קרא את התיאור הרשמי

בית הספר לעסקים של לונדון

במשך 16 שנים בלונדון בית הספר לעסקים121180_121140_lsbf-affiliate-masterstudies-campus.jpg

כחלק ממערכות האוניברסיטה הגלובלית, רשת של יותר מ -20 מוסדות להשכלה גבוהה, LSBF ממשיכה להתרחב ולהתאים לצרכים של התלמידים שלנו. בשנת 2013, קיבלנו את פרס המלכה עבור Enterprise עבור ההישגים שלנו בסחר הבינלאומי, נותן לנו את הכבוד היוקרתי להיות אחד רק כמה מוסדות להשכלה גבוהה פרטיים לקבל כזה הבחנה.

כדי לספק 100% אפשרויות קורס מקוון עבור לומדים מרחוק, תוכניות הקמפוס שלנו הם דיגיטליים תוכנן בשיתוף פעולה עם האוניברסיטה הבינלאומית Telematic UNINETTUNO. תלמידי LSBF מעולם לא לומדים לבד - מהיום הראשון, התלמידים מקבלים משוב אישי ממדריכים משלהם. המורים מנוסים שלנו הם נלהבים בתחום ההתמחות שלהם, ומחצית המורים שלנו יש הרוויח דוקטורט שלהם.

חינוך נגיש

אנו מעריכים גמישות וגישה שווה לחינוך ברחבי העולם. התוכניות שלנו זמינות באמצעות ארבע מנות בכל שנה וניתן להשלים או במשרה חלקית או במשרה מלאה, על פני תקופת המחקר הנעים בין 18 ל 36 חודשים.

ללא קשר לגיל שלך או ניסיון חינוכי קודם, אנו מעודדים את כל הלומדים נלהבים לשקול להצטרף לקהילה הגלובלית שלנו. עבור מועמדים לא מסורתיים, אנו לוקחים בחשבון ניסיון עבודה קודם עבור כניסה אפשרית לתוכניות שלנו. מועמדים שעומדים בדרישות המיומנות באנגלית ודרישות ניסיון ניהול מינימלי עשויים להיות זכאים לאחת מהתוכניות המקוונות שלנו.

היתרונות של לימוד מקוון

המיומנויות שאתה מפתח תוך כדי להרוויח תואר יכול להכין אותך עבור יותר אחריות בעבודה, או לספק את האישורים שאתה צריך עבור נתיב קריירה חדשה לגמרי. ב LSBF אנו מאמינים כי איפה אתה בעולם לא צריך להכתיב לאן החינוך שלך מוביל.

התוכניות המקוונות שלנו מתוכננות עם אותו תוכן איכותי שאפשר לצפות למצוא בקורסים שלנו בקמפוס אך מציעים את הגמישות ללמוד מכל מקום בעולם. בין אם אתה בעל עסק, הורה להישאר בבית, או מחפש להיכנס לתחום חדש מבלי לקחת הפסקה מן המיקום הנוכחי שלך, אתה יכול להתאים את הלימודים סביב לוח הזמנים העמוס שלך.

איך תלמד?

באמצעות פלטפורמת הלמידה המקוונת שלנו, תהיה לך גישה של 24 שעות למודולי התוכנית ולחומרי הלימוד שלך, כגון הרצאות וידאו מקצועיות שיוצרו על ידי מתרגלים עסקיים מובילים, מקרי מבחן רלוונטיים ושאלות דיון כדי לפתח הבנה עמוקה יותר של תוכן הקורס.

מהיום הראשון, המורה המיועד שלך יספק משוב ותמיכה מותאמים אישית שינחו אותך במהלך הלימודים. כמו כן תהיה לך הזדמנות לתקשר עם סטודנטים מקוונים אחרים מכל רחבי העולם באמצעות הפורומים המקוון שלנו.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

Online MBA - Michael Vos

Why we chose online study | LSBF

Learning online with LSBF

כתובת מיקום
Sceptre Court, 40 Tower Hill
UK Online, EC3N 4DX GB