University of Strathclyde: Faculty of Science

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

עם אחד מהפקולטות המובילות בבריטניה של מדע, אוניברסיטת Strathclyde מספקת מקום תוסס, דינמי, תומך וידידותי ללמוד.

הפקולטה למדעים חוקר את האתגרים ואפשרויות של העולם הטבעי וטכנולוגי, מגילוי תרופות ובריאות ציבור לחששות סביבתיים, התמודדות עם פשעי אינטרנט והבנת מרחב. נמסר על ידי חוקרים ברמה עולמית, התואר השני שלנו לספק את ההזדמנות לזכות הסמכה לתואר שני לא יסולא בפז שישפר את סיכויי הקריירה שלך. מוצעים תלמידי הוראה באיכות גבוהה, הודיעה על ידי מחקר חדשני, וקישורים חזקים עם תעשייה, שירותי הבריאות ושותפים בינלאומיים. במחקר 2014 אקסלנס המסגרת, המחלקה לפיזיקה דורגה 1 בבריטניה לאיכות מחקר.

לכוח מחקר, מדעי רוקחות ויו-רפואיים היו 4 בבריטניה וב-1 בסקוטלנד, וכימיה הייתה 4 בבריטניה. בבחירה ללמוד מדע בStrathclyde יהפוך לחלק מקהילה בינלאומית של סגל וסטודנטים מלמעלה מ -40 מדינות. יותר מרבע מהסטודנטים לתארים המתקדמים של הפקולטה הוא מoutwith בריטניה ואוכלוסיית צוות היא דומה קוסמופוליטית. מתקנים מצוינים, עם, מעבדות מצוידות היטב מודרניות וחדרי לימוד, בתוספת גישה של 24 שעות לרשת מידע מחשב מתקדמת וסביבה e-learning וירטואלית מתוחכמת.

הפקולטה מאורגנת במחלקות הבאות:

טהורה וכימיה יישומית (כולל המרכז לרפואה משפטית)

יש המחלקה לכימיה טהורה ויישומית קישורים לאומיים ובינלאומיים בתעשייה בכל תחומי הכימיה, כולל תכנית Strathclyde / GlaxoSmithKline MPhil עטור הפרסים והתואר שלישי. המחלקה עובדת עם כל הגדלים של חברות רבת לאומיות לחברות קטנות ובינוניות. שיתופי פעולה כוללות חוזים עם חברות אמריקאים וגילוי תרופות קוריאנים, מחקר אבחון עם Renishaw אבחון בע"מ, ומחקר בכימיה ננו עם בריטי Biocell בינלאומי. השירות הוביל התלמיד 'לכימיה מרפאת' מספק גישה למתקני כימיה ושירותי ייעוץ, לפרויקטים גדולים או קטנים, על ידי חברות גדולות או קטנות.

מחשב ומדעי מידע

יש מדעי מחשב ומידע מחלקת רקורד חזק של מעורבות תעשייתית ומקצועית לרבות שותפות מחקר והוראה ייחודית ולאומי מוביל עם גלזגו חיים, אחד מקונסורציומים התרבותיים הגדולים ביותר באירופה וכוללים ספריות עיר גלזגו, אשר מאפשר לנו לספק לסטודנטים עם מיקומים מקצועיים בפיקוח כדי לצבור ניסיון מעשי ספרנות. אירוסין מקצועיים גם מאפשר לנו להטמיע פרויקטים מעשיים בכיתות שלנו, ומבטיחים שיש לנו מרצים אורחים קבועים מתעשייה כדי להמחיש נושאים למדו בפועל.

מתמטיקה וסטטיסטיקה

יש המחלקה למתמטיקה והסטטיסטיקה מוניטין בינלאומי חזק בשימוש במתמטיקה שימושי, ניתוח מתמטי וסטטיסטי כדי לפתור בעיות בתעשיות שונות. אנחנו עובדים עם חוקרים באוניברסיטאות אחרות ותעשייה ברחבי בריטניה, אירופה וארה"ב וקישורים שיתופיים פותחו עם חוקרים במוסדות רבים ברחבי העולם. אלה כוללים: המיזם המשותף עם אוניברסיטת גלזגו ליצור מרכז שנראה במודלים מתמטיים יחולו על כל ההיבטים של רפואה וביולוגיה; הברית הימית למדע והטכנולוגיה סקוטלנד (תרנים) לפתח את הצמיחה של פעילות מחקר וההוראה סביבתית הימית חזתה בתחומי חקלאות ימית, דיג והסביבה.

פיסיקה (כולל מכון Photonics)

מחלקת איכות המחקר המובילה בבריטניה יש קישורים לאומיים ובינלאומיים עם תעשייה, עבודה עם חברות קטנות ובינוניות, כגון TMD, וכולל הרבה חברות ספין החוצה כגון M2 ואשד, דרך לחברות רב לאומיות כמו קוהרנטית וe2v. הקישורים שלנו עם התעשייה לכסות את הפיתוח של מקורות קרינה חדשים רומן דרך לפיתוח מערכות מדידה מלאה עם חברות כגון Horiba. המחלקה הייתה הראשונה ליצירת שותפות עם בריטניה מכון Fraunhofer.

Strathclyde מכון למדעים ביו-רפואיים ובית המרקחת

מכון Strathclyde למדעים ביו-רפואיים בבית המרקחת ומרכז מחקר גדול בלב של גלזגו שיש לו קישורי מחקר והתעשייה נודעים ארצי ובינלאומי. מחלקת בתי המרכז EPSRC לייצור חדשני בייצור רציף והתגבשות, חקר הסרטן בבריטניה גיבוש היחידה, מועצת המימון הסקוטית / הסקוטי Enterprise במימון התעשייה ביוטכנולוגיה מרכז חדשנות והמרכז לBiophotonics. יש מכון היסטוריה של שיתוף פעולה מוצלח עם תעשייה ארוכה ומספק ההזדמנות לשיתופי פעולה וייעוץ עם חברות קטנות וגדולות.

מיקומים

גלזגו

University of Strathclyde

כתובת
16 Richmond Street,
G1 1 XQ גלזגו, סקוטלנד, הממלכה המאוחדת
טלפון
+44 141 552 4400

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך