Unicaf - Liverpool John Moores University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

יוניקף שיתפה פעולה עם אוניברסיטת ליברפול ג'ון מורס כדי להציע מגוון קורסים.

על אוניברסיטת ליברפול ג'ון מורס

כיום, עם קהילה תוססת של למעלה מ 23,000 סטודנטים ממעל 100 מדינות ברחבי העולם, 2,400 עובדים ו -250 קורסים, אוניברסיטת ליברפול ג'ון מורס היא אחת האוניברסיטאות הגדולות, הדינאמיות והמתחשבות קדימה בבריטניה. כמוסד אנו שאפתנים ללא בושה - עבור התלמידים שלנו, הצוות שלנו והקהילה הגלובלית הרחבה יותר. אנו עוברים רנסנס שכן כוח ההוראה והמחקר שלנו ממשיך לעלות אפילו על הציפיות הגבוהות שלנו. היינו אחד המטפסים הגבוהים ביותר ארצית במסגרת מסגרת מצוינות המחקר לשנת 2014, המעריכה את איכות המחקר בבריטניה.

על השותפות עם יוניקף

השותפות בין אוניברסיטת ליברפול ג'ון מורס לבין יוניקף מפגישה בין המשאבים והיכולות של שני הארגונים להציע פתרונות למידה חדשניים ותוכניות המועברים באופן מקוון לצרכים של מגוון רחב של אנשי מקצוע.

יוניקף היא אחת מתכניות המלגות הנדיבות ביותר שקיימות. התוכנית תומכת בסטודנטים השוכנים באפריקה ומספקת הזדמנויות ללימודים לקראת התוכניות המקוונות המוצעות בשותפות עם אוניברסיטת ליברפול ג'ון מורס בעלות נמוכה בהרבה.

המטרה העיקרית של תוכנית מלגות יוניקף היא להפוך את החינוך בר השגה לסטודנטים המתגוררים באזורים הנמצאים תחת שירות נמוך ולהעניק להם הזדמנויות להמשיך בלימודים אקדמיים מתקדמים ולזכות בכישורים מוכרים בינלאומיים.

תוכניות המוצעות באמצעות השותפות מועברות בראייה בינלאומית שמטרתן להבטיח שהתלמידים יהיו מוכנים לתעסוקה בשוק הגלובלי ולקבל החזר על השקעת ההשכלה שלהם. יוניקף, כשותפה למסירה מקוונת באוניברסיטת ליברפול ג'ון מורס, הופכת את התוכניות של האוניברסיטה לזמינות באופן מקוון על ידי מתן סביבת למידה אלקטרונית מהמתקדמות, תוך השלמת דגש חזק על תמיכת סטודנטים רב ברמה.

לשותפים ניסיון רב במתן איכות הוראה, למידה חדשנית והענקת התפתחות מקצועית מתמשכת.

אוניברסיטת ליברפול ג'ון מורס אחראית לאיכות האקדמית של התוכניות והיא מעניקה את התארים. למידע נוסף בקר באתר אוניברסיטת ליברפול ג'ון מורס.

יוניקף היא שותפת המסירה הגלובלית של אוניברסיטת ליברפול ג'ון מורס, בריטניה, האחראית על גיוס, קבלה, הרשמה ותמיכה של לומדים מקוונים לפרסי האוניברסיטה שאושרו למשלוח מקוון למרחקים. בסיום מוצלח יקבלו הבוגרים פרס אוניברסיטת ליברפול ג'ון מורס.

 • החזון שלנו
  • אנו מוסד שאפתני וחושב קדימה המאתגר את המוסכמות ומאמינים בלהט במושג 'אוניברסיטה אחת' - קהילה הפועלת יחד להשגת יעדים משותפים מרוכזים סטודנטים בתוך אסטרטגיה ברורה.
  • החזון שלנו הוא להכיר כאוניברסיטה אזרחית מודרנית המספקת פתרונות לאתגרי המאה ה -21.
 • הערכים שלנו
 • טרנספורמציה
 • אנו מאמינים בכוחה של החינוך להניע טרנספורמציה על גבולות חברתיים, תרבותיים וכלכליים.
 • חדשנות
 • אנו חדשניים ומתקדמים עם רוח יזמית; אנו חושבים באופן יצירתי על דרכים חדשות לעשות דברים.
 • מצוינות
 • אנו שואפים לסטנדרטים הגבוהים ביותר בכל מה שאנחנו עושים.
 • שותפות
 • אנו מאמינים כי על ידי עבודה משותפת בשותפות אנו יכולים להשיג תוצאות חזקות ובר קיימא
 • מנהיגות
 • אנו מאמינים בהובלת הדרך, מאתגר ועידה ובפריצת דרך חדשה.
 • קהילה
 • אנו מאמינים בכוח של שיתוף מומחיות, ושל אנשים המפגשים עם מטרה משותפת.

חוויה מקוונת

למידה מקוונת חוללה מהפכה בחינוך הגבוה בגלל היתרונות הרבים שהיא מציעה. כסטודנט מקוון אתה יכול ללמוד בקצב ובזמן שלך, בעלות נמוכה בהרבה.

אולם לימודים לתואר המקוון עשויים גם לעורר כמה שאלות וחששות. זו חוויה חדשה ולא ידועה, ולכן טבעי להיות לא בטוחים למה לצפות ואיך התהליך יתפתח.

אמנם יועץ הסטודנטים שלך יוביל אותך לאורך כל התהליך לפני כן ויהיה שם כדי לתמוך בך בכל שלב בדרך ממגע ראשון ועד סיום הלימודים, אך אנו מציעים גם את הדגשים הקצרים הבאים כמבוא לחוויית הלמידה המקוונת.

הבהרה של למידה מקוונת

השיעורים שלך יתקיימו בסביבה מקוונת. אתה יכול להיכנס בכל עת בזמן שנוח לך. כשתהיה מקוון, תתקשר עם המדריכים ועם הסטודנטים העמיתים שלך, תקראו טקסטים שהוקצו להם, תיגש לחומרים דיגיטליים, תפרסם מטלות ותגיב על משימות התלמידים האחרים. אמנם אתה נדרש להיכנס לפחות יומיים נפרדים בכל שבוע, אך כמובן שתרוויח מאוד מהשתתפות קבועה ותכופה יותר.

חווית הקורס המקוון שלך תתקיים במערכת ניהול למידה מתקדמת שנועדה להקל על חווית הלמידה האופטימלית עבור התלמידים. בנוסף לפלטפורמה החינוכית שתשתמש בהם כדי לתקשר עם סטודנטים בפקולטה וחבריהם, תהיה לך גישה גם לספרי לימוד אלקטרוניים שמציעים לך את היכולת להדגיש, להערות, ליצור סימניות, לחפש, להוריד ולהעריך את עצמך.

כל מודול מתוכנן בקפידה להתאמה עם ציפייה לעומק ולרוחב הלימוד הנדרש בכדי להשיג פרס ברמה מסוימת. בהתאם להסכמים בינלאומיים, כל פרס מתבטא כמספר נקודות זכות בכדי להפוך את ההישג לטרנספקטיבי ושקוף למעסיקים עתידיים ולמוסדות אחרים להשכלה גבוהה. בתכנון פעילויות הלמידה בכל תכנית ישנה ציפייה שהתלמיד הממוצע יקדיש כעשר שעות של זמן לימוד כולל להשגת 'קרדיט' אחד (קירוב זה כולל את כל עבודות ההכנה, הקריאה, הכתיבה, משימות ההערכה, זמן הקדיש לתקשורת בפורומים של דיונים או להשתתף בסמינרים וירטואלים וסדנאות). כדוגמא, ניתן לצפות כי מועמד המשתתף במודול 20 נקודות זכות שנמשך שמונה שבועות יקדיש 25 שעות זמן לימוד בממוצע בכל שבוע (200 שעות בסך הכל) על מנת להשיג את תוצאות הלמידה של המודול ולהשלים את ההערכות. . אמנם אין כלל כלל קשה ומהיר בנושא זה (לדוגמא, לכל מועמד יהיה פרופיל ייחודי מבחינת הזמן שייקח להם לקרוא ולהבין חומרי למידה, או עבודה מלאה בכתב), רשימת המשימות הבאה עשויה לעזור כדי להבין את מחויבות הזמן הדרושה להשלמת התוכנית בהצלחה:

במסגרת מודול טיפוסי, המועמדים יידרשו מדי שבוע:

 • תכנן את זמן הלימוד שלהם בהתאם לתוכנית הפעילויות השבועית המוצגת במודול ובהדרכת המדריך
 • קרא תיאור מקרה וחומרי רקע ממספרים אלקטרוניים וממקורות אחרים
 • השתתף בפורומים לדיון, בקריאת תרומות, בתרומות ובהשבת שאלות מסוימות
 • הכן משימות מעצבות שהוקמו (לדוגמה, הגש טיוטת תשובה לשאלה לצורך משוב)
 • הכן מטלות כתובות והגיש אותן במועד אחרון לציון ומשוב רשמי (בדרך כלל זו אינה משימה שבועית אך עשויה להידרש, בדרך כלל בסוף מודול)
 • שקול על הלמידה שלך ומשוב על חווית המודול שלך אל המדריכים וקבוצת השווים שלך
 • בדומה לכיתה בקמפוס, חווית הלמידה המקוונת תכלול השתתפות ואינטראקציה נרחבת עם סגל סטודנטים וחברי סטודנטים. תוכלו גם להשתמש בפורום המקוון כדי לתקשר עם יועצים, עוזרי הוראה ומומחי הדרכה.

לאחר שתשלים בהצלחה את התואר, תהיה זכאי להשתתף באחד משני טקסי הסיום השנתיים באוניברסיטת ליברפול ג'ון מורס.

רצפי המודולים מתחילים מספר פעמים בשנה בהתבסס על דרישה, כך שיש לך אפשרות להרשם ולהתחיל את תוכנית התואר שלך יותר מפעם אחת במהלך השנה ובכך מעניק לך את הגמישות שלא מופיעה לעתים קרובות ביותר בתוכניות פנים אל פנים.

תיקח מודול אחד בכל פעם. שיטת למידה מתקדמת זו המיועדת למבוגרים מאפשרת לך לרכז את כל ההתמקדות שלך בתחום נושא אחד לפני שתעבור לתכנית הבאה, ובמקביל מאפשרת לך להרוויח את התואר במסגרת זמן מואצת.

התואר שתרוויח יחזיק באותו ערך, קבלה ואמינות כמו כל תואר שווה ערך שנצבר בסביבה מסורתית בקמפוס.

מיקומים

ליברפול

כתובת
Liverpool John Moores University
Kingsway House
2nd Floor, Hatton Garden

L3 2AJ ליברפול, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך