University of Bath

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

קיבלנו את אמנת המלכות שלנו בשנת 1966 וכעת אנו הוקמו כעשרת האוניברסיטאות המובילות בבריטניה עם מוניטין של מצוינות במחקר והוראה.

University of Bath היא אוניברסיטה ברמה עולמית המציעה הזדמנויות הוראה ומחקר פנטסטיות, תכנית השמה תומכת ומבוססת היטב, מתקני ספורט מהשורה הראשונה וקמפוס ועיר ערים וחברותיים.

האוניברסיטה דורגת זהב במסגרת מסגרת מצוינות ההוראה (TEF), הערכת הממשלה לגבי איכות ההוראה באוניברסיטאות, כלומר ההוראה שלה היא באיכות הגבוהה ביותר בבריטניה.

אנו מדורגים במקום ה -6 בבריטניה על ידי מדריך אוניברסיטת גרדיאן 2020 ורביעי בסקר חוויות הסטודנטים. באת 'מדורגת במקום החמישי גם עם סיכויי הבוגרים על ידי מדריך האוניברסיטאות טיימס ו- Sunday Times Good 2020.

אסטרטגיית האוניברסיטה

המשימה שלנו

המשימה שלנו היא לספק מחקר ברמה עולמית והוראה, לחנך את התלמידים שלנו להפוך למנהיגים עתידיים וחדשנים, ולהועיל לאוכלוסיה הרחבה באמצעות המחקר, הארגון והשפעה שלנו.

החזון שלנו

החזון שלנו הוא להיות מוכר כמרכז בינלאומי של מצוינות במחקר והוראה, בהשגת השפעה עולמית באמצעות הבוגרים שלנו, מחקר שותפויות אסטרטגיות.

הערכים שלנו

הערכים שלנו ניתן לראות במחויבות שלנו:

 • מתן איכות ומצוינות;
 • טיפוח שאיפות גבוהות;
 • תמיכה בחופש לאתגר קיבל חוכמה;
 • השואף לסטנדרטים הגבוהים ביותר של שלמות מדעית ומקצועית;
 • עבודה באחריות ובכבוד לאחרים;
 • טיפוח שוויון, גיוון, הכללה ונגישות;
 • אימוץ הנוהג הסביבתי הטוב ביותר.

134178_pexels-photo-3184407.jpeg

האסטרטגיות שלנו

לספק מצוינות מחקרית

חיזוק יכולת המחקר שלנו באמצעות מינויים אקדמיים חדשים והשקעות הון יגדיל את ההשפעה וההשפעה שלנו. הרחבת אוכלוסיית הדוקטורנטים שלנו ותמיכה בחוקרים בתחילת דרכם, תשפר את התוסס של תרבות המחקר שלנו ותיצור צינור של כישרון. הרחבת שיתופי הפעולה המחקריים שלנו תגדיל את הפרופיל שלנו, תביא פרספקטיבות חדשות וייצור הזדמנויות חדשות. מעורבות אזורית, ארצית ובינלאומית תבטיח שלמשאבים האינטלקטואליים שלנו תהיה השפעה מיטבית על האצה כלכלית וחדשנות חברתית.

לספק מצוינות הוראה

עיצוב חדשני של תוכניות לימוד ולמידה משופרת בטכנולוגיה ישמור על האיכות המוכרת של המסירה שלנו. מעורבות משמעותית עם תלמידינו ותלמידינו תודיע על המשך ההתמדה של ההוראה והלמידה שלנו. שיתוף פעולה עם מעסיקים וגופים מקצועיים יקל על יכולתנו להגיב על הכישורים המשתנים הנדרשים במקום העבודה. הכרה ופיתוח מצוינות בהוראת ההוראה תגביר את רמת שביעות הרצון של התלמידים ותתמוך בשאיפות הקריירה של האחראים על מסירתה. ניתוח של היעדים הקריירה של בוגרי ו postgraduates יבטיח לנו להוסיף ערך ללקוחות פוטנציאליים. השקעה בטכנולוגיות דיגיטליות ובתשתיות חדשות תעזור לנו לעמוד בביקוש הגבוה לאספקה ​​ולאמץ גישות פדגוגיות חדשות.

קידום מעורבות בינלאומית ושותפויות

העמקת השותפויות הפורמליות שלנו עם אוניברסיטאות בינלאומיות וקובעי מדיניות בינלאומיים יחזקו את הרשתות הבינלאומיות שלנו ויעמיקו את השפעתנו. הגברת הניידות והתרבות הבין-תרבותית עבור חוקרי הקריירה המוקדמים והוותיקים תעזורנה להעלות את הפרופיל הבינלאומי ולהרחיב את רשתות המחקר שלהם. תמיכה בשיתופי פעולה דו-צדדיים ורב-צדדיים, סימפוזיונים וקולוקיה יחזקו את הרשתות הבינלאומיות שלנו. הרחבת ההזדמנויות לסטודנטים לתואר ראשון ולסטודנטים לתואר שני תעזור לתלמידים שלנו לשפר את יכולת ההעסקה שלהם בשוק הגיוס העולמי וליצור את הרשתות של העתיד.

למשוך ולתמוך במיטב התלמידים מרקע חברתי ותרבותי מגוון

מתן סביבה מקיפה אשר צופה את דרישות התמיכה המגוונות של אוכלוסיית התלמידים המגוונת שלנו יעזור לתלמידים בודדים להשיג את הפוטנציאל שלהם. עבודה עם בתי ספר ומכללות שותפים כדי להעלות את השאיפות של צעירים מוכשרים ולוודא שיש להם את הידע והכישורים הדרושים כדי ליהנות מהוראה שלנו יעזור לנו להשיג את מטרות ההרחבה המתרחבות שלנו. שיפור רשתות התמיכה הממוקדות והמטופלות שלנו עבור תלמידים מרקע שאינו מיוצג יסייע לנו לשמור על השיא המרשים שלנו לשימור ולהצלחה של התלמידים.

שפר את חוויית הסטודנטים בשותפות עם גוף סטודנטים מעורב

עבודה בשותפות עם אגודת הסטודנטים תבטיח שקול התלמיד יודיע על קבלת החלטות וכל התלמידים, התואר הראשון והתואר השני, יקבלו תמיכה סוציאלית, פסטורלית ותמיכה אקדמית ברמה גבוהה. כמו כן, יתמכו בהעברת הזדמנויות לפיתוח אישי, מקצועי ואקדמי ופיתוח קשרים עם פעילויות חברתיות, פנאי והתנדבות. שיפור פעילויות האינדוקציה שלנו יתמוך במעבר הסטודנטים לחיי האוניברסיטה ויחליף את הלימודים לתואר שני. השקעה בתמיכת השמה תחזק היבט בולט וייחודי של ההפרשה שלנו.

פיתוח היכולת של התשתית הפיזית ושל ה- IT שלנו להגיב לשינויים בהיקף ובאופי הפעילות שלנו

בשיתוף פעולה הדוק עם מגוון של הרשויות המקומיות ושותפויות הארגון המקומי, נבקש לפתח את התשתית הפיזית שלנו כדי לתמוך בצמיחה של כוח המחקר שלנו ולעמוד בביקוש של סטודנטים לתואר ראשון וסטודנטים לתואר שני. אימוץ טכנולוגיות דיגיטליות חדשות והגברת החוסן של תשתית ה- IT שלנו יגיבו לחשיבותו הבסיסית של ה- IT לכל תחומי הפעילות שלנו, וכן לתמוך בהרחבת אספקת הלימוד המקוונת והמוזגת שלנו.

פיתוח היכולת של האנשים שלנו לספק את היעדים שלנו ולהגיב בגמישות לצרכים המשתנים

גיוס האנשים הטובים ביותר ותמיכה בהם כדי לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם יעזור לנו לספק מצוינות. השקעה ביכולת המנהיגות והניהול שלנו תעזור לנו לתמוך בעמיתים להגיב בצורה גמישה לצרכים המשתנים של תלמידינו ובעלי עניין אחרים.

העבר את היכולת הכספית למצויינות המשאבים במחקר וחינוך

מתן עודפים כספיים יאפשר לנו להשקיע בעתיד, לחזק את יכולת המחקר שלנו, להרחיב את ההשפעה הבינלאומית שלנו, גדל האוכלוסייה שלנו לתואר ראשון ושמירה על איכות החוויה התלמיד. השקעה סלקטיבית והקצאת משאבים תייעל את השפעת הפעילות שלנו. השגת יעד גיוס הכספים ל -66 מיליון ליש"ט יאפשר לנו להאיץ את אספקת ההשקעה בכוח מחקר ומתקנים חדשים כדי לשפר את חוויית התלמידים.

המורשת שלנו

University of Bath הוקמה על ידי רויאל אמנת בשנת 1966. הקמפוס שלנו משקיף על אונסקו מורשת עולמית של העיר באת' ומציע סביבה מסבירת פנים, תומכת ומעוררת השראה למחקר או ללמוד.

החיוניות של קהילת הקמפוס שלנו נובעת מתרבות של שאיפה גבוהה, ארגון, יצירתיות וגיוון. פעילויות המחקר וההוראה שלנו מתמקדות בחוזק האקדמי שלנו במדע, טכנולוגיה, הנדסה, ניהול ומדעי החברה. בתוך אזורים אלה, יצרנו מעגל מוסרי של מצוינות במחקר ובהוראה, וגישתנו הזריזה והמעורבת קשורה לאג'נדה הגלובלית המתפתחת במהירות.

למחקר שלנו יש יישומים מעשיים עם תועלת חברתית וכלכלית ומתבצעים ברוח אמיתית של שיתוף פעולה בינלאומי ובין-תחומי. אנו מובילים במגזר בתרגום הגילוי לתרגול משופר, מדיניות, תכנון, יעילות ואפקטיביות.

אנחנו האוניברסיטה הראשונה הבחירה לתלמידים ברחבי העולם. אנו מציעים שילוב ייחודי של מוניטין אקדמי, הבוגר מצטיין שיא התעסוקה, מתקני ספורט ברמה עולמית, וכן תוכנית מלאה של חברתי, תרבותי, פנאי ופיתוח הזדמנויות אישיות.

אתוס השותפות שלנו מבסס את המחקר שלנו, את רשתות ההשמה שלנו ואת יכולת ההעסקה שלנו לתואר שני / תואר שני. מתן הזדמנויות השמה בכל תחום המשמעת שלנו הוא ייחודי בקרב אוניברסיטאות המחקר המובילות בבריטניה.

אנו תורמים תרומה חיובית לחיזוק כלכלת אזורנו, תומכים באחד מכל 17 משרות ומחזיקים בסכום של 300 מיליון ליש"ט לתמ"ג של באת וצפון מזרח סומרסט. מרכז החדשנות שלנו מסייע בגיוון הפרופיל הכלכלי של העיר על ידי דגירת עסקים בעלי תשואה גבוהה ותיאום מספר רשתות אזוריות למגזרי טכנולוגיה מתקדמת.

העתיד שלנו

במהלך 2016-2021, מטרתנו היא לבנות על מורשת עשירה זו של המצאה, מיזוג ומעורבות בינלאומית :

 • להרחיב את כוח המחקר שלנו על ידי גיוס חוקרים דינמיים, טיפוח הכישרון שלהם תדלוק השאיפה שלהם;
 • מאששות את השפעתנו הבינלאומית באמצעות שותפויות עולמיות המספקות תגובות יצירתיות למחקר והזדמנויות חינוכיות;
 • להיות מנהיג בינלאומי בוגר השכלה, למשוך מספר גדל והולך של postgraduates על ידי שיפור תיק היוקרה הקיים שלנו עם מצבים חדשניים גלובליים של משלוח;
 • להעשיר את התואר הראשון לתואר ראשון ותואר ראשון על ידי התמקדות בכוונה עם הצוות שלנו, סטודנט, המעסיק, השותפים קהילות הבוגרים;
 • הרחב את היכולת והיכולת שלנו על ידי השקעה בתשתיות, מתקנים וטכנולוגיות חדשות.

בכך אנו נשפר את המאפיינים הייחודיים של מצוינות המחקר וההוראה שלנו.

דירוג האוניברסיטה שלנו

אנו מדורגים מאוד בטבלאות ליגה עצמאיות לגבי הביצועים הכוללים, שביעות רצון של התלמידים ותעסוקה לתארים מתקדמים.

עיקרי הדברים

 • הוענק למעמד זהב במסגרת מסגרת מצוינות ההוראה של הממשלה
 • דורג במקום הרביעי מתוך 122 בסקר THE חוויות סטודנטים 2018
 • דורג האוניברסיטה הטובה 6 בבריטניה על ידי מדריך אוניברסיטת גרדיאן 2020
 • דורג במקום ה -4 לעבודה אחרי חצי שנה במדריך האוניברסיטאי של גרדיאן 2020
 • 87.26% לשביעות רצון התלמידים הכללית בסקר הסטודנטים הארצי 2019
 • דורג במקום החמישי עבור לקוחות פוטנציאליים לתארים מתקדמים על ידי The Times ו- The Sunday Times Good University 2020

מיקומים

קלברטון דאון

כתובת
BA2 7AY קלברטון דאון, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך