University of Kent, School of Anthropology & Conservation

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

עלינו

בית הספר לאנתרופולוגיה ושימור הוא קהילת מחקר רב לאומית השואפת להשפעה על העולם האמיתי. המרצים היצירתיים שלנו, המחקרים המוכרים בעולם, מתקני המעבדה המתקדמים של המדינה ומרחבי התלמידים המקבלים בברכה יוצרים סביבת למידה מעוררת השראה.

  • זהב במסגרת מצוינות ההוראה, הדירוג הגבוה ביותר האפשרי
  • 15 עבור אנתרופולוגיה של המדריך האוניברסיטאי השלם 2019
  • 88% מהסטודנטים לאנתרופולוגיה שהגיבו לסקר הסטודנטים הלאומי 2018 היו מרוצים מהקורס הכללי שלהם

החזון שלנו

אנו מכירים בחשיבות הקשר היסודי בין החברה האנושית, האבולוציה האנושית לבין הסביבה הטבעית. זהו המפתח לכוחנו: על-ידי פירוק המחיצות בין מדעי הטבע והחברה, אנו יכולים לחקור את היחסים בין בני האדם לבין העולם שאנו חיים בו ולמצוא פתרונות לאתגרים שאנו עומדים בפניהם. אנחנו רוצים להיות שינויים בעולם ואנחנו רוצים שתצטרף אלינו על ההרפתקה הזאת.

הוראה מעוררת השראה

הצוות האקדמי המוטיבציה שלנו מלמד טווח רחב של מודולים שמודעים על ידי המחקר האחרון. Lecturers מבטיחים לפתח מיומנויות מעשיות, אקדמיות, מקצועיות ובינאומיות לצד תיאוריה וידע בסיסי. אנו מניחים ערך גבוה על למידה באמצעות ניסיון, ולכן רוב התוכניות מציעות טיולי שטח, ובמידת הצורך, הוראה במתקני המעבדה המתקדמים שלנו ובאתרי שדה מבוססי הקמפוס.

אנחנו רוצים לחלוק את התשוקה שלנו לעבודה שלנו איתך. אנו מעריכים מאוד את הקהילה הספרית המכלילה והקהילה הבינלאומית, אשר יוצרת סביבת למידה עשירה בתרבות, גיוון ואתגר אינטלקטואלי.

סביבת תלמידים תומכת

בית הספר מספק סביבה מסבירת פנים. המרצים שלנו להוטים להקשיב ולהציע ייעוץ, לעבוד איתך כדי להבטיח לך להגיע הפוטנציאל המלא שלך. התלמידים שלנו הם קבוצה מוטיבציה ושאפתנית שנהנים לעבוד יחד ולתמוך זה בזה.

לכל תלמיד מוקצה יועץ אקדמי אישי. כמו כן יש לכם גישה לתמיכת התמיכה הפסטורלית שלנו, המספקת תמיכה, הדרכה ושילוט לשירותים נוספים הן בתחום הרווחה והן בנושאים האקדמיים.

מצוינות מחקרית

אנו מאמינים בקשר האינטימי בין הוראה למחקר, המבטיח שהמודולים שלנו מעוררים השראה, רלוונטיות ומעוררת מחשבה. המרצים ותלמידי המחקר שלנו עוסקים בפרוייקטים מרתקים בבריטניה ובעולם. אנו מקדמים מחקר חדשני ובינתחומי, בהנחיית מרכזי המחקר שלנו.

צוות המחקר שלנו פעיל בכנסים אקדמיים ומקצועיים, הן ברמה הלאומית והן ברמה הבינלאומית, ומפרסם בכתבי עת מובילים. עבודתם מושכת לעתים קרובות תשומת לב תקשורתית עולמית, ומספר הצוותים והתלמידים שלנו זכו בפרסים יוקרתיים על מחקריהם ותרומתה למדע ולנושאים אמיתיים. אלה כוללים את פרסי ויטלי, RSPB שימור מדע פרסים, העתיד של פרסי הטבע, אתנובוטניסט נכבד של השנה, ואת פרס ריצ 'רד אוונס Schultes פרס.

המתקנים החדישים ביותר

בית הספר מספק לסטודנטים ולקבוצות מחקר מתקנים מצוינים המצוידים בציוד ומשאבים חדישים. יש לנו מעבדות ייעודי לאבולוציה postcranial בעלי חיים, אקולוגיה, אתנוביולוגיה, osteology האדם, גנטיקה, פלאאואנתרופולוגיה וירטואלית אנתרופולוגיה חזותית.

מרחבי ההוראה שלנו מאובזרים באופן מלא עם יכולות אודיו ויזואליות, וסוויטת המחשב שלנו מרוהטת עם 32 מחשבים עם רזולוציית HD וחומרה משובחת.

לקוחות פוטנציאליים מרגש

ללמוד עם בית הספר לאנתרופולוגיה ושימור מצייד אותך לקריירה מוצלחת. כמו גם מתן ניסיון אקדמי מדרגה ראשונה, אנו מפתחים גם את המיומנויות הניתנות להעברה, כגון תקשורת, עבודת צוות, פתרון בעיות ואוריינות מחשב.

אתה מרוויח מחקר נרחב רשתות עסקיות מעובדות על ידי הצוות שלנו. עם סמינרים שבועיים, הרצאות שנתיות וירידי העסקה ימשכו מומחים בעלי שם עולמי ומובילים בתחום, יש לך הזדמנויות רבות להיות השראה ולפתח את אנשי הקשר שלך.

במהלך 25 ​​השנים האחרונות, התלמידים שלנו המשיכו להחזיק בתפקידי מפתח בכמה מיוזמות הקיימות החדשניות והמצליחות ביותר בעולם, ועובדים במגוון רחב של ארגונים, ביניהם הקרן הגלובלית לגיוון, המוזיאון הכלכלי של אוניברסיטת הרווארד, ופורצ'לייט חסרי הבית .

מקום

בית הספר לאנתרופולוגיה ושימור מבוסס על הקמפוס שלנו בקנטרברי, עם מתקני הלימוד האקדמיים והמתקנים מהשורה הראשונה. אנו מצוידים עם המשאבים העדכניים ביותר שלנו הגדרה יפה מציעה שפע של מרחבים שלווים ללמוד להירגע.

כל מה שאתה צריך בקמפוס נמצא במרחק הליכה, כולל חנות כללית, חנות ספרים, בנק, קולנוע, תיאטרון, מרכז רפואי ובית מרקחת. אתה יכול לצאת מהקמפוס כדי לחקור את המבנים של ימי הביניים של העיר, פאבים היסטוריים ומערך של חנויות; לונדון וצרפת נמצאות במרחק שעה נסיעה ברכבת.

מיקומים

קנטרברי

Marlowe Building

כתובת
School of Anthropology and Conservation,
Marlowe Building, The University of Kent

CT2 7NR קנטרברי, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת
אתר אינטרנט
טלפון
+44 1227 824689

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך