University of Bath School of Management

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אנחנו אחד מבתי הספר המובילים של בריטניה עסקים. אנחנו מדורגות במקום הראשון עבור שיווק, 2 עבור עסקים וניהול מחקרים (המדריך האוניברסיטאי השלם 2018) ו 3 ללימודים עסקיים (טיימס ו סנדיי טיימס מדריך 2017).

אנחנו המרכז המוביל למחקר וניהול, להציב במקום ה -8 בבריטניה את המחקר האחרון הערכה תרגיל אתר חיצוני.

EQUIS, הקרן לאיכות הסביבה של ה- EQIS, העניקה לנו הסמכה של חמש שנים. רק כ -1% מבתי ספר עסקיים ברחבי העולם הצליחו בהצלחה בהכרה זו.

המחקר שלנו

יש לנו מוניטין מעולה עבור איכות המחקר שלנו אשר מכסה את כל תחומי הניהול. אנו מארגנים את המחקר שלנו במרכזי מחקר חוצי-תפקוד, הממקדים את היוזמות שלנו ואת המימון שלנו.

מרכזים אלה חופפים את האינטרסים של החטיבות שלנו ואת נושא המחקר.

הקהילה שלנו

יש לנו צוות של למעלה מ -100 אנשי הוראה ומחקר וצוות מקצועי של כ -70 אנשי הנהלה וניהול.

יש לנו כ -2,500 סטודנטים: 150 סטודנטים לתואר שני במנהל עסקים, 600 סטודנטים לתואר שני, 250 תלמידי מחקר ויותר מ -1,500 סטודנטים לתואר ראשון.

הקורסים שלנו

  • קורסים לתואר ראשון
  • קורסי MSC
  • תוכניות MBA
  • תוכניות לתואר שני
  • תוכניות לפיתוח מנהלים

זהותנו ותכליתנו

  • אנו עוסקים בעסקים ובחברה להשפיע על ההווה ומעצבים את העתיד באמצעות המלגה שלנו.
  • אנו מושכים את המוחות הבהירים ביותר לייצר את בוגרי העסקים הטובים ביותר ולחנך את הדור הבא של מנהיגים.
  • אנו מספקים מידע צופה פני עתיד, מתרגלים חינוך רלוונטי כדי לספק את חוויית התלמידים הטובה ביותר האפשרית.
  • אנו משיגים זאת באמצעות היותנו קולגיאט, בית ספר לניהול אחראי מבחינה חברתית ומנהל מחקר בינלאומי מוביל.

כדי לצייד את התלמידים עם ההזדמנויות הטובות ביותר האפשריות, האקדמאים שלנו לנהל ברמה עולמית מחקר על בסיס מתמשך. אנו להוטים ליצור רעיונות שיש להם השפעה במקום העבודה ומאמינים כי התלמידים לומדים בצורה הטובה ביותר באמצעות דיון אינטראקטיבי כך הזדמנות לשאלה החשיבה הנוכחית היא עודדה חיובית. זוהי שותפות זו בין סטודנט לאקדמיה שמנהלת מדוע אנו כה מדורגים עבור שביעות הרצון של התלמיד וגם את יכולת ההעסקה של הבוגרים.

העיר

אמבטיה היא אחת הערים המעניינות ביותר, קוסמופוליטית תוססת בבריטניה. הוא גם על מורשת עולמית של אונסק"ו ו הוא יעד תיירותי פופולרי, בשל ההיסטוריה הרומית והגיאורגית שלה. העיר ידועה במיוחד עבור הארכיטקטורה הגיאורגית היפה שלה ומעיינות חמים טבעיים.

באת 'היא גם עיר תוססת וקוסמופוליטית, המציעה קניות נהדרות ומבחר רחב של בתי קפה, ברים, מסעדות ומועדונים. יש לה גם שני בתי קולנוע ושלושה תיאטראות. כעיר קטנה, קל למצוא את דרכך. בקר באת 'יש מידע נוסף על מה העיר יש להציע ואת מדריך חזיר מציעה ידידותי לצאת / מדריך מסעדות עבור אמבטיה. רשימת לקפוץ Bath גם מקדם אירועים ידידותיים לסטודנטים בעיר ומסביב.

ישנן דרכים רבות שבהן אתם יכולים להיות מעורבים בקהילה של בית הספר, כולל הצטרפות לועדות האירועים שלנו ולסייע בארגון אירועים, מועדון השיחות שמתקיים מדי שבוע, המאפשר לתלמידים לשפר את השפה האנגלית שלהם בסביבה לא פורמלית, או את תלמידי ביה"ס וכדורגל הכדורגל וכדורסל צוותים.

התאחדות הסטודנטים

אגודת הסטודנטים מציעה מגוון רחב של שירותים ופעילויות. ביתו של כמעט 100 חברות שונות, 55 מועדוני ספורט שונים ומציע הזדמנויות התנדבות, כמו גם ארגון אירועים קבועים כגון שבוע Freshers, את כדור הקיץ ואת טיולי יום.

הקמפוס

הקמפוס הקטן ממוקם בשטח נרחב עם נוף פתוח, ונמצא במרחק של 1.6 ק"מ ממרכז העיר. הוא כולל מגוון של מקומות לינה, ספרייה 24 שעות ביממה, חנויות, שני בנקים, Chaplaincy, מרכז אמנות אדג ', מתקני ספורט ברמה עולמית וכמה מסעדות, בתי קפה וברים, יצירת תחושה חזקה של הקהילה.

ספורט באת '

האוניברסיטה של ​​ספורט אימון הכפר מציע כמה מתקני הספורט הטובים ביותר בבריטניה. המתקנים כוללים סוויטת כושר, מסלול אתלטי עם 8 מסלולי מסלול, בריכת שחיה בגודל 50 מטר, 18 מגרשי טניס, 12 מגרשי בדמינטון, ג'ודו דוג'ו, 8 מסלולי גידור, טווח אקדח אוויר, מסלול בובסלי ומסלולי רוגבי וכדורגל.

סטודנטים בינלאומיים

באת 'יש תלמידים מ -130 מדינות שונות, המהווים למעלה מ -30% מאוכלוסיית הסטודנטים. אנו מציעים לקהילת הסטודנטים הבינלאומיים סביבה תומכת וקוסמופוליטית בה ניתן ללמוד. אתר המשרד הבינלאומי מספק מידע ותמיכה נוספים.

מיקומים

מֶרחָץ

כתובת
University Of Bath, School of Management
מֶרחָץ, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת
טלפון
+44 1225 383757

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אקרדיטציות