Unicaf - University of East London

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת מזרח לונדון חלוצה עתידיים החל משנת 1898: מהמהפכה התעשייתית השנייה ועד למקום בו אנו נמצאים כעת, הרביעית. אנו אוניברסיטה בהובלת קריירה, המחויבת לתמוך בסטודנטים שלנו לפתח את הכישורים, האינטליגנציה הרגשית והיצירתיות הדרושים כדי לשגשג בעולם המשתנה ללא הרף.

במהלך השנה האקדמית 2018-19, אוניברסיטת מזרח לונדון מפתחת ומתחילה ליישם אסטרטגיה חדשה של 10 שנים, Vision 2028, כדי להפוך את תוכנית הלימודים, הפדגוגיה, ההשפעה המחקרית והשותפויות שלנו בכדי לעשות את ההבדל החיובי לתלמידים, לבוגרים. והצלחה בקהילה. מטרתנו השאפתנית אך השגה היא להפוך לאוניברסיטה המובילה וממוקדת קריירה בבריטניה, כזו שתכין גם את הסטודנטים שלנו לתפקידי העתיד ומספק את החידוש להניע את העתיד באופן בר-קיימא וכולל.

על השותפות עם יוניקף

יוניקף היא שותפה למסירה עולמית של אוניברסיטת מזרח לונדון, בריטניה, האחראית על גיוס, קבלה, הרשמה ותמיכה של לומדים מקוונים לפרסי האוניברסיטה שאושרו למשלוח מקוון למרחקים. בסיום מוצלח יקבלו הבוגרים פרס באוניברסיטת מזרח לונדון.

Unicaf חוויה מקוונת

למידה מקוונת חוללה מהפכה בתחום ההשכלה הגבוהה. כסטודנט מקוון אתה יכול ללמוד בלוח הזמנים השבועי שלך, ללמוד באשר הוא הכי נוח, ולשמור על העבודה שלך, או להמשיך לטפל במשפחה שלך.

יועץ הסטודנטים שמונה יעזור לך להכיר את התהליך כולו. לפני שתתחיל בלימודים הוא או היא יהיו לצידך, בכל פעם שתזדקק לתמיכה, עד סיום הלימודים.

136515_photo-1516321318423-f06f85e504b3.jpg

הבהרה של למידה מקוונת

מה בדיוק למידה מקוונת?

בעזרת למידה מקוונת או חינוך מקוון, יכולים להיות לך מספר יתרונות. שלושה מההבדלים העיקריים הם שתוכלו ללמוד בכל זמן שמתאים ללוח הזמנים שלכם, מכל מקום ולשבריר מעלויות תוכנית הלימודים בקמפוס. אתה מקבל את כל חומר הלימוד הדרוש לך באופן מקוון ומתקשר באמצעות הפלטפורמה המקוונת עם המורים שלך.

מי יכול ליהנות מלמידה מקוונת?

בין אם אתה שומר בית ספר שרק מתחיל את הקריירה שלך, מישהו עם חובות משפחתיות, או בעל מקצוע שיש לו לוח זמנים עמוס, אתה יכול לנצל זאת. אבל למידה מקוונת אינה סתם נוחה; זה גם הופך לחלק בלתי נפרד מקריירה מצליחה. בעבר, סטודנט הרוויח את הידע שנמשך כל החיים בהתחלה. כיום, לפי ה"פייננשל טיימס ", עם קצב ההתקדמות המהיר, חיוני להישאר מעודכן בהתפתחויות חדשות. יתר על כן, רכישת ידע בשילוב ניסיון בעבודה יכולה להעניק דחיפה נוספת לקריירה שלך.

תִקשׁוֹרֶת

באמצעות למידה מקוונת אתה יכול להיות בקשר רציף עם המורים שלך. בעוד שמחקרים בקמפוס מגבילים את האינטראקציה למספר שעות בשבוע, היכולת לבקש הבהרה או ייעוץ בכל עת יכולה לשפר מאוד את ההבנה שלך בנושא.

רשת

סביבת הלמידה הווירטואלית (VLE) מאפשרת לך לתקשר עם חבריך התלמידים. בין אם אתה זקוק למשוב או שאתה רוצה לדון בנושא, הקולגות שלך נמצאים לצידך.

אֶמְצָעִי

אתה כבר לא צריך ליצור ספרייה של ספרים כבדים. כל מה שאתה צריך - מאמרי מחקר, ספרים אלקטרוניים, סרטונים, מצגות - זמינים באופן מקוון דרך ה- VLE. הכל רק כמה לחיצות או נגיעות משם.

עזרה

בכל שאלה או בעיה, בין אם זה קשור ללימודים, ל- VLE, לתשלומים או יותר, תוכלו לנצל את שירות צ'אט סטודנטים בשידור חי של יוניקף. אתה מקבל סיוע בתוך הרגע, מבלי שתצטרך לקבוע פגישות או להמתין עד שעות המשרד.

הרשמה קלה

אתה יכול בקלות להירשם באופן מקוון, תוך דקות. לאחר מכן יועץ סטודנטים יפנה אליך, ידון בכל הפרטים, יעזור לך בתהליך הגשת הבקשה ויענה על כל שאלה שיש לך. פשוט מלא את הטופס שלהלן והתחל בהזדמנות זו לשנות חיים.

מיקומים

לונדון

כתובת
University Way, Royal Docks, E16 2RD
לונדון, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: