחבה, המכסה את כל סוגי המוזיאונים, הגלריות ומתקני המורשת, וכולל את עקרונות השימור, חינוך המוזיאון, תכנון ועיצוב התערוכה וניהול.ההוראה מתקיימת בדרך כלל במוזיאון של University of St Andrews (MUSA), וביקורים מובנים במוזיאונים, גלריות אמנות, בתים היסטוריים, ספינות ואתרי מורשת אחרים הם חלק מהותי מהתוכנית.הסטודנטים מתחייבים לעבוד בפרויקטים מעשיים עם מגוון רחב של ארגונים מארחים, מאברדין ועד אדינבורו. זה כולל את אוספי המוזיאון של האוניברסיטה אשר מחזיקים למעלה מ -100,000 חפצים ודגימות במגוון רחב של תחומים, מאמנות לזואולוגיה.לסטודנטים במשרה מלאה יש הזדמנות לאצור תערוכות מקצועיות בגלריות האוניברסיטה ובמוזיאון סיינט אנדרוז של קרן פייף תרבות, המאפשר לך לפתח מיומנויות מעשיות רלוונטיות.סטודנטים יכולים גם לבקש להשתתף בתוכנית חילופי קיץ עם אקולף הלובר בפריז.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

הלימוד במחקרים רומנטיים וויקטוריאניים משפר את הידע והחשיבה של התלמידים על הרומנטיקה ועל הספרות הוויקטוריאנית באמצעות לימוד התרבות הספרותית משנות ה -90 עד 1900. על-ידי חקר ... [+]

הלימוד במחקרים רומנטיים וויקטוריאניים משפר את הידע והחשיבה של התלמידים על הרומנטיקה ועל הספרות הוויקטוריאנית באמצעות לימוד התרבות הספרותית משנות ה -90 עד 1900. על-ידי חקר מגוון ז 'אנרים ספרותיים, התלמידים ירכשו ידע על שלבי הייצור הספרותי והקבלה , והקשרים תרבותיים והיסטוריים רלוונטיים.

את MLitt ב רומנטית ו ויקטוריאנית הלימודים היא אינטנסיבית אחת לשנה לימד תוכנית המנוהל על ידי בית הספר לאנגלית. הקורס מתייחס לטקסטים ונושאים מכל המאות ה -18 וה -19.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

המכון ללימודים מתקדמים באיטליה מציע לסטודנטים הזדמנות להמשיך את לימודיהם בספרות ובתרבות האיטלקית. במקביל לחקר מעמיק של תיאוריה והדרכה במתודולוגיות מחקר, התלמידים ממשיכים ... [+]

המכון ללימודים מתקדמים באיטליה מציע לסטודנטים הזדמנות להמשיך את לימודיהם בספרות ובתרבות האיטלקית. במקביל לחקר מעמיק של תיאוריה והדרכה במתודולוגיות מחקר, התלמידים ממשיכים לחקור את הנושא באופן שיוביל להרחבה ופיתוח של תחומי המחקר שלהם.

את MLitt ב איטלקית מחקרים היא אחת לשנה לימד תוכנית המנוהל על ידי המחלקה האיטלקית בבית הספר של שפות מודרניות. מוקד הליבה של התוכנית הוא בשאלות של זהות לאומית איטלקית, וכן מעודדים את התלמידים לקחת את האינטרסים שלהם בפרט בתרבות האיטלקית עוד יותר באמצעות מחקר ממוקד מחקר, המבוססת על מגוון רחב היסטורי היסטורי של המומחיות המומחה המוצעים על ידי המחלקה האיטלקית.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

המכון ללימודים אסטרטגיים בצרפת מציע לתלמידים את האפשרות לרכוש ידע מתקדם על הקשרים שעוצבו על ידי הספרות והתרבות בארצות דוברות צרפתית מימי הביניים ועד ימינו. ... [+]

המכון ללימודים אסטרטגיים בצרפת מציע לתלמידים את האפשרות לרכוש ידע מתקדם על הקשרים שעוצבו על ידי הספרות והתרבות בארצות דוברות צרפתית מימי הביניים ועד ימינו.

את MLitt ב צרפתית מחקרים היא אחת לשנה לימד תוכנית המנוהל על ידי מחלקת צרפתית בבית הספר של שפות מודרניות. התוכנית מתמקדת במחקר המחקרי של קונפליקטים רציפים והמשכיות בהיסטוריה התרבותית, הספרותית או האינטלקטואלית של ארצות דוברות צרפתית.... [-]

הממלכה המאוחדת Saint Andrews
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of St Andrews

The MLIT בתיאוריה פוליטית בינלאומית מספק לתלמידים הבנה דינמית ושיטתית של האופן שבו התיאוריה הפוליטית יכולה להיות מובאת בפוליטיקה הבינלאומית ובענייני העולם. ... [+]

The MLIT בתיאוריה פוליטית בינלאומית מספק לתלמידים הבנה דינמית ושיטתית של האופן שבו התיאוריה הפוליטית יכולה להיות מובאת בפוליטיקה הבינלאומית ובענייני העולם.

The MLIT בתיאוריה פוליטית בינלאומית היא שנה אחת לימד לתואר שני תוכנית המנוהל על ידי בית הספר ליחסים בינלאומיים. התוכנית מתחילה בספטמבר ומסתיימת באוגוסט הבא.

עיקרי הדבריםהקורס מציע התמקדות עמוקה ביותר בהיסטוריה של המחשבה הפוליטית והתיאוריה הפוליטית העכשווית.תוכנית זו היא אידיאלית עבור עבודה אקדמית נוספת המוביל הדוקטורט סנט אנדרוס או במקומות אחרים.המילט בתיאוריה פוליטית בינלאומית מכין סטודנטים למגוון רחב של תחומים מקצועיים, כולל משפט, מחקר מדיניות וייעוץ, ארגונים לא ממשלתיים, ארגוני צדקה, ארגונים בינלאומיים, שירות אזרחי ופרסום.פורמט הוראה... [-]
הממלכה המאוחדת Saint Andrews