Schumacher College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

הרשמה עבור יום פתוח ONLINE שלנו. תוכל לשוחח בצ'אט עם אנשי סגל וצוות, לצפות בסרטונים על Schumacher College , קמפוס דרטינגטון וללמוד עוד על כל תוכנית.

למידע נוסף והרשמה כאן: https://www.schumachercollege.org.uk/postgraduate-open-day

אנשים מכל רחבי העולם, מכל הגילאים ורקעים, כבר הודיע, השראה ועודדה לפעול, על ידי קורסים טרנספורמטיבי שלנו לחיים בר קיימא .

Schumacher College יש מוניטין מעורר קנאה על למידה חדישה. העבודה שלנו היא לעורר, לאתגר ולשאול את עצמנו כשותפים של העולם, לשאול את השאלות שכולנו נאבקים כדי למצוא תשובות ו כדי למצוא ידע קול, אינטואיציה, ואת הפלא בחיפוש שלנו אחר פתרונות.

אנחנו מביאים יחד את ההוגים המובילים, הפעילים והמתרגלים בעולם, כדי לספק מותג ייחודי של חוויות למידה קבוצתית קטנה. לימוד זה מתרחש בכיתה, בגנים, במטבח - זה חלק מכל מה שאנחנו עושים.

כאן תוכלו לגלות דברים על עצמכם, ליצור חברויות עמוקות עם תלמידים מרחבי העולם, וכמו רבים בוגרים, להתחיל חיבור לכל החיים עם המכללה.

עם התמקדות בלמידה אינטראקטיבית, חווייתית ומשתתפת, אנו מציעים את הכישורים המעשיים והחשיבה האסטרטגית הנדרשת כדי להתמודד עם האתגרים האקולוגיים, הכלכליים והחברתיים של המאה ה -21.

דווקא בזמן הזה של תהפוכות עולמיות אנחנו רוצים שתבואי למכללה לחלוק איתנו את הדרכים שבהן אתה מתגורר לחיות ולפעול אחרת.

Schumacher College היא מקום מיוחד. כפי שאנו מנסים להבין מה לעזאזל אנחנו הולכים לעשות עם הכוכב הזה unraveling, זה הפך לחשוב על תקווה, סוללה עבור חזון חיובי! - ביל מקייבן, מייסד 350.org

למה אתה צריך לבוא?

אם אתם מגיעים Schumacher College עבור תוכנית לתואר שני, קורס קצר או הכשרה מקצועית, אתה תהיה חלק מקהילת הלמידה הבינלאומית שלנו בסביבות היפות של דרום דבון, על האחוזה הול דרטינגטון (קישור חיצוני).

אחוזת דארטינגטון הול נוסדה בשנת 1920 על ידי שני יזמים כריזמטיים, לקחת את ההשפעות שלהם ממזרח וממערב להקים ניסוי התחדשות הכפרית. החזון שלהם התבסס על צורות מתקדמות של חינוך, אמנות וחקלאות - מורשת שאנו ממשיכים בה היום.

כל הקורסים שלנו מעוגנים עמוק בתפיסת עולם אקולוגית והוליסטית, שבעבר חווה, תשנה לחלוטין את הדרך בה אתה חי ועובד בעולם.

בואו הנה חוויה עשירה ומגוונת המאפשרת לכם לערבב עם תלמידים, מורים ופעילים בעלי דעות דומות, השואפים לשינוי חיובי בעולם. Schumacher College הוא מקום שבו תוכלו לפגוש חברים ובעלי ברית מכל תחומי החיים ומכל חלקי העולם, אשר חולקים עניין ותשוקה הכוכב שאנו חיים.

Schumacher College היא רק אחת מסביבות ההוראה והלמידה הטובות ביותר שאפשר למצוא בכל מקום בעולם. - דוד אברם, קסמו של החושן והופך לחיות

19365_photoset-1.jpg

איך זה להיות כאן

Schumacher College קורסים הם באיכות הגבוהה ביותר ומציעים למידה והוראה כי הוא נמצא רק לעתים רחוקות אוניברסיטאות ומכללות היום.

האופי הייחודי של הקורסים הוא לא רק בתוכן אלא באופן שבו אתה כלומד מעורבים באופן פעיל כיוצר משותף.

אתה לא תהיה מקלט ידע פסיבי כאן, אבל אתה תהיה צפוי להיות לומד פעיל מחפש פתרונות לשאלות שאף אחד עדיין לא ענה.

Schumacher College היא מקום קפדני ותובעני ותלמידינו מהווים חלק בלתי נפרד מהפיכת חווית הלמידה לחוויה ייחודית, בלתי נשכחת ומשתנה לחלוטין.

אתה תהיה חלק השטיח עשיר אשר עושה את המכללה על בסיס יום יום, ערבוב עם סטודנטים, מתנדבים, חניכים, מורים מבקרים, מתרגלים, רמקולים, ומבצעים.

מה שאנחנו מאמינים בו

קהילה - חיים, עבודה ולמידה יחד

הלמידה הטובה ביותר מתרחשת בקבוצות. אנו משתדלים להפעיל את הקורסים הקצרים שלנו עם ממוצע של 20 משתתפים ותכנית לתואר שני עם 15, למרות שזה נתון לשינויים. זה מאפשר לך להפיק את המיטב של האינטראקציות שלך אחד עם השני עם המורים כמובן שלך ומנחים. אנו מעסיקים מגוון של שיטות הוראה ומסייעים לתהליכים כדי להבטיח כי הן הזדמנויות קבוצתיות והן הזדמנויות למידה אישיות מוגדלות, וכי תחושה אמיתית של יצירה משותפת ושייכות מתעוררת ללא תלות באורך שהותך במכללה.

אנחנו מתחילים את היום עם מפגש בוקר משותף לעבור את העסק של היום להקצות קבוצות עבודה ומשימות. כל התלמידים והצוות נוטלים חלק בפעילויות היומיומיות של בישול, ניקיון וגינון, אשר מלבד היותם חלק בלתי נפרד מהלימוד שלנו, עוזרים לטפח תחושה של קהילה וזו הזדמנות מצוינת להתערבב עם כל חברי המכללה.

במידת האפשר אנו מעודדים את השתתפות התלמידים בקהילת המכללה. יש לנו ערבים פתוחים קבוע לציבור שבו המורים שלנו קורס קצר לתת Earth Talks. זוהי הזדמנות מצוינת לסטודנטים להתערבב עם התושבים המקומיים. אנחנו גם עושים את רוב השותפות שלנו עם טוטנסיון Town Totnes (קישור חיצוני) - הבית של התנועה מעבר בינלאומי - אשר מוזמנים באופן קבוע כדי לתת שיחות לתלמידים שלנו.

כבוד לכל מערכות החיים - השקפת העולם האקולוגית

כל מה שאנחנו עושים הוא עם התחשבות בהשפעתה על העולם הרחב. יש לנו מזל להיות מבוסס בחלק יפה מאוד של העולם, עם המורשת ההיסטורית של האחוזה דרטינגטון הול מאחורינו ואת המכללה עצמה בבניין רשום אטמוספרי - פוסטרים הישן. התחזוקה והניהול של המכללה אינה ללא אתגרים במונחים של קיימות, אך אנו שואפים ללכת על שיחתנו על בסיס יומיומי.

הספרייה שלנו היא משאב בעל ערך רב, המכיל ספרים ארכיון קטעי חוזר דרך 20 שנים של הקיום שלנו כמכללה. כמה מהשמות הגדולים ביותר בתחום הקיימות והחיים האקולוגיים ביקרו אותנו בתקופה זו והאוסף שלנו משקף זאת. תלמידים, סופרים ועיתונאים מבקרים אותנו לעתים קרובות בנסיגה להשתמש במתקן זה. כסטודנט, תהיה לך גישה בלתי מוגבלת, שבעה ימים בשבוע.

גוף בריא - נפש בריאה

יש אנשים שממשיכים לחזור למכללה לאוכל לבד! צוות השפים שלנו (עם תמיכתכם בעצמכם) מכין אוכל טעים, אורגני ומקור מקומי בכל ארוחה. רמת המזון כל כך טובה, כי קורסי בישול קבוע שלנו למכור מהר מאוד מראש.

חלק ניכר מהמזון גדל במכללה של 3.5 דונם, המנוהלים על ידי המכללה, בעזרת סטודנטים ומתנדבים. כמו גם מזון גדל, בטענה לכלול תחומים במיוחד עבור חיות בר, התבוננות, והשראה בטבע. הגנים מנוהלים על עקרונות אקולוגיים, גישות עיצוב permaculture.

גם בטיפוח גוף ונפש בריאים, יש לנו חדר תכליתי עבור מדיטציה השתקפות שקטה שבו אתה יכול לבחור להתחיל את היום עם מושב גישור קל לפני ארוחת הבוקר. (אני לא אוהב את המשמעות כי גינון או בישול לא יכול להיות מרדף שקט אבל אני פיצול שערות !?)

מעבר המכללה הם החווה ואת שטח יפה של אחוזת הול דרטינגטון. צאו לטיול דרך החורשות המעורבות המקיפות את המכללה, לאורך נהר דארט, אשר עובר דרך האחוזה, או דרך הגנים נוי של דרטינגטון הול עצמו עבור אירועים הקשורים לאמנות ופסטיבלים פלוס הקולנוע, תיאטרון ואמנות רווחים.

מיזם נוסף afield לעיר Totnes, רק 20 דקות ברגל, כדי לחוות את הטוב ביותר בעיר יש להציע במונחים של חיים אלטרנטיביים, הקהילה הירוקה, וכן משלימה הבריאות. או לקחת טיול לפרא של Dartmoor הסמוך - אזור של יופי טבעי עצום בנוף השכנה שלנו. החוף המדהים של דרום דבון נמצא גם הוא בקרבת מקום, עם צוקים סלעיים פרועים וחופים חוליים.

19364_photoset-2.jpg

מיקומים

טוטנס

Schumacher College

כתובת
The Old Postern, Dartington,

TQ9 6EA טוטנס, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת
טלפון
+44 1803 865934

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך