The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Introduction

Read the Official Description

אוניברסיטת נוטינגהם: הפקולטה להנדסה

ההפקולטה להנדסה בנוטינגהאםידועה במחקר ברמה עולמית, בהשראה מעוררת השראה ובקהילה אקדמית מגוונת.

על ידי הצטרפות לנו נוטינגהאם, אתה תהיה חלק מקהילת תלמידים מיותר מ -150 מדינות שונות מרחבי העולם.

 • 3 בבריטניה עבור כוח מחקר תחת REF 2014, מחקר מצטיינים של ממשלת בריטניה מסגרת
 • יותר מ -98% ממחקרי ההנדסה הם בעלי איכות בינלאומית, כאשר 85% מדורגים כמובילים בעולם או מצויינים ברמה בינלאומית (REF 2014)
 • בית הספר הגבוה להנדסה באנגליה
 • נוטינגהאם מדורגת בבריטניה העליון 10 עבור הנדסת מכונות הנדסת חשמל (QS World Rankings 2017)

אתה תמצא את הסגל הוא סביבת עבודה ידידותית ותומכת. אתה עובד לצד אנשים יצירתיים ומעוררי השראה, אשר משתוקקים לחלוק את חוויותיהם.

אנו מחויבים לתמוך באנשים מוכשרים ולפיתוח שותפויות עם התעשייה, גופי המימון וסוכנויות ממשלתיות, על מנת ליצור סביבה חיובית, שתגלית, מלגה, חדשנות, ניצול מסחרי ומעורבות ציבורית. הפקולטה מעורבת במאות פרויקטים מחקריים חיים ועובדת בשיתוף פעולה הדוק עם התעשייה. ההתמקדות המעשית שלנו ואת הגישה יכולה לעזור לצייד אותך עם ידע ומיומנויות אתה צריך לעבור לתוך מחקר לתואר שני או להמשיך קריירה בהנדסה בכל מקום בעולם.

על ידי לימוד בנוטינגהם תרצה:

 • לפתח מיומנויות high-end סחורה
 • למד על ידי צוות אקדמי יוצא דופן ומצוטט, לעתים קרובות מנהיגי העולם בתחומם
 • להיות חלק מקהילת לתואר ראשון עם רשת של קמפוסים בינלאומיים בבריטניה, סין ומלזיה
 • בוגר עם הסמכה בינלאומית מוכרת מוערך

אתה תהיה לימד על ידי אנשי אקדמיה אשר נלהבים תחומי ההתמחות שלהם מחויבים לפתח את הדור הבא של מהנדסים, אדריכלים וחוקרים. כתלמיד לתואר שני בפקולטה, תהיה לך גישה למגוון מרשים של מתקנים ומשאבים לתמיכה בפעילות במגוון של התמחויות.

רבים מהקורסים שלנו מוסמכים על ידי גופים מקצועיים, ורבים ממחקרי המחקר שלנו הם רב תחומיים בטבע, ומאגדים מגוון רחב של מומחים מכל רחבי האוניברסיטה, מוסדות מחקר, שותפים בתעשייה ומחלקות ממשלתיות לפיתוח פתרונות חדשים לבעיות מאתגרות בעולם.

בשנת 2012 פתחנו את המכון לטכנולוגיית חלל (IAT), המארח את תוכנית הדוקטורט החדשנית "מארי קורי", המתמקדת בהכנת תכנית אב לתחבורה האווירית של מחר. הבית שלנו אנרגיה יצירתי הוא בית שבעה פיתוח אשר מספק מבחן החיים באתר עבור חברות מובילות לעבוד עם האוניברסיטה כדי לחקור את השילוב של טכנולוגיות אנרגיה יעילה לתוך מבנים.

יתרונות המחקר שלנו כוללים חומרים מרוכבים, ייצור תוסף והדפסה 3D, אנרגיה, קיימות, וחלל. יש לנו אחד הגדולים האלקטרוניקה כוח מחקר קבוצות ואחד הגדול ביותר בייצור מחקר קבוצות מחקר בעולם.

אוניברסיטת נוטינגהאם

 • קיבל דירוג זהב עבור ההוראה שלנו מצטיין של אקסלנס הוראה הוראה במסגרת (TEF) 2017
 • אחת האוניברסיטאות ממוקדות ביותר בבריטניה על ידי מעסיקים בוגר (מספר 1 ביותר ממוקד האוניברסיטה (שוק בוגר ב -2014) ו השני ממוקד האוניברסיטה (שוק בוגר 2015 ו 2016) - High פליירס מחקר)
 • בשם אוניברסיטת השנה של בוגר תעסוקה ב טיימס ואת סאנדיי טיימס טוב אוניברסיטת מדריך 2017

אוניברסיטת נוטינגהאם של המרכז לחינוך בשפה האנגלית (CELE) מספקת הכשרה אקדמית איכותית באנגלית והכנה לתרגול ולימוד לפני ובמהלך הלימודים.

This school offers programs in:
 • אנגלית

צפה MSc - Master » צפה בתכניות לתואר שני » צפה Postgraduate Certificates » צפה MSc - OnlineStudies » צפה Postgraduate Diplomas » צפה קורס » צפה PhD »

Programs

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

MSc Advanced Materials

בקמפוס תכנית מלאה 1 שבוע September 2018 הממלכה המאוחדת Nottingham

[+]

מודול 10-אשראי מייצג כ -100 שעות של למידה, הוראה והערכה של תלמידים.

תרומתו של כל מודול ליבה לתוצאות הלמידה ניתן לראות במפת תכנית הלימודים הקשורים בו כל מודול כבר ניתחה בפירוט לגבי תרומתה לתוצאות הלמידה.

[-]

MSc Aerospace Technologies

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה September 2018 הממלכה המאוחדת Nottingham

כמובן רב תחומי זו משלימה את חוזק המחקר של המכון לטכנולוגיה אווירית. [+]

[-]

MSc Bioengineering

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה September 2018 הממלכה המאוחדת Nottingham

[+]

*

IELTS: 6.0 (לא פחות מ -5.5 בכל רכיב) [-]

MSc Bioengineering: Biomaterials and Biomechanics

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה September 2018 הממלכה המאוחדת Nottingham

[+]

השפעת גירוי מכני על תאי גזע חזק צמח המושרה [-]

MSc Chemical Engineering

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה September 2018 הממלכה המאוחדת Nottingham

[+]

סיכויי קריירה ותעסוקה [-]

MSc Energy Process Systems Engineering

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה September 2018 הממלכה המאוחדת Nottingham

[+]

[-]

MSc Mechanical Engineering

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה September 2018 הממלכה המאוחדת Nottingham

[+]

ביומכניקה

מודולי ליבה

פרויקט אישי לתואר ראשון [-]

MSc Sustainable Energy Engineering

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה September 2018 הממלכה המאוחדת Nottingham

[+]

רשימה זו היא דוגמה למודולים אופייניים שאנו מציעים, לא רשימה מוחלטת.

[-]

MSC ארגונומיה

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה September 2018 הממלכה המאוחדת Nottingham

את הגורמים האנושיים MSc וארגונומיה שואפים לצייד את התלמידים עם הידע והכישורים הנדרשים כדי לעצב מוצרים, מקומות עבודה / משימות וסביבות מנקודת המבט האנושי. אם אתם מעוניינים אנשים, טכנולוגיה ועיצוב, אז זה יכול להיות כמובן בשבילך. [+]

ככל שהטכנולוגיה הופכת יותר ויותר מורכבים מתפשט בתוך החברה שלנו, היא "הגורם האנושי" בעיצוב הנדסי כי לעתים קרובות להכתיב הצלחה או כישלון.

את הגורמים האנושיים MSc וארגונומיה שואפים לצייד את התלמידים עם הידע והכישורים הנדרשים כדי לעצב מוצרים, מקומות עבודה / משימות וסביבות מנקודת המבט האנושי. אם אתם מעוניינים אנשים, טכנולוגיה ועיצוב, אז זה יכול להיות כמובן בשבילך.

המגוון בבני אדם (ביכולות, מגבלות, חוויות, ציפיות, התנהגויות, וכו ') יוצר אתגרים רבים עבור חוקרים ואנשי מקצוע בתעשייה. על ידי אימוץ גישה 'אדם במרכז', ייתכנו יתרונות רבים עבור לקוחות ו / או עובדים, כגון שימושי יותר עבור מוצרים, תהליכי עבודה יעילים יותר, בסביבות בטוחות, חוויות מוצר ומרתקות יותר, וכן הלאה. לעומת זאת, על ידי שהיא מזניחה גורמים אנושים ונושאי ארגונומיה, חברות צפויות להיתקל כשלים אמינים גדולים, תאונות, בעיות ביחסי עבודת היכרויות לא מוצלחות של מוצרים וטכנולוגיה. ... [-]


MSC הנדסה סקר

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה September 2018 הממלכה המאוחדת Nottingham

קורס זה מביא איכות גבוהה מדידה ומיקום וניתוח מידע geospatial וניהול יחד. [+]

השימוש במידע geospatial הופך נפוץ בחיי היום יום באמצעות מערכות ניווט לווייני ומערכות מידע גיאוגרפי. בנוסף ליישומים הציבוריים הכלליים, יש צורך בצרכים ובדרישות של הקהילה המקצועית באמצעות הנדסה ומדעי הסביבה.

ליבה אינטרסים אלה הם המדעים של המדידה המרחבית, איסוף מידע וניהול. קורס זה בונה על MSQ הנדסה מוצלח ביותר גיאודזיה ו MSc גיאוגרפי Information Science (GIS) כדי להביא את הדיסציפלינות של איכות גבוהה מדידה ומיקום וניתוח מידע גיאוגרפי וניתוח יחד.... [-]


MSC טכנולוגיית בנייה בת קיימא (משותף)

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה September 2018 הממלכה המאוחדת Nottingham

קורס זה בוחן כיצד טכנולוגיות אנרגיה מתחדשת ובת קיימא יכול ליצור מבנים ידידותיים לסביבה. [+]

המכון לטכנולוגיות אנרגיה בת קיימא (ISET) מציע כיום קורס MSC זה בשיתוף עם שמונה האוניברסיטאות הבאות:

מכון טכנולוגי חרבין אוניברסיטת קסיאן ג'יאוטונג אוניברסיטת דונג-הואה שיאן אוניברסיטת ארכיטקטורה וטכנולוגיה שאנדונג אוניברסיטת ארכיטקטורה דרום מזרח האוניברסיטה אוניברסיטת Kyung Hee, קוריאה הסביבה הפיזית מרכז חרטום (PECK)

טכנולוגיית הבנייה בת קיימא MSc מותאמת במיוחד לבוגרי בשירותי בניין, הנדסת סביבה אדריכלית, אדריכלות ותחומים קרובים אחרים.... [-]


MSC ניהול סביבתי תצפית כדור הארץ

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה September 2018 הממלכה המאוחדת Nottingham

יתרונות קורס זה ממומחיות צוות במכון Geospatial נוטינגהאם. [+]

12 זה כמובן חודש מוצע על ידי המחלקה להנדסה אזרחית אבל היתרונות של ידע מחקרי והמומחיות של הצוות במכון Geospatial נוטינגהאם (NGI).

היא מכוונת לגיאוגרפיה ובוגרי מדע, מתרגלים תעשייתיים, אנשי צבא ואנשי ממשל.

עובדות מפתח המכון, המכונה בעבר המכון לחקר ההנדסה והגיאודזיה של החלל (IESG), פעיל מזה קרוב ל -40 שנה, והוא מקיף את ההתקדמות הגדולה במערכות לרכישת תמונות קרקעיות, אוויריות וחלליות, מערכות ניווט אינרציוניות ופיתוח מערכות מבוססות לוויין כגון טרנזיט, GPS ו- GLONASS, EGNOS וגלילאו. יש המכון מתקנים מצוינים להוראה ולמחקר, עם מרצים שנשאבו קבוצה של אקדמאים מכובדים ומומחים חיצוניים. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם שותפים תעשייתיים וגופים ממשלתיים, וזה מספק הזדמנויות מצוינות הבוגרים שלנו למצוא עבודה עם ארגונים בעלי פרופיל גבוה. ... [-]

MSC תקשורת אלקטרונית והנדסת מחשבים

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה September 2018 הממלכה המאוחדת Nottingham

מטרת הקורס היא להקנות לך את הכלים הנדרשים על ידי מהנדס עובד על מערכות בתעשיות שונות. [+]

12 החודש MSc מספק השתלמות בתחום האלקטרוניקה, תקשורת והנדסת מחשבים.

מטרת הקורס לספק כיסוי מקיף של המיומנויות הנדרשות על ידי מהנדס שעבד במכשור, מערכות אלקטרוניות, אלחוטי וקווית תקשורת, חומרת מחשב, ותוכנה של היבטי הנדסת מחשביך.

התכנית מספקת בסיס מצוין למהנדסים המעוניינים לעדכן את הידע שלהם, סטודנטים שרוצים ללכת על לעשות את המחקר, או לסטודנטים לתואר ראשון המבקשים לשפר את ההכשרה שלהם.... [-]


אינטראקצית מחשב אנושית MSC

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה September 2018 הממלכה המאוחדת Nottingham

הקורס מקנה למשתתפיו הארקה תיאורטי, ידע מעשי, ואת הידיים על הניסיון הדרוש כדי לעצב מערכות המחשוב של המאה ה -21. [+]

כמו מחשוב הופך יותר ויותר נפוץ מושיט לתוך חיי היומיום, באקדמיה ובתעשייה להכיר שפיתוח מערכות מוצלחות מסתמך יותר ויותר על היכולת שלנו להציב את בני האדם במרכז של המהפכה הדיגיטלית.

אינטראקציית אדם-מחשב (HCI) היא ענף ייחודי של מדעי מחשב המוקדש להבנת היחסים בין אנשים ומחשבים, וכדי לאפשר מעצבי מערכות ומהנדסי תוכנה לפיתוח יישומי מחשוב כי טוב לענות על הצרכים של לקוחות, לקוחות ומשתמשי קצה . מונחים הקשורים כוללים עיצוב אדם במרכז, עיצוב מערכות אינטרקטיווי, עיצוב חוויית משתמש, עיצוב ממשק משתמש, הנדסה שימושית.... [-]


אנרגיה בת קיימא MSC ויזמות

בקמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 2 שנים September 2018 הממלכה המאוחדת Nottingham + 1 more

קורס זה יכול לספק לך עם מיומנויות מתקדמות בתחום אנרגיה מתחדשת, יעילות אנרגטית ועסקים. [+]

MSC אנרגיה בת קיימא ויזמות מוצע על ידי המחלקה לארכיטקטורה ובנוי סביבה בשיתוף עם אוניברסיטת נוטינגהאם עסקים בית הספר. קורס זה מספק לסטודנטים מיומנויות מתקדמות בתחום האנרגיה המתחדשת, יעילות האנרגיה והעסקים.

הקורס מיועד לסטודנטים בעלי רקע בהנדסה (כגון הנדסת מכונות, הנדסה כימית, אנרגיה וכו ') או מדע (פיסיקה, כימיה, מדעי הסביבה) או כלכלה.

הקורס מתאים גם למועמדים בעלי רקע בארכיטקטורה, גיאוגרפיה, עסקים, ניהול או נושאים דומים אחרים, עם ראיות של מיומנות המתמטיקה הבסיסית שלהם ידע בסיסי או ניסיון באנרגיה.... [-]


אנרגיה ואדריכלות MSC מתחדשת

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה September 2018 הממלכה המאוחדת Nottingham

קורס זה מתמקד שילוב אנרגיה מתחדשת וטכנולוגיות קיימא כדי לשפר את נוחות ואקלים. [+]

האנרגיה והאנרגיה המתחדשת של MSC היא קורס רב תחומי עבור שילוב עולמי של אנרגיה מתחדשת ואנרגיה בת קיימא וטכנולוגיות בנייה בתכנית האתר ובצורה, בבד ובשירותים עם דגש על אקלים ונוחות אנושית, תוך שימוש בטכניקות אדריכליות והנדסיות ואת המחשב חזק סימולציות מעבדה.

קורס בינלאומי זה בנוי היטב כדי להתאים את האינטרסים ואת הכישורים של אלה הקשורים לבניית עיצוב וטכנולוגיה ובניית אנרגיה וביצועים סביבתיים. הוא פתוח למועמדים מרקעים שונים, כולל אדריכלות, הנדסה (מכנית, אזרחית / מבנית, הנדסת חשמל ובניין) ותכנון ערים / תכנון עירוני.... [-]


המרה וניהול אנרגיה MSC

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה September 2018 הממלכה המאוחדת Nottingham

קורס זה מתמקד בתהליכי המרת אנרגיה ויכולות מעשיות בנושאים הקשורות לניהול. [+]

המרת אנרגית MSc והניהול נועד לספק לך רמה גבוהה של הנדסת מומחיות טכנית בתהליכי המרת אנרגיה, בשילוב עם יכולות מעשיות בנושאים הקשורות לניהול.

השתלמות במתודולוגיות מחקר הקשורות הנדסה מספקת ניסיון שלא יסולא בפז גם כלפי מחקר אקדמי נוסף או מבוססי מחקר ופיתוח בתעשייה.

עובדות מפתח כחלק שבאחריותו, המחלקה לארכיטקטורה נבנתה הסביבה שואפת לפתח מיומנויות המקצועיות שלך ואת היחס האחראי לסביבה הכרחית בעולם המשתנה במהירות של ימינו. המחלקה נהנה מקישורים שיתופיים חזקים עם מוסדות בחו"ל. ... [-]

הנדסת MSC חשמל אנרגיה בת קיימא מתחדשת

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה September 2018 הממלכה המאוחדת Nottingham

קורס זה משלב עקרונות והתפתחויות באנרגיה מתחדשת ומתחדשת עם הנדסת חשמל. [+]

הנדסת חשמל MSc עבור בר קיימא מתחדשת אנרגיה נועד לספק הדרכה בעקרונות של אנרגיה בת קיימא וטכנולוגיות מתחדשות. עקרונות אלה נלמדים לצד מחקרים בתחום ההנדסה החשמלית, כולל אלקטרוניקה, חשמל, חשמל ומערכות כוח.

קורס זה 12 חודש ייתן לך כיסוי מתקדם של מיומנויות הנדסה מומחה נדרש על ידי מהנדס עובד בטכנולוגיה חשמלית עבור מערכות אנרגיה מתחדשת קיימא.

המטרה שלנו היא לעזור לך לפתח את הביטחון לעבוד כמקצוען, בנוח עם המוסכמות של המשמעת.... [-]


הנדסת הסביבה MSC

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה September 2018 הממלכה המאוחדת Nottingham

קורס זה מתמקד הערכה סביבתית, ניהול משאבים, תכנון הנדסי תהליכים וטכנולוגיה. [+]

התואר השני ההנדסה הסביבתית קורס מקנה לבוגרי תעסוקה מאוד שיפעלו כמנהיגים ומנהלים המשרתים את הצרכים הסביבתיים של תעשיות התהליך. התכנית בוחנת בעיות סביבתיות כמו פסולת רעילה, זיהום אוויר, סילוק פסולת, חיסכון באנרגיה, קרקע מזוהמת ומים ומציידת את הבוגרים עם מיומנות גבוהה בתכנון הנדסי תהליך, הערכה סביבתית, ניהול משאבים וחדשנות טכנולוגית.

הקורס מציע לתלמידים עם בנג, תואר ראשון או תואר הנדסי מוכר שאינם הכישורים הנדרשים כדי להיות זכאי למעמד מהנדס Chartered.... [-]


הנדסת חשמל MSC

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה September 2018 הממלכה המאוחדת Nottingham

קורס זה מציע מגוון של מודולים שונים. הנושאים כוללים מכונות חשמל, אלקטרוניקה כוח ויישום חשמל. [+]

תואר שני בהנדסת חשמל מספק טווח ללמוד מגוון נושאים מתחום ההנדסה החשמלית. אלה כוללים רשתות חשמל, מכונות חשמליות, כוננים ובקרה מוטורית, המרת אנרגיה, ממירים אלקטרוניים ומדידתם ושיטות בקרה מודרניות.

כמו כן זמינים יותר מודולים יישומים יישום המכסים נושאים כגון מערכות כוח עבור תחבורה ואנרגיה מתחדשת.

המטרה שלנו היא לעזור לך לפתח את הביטחון לעבוד כמקצוען, בנוח עם המוסכמות של המשמעת, ומוכן להתמודד עם כל תחום המחקר בהנדסת חשמל.... [-]


הנדסת חשמל ואלקטרוניקה MSC ויזמות

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה September 2018 הממלכה המאוחדת Nottingham

קורס זה, בשיתוף עם בית הספר לעסקים, מתמקד מסחור טכנולוגיות חדשות. [+]

כמובן 12 חודש זה נותן לך את ההזדמנות כדי לקבל את הכישורים הדרושים כדי לפתח ולמסחר את הטכנולוגיות חדשות בתחום הנדסת חשמל ואלקטרוניקה.

קורס זה מפגיש את העוצמות ומשאבים של שתי המחלקה להנדסת החשמל ואלקטרוניקה ובית הספר לעסקים באוניברסיטת נוטינגהם.

כפי שיש לך הזדמנות הפז לחוות את הצעדים דרושים כדי למסחר את רעיון טכני, תכנית זו מספקת בסיס מצוין עבור אלה מהנדסים שרוצים למסחר את הרעיונות או הבוגרים שרוצים לחקור את העולם המרגש של מסחורם.... [-]


הנדסת מבני MSC

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה September 2018 הממלכה המאוחדת Nottingham

קורס זה מספק ידע טכני ומיומנויות מקצועיות לסטודנטים המעוניינים להתמחות בהנדסת מבנים. [+]

תוכנית זו לתואר שני מאפשרת לך לפתח הבנה תיאורטית מפורט של הנדסת מבנים, וכיצד ליישם את ההבנה למצבים עיצוביים מעשיים. אלה כוללים את התגובה של מבנים לטעינה קיצונית, כגון רוחות ורעידות אדמה.

הקורס משלב תיאוריה, יישום ועיצוב. התיאוריה תוצג לצד היישום שלה תוך שימוש בתוכנה מתקדמת ובמודלים ממוחשבים, בהנדסת מבנים וב- BIM, כך שתוכל לראות כיצד היא מתייחסת לבעיות אמיתיות.

עיצוב מבני הוא מרכיב הליבה של הקורס, ומספק לך את ההזדמנות להרחיב את הידע שלך של מבני פלדה ובטון. בניינים גבוהים וגשרים מספקים הזדמנויות נוספות כדי שתוכל לשלב ניתוח מתקדם עם עיצוב בהקשר מעשי.... [-]


הנדסת תהליכי מזון

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה September 2018 הממלכה המאוחדת Nottingham

קורס זה נועד לצייד אותך עם הכישורים, הידע והיכולת להפוך מהנדס תהליך מזון מקצועי. [+]

קורס זה בהנדסת מזון יעניק לכם את הידע התיאורטי והמעשי הדרוש לתעשיית המזון, אשר יחד עם הכשרה תעשייתית רלוונטית וניסיון, יכולים לסייע לכם בדרך להפוך למהנדס מוסמך.

האימון שלך ייתן לך הבנה מפורטת של תורת ההנדסה תהליך מזון, שיטות בפועל, והוא מועבר על ידי צוות של מומחים, כולל מרצים בתעשיית המזון, או עם ניסיון בתעשיית המזון.

עובדות מפתח הלמידה שלך תודיע על ידי מרצים בתעשיית המזון, או עם ניסיון בתעשיית המזון. קורס זה מספק הכשרה מומחה, הודיע ​​על ידי התעשייה ואת כוח המחקר של הפקולטה, בעיבוד המאפיינים של חומרי מזון, מן החווה למזלג. לאוניברסיטת נוטינגהם יש מוניטין מחקרי חזק בתחום מדעי המזון. בית הספר שלנו של מדעי הביולוגיה הוא מדורגת לא. 1 מחקר בסביבה בבריטניה עבור חקלאות, וטרינרי ומזון מדעי (2014 מצוינות מחקר). ... [-]

התקשורת המודרנית MSC

בקמפוס תכנית מלאה 18 חודשים January 2019 הממלכה המאוחדת Nottingham

מבוסס על ורוצלב בפולין נוטינגהם, קורס זה מספק הכשרה מתקדמת בטכנולוגיית התקשורת. [+]

תקנות הבזק מודרנית Msc הוא קורס משותף בין מחלקות להנדסת חשמל ואלקטרוניקה באוניברסיטת נוטינגהם, בריטניה ואלקטרוניקה ב ורוצלב University of Technology, פולין.

עובדות מפתח הקורס יספק את הידע הטכני ואת הכישורים כדי לצייד אותך עבור קריירה מובילה בתחום התקשורת, אלקטרונית או פוטוניים הנדסה, והנדסת מחשבים. אוניברסיטת נוטינגהאם הוכרה כמספקת סטנדרט זהב במסגרת אקסלנס אקסלנס (TEF), שמטרתה לזהות ולתגמל למידה מעמיקה והוראה. פרטי הקורס ... [-]

חשמל MSc והנדסה אלקטרונית

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה September 2018 הממלכה המאוחדת Nottingham

קורס זה הוא MSc רחב עם מגוון רחב של אפשרויות מ חשמל כדי מיקרו אלקטרוניקה. [+]

הנדסת חשמל ואלקטרוניקה MSc מאפשרת לימוד מגוון נושאים, כולל תכנון אלקטרוני, תקשורת, הנדסת תוכנה, ייצור חשמל והפצה, מכונות חשמל ומערכות אנרגיה מתחדשת.

הקורס מספק הבנה רחבה של האמנות להנדסת חשמל ואלקטרוניקה, מחקר מעמיק של נושאי מכסי טכנולוגיה מודרנית להנדסת חשמל ואלקטרוניקה.

המטרה שלנו היא לעזור לך לפתח את הביטחון לעבוד כמקצוען, בנוח עם המוסכמות של המשמעת, ומוכן להתמודד עם כל תחום המחקר בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה.... [-]


חשמל ואלקטרוניקה MSC וכוננים

בקמפוס תכנית מלאה 1 שבוע September 2018 הממלכה המאוחדת Nottingham

קורס זה מספק חינוך מומחה בתחום אלקטרוניקת כוח וטכניקות כוננים, ושיטות נוכחיות. [+]

תוכנית ההדרכה הזו פותחה על מנת לספק קורס מעודכן ודינאמי באלקטרוניקה ובכוננים ובשימושיהם.

השליטה והמרה של חשמל תוך שימוש בטכניקות של מצב מוצק הם דבר שבשגרה עכשיו בשתי הסביבות הביתיות ותעשייתיות. אומדן שנערך לאחרונה הציע כי מעל 40% מכלל החשמל שנוצר עוברים סיליקון כדי להגיע ליעד הסופי שלה.

ידע והבנה של דיסציפלינות מגוונות הקיפה ידי חשמל ואלקטרוניקה - מכשירים, ממירים, תורת הבקרה ומערכות כונן חשמלי - ולכן הוא חיוני לכל מהנדסים כוח.... [-]


טכנולוגיית הבנייה MSC קיימא

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה September 2018 הממלכה המאוחדת Nottingham

קורס זה בוחן כיצד טכנולוגיות אנרגיה מתחדשת ובת קיימא יכול ליצור מבנים ידידותיים לסביבה. [+]

טכנולוגיית הבנייה בת קיימא MSc מותאמת במיוחד לבוגרי בשירותי בניין, הנדסת סביבה אדריכלית, אדריכלות ותחומים קרובים אחרים.

הקורס בנוי בקפידה כדי להתאים את האינטרסים ואת המיומנויות של מי קשור בבניית עיצוב וטכנולוגיה ובניית אנרגיה וביצועים סביבתיים.

הדגש החזק מיועד לשילוב מוצלח של טכנולוגיות אנרגיה מתחדשת ובת קיימא לתוך המבנים, אשר דורש הבנה של שני עיצוב וטכנולוגיה ומכאן שיתוף הפעולה ההדוק של אדריכלות והנדסה.... [-]


ייצור Msc תוסף הדפסה 3D

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה September 2018 הממלכה המאוחדת Nottingham

קורס זה מספק הכשרה מקצועית בטכנולוגיה, גורמים אנושיים, וניהול, רלוונטי לייצור תוסף. [+]

זה קורס לתואר ראשון בייצור תוסף והדפסה 3D יכול לספק לך את הכישורים המתקדמים ואת הידע שאתה צריך כדי להפוך לתעשייה מקצועי או חוקר באזור זה מרגש ומתרחב.

תוכלו ליהנות הקישורים התעשייתיים של נוטינגהאם וחוזק המחקר בייצור מתקדמים, כמו אלה שהוקמו המכון עבור ייצור מתקדם (ifam).

תהיה לך גישה תוסף מעבדות ומתקנים של בניין ייצור מתקדם חדש, כמו גם Coates בניין L2 מעבדות. הדרכה אקדמית תהיה זמינה בקמפוס היובל וכן בפקולטה להנדסה בקמפוס האוניברסיטה.... [-]


תואר שני בהנדסה אזרחית

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה September 2018 הממלכה המאוחדת Nottingham

קורס זה מספק תוכנית מקיפה של מחקר הנדסה אזרחית תוך שימוש במגוון של תחומים. [+]

בעיות הנדסה אזרחיות דורשות היישום של מיומנויות חשיבה אנליטית, קבלת החלטות קריטית, כמובן זה יהיה להקנות לתלמידים את הידע הטכני ואת הניסיון הדרוש כדי לפתח את הכישורים האלה.

קורס זה נלמד גם באוניברסיטת קמפוס של אוניברסיטת נוטינגהם של מלזיה.

המחלקה יש קשרים ענפים עם נותני חסות תעשייתיים וארגונים אחרים, באופן מקומי, ארצי ובינלאומית. המחקר שלנו הוא נתמך על ידי ההנדסה ומדעים הפיזיקליים מועצת מחקר (EPSRC), חברות תעשייתיות ומסחריות בבריטניה, משרדי ממשלת בריטניה, ארגוני צדקה והאיחוד האירופי. תוכן קורס ... [-]

תחבורה MSC קיימא ומערכות חשמל (ארסמוס מונדוס)

בקמפוס תכנית מלאה 2 שנים October 2018 ספרד Oviedo

[+]

[-]

תשתית הנדסת MSc תחבורה: כבישים בר קיימא / רכבות קיימא

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה September 2018 הממלכה המאוחדת Nottingham

לקורס זה שני מסלולים נפרדים; כבישים בר קיימא ו קיימא רכבת. [+]

לקורס זה שני מסלולים נפרדים; כבישים בר קיימא ו קיימא רכבת.

הנדסת כבישים עוסקת בתכנון, תכנון, הקמה, תחזוקה ותפעול של כבישים מהירים, כולל כבישי רכב, מחזור והולכי רגל עם ניהול יעיל שלהם. כל זה חייב להיות מושגת ככל האפשר. הנדסת רכבות עוסקת בתכנון, תכנון, הקמה, תחזוקה ותפעול של מסילות רכבת, המשתרעות על מערכות תחבורה מהירות (חשמלית), ועם ניהול יעיל. כל זה חייב להיות מושג כמו בר קיימא ככל האפשר. [-]

Master

MRes Electrical and Electronic Engineering

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה September 2018 הממלכה המאוחדת Nottingham

[+]

בהדרכה של חוקרים מובילים בתחום גישה למשאבים מקוונים רבים גמישות בתוכן הקורס

מתקנים

המתקנים שלנו הם מצטיינים וכוללים תא Geghertz רוחבי אלקטרומגנטי, תא anachoic RF, חומרים אופטית הערכת מערכת המעבדה, מעבדה RF, מעבדה photoluminesence, אופטיקה ומעבדות קולי הכוללים ספסלים אופטיים מרובים, מוליכים למחצה חדרים נקיים, , 270 kVA משתנה תדר AC תדירות, בדיקות דינמומטר 800 קילוואט ו 120,000 סל"ד, ובדיקת איכות הסביבה כולל טמפרטורה, גובה, לחות ורטט.... [-]


מצעד עיצוב עירוני בר קיימא

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה September 2018 הממלכה המאוחדת Nottingham

קורס זה מתמקד בעיצוב של אזורים וערים עירוניים, המשלב עיצוב חדשני עם המחקר העדכני ביותר. [+]

12 חודש מרץ עירונית בת קיימא עיצוב הקורס מתמקד בעיצוב של אזורים עירוניים וערים הוא מחקר תוכנית הפרויקט מבוסס. הקורס נועד לשפר את איכות הערים שלנו על ידי הבאת עיצוב חדשני למערכת יחסים חדשה עם המחקר התיאורטי האחרון, ביחס למבנה של צורת עירונית ויצירת מקומות עירוניים על מנת להגיב על ההזדמנויות והאתגרים הגדולים.

התוכנית מתבססת על מומחיות המחקר והפרקטיקה של הסגל האקדמי במחלקה. זה כולל מחברים של ספרים בעלי שם עולמי ועיתונים על עיצוב עירוני ואזורים קשורים, יחד עם ניסיון בפועל בינלאומי רב המודיע על ההוראה על התוכנית.... [-]


מרץ אדריכלות דיגיטלית טקטוניקה

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה September 2018 הממלכה המאוחדת Nottingham

קורס זה מתמקד בתפקוד וביישום של חומרים וטכנולוגיה ביצירת האדריכלות העכשווית. [+]

זה 12 חודש מארש אדריכלות דיגיטלית טקטוניקה מתמקדת תפקיד ויישום של טכנולוגיות דיגיטליות וחומרים מתקדמים ושיטות הבנייה ביצירת האדריכלות העכשווית.

הקורס נועד להבטיח שהטכנולוגיות המתאימות ביותר ישתלבו בחשיבה עיצובית מקיפה. ככזה, הוא מספק תובנה ההתפתחויות הטכנולוגיות האחרונות בתחומי המורפולוגיה מבנים, עיצוב ביצועים מוכווני, מודלים דיגיטליים, טכנולוגיות אב טיפוס מהיר, חומרים מתקדמים ושיטות הבנייה.... [-]


עיצוב המצעד

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה September 2018 הממלכה המאוחדת Nottingham

12 חודש קורס העיצוב במרץ מתמקד בפיתוח וביישום של ידע אדריכלי מומחה וטכניקות עיצוב מתקדמות וטכנולוגיות. [+]

12 חודש קורס העיצוב במרץ מתמקד בפיתוח וביישום של ידע אדריכלי מומחה וטכניקות עיצוב מתקדמות וטכנולוגיות.

קורס זה הוקם במקור כדי להגיב לתחרות הגוברת ברכש המקצועי של בניינים והדרישה הגוברת למומחה ידע ומיומנויות בחתירה למצוינות אדריכליות. הוא מציע את ההזדמנות כדי להתרכז בעיצוב עירוני או אדריכלי, מדעי הרוח, עיצוב סביבתי וטכנולוגיה לרמה גבוהה של תחכום ללא הצורך לעבוד בתוך אזור מומחה יחיד.... [-]


צעדה עיצוב סביבתי

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה September 2018 הממלכה המאוחדת Nottingham

קורס זה מתמקד בהבאת שיקולים סביבתיים לחזית העיצוב האדריכלי. [+]

קורס זה נועד לצייד מעצבים עם הכישורים הדרושים לשלב עקרונות תכנון סביבתי משלב מוקדם בתהליך התכנון, ומאפשר להם לספק מבנים בר קיימא באמת.

הקורס בן 12 חודשים באדריכלות וסביבתית הוא תואר שני מבוסס על עיצוב, אשר נועד לספק הכשרה מתקדמת בעיצוב סביבתי משולב וקיימות באדריכלות. היא מיועדת בעיקר למתרגלים באדריכלות ובענף הבנייה המבקשים להרחיב את הידע שלהם בתכנון בניה בת קיימא ויישום עקרונות תכנון סביבתי ופרויקטים אדריכליים.... [-]


Contact
כתובת מיקום
Faculty of Engineering,
The University of Nottingham,
University Park

Nottingham, England, NG7 2RD GB