University of Kent, Kent Law School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

בית הספר Kent Law הוא אחד מבתי הספר המובילים למשפטים בבריטניה; אנחנו מדורגות במקום ה -13 של המדריך של אוניברסיטת גרדיאן 2019 עבור החוק, 11th של טיימס מדריך טוב אוניברסיטת 2019 ו 18 ב המדריך האוניברסיטאי השלם 2019.

לבית הספר למשפטים יש גם מוניטין בינלאומי מצוין; אנו מדורגים 50th ב Times Times השכלה גבוהה (ת) אוניברסיטת העולם דירוגים עבור חוק 2018 והם המפורטים בין 100 בתי הספר למשפטים העליון בעולם דירוג דירוג שנחאי של דירוג אקדמי של 2018 נושאים אקדמיים. אנחנו גם מדורגת בין 150 העליון החוק בתי ספר בעולם ב QS World University דירוגים לפי נושא 2018.

אנו מציעים מבחר רחב של לימודים לתואר שני במשפטים (LLM) ותארים מחקריים, שכולן נלמדות במיקוד בינלאומי ועכשווי בסביבה תומכת ומעוררת אינטלקטואלית. ההוראה והמחקר מבוססים על גישה ביקורתית וחברתית-משפטית, תוך התייחסות לחוק במסגרת ההקשר החברתי, הפוליטי והכלכלי שבו היא פועלת. בית הספר משמש למגוון מרכזי מחקר פעילים עם סגל אקדמי המעורבים באופן פעיל במגוון רחב של פרויקטים מחקריים.

קנט LLM בקנטרברי

הדגל שלנו לימד תואר שני במשפטים, את קנט LLM, מוצע בקנט יפה 300 קניון פארק קנטרב פארק. הקמפוס משקיף על עיר הקתדרלה ההיסטורית קנטרברי (Canterbury), הממוקמת בסמוך ליבשת אירופה, ועם לונדון במרחק שעה נסיעה ברכבת.

קנט LLM מציע לך את הוודאות של קבלת LLM בתחום מומחה של החוק, ואת החופש לעזוב את הבחירה שלך LLM פתוח עד לאחר הגעת, קביעת Pathway שלך באמצעות המודולים תבחר.

אתה יכול להתאים את הלימודים לצרכים שלך ואת האינטרסים שלך כדי לקבל LLM ב Pathway אחד, בשני Pathways במשותף, או על ידי בחירת מגוון רחב של מודולים בתחומים שונים של החוק כדי לקבל תואר שני כללי או דיפלומה / תעודה בחוק.

התוכניות שלנו פתוחות בפני בוגרי דיסציפלינה רלוונטית (תואר ראשון במשפטים אינו דרישה) ויהיה בעל עניין מיוחד לסטודנטים ו / או אנשי מקצוע המעוניינים לפתח את כישוריהם המשפטיים. יישומים מתקבלים בברכה מכל רחבי העולם. כל התוכניות שלנו הן תאריך התחלה של ספטמבר ותאריך התחלה של ינואר.

התוכניות נלמדות על ידי שילוב של הערכה ועבודת הקורסים, כאשר רובן זמינות הן במשרה מלאה והן במשרה חלקית. סטודנטים במשרה מלאה להשלים תואר שני מעל שנה אקדמית אחת, סטודנטים במשרה חלקית להשלים את זה במשך שנתיים.

מומחה לימד LLM תוכניות בבריסל

אנו מציעים שתי תוכניות LLM מומחה בבית הספר ללימודים בינלאומיים בבריסל של אוניברסיטת קנט, אשר כולם לנצל את מעמדה כמרכז ללימודים בינלאומיים בלב הפוליטי של אירופה.

מלגות ומלגות

לאוניברסיטה יש קרן מלגות נדיבה של מעל ל -9 מיליון ליש"ט ללימודי מחקר ולומדים בקנט. יש גם מלגות במיוחד עבור תלמידי בית הספר למשפטים, כולל מלגות לימודים בחו"ל ולימד דף הבית / המילואים של האיחוד האירופי. בית הספר Kent Law הקים גם קרן גדולה לתמיכה ב סטודנטים אשר למדו או למדו בקניה, בניגריה או בתאילנד, והם מתחייבים לתואר שני במשפטים (LLM) בקמפוס קנטרברי של אוניברסיטת קנט.

יכולת עבודה

יכולת ההעסקה היא מוקד מפתח בכל רחבי האוניברסיטה ובבית הספר Kent Law יש לך תמיכה של קצין ייעודי ופיתוח קריירה לפיתוח, יחד עם מבחר רחב של הזדמנויות עבודה, אירועי תעסוקה ושיחות קריירה. אנחנו מכינים את התלמידים לקריירה מוצלחת ומתגמלת והמוניטין הבינלאומי המצויין שלנו אומר שהתלמידים שלנו ממשיכים לתרגל במדינות רבות ברחבי העולם - הבוגרים שלנו עברו לקריירה במימון, במסחר בינלאומי, בממשלה ובמשפט או הצטרפו או פתחו ארגון לא ממשלתי או צדקה.

מדיה חברתית

צפה בפלייליסט של סרטוני Kent LLM בערוץ YouTube שלנו כדי לקבל מידע נוסף. אתה יכול גם לעקוב אחרינו בטוויטר, פייסבוק ו Instagram ועל הבלוג שלנו נכתב על ידי סטודנטים קנט LLM - Mastering חוק.

איש קשר

 • בית הספר Kent Law אוניברסיטת Kent Law
  מכללת אליוט
  אוניברסיטת קנט
  קנטרברי
  קנט CT2 7NS
  טלפון: 44 (0) 1227 824595
  פקס: 44 (0) 1227 827442

מיקומים

קנטרברי

Eliot College

כתובת
The University of Kent, Canterbury
CT2 7NZ קנטרברי, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת
אתר אינטרנט
טלפון
+44 1227 764000

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: