Ravensbourne University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אנחנו אוניברסיטה חדשנית וממוקדת בתעשייה שנמצאת בלב לונדון. אנו אלופי יצירתיות ושיתוף פעולה, המוקדשים להעניק ללומדים שלנו את המיומנויות וההזדמנויות המומחים שהם זקוקים לקריירה מצטיינת במדיה דיגיטלית ובעיצוב.

יש לנו קהילה של כ- 2,600 סטודנטים ומציעים קורסים דיגיטליים ומעצבים ממוקדים באופן מעשי, החל מקדם-תואר, תואר ראשון ותואר ראשון ועד לרמת קורס קצרצר.

מונעים על ידי תקני תעשיה ונתמכים על ידי הטכנולוגיה העדכנית ביותר עם ביצועים גבוהים, אנו מייצרים בוגרים הניתנים לשימוש מאוד ומבשירים. יש לנו רקורד חזק בתחום יכולת ההעסקה הבוגרת ויצירת עסקים.

Ravensbourne מארחת לצד קהילת הסטודנטים שלה למעלה ממאה עסקים בתחום הטכנולוגיה היצירתית המשתמשים בטכנולוגיות ומשאבי המדיה המובילים שלה ומשתפות פעולה עם גוף הסטודנטים ושותפי התעשייה שלה.

מי אנחנו

אוניברסיטה יצירתית מומחית, המיועדת לתעשייה.

משימה

לפתח אנשים, רעיונות וחדשנות, בשיתוף עם התעשייה.

חָזוֹן

נשפיע על העולם באמצעות יצירתיות וטכנולוגיה בלימוד, מחקר ועסקים.

אנו נעניק השראה למגוון רחב מאוד של אנשים, בעלי ערך ומוערך על ידי העולם שמעבר לאוניברסיטה.

אנו נחדש כארגון גמיש, זריז ופונה לעתיד, להרחבת טווח ההגעה והרלוונטיות שלנו.

Dancing, stage, stage lights, thematic project and arts. May 2019.

ערכים

תהיה יצירתי

אנו מספקים סביבת למידה פרובוקטיבית ודינאמית בה התלמידים מאתגרים להפוך לאנשי מקצוע עתידניים. בעבודה שיתופית ותכליתית אנו ניגשים למאמצים שלנו עם הלך רוח פתוח ופתוח לאתגר. אנו מעצימים את הצוות והתלמידים שלנו לא רק לדמיין, אלא גם ליצור את העתיד.

להיות משולב בתעשייה

אנו מעריכים מעורבות עשירה ומתמשכת עם שותפינו בתעשייה. זה מניע את הגישה מבוססת התרגול שלנו ללמידה והוראה, מחקר וחילופי ידע. אנו תומכים במנהיגות ויצירתיות יצירתית באמצעות שותפויות, שיחות וקשרים עם התעשייה, והמגוון של הגוף המנהל שלנו. אלה משקפים את האופי המקצועי והשיתופי של הצוות שלנו ואת מידת ההעסקה של התלמידים שלנו.

היה כוללני

אנו גאים בתרבות המצפה, תומכת וחוגגת שוויון הזדמנויות. בשיקוף המגוון של הקהילה המקומית שלנו, אנו פרואקטיביים והוליסטיים בגישה שלנו לקידום ניידות חברתית, בינלאומי והכללה, ומאפשרים שינוי מעבר לרוונסבורן, לפרופיל הסוציו-אקונומי והאתני של מתרגלים בתעשיות היצירתיות.

התרבות שלנו

דרך רוונסבורן

אנו מעודדים יצירתיות וארגון בקרב התלמידים והצוות שלנו ומאתרים את הניצול היצירתי של טכנולוגיות דיגיטליות בעיצוב ותקשורת.

אנו מנהיגים - מגרים את הלומדים שלנו להצטרף לאלפי בוגרינו הדוחפים את הגבולות בתעשיות היצירתיות שלהם.

אנו מומחים - הצוות שלנו אינו רק אקדמאים. הם עושים, עדיין עובדים בענף, כך שהלומדים שלנו מקבלים הכשרה מעשית מעשית להכנתם לעתיד.

אנו מחדשים - החל מהבניין עטור הפרסים שלנו ועד הטכנולוגיה העדכנית והביצועית ביותר שלנו, אנו מיועדים לדגירת היצירתיות.

אנו משתפי פעולה - בהשראת העולם החדש, בו מתמזגות דיסציפלינות מסורתיות של עיצוב, מדיה, חדשנות ותקשורת, הלומדים שלנו מעוררים השראה זה בזה על פני התחומים השונים שלהם.

וקישורי התעשייה הידועים שלנו נותנים להם את ההזדמנות לחדד את כישוריהם במיקומים בכמה ממקומות העבודה המרגשים ביותר בלונדון.

האנשים שלנו

כל הצוות שלנו אינו סתם אקדמאים מוערכים. הם עושים, עדיין עובדים בענף.

רבים מהם מביאים עימם ניסיון של שנים עם גדולי התעשייה, מווג ועד חברת וולט דיסני, ה- BBC ועוד. אז תלמדו מהמומחים.

הם מחויבים לסטודנטים במהלך לימודיהם ומעבר להם, מעודדים אותם ללמוד מהעבר ולהתנסות בהווה, אך תמיד לשאול: מה הלאה?

אנו מקווים שתבחרו ברוונסבורן ותהיו חברים בקהילה המוכשרת ביותר של אנשי צוות, סטודנטים ועסקים יצירתיים, הממוקמים בלב חצי האי גריניץ 'הדיגיטלי בלונדון.

שכר מוביל לבוגרי היצירה שלנו

בכל הנוגע למשכורות בוגרות יצירתיות, רוונסבורן היא האוניברסיטה המומחית מספר אחת בבריטניה ונמצאת בעשירייה הראשונה מבין כל המוסדות באנגליה *

יש גם ביקוש גובר לכישרונות היצירתיים של הסטודנטים שלנו מהתעשיות הדיגיטליות, ההנדסיות והטכניות, המשקף את הצמיחה העצומה של תעשיות היצירה בשנים האחרונות (30% בין 2012 ל 2016).

תוצאות אלה משקפות את העובדה שבאוניברסיטת Ravensbourne University בלונדון הסטודנטים הם יצירנים מקצועיים מהיום שהם מצטרפים אלינו. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מעסיקים במטרה לטפח את הלכי הרוח והמיומנויות הדרושים לתעשיות היצירתיות.

הנוסחה המנצחת שלנו מבטיחה גם שיעור תעסוקה גבוה במיוחד לאחר סיום הלימודים. בשנת 2017 96.4% מהסטודנטים היו בעבודה חצי שנה לאחר סיום הלימודים.

* מבוסס על משכורת חציונית חמש שנים לאחר סיום הלימודים, נלקח מתוצאת החינוך לתלמידי חינוך אורך 2018.

ההוראה ברוונסבורן היא ללא דופי, החל מעצות בנושא קורות חיים ועזרה בקריירה וכלה בצ'אטים אחד-אחד עם המורה שלך. הצוות בעל ניסיון של שנים בתעשייה בשיווק אופנה, צילום, ביצוע קולנוע, אמנות יפה, ועריכה וקשרים תעשייתיים מדהימים.
ויקטוריה סימפסון, BA (Hons) קידום אופנה

מיקומים

גריניץ '

כתובת
Penrose Way,6
SE10 0EW גריניץ ', אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: