קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטה ברמה עולמית

אוניברסיטת סוואנסאה היא אוניברסיטה המובילה במחקר, שעושה את ההבדל מאז 1920. קהילת האוניברסיטה משגשגת על גילוי וגילוי, ומציעה את האיזון הנכון של הוראה ומחקר מעולים, המותאמים לאיכות חיים מעוררת קנאה.

האוניברסיטה נהנתה תקופה של צמיחה עצומה, ויש לנו להשיג את שאיפתנו להיות העליון שלושים מחקר האוניברסיטה, soaring את 2012 אקסלנס אקסלנס מסגרת הליגה עד 26 בבריטניה מ 52nd בשנת 2008.

בנוסף, תוכנית שאפתנית לפיתוח קמפוס היא גם בעיצומה - אחד הפרויקטים הגדולים במשק הידע בבריטניה ובתוך חמשת הראשונים באירופה.

זה כרוך ביצירת קמפוס המפרץ, מותג חדש 450 מיליון ליש"ט פיתוח על הגישה המזרחית לעיר, יחד עם השינוי של הקיים שלנו סינגלטון פארק קמפוס.

הקהילה הרב-תרבותית הדו-תרבותית של סוואנסי מספקת נקודת מבט גלובלית והזדמנויות להשיג מיומנויות שנמשכות חיים שלמים.

נכון לחזון של המייסדים התעשייתיים שלה בשנת 1920 אוניברסיטת סוואנסאה יהיה:

  • לספק סביבה של מצוינות במחקר, עם מחקר זה מוביל בעולם, גלובלי שיתופי וזוכה להכרה בינלאומית;
  • לספק חווית תלמיד מצטיינת, עם מחקר בראשות והוראה מונחה בפועל באיכות גבוהה ביותר שמייצרת משכילי בוגרים עולמיים ומצוידים עבור הישג אישי ומקצועי מכובד;
  • השתמש כוח המחקר שלה, בשיתוף עם התעשייה, את פריסתה הגלובלית, כדי לעודד את הצמיחה הכלכלית, שגשוג אומנה, להעשיר את הקהילה וחיי התרבות של ויילס, לתרום לבריאות, פנאי ורווחה של אזרחיה.

מגדלור לשיתופי פעולה חלוציים

במסגרת אקסלנס אקסלנס משנת 2014, אוניברסיטת סוואנסאה השיגה את שאיפתה להפוך למוסד מחקר מובחר בבריטניה.

הדירוג שלנו של ה- REF של 26 היה "הקפיצה הגדולה ביותר בין מוסדות עתירי מחקר", על פי "Times High Education". עכשיו, כמו האוניברסיטה מתקרב שנת המאה שלה בשנת 2020, יש לנו מטרות חדשות. הם:

  • להיות בבריטניה העליון 30 מדורגת האוניברסיטה עד 2018
  • המשך בתוכניות ההרחבה השאפתניות שלנו
  • הרחב את טווח ההגעה הגלובלי שלנו; ו
  • להתקרב להיות אחד 200 העליון של האוניברסיטאות בעולם.

בשנת REF 2014 את איכות המחקר של Swansea היה לשים על שוויון עם או מחוץ שבוצעו שש קבוצות ראסל אוניברסיטאות. היינו גם מדורגת 22 עבור ההשפעה של מחקר זה.

אנו מאמינים ...

שוויון הזדמנויות

אוניברסיטת סוואנסיה שואפת לספק סביבת עבודה ולימוד מקיפה ותומכת, אשר נקייה מאפליה בלתי הוגנת ומאפשרת לסטודנטים ולסטודנטים לממש את הפוטנציאל האישי שלהם.

צוות ההזדמנויות של האוניברסיטה תומך באופן פעיל בצוותים ובסטודנטים לזהות ולהסיר כל מחסומים פוטנציאליים, ומבטיח שהאוניברסיטה מציעה שוויון הזדמנויות לכל העובדים והתלמידים, ללא הבדל גזע, מין, גיל, נכות, נטייה מינית, דת ואמונה, מין שינוי מעמד, הריון ומעמד לידה, או נישואין ומעמד של שותפות אזרחית.

פרויקטים שוטפים של שוויון אוניברסיטאי כוללים אתנה סוואן, מדד שוויון מקום העבודה, מדד הגזע של המירוץ ואת מדריך אוניברסיטת סטונוול (AKA Gay By Degree). מידע נוסף זמין באתר האינטרנט של Equal Opportunities.

כבוד בעבודה ולימודים

מדיניות הכבוד בעבודה והלימוד מקדמת את כבודם של כל התלמידים והצוותים באוניברסיטה על-ידי ביטול כל צורות ההתנהגות ההתקפית והקמת סביבת עבודה ולמידה ללא התנכלות ותוקפנות. חברי האוניברסיטה יטופלו כבוד וכבוד ולהיות מוגנים מפני הטרדה והפחדה בעבודה ולימודים.

תמיכה בשפה הוולשית

אנו מחויבים לתמוך באופן פעיל, לקדם ולהעשיר את התרבות הוולשית ואת השפה הוולשית.

כחלק מהחזון שלנו, אנו שואפים לשפר את חוויית הסטודנט שלנו על ידי הגדלת ההזדמנויות ללמוד דרך המדיום של ולש ולשפר את ההוראה.

אנחנו גם להגדיל את ההזדמנויות עבור כל חברי האוניברסיטה שיכולים, כדי להשתמש בשפה וולשית וכך לחזק את הדימוי של האוניברסיטה בוויילס כמו מוסד דו לשוני.

להעשיר את חייהם של אחרים

"דיסקברי" הוא ארגון צדקה מתנדב, שמטרתו להעשיר את חייהם של אנשים בסוואנסי. הארגון רואה קהילה שבה מתייחסים לאנשים כאל שווים ואינם מופלים לרעה או מקופחים על ידי החברה.

דיסקברי שואפת:

  • להעשיר את חייהם של אנשים סוונסי על מנת שיוכלו לממש את הפוטנציאל שלהם כמו אנשים מוסמכים כחברים בקהילות וקהילות.
  • להציע חוויות והזדמנויות חדשות באמצעות מגוון רחב של פעילויות הוביל הקהילה בקהילה המובילה להגברת הבנה הדדית ושוויון.
  • תמיכה פעילה של התלמידים להיות מודעים להתפתחותם האישית ולהשפעה על חייהם ועל חייהם של אחרים באמצעות מעורבותם בפעילות קהילתית.

אוניברסיטה בריאה

סוואנסי הוכרזה כאחת מ"ערים הבריאות "של ארגון הבריאות העולמי, והצטרפה ללהקה עילית של ערים שעובדות יחד כדי לשפר את בריאותן של הקהילות המקומיות. כמו כן, אוניברסיטת סוואנסאה כבר מיועד אוניברסיטת בריאה הקימה רשת בריאה בקמפוס עם אחריות כדי לשפר את בריאות ורווחה של הקהילה באוניברסיטה.

סטודנטים בינלאומיים

אוניברסיטת סוואנסאה מוכרת כמעלה מ -200 אוניברסיטה בינלאומית לסטודנטים בינלאומיים ואנו מקדמים בברכה יישומים של סטודנטים בינלאומיים מרחבי העולם.

אנו מעודדים את הסטודנטים הבינלאומיים שלנו ליצור יישומים באמצעות מערכת היישומים המקוונת שלנו. לקבלת מידע נוסף על קבלת סטודנט לתואר ראשון או לתואר ראשון לימודים ללמוד באוניברסיטת סוואנסיה בקר דפי היישום שלנו.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

Swansea University

MA ביחסים בינלאומיים נועד לפתוח את דעתך ולהרחיב את כישוריך. ... [+]

MA ביחסים בינלאומיים נועד לפתוח את דעתך ולהרחיב את כישוריך.

תכונות עיקריות

תואר שני זה מציע מחקר מתקדם ביחסים בינלאומיים, המספק לתלמידים הבנה מפורטת של המערכת הבין-לאומית, סוגיות מפתח, השחקנים החשובים ודרכים חלופיות לניתוח ולפרשנות של הנושא.

עם הערכה של הדינמיקה הגלובלית בעבודה, אז יש לך הזדמנות להתמחות בבדיקת אזור מסוים אחד של העולם: אסיה פסיפיק.

במכללה לאמנויות ומדעי הרוח יש מרכז בוגר. מרכז הבוגרים מטפח ותומך בפעילות מחקר פרטנית ושיתופית של מצוינות בינלאומית ומציע סביבה תוססת ותומכת לסטודנטים הרודפים אחרי לימודי תואר שני ולימדו מקצועות מחקר. המרכז מספק הכשרה לתארים מתקדמים כדי לקדם פיתוח אקדמי ומקצועי, ומאפשר השתתפות בתוכניות סמינריוניות, סדנאות וכנסים בינלאומיים.... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

MA שלנו יישומי הפלילי יישומי קרימינולוגיה יעזור לך ללמוד על הסיבות של פשע, מערכת המשפט הפלילי ואת הנושאים החדישים בדיונים קרימינולוגיים של מומחים מובילים בתחום. יש מגוון ... [+]

MA שלנו יישומי הפלילי יישומי קרימינולוגיה יעזור לך ללמוד על הסיבות של פשע, מערכת המשפט הפלילי ואת הנושאים החדישים בדיונים קרימינולוגיים של מומחים מובילים בתחום. יש מגוון מרגש של מודולים מגוונים, כי הם המוצעים, התמקד ביישום ידע קרימינולוגי על פעולתו של מערכת המשפט הפלילי.

תכונות עיקריות

תואר שני במשפט פלילי יישומי וקרימינולוגיה מציע:

הבנה מעמיקה של תיאוריות קרימינולוגיות של פשע והפעלת מערכת המשפט הפליליהכרת ההתפתחויות הבינלאומיות במחקר הפלילי והפליליהזדמנות ללמוד את ההשפעה של גורמים חברתיים, פוליטיים וכלכליים על פשע ומדיניות פליליתיכולת עבודה משופרת עבור קריירה בתחום המשפט הפלילי, האקדמיה או המחקרתיאור... [-]
הממלכה המאוחדת Swansea
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

תואר שני בפיתוח וזכויות אדם בוחן את הממשק החדש יחסית בין זכויות האדם לבין הפיתוח הבינלאומי. ... [+]

תואר שני בפיתוח וזכויות אדם בוחן את הממשק החדש יחסית בין זכויות האדם לבין הפיתוח הבינלאומי.

תכונות עיקריות

תואר שני הוא תוכנית רב תחומית המשלבת תובנות מתחומי לימודי הפיתוח, הפוליטיקה, התיאוריה הפוליטית והמשפט הבינלאומי. הוא בוחן חלק מהסוגיות המרכזיות העומדות בפני חברות עולמיות מהמאה ה -21 באמצעות תוכנית דינמית המשלבת פרספקטיבות תיאורטיות ויישומיות ונלמדת על ידי צוות של אנשי אקדמיה מובילים בתחומם.... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

הפשע המקוון שלנו ב- MA וטרור יחשוף אותך לטבע המשתנה ללא הרף של פשעים מקוונים והתנהגות פלילית על מנת להבין את האיומים, המגמות, הנושאים והתגובות בטרור ובסייבר-סקוריטי כמו ג ... [+]

הפשע המקוון שלנו ב- MA וטרור יחשוף אותך לטבע המשתנה ללא הרף של פשעים מקוונים והתנהגות פלילית על מנת להבין את האיומים, המגמות, הנושאים והתגובות בטרור ובסייבר-סקוריטי כמו גם בשאלות האתיות החשובות.

תכונות עיקריות

הפשע שלנו Cyber ​​פשע וטרור מציע לסטודנטים את ההזדמנות:

בחן נושאים הקשורים למרחב הקיברנטי מנקודת מבט בין-תחומית ורב-ממדית, אשר מציעה מבט ייחודי על הנושאים.צור קשר ישירות עם עבודת הפרוייקט ועם בעלי העניין שיכולים לספק תובנות וידע עדכני של תחום הנושא.בחר מתוך מגוון רחב של מודולים הזמינים בבית הספר הילארי רודהאם למשפטים.הזדמנות להתמחות בתחומים מסוימים של פשעי אינטרנט ו / או טרור באינטרנט באמצעות עבודת הדוקטורט.תיאור... [-]
הממלכה המאוחדת Swansea
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

תואר שני בתקשורת, תקשורת מדיה ויחסי ציבור (PR) מיועד לסטודנטים שרוצים למקד את האנרגיה שלהם על העולם הדינמי של המדיה החברתית, לפתח את היצירתיות שלהם ואת כישורי הכתיבה המקצ ... [+]

תואר שני בתקשורת, תקשורת מדיה ויחסי ציבור (PR) מיועד לסטודנטים שרוצים למקד את האנרגיה שלהם על העולם הדינמי של המדיה החברתית, לפתח את היצירתיות שלהם ואת כישורי הכתיבה המקצועית או מחפשים לעבוד בסביבה יזמית.

תכונות עיקריות

MA מציע תרגול מבוסס סילבוס בכישורי מדיה מקצועיים עכשוויים, הנלמדים על ידי אנשי מקצוע בתעשייה בעלי רקע אקדמי. התוכנית כוללת מודולים מקצועיים כתיבה / עיתונות, תקשורת חזותית ועיצוב מדיה, וידאו תיעודי ביצוע יחסי ציבור, מיתוג, וקידום. מודולים אחרים בתחום התקשורת, התיאוריה, הסרט וההיסטוריה זמינים גם הם.... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

תואר שני בתרגום ופרשנות (MATI) הוא וריאנט מתמחה, עם דגש מיוחד על כישורי הפרשנות, של MA שלנו הוקמה בתרגום מקצועי. זוהי תוכנית משולבת שנועדה להפוך את המתמודדים עם מצוינות מ ... [+]

תואר שני בתרגום ופרשנות (MATI) הוא וריאנט מתמחה, עם דגש מיוחד על כישורי הפרשנות, של MA שלנו הוקמה בתרגום מקצועי. זוהי תוכנית משולבת שנועדה להפוך את המתמודדים עם מצוינות מוכחת בשפות זרות לבלשנים מקצועיים מוצלחים ושיווקיים.

תכונות עיקריות

בליבת ה- MATI מונחת עבודת תרגום מתקדמת על סוגי טקסט כלליים, מנהליים וטכניים, פרשנות (באחד או שניים מהסביבות הבאות: ממשל מקומי, בריאות, משטרה ובתי משפט), והכשרה בתרגום תעשייתי (CAT) כלים. חלק א 'של התואר כולל גם הזדמנויות לפיתוח מיומנויות מיוחדות נוספות בפרשנות, תרגום אורקולי, תרגום מכונה (MT) ולוקליזציה של תוכנה, ניהול טרמינולוגיה, יצירת וידאו או פרסום דיגיטלי, בעוד שבמודול חוויית התרגום מתורגמים חברות תרגום סימולציה, עבודה עם חברות תרגום מקומיות, וכן להתחייב עמלות אמיתי לתקנים מקצועיים מועדים.... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

MSc

Swansea University

בקורס MSC בקורס Cyber ​​Security באוניברסיטה של Swansea University , הלימודים שלך יכללו נושאים הכוללים קריפטוגרפיה, בלוקצ'ין, קריפטוקורצ'רס, האבטחה והפרטיות של נתונים איש ... [+]

בקורס MSC בקורס Cyber ​​Security באוניברסיטה של Swansea University , הלימודים שלך יכללו נושאים הכוללים קריפטוגרפיה, בלוקצ'ין, קריפטוקורצ'רס, האבטחה והפרטיות של נתונים אישיים, cyberterrorism, cybercrime ואבטחה ניידת כדי לנקוב בשמותיהם. במסגרת קורס זה, מדעי המחשב של סוואנסאה נוקטים בגישה הוליסטית ובינתחומית, המפגישה בין המודולים בנושאים מגוונים, כגון בדיקות חדירה, מודלים רשמיים, ניהול אבטחת מידע, קריפטוגרפיה ו- AI כדי לצייד את התלמידים שלנו עם חשיבה מתאימה לקריירה בתחום הסייברסקוריטי .... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

MSC בניהול הנדסי בר קיימא לפיתוח בינלאומי הוא קורס מיושם מאוד עם אלמנטים לימד תוצר פרויקט משמעותי. תלמד לחשוב במהירות ובגמישות, לפעול באופן מכריע בהעדר מידע מלא על מנת לש ... [+]

סקירת הקורס

MSC בניהול הנדסי בר קיימא לפיתוח בינלאומי הוא קורס מיושם מאוד עם אלמנטים לימד תוצר פרויקט משמעותי.

תלמד לחשוב במהירות ובגמישות, לפעול באופן מכריע בהעדר מידע מלא על מנת לשפר את איכות החיים באמצעות פתרונות הנדסיים.

רוב הבנייה בעולם ממוקמת "מדינות מתפתחות, בעיקר בחצי הכדור הדרומי" (UNDP). סביבות אלה ניצבות בפני אתגרים מעוני קיצוני ומחסור במזון לשינויי אקלים מעשה ידי אדם ואובדן בלתי הפיך של המגוון הביולוגי.... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

להיות מנהיג שיווק מוצלח של העתיד. לפתח את כישורי שיווק ואסטרטגיה ברמה גבוהה, עם הבנה קריטית של הבעיות הנוכחיות ואתגרים בתעשייה כי הוא מתפתח כל הזמן. קורס זה מוכר על ידי מ ... [+]

להיות מנהיג שיווק מוצלח של העתיד. לפתח את כישורי שיווק ואסטרטגיה ברמה גבוהה, עם הבנה קריטית של הבעיות הנוכחיות ואתגרים בתעשייה כי הוא מתפתח כל הזמן. קורס זה מוכר על ידי מכון Chartered for Marketing (CIM), כולל פטור מודול מ CIM הסמכות מקצועיות (CIM Graduate Gateway).

תכונות עיקריותכל המודולים נלמדים על ידי סגל ברמה עולמית שלנו שיש להם ידע נרחב בתחום הידע התעשייתי והאקדמיבחירה של דיסרטציה או 3 חודשים בתעשייה מיקום הפרויקטסוונסי הוא 1 משותף בוויילס עבור מחקר בינלאומי מדורגת (REF 2014)93% מתלמידי סוואנסיה עובדים או למדו עוד תוך שישה חודשים מסיום הלימודיםזמן מגע גבוה - כל מודול כולל הרצאה של 2 שעות (כיתה כ 150 תלמידים) ואחריו סמינר 1 שעות / הדרכה (גודל הכיתה capped 30) בכל שבוע.מלגות לסטודנטים מצטייניםתיאור... [-]
הממלכה המאוחדת Swansea
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

תואר שני (MSc) בבנקאות ובמימון בינלאומי מיועד למועמדים המעוניינים לרכוש בסיס איתן בתחום הבנקאות והפיננסים הבינלאומיים, אשר יספק אותם לקריירה בתחומי הבנקאות, המסחר או האנל ... [+]

תואר שני (MSc) בבנקאות ובמימון בינלאומי מיועד למועמדים המעוניינים לרכוש בסיס איתן בתחום הבנקאות והפיננסים הבינלאומיים, אשר יספק אותם לקריירה בתחומי הבנקאות, המסחר או האנליזה הפיננסית.

תכונות עיקריותתוכנית מומחה משופרת כי ניתן להשלים בשנה אחתכל המודולים נלמדים על ידי סגל ברמה עולמית שלנו שיש להם ידע נרחב בתחום הידע התעשייתי והאקדמיסוונסי הוא 1 משותף בוויילס עבור מחקר בינלאומי מדורגת (REF 2014)מגוון רחב של accreditations מקצועי כדי להאיץ את הקריירה שלך בהתאם מודולים אופציונליים אתה לוקח93% מתלמידי סוואנסאה מועסקים 6 חודשים לאחר סיום הלימודיםזמן מגע גבוה - המודולים שלנו מגיעים עם הרצאה (בגדלים הכיתה capped כ 150 תלמידים) וסמינר / הדרכה (בגדלים הכיתה capped 30) בכל שבוע. מתעניין במתקנים? תסתכל עליהם כאן.מלגות לסטודנטים מצטיינים - לחצו כאן לפרטים נוספיםסוונסי הוא 1 בוויילס להשפעה עולמית מובילה - 60% ברמה של 4 כוכבים (REF 2014)תיאור... [-]
הממלכה המאוחדת Swansea
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

תוכנית זו MSC, באמצעות התייעצות עם עסקים ותעשייה (גדולים וקטנים כאחד), מוגדר להקים את המיומנויות הבוגר מפתח ותכונות הנדרשים כדי להצליח בניהול ו / או מנהיגות תפקיד בתחום ה ... [+]

זוהי עובדה ידועה כי מהנדסים ובוגרים טכניים יש פוטנציאל להגיע לשיא מאוד של ניהול ומנהיגות בתוך העסק והתעשייה.

תוכנית זו MSC, באמצעות התייעצות עם עסקים ותעשייה (גדולים וקטנים כאחד), מוגדר להקים את המיומנויות הבוגר מפתח ותכונות הנדרשים כדי להצליח בניהול ו / או מנהיגות תפקיד בתחום ההנדסה.

תכונות עיקריות

התוכן של הקורס רב תחומית זה יהיה מאוד הודיע ​​על ידי התעשייה. מודולים מרכזיים יספקו מבוא נרחב לניהול, לצד מודולים מפורטים הנדסיים ספציפיים על:... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

סטודנטים בקורס להנדסת מבנים MSc יסופקו עם ידע מעמיק וחשיפה לרעיונות וטכניקות קונבנציונליים וחדשניים, שיאפשרו להם לפתח פתרונות קול לבעיות הנדסת מבנים. זה יכסה את הטבע המגו ... [+]

סקירת הקורס

סטודנטים בקורס להנדסת מבנים MSc יסופקו עם ידע מעמיק וחשיפה לרעיונות וטכניקות קונבנציונליים וחדשניים, שיאפשרו להם לפתח פתרונות קול לבעיות הנדסת מבנים.

זה יכסה את הטבע המגוון של הנדסה מבנית באמצעות שילוב של ידע מכניקה, חומרים, ניתוח מבניים ועיצוב מבני. התוכנית גם יכסה את המגמה הטכנית העדכנית ביותר בהנדסה אזרחית והנדסת מבנים כולל מיומנויות חישוביות מתקדמות, ויכסה באופן נרחב אתגרים טכניים ופתרונות בפני עבודות תשתית בקנה מידה גדול.... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

מיועד לבוגרי כלכלה הקשורים לנושאים המחפשים תוכנית מתקדמת כדי לשפר את הקריירה ו / או הזדמנויות מחקר נוספות. לפתח את המיומנויות והמומחיות הנדרשות מכלכלן מקצועי, תוך פיתוח ה ... [+]

מיועד לבוגרי כלכלה הקשורים לנושאים המחפשים תוכנית מתקדמת כדי לשפר את הקריירה ו / או הזדמנויות מחקר נוספות. לפתח את המיומנויות והמומחיות הנדרשות מכלכלן מקצועי, תוך פיתוח היכולת שלך להבין ולנהל מחקר חדשני הן במצבים תיאורטיים והן במצבים יישומיים.

תכונות עיקריותכל המודולים נלמדים על ידי סגל ברמה עולמית שלנו שיש להם ידע נרחב בתחום הידע התעשייתי והאקדמיסוונסי הוא 1 משותף בוויילס עבור מחקר בינלאומי מדורגת (REF 2014)93% מתלמידי סוואנסיה עובדים או למדו עוד תוך שישה חודשים מסיום הלימודיםזמן מגע גבוה - כל מודול כולל הרצאה של 2 שעות (כיתה כ 150 תלמידים) ואחריו סמינר 1 שעות / הדרכה (גודל הכיתה capped 30) בכל שבוע.תיאור... [-]
הממלכה המאוחדת Swansea
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

על תואר שני במדעי המחשב מתקדם, אתה תהיה מוכן היטב עבור קריירה בתחום ה- IT או תעשיות קשורות. הקורס הוא בשבילך אם אתה בוגר מדעי המחשב או אם יש לך ניסיון שצבר ניסיון במחשוב ... [+]

על תואר שני במדעי המחשב מתקדם, אתה תהיה מוכן היטב עבור קריירה בתחום ה- IT או תעשיות קשורות. הקורס הוא בשבילך אם אתה בוגר מדעי המחשב או אם יש לך ניסיון שצבר ניסיון במחשוב ותכנות תואר ראשון אחר. נכונות לעבוד קשה ויכולת לפתור בעיות חשובים באותה מידה עבור MSc זה.

תואר שני במדעי המחשב מתקדם יהיה לפתח את המיומנויות והידע שיש לך שנרכשו מן התואר הראשון שלך על ידי הרחבת והעמקת הידע שלך במדעי המחשב באמצעות מגוון של מודולים מתקדמים וחומר.... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
Swansea University Singleton Park Swansea SA2 8PP Wales, UK
SA2 8PP Swansea, Wales, הממלכה המאוחדת