University of Kent, School of Engineering and Digital Arts

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

בית הספר להנדסה ואמנות דיגיטלית יש מוניטין מצוין מוכר הן איכות ההוראה שלנו ואת ההשפעה של המחקר שלנו.

בית הספר המיוחד המשלב טכנולוגיה הנדסית, טכנולוגית ודיגיטלית, המומחיות שלנו מעורבב היטב לצרכים של המאה ה -21. מבט לעתיד ומגוון מבחינה תרבותית, אנו מחויבים לפתח בוגרי תעסוקה ואתית אשר ישפיע באופן חיובי על החברה. הבניין שלה, אנחנו קטנים מספיק כדי להכיר את כל התלמידים שלנו כפרטים, צוות וסטודנטים לעבוד בסביבה ידידותית מאוד.

בית הספר הוקם לפני למעלה מ -50 שנה ופיתח בסיס הוראה ומחקר איכותי ומקבל דירוגים מצויינים הן בהערכות מחקר והן בהוראה. העוסקים במחקר איכותי בתחומי התקשורת , האינטליגנציה האינטליגנטית והמכשור והבקרה , עם השפעה לאומית ובינלאומית משמעותית, אנו עוקבים באופן עקבי אחר מימון מחקרי משמעותי ממרכזי המחקר של בריטניה, תוכניות מחקר אירופאיות, חברות תעשייתיות ומסחריות, משרדי ממשלה ואחרים ואת ההתמחות שלנו מאפשר לנו להגיב במהירות על התפתחויות חדשות במסגרת המחקר האחרון אקסלנס מסגרת (REF), 98% של המחקר שלנו נשפט להיות באיכות בינלאומית.

אנחנו מכינים את התלמידים שלנו למגוון רחב של עיסוקים המאפשרים להם להמשיך קריירה מקצועית דינמית בבריטניה ובחו"ל.

33 הסגל האקדמי שלנו, מעל 130 סטודנטים לתארים מתקדמים וצוותי מחקר בצוותים, מהווים מוקד אידיאלי לתמיכה יעילה ברמת מחקר גבוהה. יש אוכלוסיית סטודנטים משגשגת הלומדת לתארים מתקדמים בסביבת הוראה ומחקר ידידותית במיוחד ותומכת.

לימד קורסים

E NGINERING

· הנדסת תקשורת מתקדמת (טכנולוגיית RF ותקשורת) (MSc)

· הנדסת תקשורת מתקדמת (מערכות אלחוטיות ורשתות) (MSc)

· הנדסת מערכות אלקטרונית מתקדמות (MSc)

· אבטחת מידע וביומטריה (MSc)

אמנות ג 'יטל

· מחשב אנימציה (MSc)

· אפקטים חזותיים דיגיטליים (MSc)

מחקרי מחקר

· אומנויות דיגיטליות MSC, PhD

· הנדסת אלקטרוניקה MSC, PhD

אפשרויות קריירה מרגש

כדי להיות מסוגל לעמוד בדרישות של שוק עבודה תחרותי אתה צריך לרכוש רמה גבוהה של ידע אקדמי ולפתח מיומנויות להעברה כי ניתן ליישם את כל ההיבטים של התעסוקה.ב קנט אנו מספקים חבילה מקיפה של מיומנויות הכשרה תוכניות הכשרה , ייעוץ קריירה, והתנדבות ושילם הזדמנויות עבודה כדי לשפר את סיכויי הקריירה שלך במקום העבודה העולמי. לכל אחד מדפי הקורס שלנו יש מידע מפורט יותר על מיומנויות וקריירות ספציפיות לתוכנית זו.

קנט הוא בעל תעודה מצוינת לתואר ראשון: 92% מהסטודנטים לתואר שני שסיימו ב -2017 והגיבו לסקר ארצי היו בעבודה או במחקר נוסף בתוך שישה חודשים (DLHE).

הקהילה הבינתחומית

החוויה הסטודנטית לתואר ראשון בקנט הולכת הרבה מעבר ללימודים האקדמיים שלך. קהילת הבוגרים הבין-תחומית שלנו מאפשרת לסטודנטים ולתלמידים לקיים אינטראקציה ולהחליף רעיונות עם אחרים מחוץ להתמחות שלהם.

אנו מספקים גם מסגרת תמיכה חזקה באמצעות בית הספר למוסמכים שלנו. בית הספר מחוייב לפיתוח מיומנויות קריירה לכלל התלמידים, שהוכיחו על ידי סדנאות ההדרכה המתקדמות שלנו, פרס מיומנויות גלובל ותוכנית פיתוח חוקר.

משאבים לתואר ראשון

בית הספר להנדסה ואמנות דיגיטלית יש מגוון רחב של חומרה ותוכנה לרכישת תמונות ועיבודם, ומתקנים לעיצוב מערכות משובצות באמצעות לוגיקה ניתנת לתכנות וטכנולוגיית שבבים, הנתמכות על ידי כלי CAD ותוכנות פיתוח מחברות בינלאומיות, כולל CadenceTM, XilinxTM, AlteraTM, National Instruments® ו- Mentor GraphicsTM. סוויטה מלאה של כלים Matlab / Simulink ® זמין. במעבדה שלנו יש זרימה multiphase ו אסדות מבחן בעירה, אשר יכול ליצור מגוון של החיים האמיתיים, אם כי בהיקף קטן, תהליכים תעשייתיים.

ישנם כלים לתכנון תוכנה של מערכות RF, אנטנה ופוטונים (כגון ADSTM, CSTTM, HFSSTM ו- VPITransmissionMMTM) ובדיקות הבאות עם מנתחי רשת וספקטרום עד 110 GHz, מחולל גל גלובלי שרירותי ל- 12 GSa / s, במהירות גבוהה דגימה אוסצילוסקופ ל 100 GSa / s, על פרוסות רקיק ותאי אנקה איכותיים.

שלה נרחב מדיה דיגיטלית משאבי מחשוב כוללים מובילים בתחנות עבודה PC פועל AliasTM מאיה ו היציקה Nuke, סטודיו לצילום אולפן הייצור עם מסך ירוק.

בית ספר פעיל

כתלמיד לתואר שני, אתה חלק מקהילת מחקר משגשגת ומקבל תמיכה באמצעות תוכנית רחבה של פיקוח אישי, סמינרים מחקר מיוחדים, תוכניות הכשרה מיומנויות כלליות, קולוקיה מחלקתי כללי, בדרך כלל עם רמקולים חיצוניים. אנו מעודדים אתכם להשתתף ולהציג את עבודתכם בכנסים מרכזיים, כמו גם לקחת חלק בתוכניות הכנס והעיצוב הפנימיות שלנו. האווירה של בית הספר שלנו היא בלתי רשמית, ידידותית וממוקמת במרכזו, קהילה משגשגת ומגוונת מכל רחבי העולם העולם. יש לנו גם קהילה תוססת של סטודנטים ובוגרים המשתתפים בקהילות המדיה החברתית שלנו בפייסבוק ובטוויטר, אשר מעודדים אותך להיות חלק מהם.

למה לא לבקר בערוץ שלנו YouTub דואר להעיף מבט שלנו קידום מכירות קטעי וידאו ועבודה סטודנט בתוספת לקחת סיור וירטואלי של בית הספר שלנו.

תמיכה פיננסלית

לאוניברסיטה יש קרן מלגות העולה על 11 מיליון ליש"ט כדי לתמוך בקהילתנו לתואר ראשון. מחקר נוסף הוא השקעה משמעותית בעתיד שלך, שמקצרת חיים שלמים של הטבות, ואנחנו המציא מגוון של חבילות כדי להבטיח שיש לך את הצורך הפיננסי תמיכה. יש לנו פרסים מלאים כדי לתמוך מועמדים מחקר דוקטורט, שכר לימוד שכר עבור אלה הלומדים לימד המורה ואת הנחות נאמנות עבור הבוגרים שלנו. עם הלוואות לתואר שני לתואר שני, זכאים התלמידים יכולים לשאול עד 10,609 £.

יישומים

ניתן להחיל באופן מקוון באמצעות אתר האינטרנט של האוניברסיטה.

פרטי קשר

למידע נוסף, אנא צרו קשר עם גב 'טרה סאטון, רכזת גיוס בבית הספר להנדסה ואמנות דיגיטלית:

דואר אלקטרוני: eda-admissions-pg@kent.ac.uk

טלפון: 44 1227 827323

כתובת דואר:
בית הספר להנדסה ואמנות דיגיטלית
בניין ג 'ניסון
אוניברסיטת קנט
קנטרברי
קנט, CT2 7NT
הממלכה המאוחדת

אתר אינטרנט: http://www.eda.kent.ac.uk/

פייסבוק: https://www.facebook.com/edakent

Twitter: @edakent

מיקומים

קנטרברי

Jennison Bldg

כתובת
The University of Kent,
Jennison Building

CT2 7NT קנטרברי, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת
אתר אינטרנט
טלפון
+44 (0)1227 823246

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך