University Centre Grimsby

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

בברכה העולם כדי ללמוד ולהצליח

אוניברסיטת המרכז גרימסבי וגרימסבי מכון שייך קבוצת גרימסבי המכון, אחד מהספקים של חינוך נוסף וגבוה יותר הגדולים בבריטניה, הממוקמת בעיר ההיסטורית של גרימסבי, לינקולנשייר.

יש גרימסבי היסטוריה ארוכה כנמל דיג משגשג, עם סורגי קפה, פאבים ומסעדות, ובתוך כמה קילומטרים, אתה תמצא כפרי וחופי חוליים וכיף חוף ים מסורתי של Cleethorpes, קרוב לערים עסוקות; לינקולן, יורק והאל, שהם כולם מושלמים לקניות ואטרקציות תרבותיות כגון מוזיאונים ותיאטראות.

כמו גם להיות מקום מאוד ידידותי ובמחיר סביר לחיות וללמוד, יהיה לך הרבה מה לראות ולעשות בגרימסבי. כמה דקות הליכה מהקמפוס תמצא בנייני המגורים באיכות גבוהה שלנו. מגוון המעולה שלנו של קורסי המשך והשכלה גבוהה מועברים במתקני הוראה היטב resourced.

אנחנו נעזור לך להשיג את ההצלחות ואת המטרות שלך ומספק שפע של תמיכה - הן בתוך ומחוץ לכיתה.

קורסים

יש לנו מגוון רחב של תוכניות לתואר ראשון ותואר השניים לסטודנטים בינלאומיים. זה חשוב שנעזור לך לבחור קורס זה בדיוק מתאים לך, כדי שנוכל להבטיח לך חוויה מחקר בחו"ל מושלמת ומהנה. כדי להיות זכאי לTier 4 סטודנטים ויזה כמובן החלת עבור חייב להיות במשרה מלאה ולהיות ברמה המינימלית 3 במסגרת ההסמכה הלאומית.

כיצד לבקש להתקבל

אם אתה סטודנט בינלאומי, המבקש להגיש בקשה לקורס במכון גרימסבי או אוניברסיטת המרכז גרימסבי תצטרך לעקוב אחרי מערכת קפדנית של הוראות, במיוחד אם אתה אזרח שאינו באיחוד האירופי ודורש ויזה ללימודים בבריטניה .

מיום החלת נהיה בקשר קבוע באמצעות דואר אלקטרוני כדי ליידע אותך על התקדמות היישום שלך. לאחר שבקשתך התקבלה ושקבלת מסמכים הרשמיים שלך שנתמוך בך עם עצות לאורך כל תהליך ויזה שלך.

על קבלת ויזה סטודנט תקפה לך אז תעשה סידורי הנסיעה שלך ולדווח לנו. אם יש לך שאלות או חששות בכל נקודה שאנחנו נמצאים כאן כדי לעזור בכל עת ובכל דרך שנוכל. זה הזמן שבו אנחנו יכולים לארגן לינה בתוך האולמות של מגורים שלנו.

החובות של גרימסבי מכון ואוניברסיטת מרכז גרימסבי כחסות לרישיון

יש לנו רישיון לחסות תלמידים המטיל חובות עלינו. על מנת לעמוד בתנאים אלה אנו חייבים: - שמרו עותק של הדרכון שלך (ים), ויזה (ים) ו / או כרטיס ביומטריה (ים) - שמור שיא עד-כה של פרטי הקשר שלך וכתובת בריטניה. זה הוא פיקוח על ידי המשרד הבינלאומי ודיווח לUKBA בעת צורך

אנו נדווח לגבול סוכנות בריטניה (UKBA) אם:

אתה לא מצליח להירשם בזמן אתה נעדרים ללא אישור לתקופה שתקבע אנחנו כבר לא נותן החסות לרישיון שלך נסיבותיך ישתנו אם, לדוגמא, במהלך שינויי מחקר שלך או הופכת קצר יותר או ארוך יותר יש לנו ראיות לכך שאתה שובר את התנאים של ויזה שלך

חיים בגרימסבי

גרימסבי ממוקם בחוף המזרחי של בריטניה ויש לו אוכלוסייה של כ -160,000 אנשים. גרימסבי נוסד על תעשיית הדיג ובימים עברו, היה אחד נמלי הדיג הגדולים ביותר בעולם. היום גרימסבי תומך חברות עיבוד מזון, כימיקלים ונפט גדולים באמצעות היציאות נרחבות שלנו כשער יצוא לאירופה והעולם. הכפרי שמסביב מציג שפע של הזדמנויות לפעילות פנאי חיצונית. לינקולנשייר שאין המילים היפות ושלוות, החופים הסקרנים והחופים הארוכים, החולי מציעים הרבה מה לחקור באופניים או ברגל.

מבקרים בפעם הראשונה לאזור מופתעים לעתים קרובות במספר המתקנים לפעילויות בידור, ספורט ופנאי ובסביב גרימסבי. אם אתה מעוניין בספורט, תוכל ליהנות מתקנים מוצעים בשני מרכזי הפנאי המודרניים, שבו כולם יכולים להיות נהנו שחייה, החלקה על הקרח, סקווש, בדמינטון וסוויטות כושר בין פעילויות רבות נוספות.

יש גם אצטדיון אתלטיקה וקרוב מורכב של עד תאריך שחיה למכון. אם אתה נהנה ספורט צפייה, Blundell Park הוא ביתם של גרימסבי טאון מועדון כדורגל ויש לו האזור מספר מועדוני קריקט, כמו גם גישה לכל דיסציפלינות הספורט המרכזיות.

עיירת החוף השכנה של Cleethorpes יש גם מרכז באולינג עשרה פינים, קולנוע רב-מסך ופרק שעשועים אי תענוגות להצלחה עצומה.

גרימסבי אודיטוריום כולל הכל מבידור חי, קונצרטים והלהקה שייקספיר המלכותית, עם מקומות קטנים יותר כמו Caxton התיאטרון וקולנוע פארקוויי מציע מגוון של הצגות, מחזות זמר וצורות אחרות של תיאטרון והאמנויות.

שני גרימסבי וCleethorpes, מציעים קניות גדולות עם מגוון רחב של קמעונאים שם גדולים ובוטיקים. חיי לילה טובים הוא גם על הצעה עם מבחר רחב של פאבים, מועדונים, מסעדות והורידו ממנו.

בית הספר מציע תוכניות ב:

אנגלית

תוכניות

ראשון במנהל עסקים ראשון במנהל עסקים עם שיווק תואר ראשון בקולנוע והטלוויזיה ייצור תואר ראשון בעיצוב ופיתוח משחקים MBus האסטרטגי סביבה העסקית הנדסת HND בינלאומי שנה קרן בעסקים

מיקומים

גרימסבי

University Centre Grimsby International Office

כתובת
University Centre Grimsby - International Office
Nuns Corner,

DN34 5BQ גרימסבי, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת
טלפון
+44 1472 311222

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך