Rose Bruford College of Theatre and Performance

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

ברוך הבא Rose Bruford College of Theatre and Performance .
מטרתנו היא לעורר, לרגש ולהכשיר אותך כאמן יצירתי וכמתרגל שיכול להשתמש בתרגול ובמחקר רפלקטיבי, יחד עם ההוראה ברמה העולמית שאנו מספקים, ככלי להפוך לחושב עצמאי ואיש מקצוע עובד ומגשים ומוצלח.

האתוס ההוראה, הלמידה וההדרכה במכללת Rose Bruford College מעמיד את המתח על אמנות, שיתוף פעולה, קהילה, גילוי, שונות, יכולת העסקה, עצמאות ומקצוענות. סטודנטים ועובדים עובדים בסביבה קרובה על הקמפוס היפה שלנו בפארק כדי לייצר וליצור מעל 75 מראה בשנה.

כמה הפקות מוצגים במקומות אחרים בלונדון, חלקם נלקחים לסיור בבריטניה ובחו"ל. מתוך האווירה התוססת הזאת הגיעו הדור הבא של אמנים, מעצבים, טכנאים וחברות שמשנות את פני התיאטרון העולמי ואירועים חיים.

משימה

אנו שואפים להשיג השפעה חברתית ותרבותית באמצעות מתן הכשרה מקצועית וחינוכית ברמה הגבוהה ביותר על פני ספקטרום חדשני של למידה והוראה המספק בוגרי יוזמה יצירתיים, מועצמים, מועסקים, מכילים ומגוונים, אתיים ובין תרבותיים בהשקפה. .

חָזוֹן

Rose Bruford College תיצור את מקבלי השינויים של העתיד

118144_rsz_118130_d1i7gbbxcaan3ge.jpg

הקורסים שלנו

סטודנטים מ -40 מדינות שונות לומדים איתנו ב -15 קורסי התואר המקצועיים והמקצועיים השונים שלנו.

הפקות ואירועים

אנו מפעילים הפקות ואירועים לאורך כל השנה, הן בקמפוס והן מחוצה לו.

הבוגרים שלנו

הבוגרים שלנו ממשיכים לעצב את העתיד של התעשייה.

המיקום שלנו

המכללה ממוקמת בפארק Lamorbey, דרום מזרח לונדון, בטריטוריה יפה, ירוק רק 30 דקות ברכבת מכיכר טרפלגר ואת הלב של West End בלונדון. הקמפוס מתקבץ סביב בית המדרגות השני של Lamorbey עם מתקנים מודרניים ומבוססים, הכוללים תיאטרון בעל 330 מושבים, תיאטרון בארן גמיש בן 100 מושבים, שני אולמות בתי קולנוע שחורים, חדרי חזרות מרווחים, הקלטה סטודיו, מעבדות טכניות, סדנאות עיצוב והפקה, ספריית דרמה ייחודית ואזורי לימוד מאובזרים היטב. בשנת 2015 המכללה נפתחה כריסטופר קורט, 168 חדר אמבטיה עם חדר אמבטיה צמוד הליכה קצר מן הקמפוס.

התרבות שלנו של חדשנות

גאה על ההיסטוריה של החדשנות שלה, כי ראה את ברודפורד רוז מציגה את תואר ראשון תואר ראשון באוניברסיטה ואת תואר ראשון הראשון בעיצוב תאורה בשנות ה -70, Rose Bruford College ממשיכה לדחוף את גבולות האימון בביצועים תיאטרון טכני, מה שהופך אותו אחד המובילים בעולם conservatoires דרמה ואחד הגדולים של בריטניה במונחים של מספרי התלמידים ואת מגוון אפשרויות הכשרה מקצועית. הכנת בוגריו למשחק על הבמה והמסך והעיצוב. הבוגרים והבוגרים הטכניים מאחורי הקלעים בתעשיות הבידור רחבות הידיים - עם שש אפשרויות משחק וביצועים נפרדים לתואר ראשון ולתואר שני, התיק הגדול ביותר של תיאטרון וניהול טכני תוכניות לתואר ראשון ושני תארים לתואר ראשון באינטרנט - אנחנו הרכבת כמה מן הכשרונות הטובים ביותר עושה תיאטרון היום ברחבי העולם.

המכללה וסגל ההוראה שלה מטפחים את הדמיון, הכישרון והיצירתיות של תלמידינו, מכינים אותם לקריירה מתגמלת ומספקת באתגרי תעשיות מרגשות ומשלמות. התפקיד שלנו הוא להכשיר אבל גם כדי לעזור למצוא עבודה לכל הבוגרים שלנו.

המתקנים שלנו

Rose Bruford College of Theatre and Performance ממוקמת בפארק למורבי (Lamorbey Park), שטח פארק עלים שמקורו לפני המאה ה -16 עם עצים בוגרים ובריכה עם דגים ועופות מים. המראה של הקמפוס בקושי השתנה ביותר מ -60 שנה.

יש לנו מגוון של מתקנים כדי לענות על הצרכים שלך עבור כל אירוע, מן המפגשים בוגרים לחתונות, טקסי פרסים, כנסים, מפגשים, שיעורים וסדנאות. לעתים קרובות אנו לשכור לקבוצות בתי ספר ובתי הספר בקיץ.

באוגוסט 2015 נפתח המכללה כריסטופר בית המשפט של היכל מגורים, המורכב 168 חדרי אמבטיה צמודים קרוב לתחנת הרכבת Sidcup לשימוש סטודנטים במהלך השנה האקדמית (ספטמבר, בסוף יוני) על ידי אחרים במהלך הקיץ (יולי ואוגוסט).

מתקני ההשכרה שלנו כוללים:

 • בית המדרגות לורביי
 • תאטרון רוז בן 330 המושבים
 • התיאטרון של 100 מושבים
 • שני אולפני סטודיו
 • חדרי חזרות
 • סטודיו לריקוד
 • כיתות לימוד
 • אולפני הקלטה
 • הפקה מלאה / תמיכה טכנית
 • בר לשכור קייטרינג זמין
 • מתקן קופות

מיקומים

סיד

כתובת
Rose Bruford College of Theatre and Performance
Lamorbey Park
Burnt Oak Lane
Sidcup
, Kent

DA15 9DF

סיד, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת