Ruskin College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

למה ללמוד ברסקין? יש אנשים כמוך שרוצים לעשות שינויים חיוביים בחייהם ונחישות כדי להבטיח את השכלתו, הכישורים וההזדמנויות שאנו מציעים.

כמכללה לחינוך נוספת המבוססת באוקספורד, רסקין מציע הזדמנויות חינוכיות, למבוגרים עם מעט או ללא כישורים פורמליים בהגדרה פורמאלית. תכנית הלימודים שלנו מתחילה עם התלמידים, ההתלהבות שלהם, צריך, שאיפות וכישורים ואנו מציעים המועמדים שלנו מסלולי התקדמות פוטנציאליים מנדבכי יסוד, ועד לנגישות להשכלה גבוהה, תוכניות תואר עד לרמת תואר שני.

בין אם אתה על השגת כישורים, רודף התלהבות שכחה או פשוט ללמוד ליהנות חינוך. מכללת המגורים הידידותי שלנו מושכת תלמידים מהקהילות המקומיות שלנו, ברחבי בריטניה והעולם כדי לעזור ללמוד אחד את השני.

אנו נעזור לך למצוא ברמה של מחקר שמתאימה כישורים והניסיון שלך.

יש רסקין מכללת היסטוריה גאה לתמוך לממש את הפוטנציאל שלהם יחידים. אנחנו במכללה קטנה, עם רעיונות גדולים - והתוכניות שאנו מציעים מתכוונים הלמידה שלך יכול גם לבצע שינויים חיוביים בחייהם של אחרים. רסקין מברך תלמידים שלא רק רוצים לפתח את עצמם, אבל רוצים גם לשים משהו בחזרה לחברה.

כל הקורסים שלנו כוללים את אותו הוראה באיכות גבוהה ותמיכה, ויש מגוון רחב של אפשרויות עבורך לחקור, מקורסים קצרים במעלות לתוכניות תואר שני.

מה מיוחד ברסקין?

מצוינות אקדמיות - רסקין מציע צוות מוכשר אשר מספק חוויית למידה תומכת ומעשירה סביבה תומכת - עם העזרה שלנו אתה יכול לממש את הפוטנציאל שלך ולהתגבר על המחסומים האישיים שלך ללמידה. המורה שלך יעזור לך למצוא את המיומנויות שאתה צריך ולהתמודד עם האתגרים שעומדים בפני קהילה כמו אופקים - אתה תהיה להצטרף לקהילה של אנשים בעלי דעות דומות, ולומד לצד מבוגרים אחרים כמוך שבחרו לעשות שינוי חיובי בחייהם התקדמות ברורה - מסע הלמידה שלך מותאם ליכולתם והשאיפות שלך וזה יכול להיות גישה ישירה אל תכנית לתואר (בכפוף לראיון) עין אל העתיד - מה אתה יכול להשיג תלויה בכישורים שפיתחתם במהלך הלימודים שלך. הקורסים כבר יכולים להוביל אותך ישירות לקריירה מקצועית או על כדי לקדם את ההשכלה גבוהה.

הסיפור שלנו התחיל לפני 115 שנים, נעוץ בחינוך מבוגרים מעמד פועלים. היום, אנו ממשיכים להציע הזדמנויות ותמיכה לתלמידים שלעתים קרובות להתמודד עם נסיבות מאתגרות. תלמידים מגיעים אלינו מכל תחומי חיים, בכל הגילים, חלקם עם מחויבויות משפחתיות או אכפתיות, רב שמכירים את אבטלה או במשרה חלקית, עבודה בשכר נמוך, ורבים שהוכחשו השכלתו, כישורים וסיכויים קודם לכן עליהם ב מתגורר.

למה לא להפוך את מכללת רסקין את הפרק הבא בסיפור שלך?

לינה ברסקין רסקין המכללה ממוקמת בעיר העתיקה הדינגטון, אזור רק שלושה קילומטרים ממרכז אוקספורד ועשיר בהיסטוריה. לשעבר תושבי הדינגטון כוללים לואיס, ג'.ר.ר טולקין, סר ישעיהו ברלין ואליזבת בואן בין יתר.

מהדינגטון יש שירותים סדירים ותכופים אוטובוס למרכז העיר, ושירות מאמן קבוע ללונדון.

ברגע שהציע מקום, סטודנטים במשרה מלאה יכולים להגיש בקשה לשנת לימוד אחת לשנה האקדמית השלם (40 שבועות). לינה לסטודנטים באתר היא ברמה גבוהה, לאחרונה שופץ ומחקר מציע / חדרי שינה בלוקים קטנים בקמפוס שליו, חצי-הכפרי.

יש מבחר של חדרים סטנדרטיים עם חדרי אמבטיה משותפים או מתקני מקלחת ושירותים, או חדרי אמבטיה ושירותים במחיר גבוה יותר, ובכפוף לזמינות. כל שיתפו מטבחים, ויש שלושה חדרים משותפים לשימוש בשעתי הערב.

המכללה תופסת אתר יפה עם אזורי מדשאות לחזית, הכולל עצי דגימה ושדרת עצים בוקיצה, גן מוקף חומה מאחור עם הזדמנויות להיות מעורב, פרדס, עץ קטן ועידית מעבר. מעל לכל, זה מספק סביבה רגועה ושקטה שבו ללמוד.

חיים בקמפוס המכללה מושכת תלמידים מכל רחבי בריטניה וחלקים רבים של העולם. בתוך קהילת המגורים שלה, סטודנטים חברתיים, מחקר ולעזור אחד לשני ללמוד בסביבה ידידותית ותומכת.

עד-כדי-מועד מתקני מחשב זמינים בכל ימות השבוע כולל סופי שבוע, וספריית קלהאן המודרנית, שנבנה במיוחד היא מצוידת היטב עם מעל 40,000 כרכים.

יש אגודת סטודנטים פעילה, בשם אגודת הסטודנטים מכללת רסקין (RCSU), שמקדמת ותומך באינטרסים של תלמידי רסקין, פעילויות קואורדינטות ונותנת חסות לקבוצות וחברות בתוך המכללה.

תלמידים גם זכאים להצטרף לאיחוד אוקספורד, ואוניברסיטת אוקספורד של מועדונים וחברות, אשר מציעים שפע של ספורט, תיאטרון, מוסיקה ופעילות פוליטית.

רסקין מכללה היא אחד המקומות התוססים ביותר לפגישות ספרותיות ופוליטיות באוקספורד. יש לנו דוברי ביקור, ערבי מוסיקה וקריאת כתיבה ושירה יצירתית, בנוסף לאירוח מגוון אירועי פלטפורמה בתיאטרון, החוק, מין והיסטוריה.

חיים באוקספורד העיר אוקספורד מציעה מגוון רחב של הזדמנויות תרבותיות ופנאי.

אשמוליאן היה המוזיאון הציבורי הראשון ובתי האוספים בעולם מפיסול קלאסי לציורים אימפרסיוניסטיים. המוזיאון לאמנות מודרנית מציע את הטוב ביותר של עבודה עכשווית. בתוך מכללות אוקספורד, רבים אוספי קנס של אמנות זמינים לעיון הציבור.

הספרייה הבודליאנית, ספריית המחקר המרכזית של אוניברסיטת אוקספורד, שקובע בין היוקרתי ביותר בעולם, וחנות ספרי Blackwells של אוקספורד היא ספינת הדגל לאחת מחנויות הספרים האקדמיות הגדולות ביותר בבריטניה.

תיאטרון אוקספורד והתיאטרון החדש להציג את הטוב ביותר בביצועי הופעות - מדרמה קלאסית, דרך אופרה ומחול, לקום ולהקות שם גדולות וזמרים. מגוון רחב של מקומות ביצועי קנה מידה קטנה יותר אחרים לספק את כל הטעמים, הזדמנויות רבות המציעים להשתתף.

סצנת מוסיקה תוססת קיימת גם בפאבים ובמועדונים של אוקספורד תקין ברחבי העיר, מעממי לפאנק, הרוק לרגאיי.

יש ספורט גדול ומתקני פנאי באוקספורד. ספורט אוניברסיטת המרכז יש מגרשי סקווש ואולם התעמלות, ויש הזדמנויות בשפע להשתתפות פרט וקבוצה. העיר עצמה מציעה גם משטח החלקה על קרח ועוד מגוון של מרכזי ספורט ומתקנים.

גישה האוניברסיטה רבים מהמתקנים של אוניברסיטת אוקספורד, ספריותיה, חיי חברה, ואירועים, פתוחים לתלמידי רסקין דרך הקישורים של המכללה. סטודנטים הלומדים בלימודי התעודה בעסקים והחברתי של החברה יכולים לגשת מתקנים המוצעים על ידי אוניברסיטת אוקספורד ברוקס, כולל ספרייה, שירות קריירה ומתקני ספורט.

רסקין מכללה גם ביססה קשרים עם אוניברסיטאות לספק התקדמות להשכלה גבוהה למסיימים אחד הגישה לקורסי תעודת ההשכלה הגבוהה או הראשון (CertHE) או שני (לימודי תעודה) קורסים.

מיקומים

אוקספורד

Dunstan Rd

כתובת
Ruskin College
Ruskin Hall
Dunstan Road
Old Headington

OX3 9BZ אוקספורד, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך