UCFB x GIS

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

על אודות

המכון העולמי לספורט של UCFB (GIS) מציע תכניות לתואר שני פורץ דרך בענף הכדורגל והספורט תוך שימוש ברשת עולמית של מנהיגי תעשייה ומקומות אצטדיונים מובחרים בבריטניה, ארה"ב, קנדה ואוסטרליה. GIS מארח גם תיק חינוך מנהלים ברמה עולמית בהובלת VSI Executive Education (VSI), כישורים מקצועיים לסטודנטים, בוגרים ואנשי עסקים בספורט, ומועצה מייעצת לענף עמוסה בשמות מובילים בעולם הספורט.

GIS מוקדש למסירת תכניות לתואר שני ללא תחרות בפן האסטרטגי, התפעולי והעסקי של הכדורגל והספורט. GIS פיתחה פרופיל של כישורים חלוציים כדי לאפשר לעובדים בתחום הספורט לקדם את הקריירה שלהם בתעשייה העולמית של מיליארדי פאונד. כחלק מהיצע התואר של GIS, לסטודנטים יש גם אפשרות לבחור ללמוד תכנית מקוונת או מעורבבת כדי לאפשר להם את ההזדמנות לקדם את שאיפות הקריירה שלהם מהנוחות של ביתם ובמועד מתאים יותר לאורח חייהם.

ל- GIS יש גם מספר שותפויות עם כמה מהשמות המובילים בספורט, כולל ההתאחדות לכדורגל, התאחדות מנהלי הליגה, הליגה הלאומית וליגת הכדורגל רוגבי, מה שמעניק לסטודנטים גישה לכמה מהמוחות הגדולים והטובים ביותר בכדורגל ובספורט.

אנו גאים בכך ש -9 2% מבוגרי התואר השני עובדים במשרה מלאה תוך חצי שנה, כאשר 82% מהעוסקים בספורט.

תואר שני

GIS פיתחה פרופיל של תואר שני חלוצי כדי לאפשר לעובדים בתעשייה לקדם את הקריירה שלהם בסקטור השוק העולמי המרתק הזה המגלגל מיליארדי פאונד.

כמו בכל התוכניות שלנו, את התואר השני שלנו מלמדים הדמויות המובילות באקדמיה לעסקי כדורגל וספורט. לסטודנטים שלנו תהיה הזדמנות לשמוע ממנהיגים מהתעשייה ולעבוד איתם ולפתח תחומי עניין ספציפיים באמצעות עבודת מחקר.

כל תוכנית כבר מתוכנן עם העולם בתעשייה כראוי בראש כדי להבטיח שכל תלמיד מרוויח את הטוב ביותר בכיתה עסקים וניהול מיומנויות נדרש כדי להיות הצלחה על פני תעשיות הכדורגל, ספורט ואירועים.

תוכניות לתואר שני

 • הנהלת ספורט MSc
 • MSC ניהול ספורט
 • MSC הבינלאומי ספורט ניהול
 • MSC הבינלאומי ספורט ניהול (Online)
 • אימון וניתוח MSc לכדורגל
 • MSC כדורגל עסקים
 • MSC כדורגל עסקים (Online)
 • MSc כדורגל תקשורת ושיווק דיגיטלי
 • אימון כדורגל MA (מעורב)

מתקנים

UCFB וומבלי

UCFB וומבלי, לונדון, יש את אצטדיון וומבלי האייקוני בלב הקמפוס שלו. מה יכול להיות יותר מניע לקריירה עתידית בענף הספורט מאשר להיכנס לאצטדיון המפורסם ביותר בעולם?

קמפוס UCFB וומבלי שלנו נהנה ממתקנים מצוינים עם תיאטראות הרצאה, חדרי סמינריון, אזורי לימודים שקטים, ספריות וסוויטות מדיה אם UCFB כמה.

המתקנים ללא תחרות ב- UCFB וומבלי כוללים:

 • אצטדיון וומבלי - לב קמפוס וומבלי UCFB ;
 • The Hive, לונדון - בית האקדמיה UCFB , וומבלי;
 • מרכז הפנאי הקהילתי של ברידג 'פארק - הוא מרכז פנאי רב-ספורט;
 • מרכז התיאטרון והכנסים של Drum - ממוקם ממש מול אצטדיון וומבלי, The Drum הוא חלל אירועים עכשווי בלב התחדשותו של ברנט. בנוסף לאזורי אירועים מודרניים, המתקן מציע קייטרינג במקום ומפיק יתרונות מהנגישות הגדולה שלו למרכז לונדון;
 • מרכז הספורט Vale Farm - רק הליכה קצרה מתחנת הרכבת התחתית צפון וומבלי (Bakerloo), Vale Farm כולל מספר מתקנים הכוללים מגרש כדורגל דור שלישי, מגרשי טניס, חדר כושר עדכני ואולם ספורט לפעילויות ספורטיביות רבות. ;
 • מרכז לימוד UCFB - מתקן סטודנטים מודרני הכולל ספרייה, מרכז לימודים ומרחב חברתי, וכן שירותי ירידה תומכים בפסטורליה ולימוד;
 • אולם הספורט פורושוטטאם מהאל - חלק ממתחם סווימיבאפה Shree Muktajeevan בקינגסברי, אולם הספורט נמצא במרחק הליכה קצר בלבד מתחנת הרכבת התחתית קינגסבורי (יובל);
 • בית הפורום - בית מרכז המחקר UCFB , ספריה, חבילת מדיה ותאטראות עכשוויות;
 • בית הסהר - כולל חללי למידה מודרניים;
 • FC Hendon - ביתם של קבוצות כדורגל שונות ב- UCFB ומרחב לימוד מעשי ותיאורטי לתוכניות אימון.
קמפוס UCFB

קמפוס UCFB הוא הקמפוס UCFB שלנו המוקדש לתעשיית הכדורגל בלב מנצ'סטר - אחת מערי הכדורגל המפורסמות בעולם עם אוכלוסיית סטודנטים משגשגת.

עם אצטדיון האתיאד בלב הקמפוס, התלמידים יכולים לחיות, ללמוד ולעבוד במרכז אחד ממתקני הכדורגל המתקדמים ביותר באירופה. עם מתקנים מרשימים באתר זמינים לסייע לימודיך, כולל תיאטראות הרצאות מדהימות וחדרי סמינרים, אזורים חברתיים לסטודנטים וקפיטריה, ספריה, חבילת מדיה ואזורי לימוד שקטים, קשה לא לקבל השראה מהסביבה שלך.

המתקנים ברמה עולמית הזמינים בקמפוס אטהאד כוללים:

 • אצטדיון אתאד - אצטדיון אתאד בן 55,000 הקומות יושב בלב קמפוס אתאד;
 • כפר הספורט של מנצ'סטר, Belle Vue - מיקום ההוראה לכל סטודנטים שאינם כדורגל בקמפוס UCFB ;
 • Curzon Ashton - UCFB מנצל את המתקנים הקיימים UCFB אשטון כולל מגרש 3G;
 • מרכז הכדורסל הלאומי - מרכז הכדורסל הלאומי, הממוקם בסמוך לכפר הספורט של מנצ'סטר, מתהדר בשלושה מגרשים עם סימונים לכדורסל ולנטבול. הוא כולל גם מרכז פנאי, סטודיו לריקודים וחדר כושר קהילתי;
 • UCFB Study Hub @ Piccadilly Place - ממוקם ממש מול תחנת פיקדילי ובלב מנצ'סטר, מתקן הסטודנטים המודרני החדש הזה;
 • מנצ'סטר אזורית ארנה - מסלול שמונה נתיבים שדה בזירה עם קיבולת עבור 6,500 צופים. החלל שימש במקור כחימום באזור במהלך 2002 משחקי חבר העמים;
 • לאומי סקווש מרכז - אנגליה סקווש ו מנצ'סטר סקווש קלאב;
 • מרכז הטניס והכדורגל של מנצ'סטר - תערובת של שישה מגרשים מקורים ושלושה מגרשים חיצוניים המוארים במלואם בסטנדרטים של LTA, יחד עם שלושה מגרשי כדורגל דוריים של חמש עשרה.
 • אצטדיון המהיר הלאומי - ביתם של בל וואה אייס ומספר מרחבי הוראה;
 • מרכז הרכיבה הלאומי - אחד ממסלולי הלוח המהירים והמהירים בעולם, ביתם של הרכיבה הבריטית הבריטית ומסלול ה- BMX המקורה היחיד של בריטניה;
 • מתחם הספורט ליין עשרה דונמים - ביתו של המרכז הלאומי לטקוונדו. המתקן מספק גם מגרש כדורגל 3G מודרני.

שירותי ספריה

בשני הקמפוסים יש ספריות עם מגוון רחב של ספרי לימוד העוזרים ללימודים. ניתן להשיג גם סוויטות מחשב עדכניות המאפשרות לתלמידים גישה למיטב הטכנולוגיה והציוד הקיימים על בסיס יומי.

חיי תלמיד

תפקיד איגוד הסטודנטים הוא לייצג את סטודנטים UCFB ו- GIS ולהפוך את זמנכם כאן למרתקים ומתגמלים ככל האפשר. ה- SU אחראי גם על מעורבות הסטודנטים בכל קמפוס, כגון תכנון אירועים חברתיים בלתי נשכחים והיותם קול הסטודנטים ונקודת המגע עם ההנהלה הבכירה.

כל חבר ב- SU נבחר לתפקידו וגאה מאוד בתפקידו. ה- SU אחראי על ארגון שבוע הטרי השנתי המדהים תמיד בתחילת כל שנת לימודים. המסיבה בת השבוע היא הזדמנות נהדרת עבור סטודנטים חדשים להיפגש וכוללת מוסיקה חיה, טיול למשחק כדורגל ומשחקים מהנים ברחבי לונדון ומנצ'סטר - תלוי בקמפוס שלכם - להכיר את האזור.

במהלך שהותך ב- GIS תהיה לך הזדמנות להשתתף במספר טיולים מהנים וייחודיים שיחיו זמן רב בזיכרון. טיולים קודמים כללו יום במרוצי צ'לטנהאם, מסיבות סירות ואירועים בלעדיים במועדוני לילה.

האיחוד האתלטי של UCFB מאפשר UCFB ו- GIS לקחת חלק במספר ענפי ספורט בתקופתם כאן, בין אם הם תחרותיים ובין אם הם פנאי.

יש לנו צוותים בשני הקמפוסים עבור סטודנטים ותלמידות, כולל כדורגל, רוגבי, סקווש וכדורסל, עם יותר ספורט מתווספים כל הזמן.

מספר צוותים שלנו מתחרים בליגות הטורנירים באוניברסיטאות ובמכללות הספורט הבריטיות (BUCS) - המארגנת המובילה של פעילות תחרותית בין האוניברסיטאות. קבוצות הכדורגל שלנו בשני הקמפוסים זכו להצלחה מיוחדת בשנים האחרונות. אם לספורט שאתה משחק אין קבוצה ב- UCFB וב- GIS, ייתכן שיש הזדמנות להקים כזה. רכזי הספורט שלנו שמחים תמיד לעזור ולדון ברעיונות חדשים כדי להרחיב את הפעילויות המוצעות לסטודנטים.

סטודנטים המעוניינים להשתתף בפעילויות ספורט אישיות מוזמנים גם הם להתחרות ויתמכו על ידי המוסד להיכנס לתחרויות לאורך כל זמנם כאן.

עבור סטודנטים המעדיפים לצפות ולא להשתתף, יש גם הזדמנויות להצטרף לצוותי המדיה יום המשחק של UCFB הצדדים בהתאמה של. הסיכוי לצלם משחקים, לראיין שחקנים ולכתוב דוחות משחק לא רק מסייע לסטודנטים לקידום הצלחות זה של זה, אלא זו גם הזדמנות עבור אנשי מקצוע מתחילת דרכם לתקשורת לספורט להגביר את מערך המיומנויות שלהם.

מתגורר בלונדון

לונדון היא התמצית של עיר עולמית. בשנים האחרונות מחקרים גדולים חשפו שזה המקום הרצוי ביותר בעולם לעבוד בו, העיר המועדפת על בריטניה, "בירת אירופה" ויעד התיירות הפופולרי ביותר בעולם. לא רע ללכת על בירת מדינה שקצת יותר מחצי מגודל קליפורניה.

בעוד וומבלי שוכנת בצפון-מערב לונדון, גישה נוחה למטרופוליטן וקווי היובל של הרכבת התחתית פירושה שאפשר להגיע לאטרקציות ואביזרים מרכזיים תוך 20 דקות בלבד ברכבת. עם זה בחשבון, קל לראות מדוע כל כך הרבה סטודנטים בוחרים להירשם ל- UCFB וומבלי.

חיים במנצ'סטר

מנצ 'סטר הוא שם נרדף להצלחה כדורגל הוא ביתם של שני הענקים פרמייר ליג, מנצ'סטר סיטי ומנצ'סטר יונייטד. חוץ מכדורגל, יש הרבה מהלכים עבור ליגת רוגבי, איחוד רוגבי, קריקט ורכיבה על אופניים מדי. מוסיקה חיה היא גם בלב של העיר הזאת, עם מקומות מפורסמים רבים כי אוהב של אואזיס ואת אבן ורדים graced להקות לראווה על בסיס לילי. קניות, מוזיאונים, ברים ומסעדות גם להפוך את העיר לאחד הטובים ביותר של בריטניה.

מרכזי מחקר עולמיים של GIS

מרכזי המחקר העולמיים של GIS ממוקמים בכמה מיעדי הספורט המרתקים בעולם. , ,

מיקומים

מנצ'סטר

כתובת
UCFB Etihad Campus
Etihad Stadium
Etihad Campus

M11 3FF מנצ'סטר, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

לונדון

כתובת
UCFB Wembley
Wembley National Stadium
Wembley

HA9 0WS לונדון, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך