קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטה ברמה עולמית

אוניברסיטת סוואנסאה היא אוניברסיטה המובילה במחקר, שעושה את ההבדל מאז 1920. קהילת האוניברסיטה משגשגת על גילוי וגילוי, ומציעה את האיזון הנכון של הוראה ומחקר מעולים, המותאמים לאיכות חיים מעוררת קנאה.

האוניברסיטה נהנתה תקופה של צמיחה עצומה, ויש לנו להשיג את שאיפתנו להיות העליון שלושים מחקר האוניברסיטה, soaring את 2012 אקסלנס אקסלנס מסגרת הליגה עד 26 בבריטניה מ 52nd בשנת 2008.

בנוסף, תוכנית שאפתנית לפיתוח קמפוס היא גם בעיצומה - אחד הפרויקטים הגדולים במשק הידע בבריטניה ובתוך חמשת הראשונים באירופה.

זה כרוך ביצירת קמפוס המפרץ, מותג חדש 450 מיליון ליש"ט פיתוח על הגישה המזרחית לעיר, יחד עם השינוי של הקיים שלנו סינגלטון פארק קמפוס.

הקהילה הרב-תרבותית הדו-תרבותית של סוואנסי מספקת נקודת מבט גלובלית והזדמנויות להשיג מיומנויות שנמשכות חיים שלמים.

נכון לחזון של המייסדים התעשייתיים שלה בשנת 1920 אוניברסיטת סוואנסאה יהיה:

 • לספק סביבה של מצוינות במחקר, עם מחקר זה מוביל בעולם, גלובלי שיתופי וזוכה להכרה בינלאומית;
 • לספק חווית תלמיד מצטיינת, עם מחקר בראשות והוראה מונחה בפועל באיכות גבוהה ביותר שמייצרת משכילי בוגרים עולמיים ומצוידים עבור הישג אישי ומקצועי מכובד;
 • השתמש כוח המחקר שלה, בשיתוף עם התעשייה, את פריסתה הגלובלית, כדי לעודד את הצמיחה הכלכלית, שגשוג אומנה, להעשיר את הקהילה וחיי התרבות של ויילס, לתרום לבריאות, פנאי ורווחה של אזרחיה.

מגדלור לשיתופי פעולה חלוציים

במסגרת אקסלנס אקסלנס משנת 2014, אוניברסיטת סוואנסאה השיגה את שאיפתה להפוך למוסד מחקר מובחר בבריטניה.

הדירוג שלנו של ה- REF של 26 היה "הקפיצה הגדולה ביותר בין מוסדות עתירי מחקר", על פי "Times High Education". עכשיו, כמו האוניברסיטה מתקרב שנת המאה שלה בשנת 2020, יש לנו מטרות חדשות. הם:

 • להיות בבריטניה העליון 30 מדורגת האוניברסיטה עד 2018
 • המשך בתוכניות ההרחבה השאפתניות שלנו
 • הרחב את טווח ההגעה הגלובלי שלנו; ו
 • להתקרב להיות אחד 200 העליון של האוניברסיטאות בעולם.

בשנת REF 2014 את איכות המחקר של Swansea היה לשים על שוויון עם או מחוץ שבוצעו שש קבוצות ראסל אוניברסיטאות. היינו גם מדורגת 22 עבור ההשפעה של מחקר זה.

אנו מאמינים ...

שוויון הזדמנויות

אוניברסיטת סוואנסיה שואפת לספק סביבת עבודה ולימוד מקיפה ותומכת, אשר נקייה מאפליה בלתי הוגנת ומאפשרת לסטודנטים ולסטודנטים לממש את הפוטנציאל האישי שלהם.

צוות ההזדמנויות של האוניברסיטה תומך באופן פעיל בצוותים ובסטודנטים לזהות ולהסיר כל מחסומים פוטנציאליים, ומבטיח שהאוניברסיטה מציעה שוויון הזדמנויות לכל העובדים והתלמידים, ללא הבדל גזע, מין, גיל, נכות, נטייה מינית, דת ואמונה, מין שינוי מעמד, הריון ומעמד לידה, או נישואין ומעמד של שותפות אזרחית.

פרויקטים שוטפים של שוויון אוניברסיטאי כוללים אתנה סוואן, מדד שוויון מקום העבודה, מדד הגזע של המירוץ ואת מדריך אוניברסיטת סטונוול (AKA Gay By Degree). מידע נוסף זמין באתר האינטרנט של Equal Opportunities.

כבוד בעבודה ולימודים

מדיניות הכבוד בעבודה והלימוד מקדמת את כבודם של כל התלמידים והצוותים באוניברסיטה על-ידי ביטול כל צורות ההתנהגות ההתקפית והקמת סביבת עבודה ולמידה ללא התנכלות ותוקפנות. חברי האוניברסיטה יטופלו כבוד וכבוד ולהיות מוגנים מפני הטרדה והפחדה בעבודה ולימודים.

תמיכה בשפה הוולשית

אנו מחויבים לתמוך באופן פעיל, לקדם ולהעשיר את התרבות הוולשית ואת השפה הוולשית.

כחלק מהחזון שלנו, אנו שואפים לשפר את חוויית הסטודנט שלנו על ידי הגדלת ההזדמנויות ללמוד דרך המדיום של ולש ולשפר את ההוראה.

אנחנו גם להגדיל את ההזדמנויות עבור כל חברי האוניברסיטה שיכולים, כדי להשתמש בשפה וולשית וכך לחזק את הדימוי של האוניברסיטה בוויילס כמו מוסד דו לשוני.

להעשיר את חייהם של אחרים

"דיסקברי" הוא ארגון צדקה מתנדב, שמטרתו להעשיר את חייהם של אנשים בסוואנסי. הארגון רואה קהילה שבה מתייחסים לאנשים כאל שווים ואינם מופלים לרעה או מקופחים על ידי החברה.

דיסקברי שואפת:

 • להעשיר את חייהם של אנשים סוונסי על מנת שיוכלו לממש את הפוטנציאל שלהם כמו אנשים מוסמכים כחברים בקהילות וקהילות.
 • להציע חוויות והזדמנויות חדשות באמצעות מגוון רחב של פעילויות הוביל הקהילה בקהילה המובילה להגברת הבנה הדדית ושוויון.
 • תמיכה פעילה של התלמידים להיות מודעים להתפתחותם האישית ולהשפעה על חייהם ועל חייהם של אחרים באמצעות מעורבותם בפעילות קהילתית.

אוניברסיטה בריאה

סוואנסי הוכרזה כאחת מ"ערים הבריאות "של ארגון הבריאות העולמי, והצטרפה ללהקה עילית של ערים שעובדות יחד כדי לשפר את בריאותן של הקהילות המקומיות. כמו כן, אוניברסיטת סוואנסאה כבר מיועד אוניברסיטת בריאה הקימה רשת בריאה בקמפוס עם אחריות כדי לשפר את בריאות ורווחה של הקהילה באוניברסיטה.

סטודנטים בינלאומיים

אוניברסיטת סוואנסאה מוכרת כמעלה מ -200 אוניברסיטה בינלאומית לסטודנטים בינלאומיים ואנו מקדמים בברכה יישומים של סטודנטים בינלאומיים מרחבי העולם.

אנו מעודדים את הסטודנטים הבינלאומיים שלנו ליצור יישומים באמצעות מערכת היישומים המקוונת שלנו. לקבלת מידע נוסף על קבלת סטודנט לתואר ראשון או לתואר ראשון לימודים ללמוד באוניברסיטת סוואנסיה בקר דפי היישום שלנו.

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

Swansea University

תואר שני בתרגום ושפה סינית-אנגלית זמין אם אתה דובר מנדרינית בשפה ראשונה מסין, המעוניין בקריירה בשפה יישומית כמו תרגום ותרגום אנגלית או סינית כשפה זרה. ... [+]

סקירת הקורס

תואר שני בתרגום ושפה סינית-אנגלית זמין אם אתה דובר מנדרינית בשפה ראשונה מסין, המעוניין בקריירה בשפה יישומית כמו תרגום ותרגום אנגלית או סינית כשפה זרה.

קורס זה מעניק לך מיומנויות ספציפיות בשפה בלימודי תרגום ובלשנות יישומית. המטרה היא לנעול את תחום התרגום הרחב להקשר ספציפי, תוך תרגום בין אנגלית לסינית.

תתייחס לנושא של דוברים שאינם שפת אם כמורים לאנגלית, לימודי שפה יישומית ותרגום והוראה של אנגלית או סינית כשפה שנייה.... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

התואר השני בביטחון ופיתוח בינלאומי מציג בפניכם את הסוגיות העיקריות והוויכוחים הקריטיים בתחום רציני ביותר. ... [+]

סקירת הקורס

התואר השני בביטחון ופיתוח בינלאומי מציג בפניכם את הסוגיות העיקריות והוויכוחים הקריטיים בתחום רציני ביותר.

ביטחון, אלימות וסכסוך הם כיום מרכזיים בשיח הפוליטיקה הבינלאומית ושיח מדיניות פיתוח. הבנת העולם המודרני דורשת הערכה מלאה של קונפליקט ואלימות.

בקורס זה אתה בוחן את הסיקור של סוגיות אבטחה 'מסורתיות' כמו מלחמה וסכסוך, בנוסף לנושאים 'לא מסורתיים' כמו ביטחון כלכלי, ביטחון סביבתי, בריאות והגירה.... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

MA ביחסים בינלאומיים נועד לפתוח את דעתך ולהרחיב את כישוריך. ... [+]

MA ביחסים בינלאומיים נועד לפתוח את דעתך ולהרחיב את כישוריך.

תכונות עיקריות

תואר שני זה מציע מחקר מתקדם ביחסים בינלאומיים, המספק לתלמידים הבנה מפורטת של המערכת הבין-לאומית, סוגיות מפתח, השחקנים החשובים ודרכים חלופיות לניתוח ולפרשנות של הנושא.

עם הערכה של הדינמיקה הגלובלית בעבודה, אז יש לך הזדמנות להתמחות בבדיקת אזור מסוים אחד של העולם: אסיה פסיפיק.

במכללה לאמנויות ומדעי הרוח יש מרכז בוגר. מרכז הבוגרים מטפח ותומך בפעילות מחקר פרטנית ושיתופית של מצוינות בינלאומית ומציע סביבה תוססת ותומכת לסטודנטים הרודפים אחרי לימודי תואר שני ולימדו מקצועות מחקר. המרכז מספק הכשרה לתארים מתקדמים כדי לקדם פיתוח אקדמי ומקצועי, ומאפשר השתתפות בתוכניות סמינריוניות, סדנאות וכנסים בינלאומיים.... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

התואר השני בכתיבה יוצרת הוא תוכנית מעוררת השראה ייחודית המספקת הכשרה משולבת בכתיבת טקסט ספרותי ומדיה. ... [+]

סקירת הקורס

התואר השני בכתיבה יוצרת הוא תוכנית מעוררת השראה ייחודית המספקת הכשרה משולבת בכתיבת טקסט ספרותי ומדיה.

קורס זה נלמד על ידי סופרים מנוסים בעלי פרופיל מרכזי, ומספק הוראה במגוון ז'אנרים הכוללים בדיוני, סיפור קצר, שירה, דרמה, תסריטאות וספרות בדיונית יצירתית.

הלימודים שלך יתחברו לתרבות הספרותית הייחודית של ויילס, בית לאחת המסורות הברדיות העתיקות באירופה.

מדוע כתיבה יצירתית בסוונסי?... [-]
הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

התואר השני במדיה דיגיטלית בוחן את העבר הצבעוני, ההווה והעתיד של המדיה הדיגיטלית. ... [+]

סקירת הקורס

התואר השני במדיה דיגיטלית בוחן את העבר הצבעוני, ההווה והעתיד של המדיה הדיגיטלית.

קורס אידיאלי עבור בוגרים אחרונים או אנשי מקצוע נוכחיים. קורס זה מציע זווית עכשווית רעננה בנושאים החברתיים הגדולים ביותר של ימינו, על בסיס המומחיות שלנו בתחום לימודי תקשורת ותקשורת.

תוכלו לחקור את העסקים והפוליטיקה של המדיה הדיגיטלית עם אנשי אקדמיה מובילים, תוך שילוב נקודות מבט תיאורטיות ויישומיות בכדי לתת מסגרת איתנה להבנת דיונים עכשוויים.... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

MA שלנו יישומי הפלילי יישומי קרימינולוגיה יעזור לך ללמוד על הסיבות של פשע, מערכת המשפט הפלילי ואת הנושאים החדישים בדיונים קרימינולוגיים של מומחים מובילים בתחום. יש מגוון ... [+]

MA שלנו יישומי הפלילי יישומי קרימינולוגיה יעזור לך ללמוד על הסיבות של פשע, מערכת המשפט הפלילי ואת הנושאים החדישים בדיונים קרימינולוגיים של מומחים מובילים בתחום. יש מגוון מרגש של מודולים מגוונים, כי הם המוצעים, התמקד ביישום ידע קרימינולוגי על פעולתו של מערכת המשפט הפלילי.

תכונות עיקריות

תואר שני במשפט פלילי יישומי וקרימינולוגיה מציע:

הבנה מעמיקה של תיאוריות קרימינולוגיות של פשע והפעלת מערכת המשפט הפליליהכרת ההתפתחויות הבינלאומיות במחקר הפלילי והפליליהזדמנות ללמוד את ההשפעה של גורמים חברתיים, פוליטיים וכלכליים על פשע ומדיניות פליליתיכולת עבודה משופרת עבור קריירה בתחום המשפט הפלילי, האקדמיה או המחקרתיאור... [-]
הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

פשע, הגורמים לו וכיצד עלינו להתמודד איתו, לעולם אינם רחוקים מהכותרות, והמומחיות בתחום זה מוערכת יותר ויותר על ידי מעסיקים בממשל ובמגזרים אחרים. ... [+]

סקירת הקורס

פשע, הגורמים לו וכיצד עלינו להתמודד איתו, לעולם אינם רחוקים מהכותרות, והמומחיות בתחום זה מוערכת יותר ויותר על ידי מעסיקים בממשל ובמגזרים אחרים.

למדו את התואר השני שלנו בתחום הצדק הפלילי והיישומים הפליליים, ותוכלו לקבל ידע מעמיק אודות הגורמים לפשע, מערכת המשפט הפלילי ונושאים עדכניים בדיונים קרימינולוגיים.

כשתלמד ממומחים עם שפע של ניסיון אקדמי ופרקטי, תקבלי רמת ידע שתפתח מגוון של אפשרויות קריירה מרגשות.... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

התואר השני בעיתונאות בינלאומית מספק גישה דינאמית וחזקה להוראת עיתונאות עכשווית באמצעות עדשת הגלובליזציה והדיגיטליזציה. ... [+]

סקירת הקורס

התואר השני בעיתונאות בינלאומית מספק גישה דינאמית וחזקה להוראת עיתונאות עכשווית באמצעות עדשת הגלובליזציה והדיגיטליזציה.

השיטות הבינתחומיות והחוצה-תרבותיות שלנו שואבות מומחיות בלימודי תקשורת ותקשורת.

תוכלו לצמצם את הידע והבנתכם בנושא העיתונות בחברה של המאה העשרים ואחת באמצעות כישורים מעשיים וטכניקות הפקה עיתונאיות, ותחקרו תרגול ספציפי מנקודות מבט תיאורטיות ואנליטיות.... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

תואר שני בפיתוח וזכויות אדם בוחן את הממשק החדש יחסית בין זכויות האדם לבין הפיתוח הבינלאומי. ... [+]

תואר שני בפיתוח וזכויות אדם בוחן את הממשק החדש יחסית בין זכויות האדם לבין הפיתוח הבינלאומי.

תכונות עיקריות

תואר שני הוא תוכנית רב תחומית המשלבת תובנות מתחומי לימודי הפיתוח, הפוליטיקה, התיאוריה הפוליטית והמשפט הבינלאומי. הוא בוחן חלק מהסוגיות המרכזיות העומדות בפני חברות עולמיות מהמאה ה -21 באמצעות תוכנית דינמית המשלבת פרספקטיבות תיאורטיות ויישומיות ונלמדת על ידי צוות של אנשי אקדמיה מובילים בתחומם.... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

הפשע המקוון שלנו ב- MA וטרור יחשוף אותך לטבע המשתנה ללא הרף של פשעים מקוונים והתנהגות פלילית על מנת להבין את האיומים, המגמות, הנושאים והתגובות בטרור ובסייבר-סקוריטי כמו ג ... [+]

הפשע המקוון שלנו ב- MA וטרור יחשוף אותך לטבע המשתנה ללא הרף של פשעים מקוונים והתנהגות פלילית על מנת להבין את האיומים, המגמות, הנושאים והתגובות בטרור ובסייבר-סקוריטי כמו גם בשאלות האתיות החשובות.

תכונות עיקריות

הפשע שלנו Cyber ​​פשע וטרור מציע לסטודנטים את ההזדמנות:

בחן נושאים הקשורים למרחב הקיברנטי מנקודת מבט בין-תחומית ורב-ממדית, אשר מציעה מבט ייחודי על הנושאים.צור קשר ישירות עם עבודת הפרוייקט ועם בעלי העניין שיכולים לספק תובנות וידע עדכני של תחום הנושא.בחר מתוך מגוון רחב של מודולים הזמינים בבית הספר הילארי רודהאם למשפטים.הזדמנות להתמחות בתחומים מסוימים של פשעי אינטרנט ו / או טרור באינטרנט באמצעות עבודת הדוקטורט.תיאור... [-]
הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

תואר שני בתקשורת, תקשורת מדיה ויחסי ציבור (PR) מיועד לסטודנטים שרוצים למקד את האנרגיה שלהם על העולם הדינמי של המדיה החברתית, לפתח את היצירתיות שלהם ואת כישורי הכתיבה המקצ ... [+]

תואר שני בתקשורת, תקשורת מדיה ויחסי ציבור (PR) מיועד לסטודנטים שרוצים למקד את האנרגיה שלהם על העולם הדינמי של המדיה החברתית, לפתח את היצירתיות שלהם ואת כישורי הכתיבה המקצועית או מחפשים לעבוד בסביבה יזמית.

תכונות עיקריות

MA מציע תרגול מבוסס סילבוס בכישורי מדיה מקצועיים עכשוויים, הנלמדים על ידי אנשי מקצוע בתעשייה בעלי רקע אקדמי. התוכנית כוללת מודולים מקצועיים כתיבה / עיתונות, תקשורת חזותית ועיצוב מדיה, וידאו תיעודי ביצוע יחסי ציבור, מיתוג, וקידום. מודולים אחרים בתחום התקשורת, התיאוריה, הסרט וההיסטוריה זמינים גם הם.... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

בין אם אתם רוצים הבנה אסטרטגית של מדיה חברתית, מיומנויות יצירתיות מעודנות באמצעות כתיבה מקצועית או רגישות של התקשורת כדי להשפיע על יזמות, התואר השני בתקשורת, עיסוק בתקשור ... [+]

סקירת הקורס

בין אם אתם רוצים הבנה אסטרטגית של מדיה חברתית, מיומנויות יצירתיות מעודנות באמצעות כתיבה מקצועית או רגישות של התקשורת כדי להשפיע על יזמות, התואר השני בתקשורת, עיסוק בתקשורת ויחסי ציבור (יחסי ציבור) הוא אידיאלי.

תוכלו לנקוט בפועל מובנה במיומנויות תקשורת מודרניות, הנלמד על ידי אנשי מקצוע בתעשייה בעלי מוטיבציה בעלי תעודות אקדמיות מרשימות.

השגת כישורי מדיה מקצועיים יקרי ערך משפרת את הסיכויים שלך לקריירה מצליחה בתחום העיתונות, יחסי ציבור, שידור, יזמות, פרסום או שיווק.... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

תואר שני בתרגום ופרשנות (MATI) הוא וריאנט מתמחה, עם דגש מיוחד על כישורי הפרשנות, של MA שלנו הוקמה בתרגום מקצועי. זוהי תוכנית משולבת שנועדה להפוך את המתמודדים עם מצוינות מ ... [+]

תואר שני בתרגום ופרשנות (MATI) הוא וריאנט מתמחה, עם דגש מיוחד על כישורי הפרשנות, של MA שלנו הוקמה בתרגום מקצועי. זוהי תוכנית משולבת שנועדה להפוך את המתמודדים עם מצוינות מוכחת בשפות זרות לבלשנים מקצועיים מוצלחים ושיווקיים.

תכונות עיקריות

בליבת ה- MATI מונחת עבודת תרגום מתקדמת על סוגי טקסט כלליים, מנהליים וטכניים, פרשנות (באחד או שניים מהסביבות הבאות: ממשל מקומי, בריאות, משטרה ובתי משפט), והכשרה בתרגום תעשייתי (CAT) כלים. חלק א 'של התואר כולל גם הזדמנויות לפיתוח מיומנויות מיוחדות נוספות בפרשנות, תרגום אורקולי, תרגום מכונה (MT) ולוקליזציה של תוכנה, ניהול טרמינולוגיה, יצירת וידאו או פרסום דיגיטלי, בעוד שבמודול חוויית התרגום מתורגמים חברות תרגום סימולציה, עבודה עם חברות תרגום מקומיות, וכן להתחייב עמלות אמיתי לתקנים מקצועיים מועדים.... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

התואר השני בתרגום מקצועי (MAPT) יפתח אותך מדובר מצוין בשפה זרה לבלשן מקצועי ומצליח. ... [+]

סקירת הקורס

התואר השני בתרגום מקצועי (MAPT) יפתח אותך מדובר מצוין בשפה זרה לבלשן מקצועי ומצליח.

MAPT (בעבר תרגום עם טכנולוגיית שפה) הוא חלק מהרשת האירופית לתרגום, המונה כיום 64 חברים ברחבי אירופה. Swansea University היא החברה היחידה בוויילס.

תוכלו לבצע עבודות תרגום מתקדמות על טקסט כללי, ניהולי וטכני, והדרכה בכלי תרגום מסייעים למחשבים סטנדרטיים בתעשייה.

החלק הראשון של התואר כולל הזדמנויות לפיתוח מיומנויות ייעודיות בפרשנות בשירות הציבורי, תרגום אורקולי, תרגום מכונה ולוקליזציה של תוכנה, ניהול מונחים, יצירת וידאו או פרסום דיגיטלי.... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

MSc

Swansea University

MSc בתחום אבטחת הסייבר מכסה סוגיות טכנולוגיות מודרניות קריטיות, החל מאבטחתם ופרטיותם של נתונים אישיים וכלה בסיירת טרור, פשעי רשת ואבטחה ניידת. ... [+]

סקירת הקורס

MSc בתחום אבטחת הסייבר מכסה סוגיות טכנולוגיות מודרניות קריטיות, החל מאבטחתם ופרטיותם של נתונים אישיים וכלה בסיירת טרור, פשעי רשת ואבטחה ניידת.

בענף זה של מדעי המחשב בסוונסי, גישה הוליסטית ובינתחומית מאגדת מודולים בנושא בדיקות חדירה, דוגמנות פורמלית, ניהול אבטחת מידע, קריפטוגרפיה ובינה מלאכותית.

היציקה החדשה לגמרי של 32.5 מיליון ליש"ט, נמצאת בליבה של קורס זה. ציוד הוראה ומחקר מתוחכם כוללים מעבדת חזון וביומטריה, מעבדת יצרנים, מעבדת TechHealth, מעבדת תיאוריה, מעבדת אבטחה / רשת ברשת, מעבדת משתמשים וסוויטת הדמיה.... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

בקורס MSC בקורס Cyber ​​Security באוניברסיטה של Swansea University , הלימודים שלך יכללו נושאים הכוללים קריפטוגרפיה, בלוקצ'ין, קריפטוקורצ'רס, האבטחה והפרטיות של נתונים איש ... [+]

בקורס MSC בקורס Cyber ​​Security באוניברסיטה של Swansea University , הלימודים שלך יכללו נושאים הכוללים קריפטוגרפיה, בלוקצ'ין, קריפטוקורצ'רס, האבטחה והפרטיות של נתונים אישיים, cyberterrorism, cybercrime ואבטחה ניידת כדי לנקוב בשמותיהם. במסגרת קורס זה, מדעי המחשב של סוואנסאה נוקטים בגישה הוליסטית ובינתחומית, המפגישה בין המודולים בנושאים מגוונים, כגון בדיקות חדירה, מודלים רשמיים, ניהול אבטחת מידע, קריפטוגרפיה ו- AI כדי לצייד את התלמידים שלנו עם חשיבה מתאימה לקריירה בתחום הסייברסקוריטי .... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

קורס הנדסת אלקטרוניקה וחשמל לתואר שני בתעשייה פתוח רק לתלמידים בינלאומיים. ... [+]

סקירת הקורס

קורס הנדסת אלקטרוניקה וחשמל לתואר שני בתעשייה פתוח רק לסטודנטים בינלאומיים.

ישנו תהליך בחירה לקורס זה - עיין בסעיף 'איך ליישם' בדף זה.

השג ניסיון של שנתיים בבריטניה והזדמנות לעבוד בשיתוף פעולה עם התעשייה על אתגר בחיים האמיתיים.

MSc חדש זה הוא הרחבה של הנדסת אלקטרוניקה וחשמל לתואר שלישי וכולל שנה שנייה המאפשרת לך לבצע השמה בתעשייה או פרויקט ממוקד בתעשייה עם שותף תעשייתי.... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

קורס הנדסת חומרים לתואר שני בתעשייה פתוח רק לסטודנטים בינלאומיים. ... [+]

סקירת הקורס

קורס הנדסת חומרים לתואר שני בתעשייה פתוח רק לסטודנטים בינלאומיים.

ישנו תהליך בחירה לקורס זה - עיין בסעיף 'איך ליישם' בדף זה.

השג ניסיון של שנתיים בבריטניה והזדמנות לעבוד בשיתוף פעולה עם התעשייה על אתגר בחיים האמיתיים.

MSc חדש זה הוא הרחבה של הנדסת חומרי ה- MSc שלנו וכולל שנה שנייה המאפשרת לך לבצע השמה בתעשייה או פרויקט ממוקד בתעשייה עם שותף תעשייתי.

מדוע הנדסת חומרים עם התעשייה בסוונסי?... [-]
הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

ה- MSc בהנדסת חשמל ואנרגיה בר קיימא מצייד אתכם בידע טוב במכשירים וטכנולוגיות מוליכים למחצה, אלקטרוניקה מתקדמת של כוח ומערכות כוח מתקדמות. ... [+]

סקירת הקורס

ה- MSc בהנדסת חשמל ואנרגיה בר קיימא מצייד אתכם בידע טוב במכשירים וטכנולוגיות מוליכים למחצה, אלקטרוניקה מתקדמת של כוח ומערכות כוח מתקדמות.

תוכלו גם ללמוד על טכנולוגיות לייצור אנרגיה מתחדשת, אלקטרוניקה רחבה של הפסקה, קצירת אנרגיה, תאים סולאריים ודלקים ביולוגיים.

חששות גוברים מפליטת גזי חממה והתחממות כדור הארץ גורמים לכך שהנושא של הנדסת חשמל ואנרגיה בת-קיימא מעולם לא היה חיוני יותר.... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

הקורס הנדסת מכונות לתואר שני בתעשייה פתוח רק לסטודנטים בינלאומיים. ... [+]

סקירת הקורס

הקורס הנדסת מכונות לתואר שני בתעשייה פתוח רק לסטודנטים בינלאומיים.

ישנו תהליך בחירה לקורס זה - עיין בסעיף 'איך ליישם' בדף זה.

השג ניסיון של שנתיים בבריטניה והזדמנות לעבוד בשיתוף פעולה עם התעשייה על אתגר בחיים האמיתיים.

MSc חדש זה הוא הרחבה של הנדסת מכונות MSc שלנו וכולל שנה שנייה המאפשרת לך לבצע השמה בתעשייה או פרויקט ממוקד בתעשייה עם שותף תעשייתי.

מדוע הנדסת מכונות עם תעשיה בסוונסי?... [-]
הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

ה- MSc במדעי נתונים נותן לך יסוד מוצק במושגים וטכנולוגיות מדעי נתונים לחילוץ מידע ובניית ידע מתוך נתונים. ... [+]

סקירת הקורס

ה- MSc במדעי נתונים נותן לך יסוד מוצק במושגים וטכנולוגיות מדעי נתונים לחילוץ מידע ובניית ידע מתוך נתונים.

קורס זה מתמקד בשלושה נושאים מרכזיים של כריית נתונים, למידת מכונות והדמיה.

אתה לומד עקרונות, שיטות ומערכות חישוביות למגוון יישומים בעולם האמיתי הדורשים יסודות מתמטיים, כישורי תכנות, חשיבה ביקורתית וכושר המצאה.

היציקה החדשה לגמרי של 32.5 מיליון ליש"ט, נמצאת בליבה של קורס זה. ציוד הוראה ומחקר מתוחכם כוללים מעבדת חזון וביומטריה, מעבדת יצרנים, מעבדת TechHealth, מעבדת תיאוריה, מעבדת אבטחה / רשת ברשת, מעבדת משתמשים וסוויטת הדמיה.... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

תואר שני זה נועד לגשר על הפער בין לימודים לתואר ראשון ומחקר דוקטורט במדעי המוח הקוגניטיביים, פסיכולוגיה ניסיונית ושיטות הדמיה. ... [+]

סקירת הקורס

תואר שני זה נועד לגשר על הפער בין לימודים לתואר ראשון ומחקר דוקטורט במדעי המוח הקוגניטיביים, פסיכולוגיה ניסיונית ושיטות הדמיה.

תלמד כיצד לתכנן, לנתח ולהעריך ניסויים להדמיה עצבית התורמים להבנתנו את המנגנונים המוחיים העומדים בבסיס היבטים של קוגניציה והתנהגות כמו זיכרון, תשומת לב, זיהוי אובייקטים, ניוון עצבים וטראומה מוחית.

תקבלו הכשרה מעמיקה במחקר מדעי המוח הקוגניטיביים, תוך הצגת הצגת העקרונות של הדמיית עצבים וקבלת ניסיון מעשי בהדמיית תהודה מגנטית תפקודית ופונקציונאלית (sMRI ו- fMRI), אלקטרואנספלוגרפיה (EEG) וגירוי זרם ישר גולמי (TDCS).... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

מדעי המחשב המתקדמים עם תעשיות MSc פתוחים רק לסטודנטים בינלאומיים. ישנו תהליך בחירה לקורס זה - עיין בסעיף 'איך ליישם' בדף זה. ... [+]

סקירת הקורס

מדעי המחשב המתקדמים עם תעשיות MSc פתוחים רק לסטודנטים בינלאומיים. ישנו תהליך בחירה לקורס זה - עיין בסעיף 'איך ליישם' בדף זה.

השג ניסיון של שנתיים בבריטניה והזדמנות לעבוד בשיתוף פעולה עם התעשייה על אתגר בחיים האמיתיים. MSc חדש זה הוא הרחבה של מדעי המחשב המתקדמים ללימודי MSc וכולל שנה שנייה המאפשרת לך לבצע השמה בתעשייה או פרויקט ממוקד בתעשייה עם שותף תעשייתי.

מדוע מדעי המחשב המתקדמים עם התעשייה בסוונסי?... [-]
הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

התואר השני במידע גיאוגרפי ושינוי אקלים מעניק הכשרה חוצת תחומיות בבסיס המדעי של GIS, חישה מרחוק לווייני ומודלים של מערכות כדור הארץ, לצד היבטים של שינויי אקלים. ... [+]

סקירת הקורס

התואר השני במידע גיאוגרפי ושינוי אקלים מעניק הכשרה חוצת תחומיות בבסיס המדעי של GIS, חישה מרחוק לווייני ומודלים של מערכות כדור הארץ, לצד היבטים של שינויי אקלים.

תוכלו להתרכז בהיבטים הטכניים של GIS ותצפית על האדמה, כמו גם בשינוי סביבתי ואקלימי גלובלי ואזורי העבר, ההווה והעתיד.

עם סיום הלימודים תהיה לך ניסיון מעשי וידע טכני ב- GIS וחישה מרחוק, הנתמך על ידי ידע נרחב בנושאים מדעיים העומדים בבסיס שינויי אקלים.... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

התואר השני במתמטיקה ומחשוב למימון נועד לענות על הביקוש למתמטיקאים שהוכשרו במיוחד בשוק הפיננסים והביטוח בעולם. ... [+]

סקירת הקורס

התואר השני במתמטיקה ומחשוב למימון נועד לענות על הביקוש למתמטיקאים שהוכשרו במיוחד בשוק הפיננסים והביטוח בעולם.

לבנקים יש צורך דחוף בעובדים עם כישורים מתמטיים מתקדמים ויכולת לפתח הבנה כוללת של החברה בשווקים פיננסיים סוערים.

תלמד אלמנטים שונים של מתמטיקה ומחשוב, ותפתח את כישורי המחקר, ניהול הפרויקטים והתקשורת שלך בכתב.

התמיכה הרבת המומחים שלנו עוזרת לעצב את עבודת המחקר שלך לבסיס מצוין לקריירה העתידית שלך.... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

MSC בניהול הנדסי בר קיימא לפיתוח בינלאומי הוא קורס מיושם מאוד עם אלמנטים לימד תוצר פרויקט משמעותי. ... [+]

סקירת הקורס

MSC בניהול הנדסי בר קיימא לפיתוח בינלאומי הוא קורס מיושם מאוד עם אלמנטים לימד תוצר פרויקט משמעותי.

תלמד לחשוב במהירות ובגמישות, לפעול באופן מכריע בהעדר מידע מלא על מנת לשפר את איכות החיים באמצעות פתרונות הנדסיים.

רוב הבנייה בעולם ממוקמת "מדינות מתפתחות, בעיקר בחצי הכדור הדרומי" (UNDP). סביבות אלה ניצבות בפני אתגרים מעוני קיצוני ומחסור במזון לשינויי אקלים מעשה ידי אדם ואובדן בלתי הפיך של המגוון הביולוגי.... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

MSC בניהול הנדסי בר קיימא לפיתוח בינלאומי הוא קורס מיושם מאוד עם אלמנטים לימד תוצר פרויקט משמעותי. תלמד לחשוב במהירות ובגמישות, לפעול באופן מכריע בהעדר מידע מלא על מנת לש ... [+]

סקירת הקורס

MSC בניהול הנדסי בר קיימא לפיתוח בינלאומי הוא קורס מיושם מאוד עם אלמנטים לימד תוצר פרויקט משמעותי.

תלמד לחשוב במהירות ובגמישות, לפעול באופן מכריע בהעדר מידע מלא על מנת לשפר את איכות החיים באמצעות פתרונות הנדסיים.

רוב הבנייה בעולם ממוקמת "מדינות מתפתחות, בעיקר בחצי הכדור הדרומי" (UNDP). סביבות אלה ניצבות בפני אתגרים מעוני קיצוני ומחסור במזון לשינויי אקלים מעשה ידי אדם ואובדן בלתי הפיך של המגוון הביולוגי.... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

אם אתה עובד כרגע בתפקיד ניהולי שקשור לבריאות ואתה רוצה לבנות על החוויה שלך או שאתה מחפש לפתח את הקריירה שלך בתחום זה, התואר השני שלנו בניהול שירותי בריאות יעניק לך את הבס ... [+]

סקירת הקורס

אם אתה עובד כרגע בתפקיד ניהולי שקשור לבריאות ואתה רוצה לבנות על החוויה שלך או שאתה מחפש לפתח את הקריירה שלך בתחום זה, התואר השני שלנו בניהול שירותי בריאות יעניק לך את הבסיס המושלם.

תלמד כיצד לתכנן ולספק שיפורי שירותים, לנהל שינוי, לעבוד עם אחרים כדי להשיג יעדים ארגוניים, לתקשר בצורה יעילה ולנצל את המשאבים הטובים ביותר.

במהלך הלימודים תקבלו כלי מנהיגות הניתנים ליישום במגוון רחב של שירותי בריאות ותפקידי ניהול קשורים.... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

התואר השני בפסיכולוגיה לא תקינה וקלינית יצייד אתכם ברמה גבוהה של הבנה של התיאוריה והפרקטיקה של הפסיכולוגיה הקלינית במסגרות בריאות, ויכין אתכם להכשרה קלינית מקצועית ברמת ה ... [+]

סקירת הקורס

התואר השני בפסיכולוגיה לא תקינה וקלינית יצייד אתכם ברמה גבוהה של הבנה של התיאוריה והפרקטיקה של הפסיכולוגיה הקלינית במסגרות בריאות, ויכין אתכם להכשרה קלינית מקצועית ברמת הדוקטורט.

תלמדו נושאי ליבה הכוללים הפרעות אכילה, פסיכופתיה ופוגע מיני, נוירופסיכולוגיה ופסיכותרפיה, לצד שיטות סטטיסטיות ומחקר מרכזיות.

לאורך הלימודים תוכלו לשפר את כישורי המחקר והניתוח הביקורתיים ביחס לתרגול הפסיכולוגיה הקלינית.... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

להיות מנהיג שיווק מוצלח של העתיד. לפתח את כישורי שיווק ואסטרטגיה ברמה גבוהה, עם הבנה קריטית של הבעיות הנוכחיות ואתגרים בתעשייה כי הוא מתפתח כל הזמן. קורס זה מוכר על ידי מ ... [+]

להיות מנהיג שיווק מוצלח של העתיד. לפתח את כישורי שיווק ואסטרטגיה ברמה גבוהה, עם הבנה קריטית של הבעיות הנוכחיות ואתגרים בתעשייה כי הוא מתפתח כל הזמן. קורס זה מוכר על ידי מכון Chartered for Marketing (CIM), כולל פטור מודול מ CIM הסמכות מקצועיות (CIM Graduate Gateway).

תכונות עיקריותכל המודולים נלמדים על ידי סגל ברמה עולמית שלנו שיש להם ידע נרחב בתחום הידע התעשייתי והאקדמיבחירה של דיסרטציה או 3 חודשים בתעשייה מיקום הפרויקטסוונסי הוא 1 משותף בוויילס עבור מחקר בינלאומי מדורגת (REF 2014)93% מתלמידי סוואנסיה עובדים או למדו עוד תוך שישה חודשים מסיום הלימודיםזמן מגע גבוה - כל מודול כולל הרצאה של 2 שעות (כיתה כ 150 תלמידים) ואחריו סמינר 1 שעות / הדרכה (גודל הכיתה capped 30) בכל שבוע.מלגות לסטודנטים מצטייניםתיאור... [-]
הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

השג הכשרה מומחית בשיטות מחקר מתקדמות לפסיכולוגיה ובצע פרויקטים מחקריים בסיסיים ויישומים במגוון רחב של תחומים עם קורס תואר שני זה. ... [+]

סקירת הקורס

השג הכשרה מומחית בשיטות מחקר מתקדמות לפסיכולוגיה ובצע פרויקטים מחקריים בסיסיים ויישומים במגוון רחב של תחומים עם קורס תואר שני זה.

תלמד להשתמש במגוון של כלי מחקר, כמו מסדי נתונים, תוכנה סטטיסטית ותוכנות מחשב ותפתח מיומנויות מחקר מעשיות נרחבות ליישום בכל הקשר בו יש חשיבות להתנהגות אנושית.

תוכלו לפתח הבנה נוקבת של טבעה ומגבלותיה של השיטה המדעית והחלופות העיקריות, לצד הכרת הסוגיות ההיסטוריות, התיאורטיות והפילוסופיות העומדות בבסיס מדע פסיכולוגי והתנהגותי.... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

אתה תהיה מאומן במדעי חישוב הרפתקנים ומרתקים, ותעבוד על אתגרים בעולם האמיתי שיהפכו את החברה והכלכלה. ... [+]

סקירת הקורס

אתה תהיה מאומן במדעי חישוב הרפתקנים ומרתקים, ותעבוד על אתגרים בעולם האמיתי שיהפכו את החברה והכלכלה. אמנם קיימים חששות תקפים לגבי ההשפעה של נתונים גדולים ובינה מלאכותית על אנשים, קהילות, משרות וחברה, אולם תוכנית זו מתמקדת בפוטנציאל האנושי, בצרכים, ברצונות ובדאגות וכיצד ניתן להשתמש במניעים אלה כדי להניע חדשנות.

תוכלו לבצע את הפרויקט העיקרי שלכם בשיתוף עם אחד השותפים ברמה העולמית שלנו (כולל גוגל, פייסבוק, NHS, טאטא פלדה, פורד, מיקרוסופט ורבים אחרים), וכן תוכלו לקחת חלק במגוון פעילויות נוספות לשיפור המיומנות כמו למשל בורות חול, נסיגות ואירועי אימון ממוקדים. כחלק מקבוצה סרוגה קרובה, התלמידים ילמדו שיטות מרוכזות אנושיות, המתבססות במגוון רחב של נקודות מבט תיאורטיות, ניסיוניות, תחומיות ומתודולוגיות בכדי להבין כיצד אלה יכולים להעצים ולהעצים את הפוטנציאל האנושי בנתונים גדולים ו- AI.... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

תואר שני (MSc) בבנקאות ובמימון בינלאומי מיועד למועמדים המעוניינים לרכוש בסיס איתן בתחום הבנקאות והפיננסים הבינלאומיים, אשר יספק אותם לקריירה בתחומי הבנקאות, המסחר או האנל ... [+]

תואר שני (MSc) בבנקאות ובמימון בינלאומי מיועד למועמדים המעוניינים לרכוש בסיס איתן בתחום הבנקאות והפיננסים הבינלאומיים, אשר יספק אותם לקריירה בתחומי הבנקאות, המסחר או האנליזה הפיננסית.

תכונות עיקריותתוכנית מומחה משופרת כי ניתן להשלים בשנה אחתכל המודולים נלמדים על ידי סגל ברמה עולמית שלנו שיש להם ידע נרחב בתחום הידע התעשייתי והאקדמיסוונסי הוא 1 משותף בוויילס עבור מחקר בינלאומי מדורגת (REF 2014)מגוון רחב של accreditations מקצועי כדי להאיץ את הקריירה שלך בהתאם מודולים אופציונליים אתה לוקח93% מתלמידי סוואנסאה מועסקים 6 חודשים לאחר סיום הלימודיםזמן מגע גבוה - המודולים שלנו מגיעים עם הרצאה (בגדלים הכיתה capped כ 150 תלמידים) וסמינר / הדרכה (בגדלים הכיתה capped 30) בכל שבוע. מתעניין במתקנים? תסתכל עליהם כאן.מלגות לסטודנטים מצטיינים - לחצו כאן לפרטים נוספיםסוונסי הוא 1 בוויילס להשפעה עולמית מובילה - 60% ברמה של 4 כוכבים (REF 2014)תיאור... [-]
הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

תוכנית זו MSC, באמצעות התייעצות עם עסקים ותעשייה (גדולים וקטנים כאחד), מוגדר להקים את המיומנויות הבוגר מפתח ותכונות הנדרשים כדי להצליח בניהול ו / או מנהיגות תפקיד בתחום ה ... [+]

זוהי עובדה ידועה כי מהנדסים ובוגרים טכניים יש פוטנציאל להגיע לשיא מאוד של ניהול ומנהיגות בתוך העסק והתעשייה.

תוכנית זו MSC, באמצעות התייעצות עם עסקים ותעשייה (גדולים וקטנים כאחד), מוגדר להקים את המיומנויות הבוגר מפתח ותכונות הנדרשים כדי להצליח בניהול ו / או מנהיגות תפקיד בתחום ההנדסה.

תכונות עיקריות

התוכן של הקורס רב תחומית זה יהיה מאוד הודיע ​​על ידי התעשייה. מודולים מרכזיים יספקו מבוא נרחב לניהול, לצד מודולים מפורטים הנדסיים ספציפיים על:... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

למהנדסים ובוגרים טכניים יש פוטנציאל להגיע לשיא הניהול והמנהיגות. ... [+]

סקירת הקורס

למהנדסים ובוגרים טכניים יש פוטנציאל להגיע לשיא הניהול והמנהיגות.

באמצעות התייעצות חיצונית עם עסקים ותעשייה, MSc זה במנהיגות וניהול הנדסי תוכנן לצייד אותך במיומנויות הבוגרים החיוניות הדרושות בכדי להצליח בתפקיד הנדסי או מנהיגותי.

תכנית זו פותחה במשותף על ידי בית הספר לניהול והמכללה להנדסה. הסטודנטים בתכנית ירוויחו מהלימוד של אנשי אקדמיה להנדסה וגם להנדסה ויוכלו לנצל את המתקנים בשתי הפקולטות.... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

סטודנטים בקורס להנדסת מבנים MSc יסופקו עם ידע מעמיק וחשיפה לרעיונות וטכניקות קונבנציונליים וחדשניים, שיאפשרו להם לפתח פתרונות קול לבעיות הנדסת מבנים. זה יכסה את הטבע המגו ... [+]

סקירת הקורס

סטודנטים בקורס להנדסת מבנים MSc יסופקו עם ידע מעמיק וחשיפה לרעיונות וטכניקות קונבנציונליים וחדשניים, שיאפשרו להם לפתח פתרונות קול לבעיות הנדסת מבנים.

זה יכסה את הטבע המגוון של הנדסה מבנית באמצעות שילוב של ידע מכניקה, חומרים, ניתוח מבניים ועיצוב מבני. התוכנית גם יכסה את המגמה הטכנית העדכנית ביותר בהנדסה אזרחית והנדסת מבנים כולל מיומנויות חישוביות מתקדמות, ויכסה באופן נרחב אתגרים טכניים ופתרונות בפני עבודות תשתית בקנה מידה גדול.... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

סטודנטים בקורס MSc להנדסת מבנים יסופקו עם ידע מעמיק וחשיפה לרעיונות וטכניקות מבוססים וחדשניים, שיאפשרו להם לפתח פתרונות קול לבעיות הנדסיות מבניות. ... [+]

סקירת הקורס

תפקידו של מהנדס המבנה הוא בעל חשיבות הולכת וגוברת לחברה ככל שאוכלוסיות גדלות והעולם מתחבר לחיבור זה לזה יותר. גורדי השחקים הולכים וגדלים והגשרים מתארכים. מהפכת האנרגיה הירוקה דורשת תשתית לייצור אנרגיה שתוכננה באופן מבני לחוסן בסביבות קשות, למשל רוח גבוהה או מיקומים ימיים עמוקים. כתורם מרכזי לייצור CO2 (10% מהפליטות הגלובליות), ענף הבנייה תלוי במהנדסי מבנה לתכנון מבנים חסכוניים באנרגיה, תוך שימוש בחומרים מתאימים כדי למזער את ההשפעה הסביבתית של המגזר.... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

מיועד לבוגרי כלכלה הקשורים לנושאים המחפשים תוכנית מתקדמת כדי לשפר את הקריירה ו / או הזדמנויות מחקר נוספות. לפתח את המיומנויות והמומחיות הנדרשות מכלכלן מקצועי, תוך פיתוח ה ... [+]

מיועד לבוגרי כלכלה הקשורים לנושאים המחפשים תוכנית מתקדמת כדי לשפר את הקריירה ו / או הזדמנויות מחקר נוספות. לפתח את המיומנויות והמומחיות הנדרשות מכלכלן מקצועי, תוך פיתוח היכולת שלך להבין ולנהל מחקר חדשני הן במצבים תיאורטיים והן במצבים יישומיים.

תכונות עיקריותכל המודולים נלמדים על ידי סגל ברמה עולמית שלנו שיש להם ידע נרחב בתחום הידע התעשייתי והאקדמיסוונסי הוא 1 משותף בוויילס עבור מחקר בינלאומי מדורגת (REF 2014)93% מתלמידי סוואנסיה עובדים או למדו עוד תוך שישה חודשים מסיום הלימודיםזמן מגע גבוה - כל מודול כולל הרצאה של 2 שעות (כיתה כ 150 תלמידים) ואחריו סמינר 1 שעות / הדרכה (גודל הכיתה capped 30) בכל שבוע.תיאור... [-]
הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Swansea University

על תואר שני במדעי המחשב מתקדם, אתה תהיה מוכן היטב עבור קריירה בתחום ה- IT או תעשיות קשורות. הקורס הוא בשבילך אם אתה בוגר מדעי המחשב או אם יש לך ניסיון שצבר ניסיון במחשוב ... [+]

על תואר שני במדעי המחשב מתקדם, אתה תהיה מוכן היטב עבור קריירה בתחום ה- IT או תעשיות קשורות. הקורס הוא בשבילך אם אתה בוגר מדעי המחשב או אם יש לך ניסיון שצבר ניסיון במחשוב ותכנות תואר ראשון אחר. נכונות לעבוד קשה ויכולת לפתור בעיות חשובים באותה מידה עבור MSc זה.

תואר שני במדעי המחשב מתקדם יהיה לפתח את המיומנויות והידע שיש לך שנרכשו מן התואר הראשון שלך על ידי הרחבת והעמקת הידע שלך במדעי המחשב באמצעות מגוון של מודולים מתקדמים וחומר.... [-]

הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

קורסים למנהלים

Swansea University

ה- MRes in Biosciences מעניק לך הכשרה מחקרית מומחית המוטמעת בקבוצות המחקר העולמיות שלנו המשובצות בתוך אחד או יותר מנושאי המחקר שלנו ב- Biosciences. תוכלו ליהנות מהמתקנים ... [+]

סקירת הקורס

ה- MRes in Biosciences מעניק לך הכשרה מחקרית מומחית המוטמעת בקבוצות המחקר העולמיות שלנו המשובצות בתוך אחד או יותר מנושאי המחקר שלנו ב- Biosciences. תוכלו ליהנות מהמתקנים המומחים שלנו בדרך להשגת הסמכת מחקר להבחנה אמיתית.

מתקני המומחים שלנו כוללים:

ספינת מחקר חוף על 12.5 מיליון ליש"טהמרכז הייחודי למחקר מים בר קיימאמתקני מחשוב מתקדמים עם תחנות עבודה גרפיות מתקדמותמתקני מעבדה אקולוגית בהתאמה אישיתמתקנים ומעבדות אנדוקרינולוגיות מולקולריות ייעודיות... [-]
הממלכה המאוחדת Swansea
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
Swansea University Singleton Park Swansea SA2 8PP Wales, UK
SA2 8PP Swansea, Wales, הממלכה המאוחדת