Swansea University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטה ברמה עולמית

אוניברסיטת סוואנסאה היא אוניברסיטה המובילה במחקר, שעושה את ההבדל מאז 1920. קהילת האוניברסיטה משגשגת על גילוי וגילוי, ומציעה את האיזון הנכון של הוראה ומחקר מעולים, המותאמים לאיכות חיים מעוררת קנאה.

האוניברסיטה נהנתה תקופה של צמיחה עצומה, ויש לנו להשיג את שאיפתנו להיות העליון שלושים מחקר האוניברסיטה, soaring את 2012 אקסלנס אקסלנס מסגרת הליגה עד 26 בבריטניה מ 52nd בשנת 2008.

בנוסף, תוכנית שאפתנית לפיתוח קמפוס היא גם בעיצומה - אחד הפרויקטים הגדולים במשק הידע בבריטניה ובתוך חמשת הראשונים באירופה.

זה כרוך ביצירת קמפוס המפרץ, מותג חדש 450 מיליון ליש"ט פיתוח על הגישה המזרחית לעיר, יחד עם השינוי של הקיים שלנו סינגלטון פארק קמפוס.

הקהילה הרב-תרבותית הדו-תרבותית של סוואנסי מספקת נקודת מבט גלובלית והזדמנויות להשיג מיומנויות שנמשכות חיים שלמים.

נכון לחזון של המייסדים התעשייתיים שלה בשנת 1920 אוניברסיטת סוואנסאה יהיה:

  • לספק סביבה של מצוינות במחקר, עם מחקר זה מוביל בעולם, גלובלי שיתופי וזוכה להכרה בינלאומית;
  • לספק חווית תלמיד מצטיינת, עם מחקר בראשות והוראה מונחה בפועל באיכות גבוהה ביותר שמייצרת משכילי בוגרים עולמיים ומצוידים עבור הישג אישי ומקצועי מכובד;
  • השתמש כוח המחקר שלה, בשיתוף עם התעשייה, את פריסתה הגלובלית, כדי לעודד את הצמיחה הכלכלית, שגשוג אומנה, להעשיר את הקהילה וחיי התרבות של ויילס, לתרום לבריאות, פנאי ורווחה של אזרחיה.

מגדלור לשיתופי פעולה חלוציים

במסגרת אקסלנס אקסלנס משנת 2014, אוניברסיטת סוואנסאה השיגה את שאיפתה להפוך למוסד מחקר מובחר בבריטניה.

הדירוג שלנו של ה- REF של 26 היה "הקפיצה הגדולה ביותר בין מוסדות עתירי מחקר", על פי "Times High Education". עכשיו, כמו האוניברסיטה מתקרב שנת המאה שלה בשנת 2020, יש לנו מטרות חדשות. הם:

  • להיות בבריטניה העליון 30 מדורגת האוניברסיטה עד 2018
  • המשך בתוכניות ההרחבה השאפתניות שלנו
  • הרחב את טווח ההגעה הגלובלי שלנו; ו
  • להתקרב להיות אחד 200 העליון של האוניברסיטאות בעולם.

בשנת REF 2014 את איכות המחקר של Swansea היה לשים על שוויון עם או מחוץ שבוצעו שש קבוצות ראסל אוניברסיטאות. היינו גם מדורגת 22 עבור ההשפעה של מחקר זה.

אנו מאמינים ...

שוויון הזדמנויות

אוניברסיטת סוואנסיה שואפת לספק סביבת עבודה ולימוד מקיפה ותומכת, אשר נקייה מאפליה בלתי הוגנת ומאפשרת לסטודנטים ולסטודנטים לממש את הפוטנציאל האישי שלהם.

צוות ההזדמנויות של האוניברסיטה תומך באופן פעיל בצוותים ובסטודנטים לזהות ולהסיר כל מחסומים פוטנציאליים, ומבטיח שהאוניברסיטה מציעה שוויון הזדמנויות לכל העובדים והתלמידים, ללא הבדל גזע, מין, גיל, נכות, נטייה מינית, דת ואמונה, מין שינוי מעמד, הריון ומעמד לידה, או נישואין ומעמד של שותפות אזרחית.

פרויקטים שוטפים של שוויון אוניברסיטאי כוללים אתנה סוואן, מדד שוויון מקום העבודה, מדד הגזע של המירוץ ואת מדריך אוניברסיטת סטונוול (AKA Gay By Degree). מידע נוסף זמין באתר האינטרנט של Equal Opportunities.

כבוד בעבודה ולימודים

מדיניות הכבוד בעבודה והלימוד מקדמת את כבודם של כל התלמידים והצוותים באוניברסיטה על-ידי ביטול כל צורות ההתנהגות ההתקפית והקמת סביבת עבודה ולמידה ללא התנכלות ותוקפנות. חברי האוניברסיטה יטופלו כבוד וכבוד ולהיות מוגנים מפני הטרדה והפחדה בעבודה ולימודים.

תמיכה בשפה הוולשית

אנו מחויבים לתמוך באופן פעיל, לקדם ולהעשיר את התרבות הוולשית ואת השפה הוולשית.

כחלק מהחזון שלנו, אנו שואפים לשפר את חוויית הסטודנט שלנו על ידי הגדלת ההזדמנויות ללמוד דרך המדיום של ולש ולשפר את ההוראה.

אנחנו גם להגדיל את ההזדמנויות עבור כל חברי האוניברסיטה שיכולים, כדי להשתמש בשפה וולשית וכך לחזק את הדימוי של האוניברסיטה בוויילס כמו מוסד דו לשוני.

להעשיר את חייהם של אחרים

"דיסקברי" הוא ארגון צדקה מתנדב, שמטרתו להעשיר את חייהם של אנשים בסוואנסי. הארגון רואה קהילה שבה מתייחסים לאנשים כאל שווים ואינם מופלים לרעה או מקופחים על ידי החברה.

דיסקברי שואפת:

  • להעשיר את חייהם של אנשים סוונסי על מנת שיוכלו לממש את הפוטנציאל שלהם כמו אנשים מוסמכים כחברים בקהילות וקהילות.
  • להציע חוויות והזדמנויות חדשות באמצעות מגוון רחב של פעילויות הוביל הקהילה בקהילה המובילה להגברת הבנה הדדית ושוויון.
  • תמיכה פעילה של התלמידים להיות מודעים להתפתחותם האישית ולהשפעה על חייהם ועל חייהם של אחרים באמצעות מעורבותם בפעילות קהילתית.

אוניברסיטה בריאה

סוואנסי הוכרזה כאחת מ"ערים הבריאות "של ארגון הבריאות העולמי, והצטרפה ללהקה עילית של ערים שעובדות יחד כדי לשפר את בריאותן של הקהילות המקומיות. כמו כן, אוניברסיטת סוואנסאה כבר מיועד אוניברסיטת בריאה הקימה רשת בריאה בקמפוס עם אחריות כדי לשפר את בריאות ורווחה של הקהילה באוניברסיטה.

סטודנטים בינלאומיים

אוניברסיטת סוואנסאה מוכרת כמעלה מ -200 אוניברסיטה בינלאומית לסטודנטים בינלאומיים ואנו מקדמים בברכה יישומים של סטודנטים בינלאומיים מרחבי העולם.

אנו מעודדים את הסטודנטים הבינלאומיים שלנו ליצור יישומים באמצעות מערכת היישומים המקוונת שלנו. לקבלת מידע נוסף על קבלת סטודנט לתואר ראשון או לתואר ראשון לימודים ללמוד באוניברסיטת סוואנסיה בקר דפי היישום שלנו.

מיקומים

סוונסי

כתובת
Swansea University
Singleton Park
Swansea
SA2 8PP
Wales, UK

SA2 8PP סוונסי, ויילס, הממלכה המאוחדת

דובאי

כתובת
University of Bradford Regional Hub, Dubai
Block 2A - F164
Dubai Knowledge Village
P.O. Box 501723
Dubai, U.A.E

דובאי, דובאי, איחוד האמירויות הערביות

תכניות

MA
MSc