קרא את התיאור הרשמי

עלינו

UWE בריסטול היא אוניברסיטת הברית אוניברסיטת עם משימה משותפת לעשות את ההבדל לערים שלנו ואזורים. אנו משתמשים בניסיוננו במתן הוראה ומחקר איכותיים בעלי השפעה עולמית על עיצוב מדיניות ההשכלה הגבוהה ומדיניות המחקר לטובת התלמידים והשותפים העסקיים והציבוריים שלנו. אנו מחדשים יחד, לומדים זה מזה ומסייעים לכל חבר לשנות חיים ולספק צמיחה.

ההוראה שלנו

עם יותר מ -600 קורסים על ההצעה, ב סטודנט לתואר ראשון, לתואר שני, ברמה המקצועית קורס קצר, אנו מציעים מגוון רחב של נושאים ברחבי האמנויות, תעשיות יצירתיים, בריאות, מדע, עסקים, משפטים, סביבה ודיסציפלינות הטכנולוגיה. אנו מכירים היטב את איכות ההוראה שלנו, ואת חוויית הסטודנט שלנו בכללותה.

בנינו קשרים הדוקים עם מעסיקים מובילים כגון CERN, Rolls Royce, NHS, Aardman Animation ו- BBC כדי לסייע בפיתוח התוכן הנכון לקורסים שלנו ולהעניק לתלמידים חשיפה למגוון הזדמנויות מקצועיות.

"אנחנו רוצים שהתלמידים שלנו יהיו בוגרי קבע ומוכנים, שמרגישים בטוחים ביכולות שלהם ובחלק שהם צריכים לשחק בעולם".

פרופסור סטיב ווסט, סגן-נשיא

הקמפוסים שלנו

14 המחלקות השונות שלנו פרושות על פני שלושה קמפוסים בסביבות בריסטול - ויש לנו קמפוסים ב Gloucester ו Hartpury College, כמו גם קורסים המציעים באמצעות שותפים מקומיים מחקר ומוסדות שותפים בינלאומיים.

השקענו במתקנים ובמשאבים החדשים ביותר כדי להעניק לתלמידים שלנו גישה לכל מה שהם צריכים כדי להצליח - עם 300 מיליון ליש"ט יוקצו על שטחי לימוד חדשים וחדישים ללימוד וליווי כחלק מאסטרטגיית 2020 שלנו כדי לשפר את ההצעה שלנו אפילו נוסף.

המחקר שלנו ואת ההשפעה הרבה יותר

לצד ההוראה שלנו, האקדמאים שלנו עובדים על מחקר בעל שם עולמי ובעולם בתחומים מעניינים רבים - החל מרובוטיקה ועד להופעת בעיות. בנוסף להעשרת ההוראה שלנו, אנו מבטיחים שהמחקר שלנו תורם לחברה ולכלכלה באמצעות חילופי ידע, תקשורת מדעית, שותפויות ותמיכה בחדשנות עסקית וצמיחה.

אנחנו גם לשחק תפקיד פעיל מאוד בעיר שלנו באזור רחב יותר ונראים על ידי מעסיקים וארגונים רבים כמו "ללכת לאוניברסיטה" לגיוס בוגר.

המיקום שלנו

בריסטול היא משיכה גדולה לסטודנטים ולמעסיקים כאחד. אחת הערים המגוונות והמבוקשות ביותר של בריטניה ללמוד ולחיות בה, היא גם עיר שמזמזמת בתעשייה - עם רשתות מעניינות, הזדמנויות ואפשרויות תעסוקה בוגרות ממש על סף ביתנו.

האזור שלנו

בסך הכל, ההערכה היא כי האוניברסיטה יצרה תרומה ערך מוסף ברוטו של מעל 400 מיליון ליש"ט לתמ"ג של אנגליה בשנת 2014/15. זה שווה ל -1.3% מהתוצר הכלכלי של האזור.

הדו"ח שלנו, ההשפעה הכלכלית של אוניברסיטת המערב של אנגליה, בוחנת את התרומה כי UWE בריסטול עשה את הכלכלה המקומית שלה 2014/15.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

University Of the West Of England, Bristol

MSC בניה פרויקט ניהול תוכנן במיוחד כדי לשפר את ההבנה של ניהול פרויקטים, ולתמוך מקצועני בנייה בפועל וארגוני הלקוח. היא מיועדת לאדריכלים, מודדים, מהנדסי שירותים, מהנדסים אז ... [+]

על אודות

בשוק המשתנה של ימינו, אנשי מקצוע בתחום הבנייה זקוקים לידע ולמיומנויות הזמינים באמצעות מחקר לתואר ראשון יותר מתמיד. מנהלי פרויקטים מצליחים צריכים להיות מסוגלים לחשוב, להוביל ולפעול בסביבה עסקית לא ודאית ודינאמית, יש גישה למידע העדכני ביותר, להבין את הטכניקות והמערכות המתאימות, ויש להם את המומחיות ליישם את אלה לצרכים בשוק הזדמנויות עסקיות.

MSC בנייה פרויקט ניהול תוכנן במיוחד כדי לשפר את ההבנה של ניהול פרויקטים ולתמוך מקצועני בנייה בפועל וארגוני הלקוח. היא מיועדת לאדריכלים, מודדים, מהנדסי שירותים, מהנדסים אזרחיים, מנהלי בנייה ומנהלי פרויקטים קיימים המעוניינים למסד את ההכשרה שלהם בצד הלקוח וההיצע.... [-]

הממלכה המאוחדת Stoke Gifford
אוגוסט 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
12 - 28 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University Of the West Of England, Bristol

תכונה ייחודית של קורס זה היא שיש לך את ההזדמנות להיות ממוקם עם חברה כדי לספק BIM אסטרטגיה ארגונית תוכנית ביצוע BIM. תוכלו גם לספק לחברות עם מחקר BIM כי יש ערך עסקי אמיתי ... [+]

על אודות

בניית מידע מודלים (BIM) ב עיצוב, בניה ותפעול הופך במהירות את הגישה תקן התעשייה לתכנון, ניתוח, וניהול מחזור החיים של הבניין. בקורס זה תלמד גישה הוליסטית לכל דבר, החל בתכנון ובנייה ועד תחזוקה, תפעול וקיימות של מומחים בתעשייה ומחקר באמצעות תוכנת BIM מתקדמת. תוכלו גם ליהנות מן השיחות הרגילות של מומחים BIM וקישורים קרובים לתעשייה BIM האזורית רכזת: דרום מערב.

ניסיון מעשי ומחקר ברמה עולמית... [-]
הממלכה המאוחדת Stoke Gifford
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University Of the West Of England, Bristol

כל הארגונים זקוקים למנהיגות אפקטיבית, ומנהלים שיוכלו להפגין מודעות לסוגיות עסקיות כלל-עולמיות לצד זה תמיד יידרש על ידי המעסיקים. זה שנה אחת, במשרה מלאה MSC בניהול בינלאומ ... [+]

על אודות

כל הארגונים זקוקים למנהיגות אפקטיבית, ומנהלים שיוכלו להפגין מודעות לסוגיות עסקיות כלל-עולמיות לצד זה תמיד יידרש על ידי המעסיקים. זה שנה אחת, במשרה מלאה MSC בניהול בינלאומי ייתן לך את המומחיות, הידע והכישורים הדרושים כדי לבצע תפקיד ניהולי בארגון בינלאומי.

בין אם זה שינוי קריירה או שיפור הקריירה, הקורס יהיה להרים אותך מעל מועמדים אחרים בשוק העבודה לצייד אותך להיכנס למגוון רחב של תפקידים, לא רק ארצית אלא בקנה מידה עולמי.... [-]

הממלכה המאוחדת Stoke Gifford
אוגוסט 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University Of the West Of England, Bristol

הסקר הוא מקצוע עצמאי - הוא מכובד, מספק חיים טובים ומציע הזדמנות לעבוד בכל מקום בעולם. קורס זה נותן לך קבוצה של מיומנויות להעברה שהופכים אותך מאוד מבוקש בשוק העבודה, ומספק ... [+]

על אודות

הסקר הוא מקצוע עצמאי - הוא מכובד, מספק חיים טובים ומציע הזדמנות לעבוד בכל מקום בעולם. קורס זה נותן לך קבוצה של מיומנויות להעברה שהופכים אותך מאוד מבוקש בשוק העבודה, ומספק תוכנית הלימודים כדי לספק בוגרי תואר שאינו קשור עם הידע הליבה הטכנית מיומנויות שיכול להוביל לחברות של המלכותי מוסד מודדים מוסמכים (RICS). כסטודנט על הקורס הזה, תוכל לקבל חינם סטודנט החברות RICS.

תן את הקריירה שלך יתרון תחרותי... [-]
הממלכה המאוחדת Stoke Gifford
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
12 - 32 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

UWE Bristol overview

Bristol's views

Frenchay campus open day

University Of the West Of England, Bristol
Website
טלפון
+44(0)1179656261