Oxford School of Hospitality Management

Introduction

Read the Official Description

לימוד בבית הספר לניהול של Hospitality אוקספורד היא חוויה ייחודית באמת. אתה תהיה שקוע קהילה דינמית של סטודנטים וסגל אקדמי שיש להם תשוקה אמיתית על אירוח.

גם אתה תחובר עם כמה מהשמות הגדולים ביותר בתעשיית האירוח כולל קן Hom OBE, ריימונד בלאן OBE, Madhur Jaffrey CBE, ריק שטיין OBE ומייקל Caines MBE כמו גם חברות כגון Fairmont מלונות ואתרי נופש, מלונות ארבע עונות ההוראה והלמידה ובתי נופש PricewaterhouseCoopers מעולה שלנו היא ממוקדת-תלמיד, שיתופי ואינטראקטיבי, ואתה ללמוד ממומחים מוכר בתחומם.

אתה תזכה לחשיפה בינלאומית תסולא בפז דרך הקהילה והזדמנויות הרב-התרבותיות של בית הספר כדי לנסוע ללמוד בחו"ל.

חונכות התכנית הייחודית בכחוס שלנו נותנת לך תמיכה אחד-לאחד מן בכיר מקצועי, אשר יעזור לך לפתח מיומנויות המקצועיות שלך לייעץ לך על הקריירה העתידית שלך.

הקריירות החריגות של הספר וקישורי תמיכת ניסיון עבודה אותך עם דמויות מתעשייה ומציע לכם ייעוץ על החיפוש ויישומי העבודה שלך.

בכחוס האגודה מפגישה סטודנטים, בוגרים, חברים ושותפים של בית הספר. קיים מגוון רחב של אירועים מתקיים לתת לסטודנטים ולבוגרים ההזדמנות להכיר אחד את השני וליצור קשרים עם אנשי מקצוע בענף.

This school offers programs in:
  • אנגלית

צפה MSc »

Programs

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

MSc International Tourism Management

בקמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 12 - 24 חודשים September 2018 הממלכה המאוחדת Oxford + 1 more

[+]

אורך קורס

בסקר שנערך לאחרונה, 100% מהתלמידים שלנו אמרו שהם ימליצו על בית הספר לניהול האורחים של אוקספורד לסטודנטים פוטנציאליים (PTES 2014). בית הספר דורג במקום הראשון בבריטניה ושביעי בעולם בתחום החינוך לניהול האירוח (Taylor Nelson Sofres, 2013).

ייתכן גם שתוכל להגיש בקשה לויזת סטודנט אחד כדי לכסות את שני הקורסים.

אם אתה צריך לקחת קורס של טרום-master כדי לעזור לך לפגוש את שניהם בשפה האנגלית ובדרישות כניסה לקורס אקדמיות לתואר השני שלך, אתה יכול לקחת את הקורס השני של השנים שלנו. קורס זה משלב תעודה של טרום-האדון והאדון שלך ביישום אחד. אתה יכול להגיש בקשה לויזה אחת לשתי שנות הלימוד. אם אתה צריך כדי לשפר את השפה האנגלית שלך, יש לנו קורסים בשפה אנגלית טרום sessional זמינים כדי לעזור לך לעמוד בדרישות בשפה האנגלית של אדונך של נבחר. [-]

אירוח תואר שני הבינלאומי, אירועים וניהול תיירות

בקמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 12 - 24 חודשים September 2018 הממלכה המאוחדת Oxford + 1 more

קורס זה יכין אותך לקריירת ניהול מוצלחת בתעשיית האירוח, האירועים ותיירות הבינלאומיות. אתה יושקו מושגי מפתח, כולל פסיכולוגיה של התנהגות תיירות, כיצד ליצור תוכנית שיווק, תפעול האירוח וניהול פיננסי אסטרטגי. [+]

תאריכי התחלה זמינים

בינואר 2018 בספטמבר 2018 ינואר 2019 ספטמבר 2019

מיקום הוראה

קמפוס הדינגטון, צועני ליין

אורך קורס

משרה מלאה: משרה מלאה: MSc: 12 חודשים או 24 חודשים במצב כריך משרה חלקית: זמן-חלק: MSc: 24 חודשים עבור סטודנטים בריטניה והאיחוד האירופי (הוראה מובנים בדרך כלל לספק יום אחד או יומיים וחצי בכל שבוע בסמסטר)

קורס זה יכין אותך לקריירת ניהול מוצלחת בתעשיית האירוח, האירועים ותיירות הבינלאומיות. אתה יושקו מושגי מפתח, כולל פסיכולוגיה של התנהגות תיירות, כיצד ליצור תוכנית שיווק, תפעול האירוח וניהול פיננסי אסטרטגי. אתה לא צריך לעבור למדו בעבר אירוח, אירועים או ניהול תיירות וניסיון בעבודה לפני אינו נדרשת. לאחר השלים הסמסטר השני יהיה לך את האפשרות לבצע הנפקת עבודה בתשלום של שנה במסגרת הקורס. אתה תהיה תמיכה מלאה במציאת מיקום ופיקח לאורך כל הדרך. בית הספר ובעלת מגוון של אירועים אשר מספקים לך עם הזדמנויות ליצירת קשר עם אנשי מקצוע, מעסיק, אנשי אקדמיה, סטודנטים ובוגרים. זה עוזר לך לפתח מיומנויות ברשת שלך ולהשיג שימושי, קשר הגלובלי לעתיד.... [-]


ניהול MSC מלונאות ותיירות בינלאומי

בקמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 12 - 24 חודשים September 2018 הממלכה המאוחדת Oxford + 1 more

מומחה זה כמובן MSc מפתחת סטודנטים שאפתנים להיות מנהיגי העתיד של תעשיית האירוח והתיירות. מועמדים מוצלחים יהיו בדרך כלל תואר ראשון בעסקים, אירוח, או ניהול תיירות מינימום של ניסיון העבודה הרלוונטי של שנה אחת. [+]

תאריכי התחלה זמינים

בינואר 2018 בספטמבר 2018 ינואר 2019 ספטמבר 2019

מיקום הוראה

קמפוס הדינגטון, צועני ליין

אורך קורס

משרה מלאה: MSc: 12 חודשים או 24 חודשים במצב כריך, הכולל במשרה המלאה של השנה אחת שלמה ניסיון בעבודה בפיקוח. משרה חלקית: 24 חודשים עבור סטודנטים בריטניה והאיחוד האירופי (הוראה הניתנים בדרך כלל על יום אחד או יומיים וחצי בכל שבוע במהלך סמסטרים.)

מומחה זה כמובן MSc מפתחת סטודנטים שאפתנים להיות מנהיגי העתיד של תעשיית האירוח והתיירות. מועמדים מוצלחים יהיו בדרך כלל תואר ראשון בעסקים, אירוח, או ניהול תיירות מינימום של ניסיון העבודה הרלוונטי של שנה אחת. לאחר שסיים את הלימודים האקדמיים שלך יהיה לך את האפשרות לבצע הנפקת עבודה בתשלום של שנה במסגרת הקורס. אתה תהיה תמיכה מלאה במציאת מיקום ופיקח לאורך כל הדרך. אתה תבנה על מחקרים קודמים שלך ולעבוד ניסיון על ידי פיתוח היכולת שלך לחשוב באופן אסטרטגי על פני תחומים גרעין הניהול. אתה תהיה ההזדמנות להתמחות בתחום שבחר. חונכות התכנית הייחודית בכחוס שלנו נותנת לך אחד על אחד תמיכה מאייש מקצוע בכיר, אשר יסייע לך לפתח כישורים המקצועיים שלך לייעץ לך על הקריירה העתידית שלך. זוהי אחת ההזדמנויות הרבות תצטרכו ליהנות מן הקשרים החזקים שבית הספר יש עם אנשי מקצוע בענף ברחבי עולם.... [-]


Contact

Oxford Brookes University

כתובת Oxford School of Hospitality Management Oxford Brookes University Fuller Building Headington Campus Gipsy Lane
OX3 0BP Oxford, England, הממלכה המאוחדת
Website http://hospitality.brookes.ac.uk/
טלפון +44 1865 741111