Queen's University Belfast

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Queen's University Belfast היא אחת האוניברסיטאות המובילות בבריטניה ובאירלנד עם מורשת והיסטוריה מכובדות.

נוסד בשנת 1845 כ- Queen's College בלפסט, והפכנו לאוניברסיטה עצמאית בשנת 1908. כיום אנו מדורגים ב -173 האוניברסיטאות המובילות בעולם (QS World Rankings 2020) בטופ ה -140 בעולם עבור לקוחות פוטנציאליים לתארים מתקדמים (QS Graduate Employability דירוגים 2020), וחבר בקבוצת ראסל של אוניברסיטאות עתירות מחקר בבריטניה, המשלב מצוינות במחקר וחינוך עם אתוס ממוקד סטודנטים.

חינוך ברמה עולמית והתנסות סטודנטים

אצל המלכה אנו מציעים חינוך ברמה העולמית שמכין את התלמידים שלנו למנהיגות ואזרחות בחברה גלובלית.

בוגרי ההשראה שלנו כוללים מלומדים מצטיינים, זוכי פרס נובל - כגון Seamus Heaneey ו- David Trimble - ומנהיגים בעלי השפעה שמשפיעים בצפון אירלנד וברחבי העולם.

התלמידים שלנו נהנים מחונכים על ידי אקדמאים מובילים בעולם העובדים בחוד החנית של הדיסציפלינות שלהם והשקעה משמעותית בחוויית התלמידים הביאה לרמות גבוהות של שביעות רצון התלמידים.

למעלה מ- 96% מבוגרי המלכה נמצאים בעבודה או בלימודים חצי שנה לאחר סיום הלימודים; בוגרינו חולשים על עמדות מנהיגות בכירות ב -80 ממאה החברות המובילות בצפון אירלנד ומשפיעות על יותר מ -120 מדינות.

136043_pexels-photo-3184407.jpeg

מנהיגים חדשנות והשפעה

המלכה היא הנהג לחדשנות וכישרון המבוסס על מצוינות. אנו מחוברים גלובלית ומחוברים לרשת עם שותפויות אסטרטגיות ברחבי העולם, ועוזרים לנו להרחיב את השפעתנו על החברה הרחבה באופן מקומי, ארצי וגלובאלי.

אנו מובילים בתחום ההשפעה המסחרית ונמצאים בחמש האוניברסיטאות המובילות בבריטניה לצורך הכנסות ממסחור במחקר - 71 מיליון ליש"ט. באמצעות QUBIS Ltd, הזרוע המסחרית שלנו, יצרנו למעלה מ- 80 חברות ספין-אאוט. שלוש חברות אלה (Kainos, Andor Technology and Fusion Antistyle) נרשמו בפומבי בבורסה של לונדון.

אנו מספר אחד בבריטניה בהשתתפותנו בשותפויות העברת ידע (KTP). דוח שפורסם לאחרונה על ידי לונדון כלכלה מצא כי קווינס תורמת 1,9 מיליארד ליש"ט לכלכלה הבריטית. היא מעסיקה 3,700 עובדים ותמכה ב -2,750 משרות נוספות ברחבי בריטניה.

קהילה אוניברסיטאית גלובלית ומקיפה

קווינס מדורגת במקום ה -22 בעולם בזכות השקפות בינלאומיות ומושכת כישרון עולמי לבלפסט. *

כיום יש לנו צוות וסטודנטים מ -80 מדינות, המסייעים ליצור קמפוס רב תרבותי ותוסס. הם מצטרפים לאוניברסיטה המחויבת למשוך, לשמור ולפתח את הכישרון הגלובלי הטוב ביותר בסביבה המאפשרת להם לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם.

מקום חדשני, מסביר פנים ומקיף לעבודה וללמוד, המלכה היא מובילה בתחום השוויון המגדרי ומגוון. אנחנו אחד האוניברסיטאות המוצלחות ביותר של בריטניה ביוזמת אתונה סאן אשר מקדם שוויון בין המינים ואת התקדמות הקריירה. כיום יש לנו שני זהב, שמונה כסף וחמישה פרסים למחלקת ברונזה, וכן כסף מוסדי.

* דירוג האוניברסיטאות העולמית של טיימס בהשכלה גבוהה ב 2019

Team work, work colleagues, working together

השקעה בעתיד

האוניברסיטה התשיעית העתיקה ביותר בבריטניה, קווינס'ס משלבת את מורשתה הגאה עם מתקנים חדישים לחוויה הטובה ביותר של חיי האוניברסיטה.

ההשקעה שלנו ב -700 מיליון ליש"ט במתקנים הופכת את הקמפוס של האוניברסיטה, מרחיבה סביבה הממריצה, מאפשרת ותומכת בחינוך ובמחקר ברמה עולמית.

זה כלל את הפיתוח של המדינה- of-the-art בוגר בית הספר, אשר הביתה של קהילה משגשגת לתואר ראשון; את עטורת הפרסים McClay הספריה; בניין מדעי המחשב החדש; בית ספר למשפטים; ואת וולקום וולפסון המכון לרפואה ניסיונית.

האוניברסיטה השקיעה גם במתקני ספורט, חדרי אירוח חדשים לסטודנטים במרכז העיר בלפסט והודיעה על תוכניות לפיתוח מרכז סטודנטים ברמה עולמית, כולל מתקן חדש של התאחדות הסטודנטים.

בחזית ההתמודדות עם אתגרים גלובליים

בוגרי מצילת החיים שלנו כוללים 430 אחיות, 50 רופאי שיניים, 130 רוקחים, 250 רופאים, 90 עובדים סוציאליים.

יחד אנו משנים חיים ברחבי צפון אירלנד וממשיכים הלאה: לגילוי שלנו של מולקולה חדשה יש פוטנציאל להאריך את חייהם של אנשים החיים עם סיסטיק פיברוזיס; אנו נמצאים בחוד החנית של פריצת דרך גדולה במאבק נגד סרטן המעי, ואנחנו שואפים לעזור לאנשים עם טרשת נפוצה לשחזר את תפקוד העצבים.

אנו בחזית פיתוח פיתוח חשיבה וטכנולוגיות חדשות בתחומי מפתח כמו בריאות, שלום וצדק, טכנולוגיית מידע, אבטחת מזון ואנרגיה.

מדורגת 8 בבריטניה עבור עוצמת המחקר

החוקרים שלנו נמצאים בחזית הגילוי והחדשנות, עם פרויקטים שאפתניים לטפל בבעיות גלובליות ולעשות שינוי בחברה ברחבי העולם.

הערך הכולל של מענקי מחקר חדשים וחוזים שהוענקו לקווין במהלך השנים 2016-17 היה 101.6 מיליון ליש"ט, הפעם הראשונה שהדמות השנתית עלתה ל -100 מיליון ליש"ט. המלכה של היה גם לא 1 AHRC במימון האוניברסיטה בבריטניה.

אנו מדורגים במקום ה -8 בבריטניה עבור אינטנסיביות המחקר עם למעלה מ 75% של המחקר שלנו מוערך כמו "המובילים בעולם" או "בינלאומי מעולה" (REF 2014).

Taken in the foothills of Mount Slemish at sunrise in May a few years back, long before CoVID.

היופי האגדי של צפון אירלנד

אוניברסיטת קווין שוכנת בבלפסט, עיר הבירה של צפון אירלנד.

עיר עם חדשנות בלב, התקדמות טכנולוגית לחדור כל מגזר עוזר לבנות את התחרותיות שלנו על הבמה העולמית. יש כמעט 900 חברות בינלאומיות הממוקם בצפון אירלנד, מה שהופך את בלפסט לעיר השנייה המוצלחת ביותר בבריטניה (אחרי לונדון) על משיכת הסחר בארה"ב.

יש הרבה מה קורה מחוץ לעיר, כולל מיקומי הצילומים המפורסמים של סדרת משחקי ה- HBO של ה- HBO, הענק הענק של ההרפתקה הענקית, הצביעו על מיטב אתרי המורשת של בריטניה, ועל הרי מורן, אזור של יופי טבעי יוצא דופן, נרניה.

* לונלי פלאנט, 2017

מיקומים

בלפסט

כתובת
University Road
BT7 1NN בלפסט, אירלנד הצפונית, הממלכה המאוחדת

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

MA
MSc