קרא את התיאור הרשמי

Hult בית הספר לעסקים גלובליים הוא לא רק בית ספר למנהל עסקים. זוהי רשת גלובלית שמחנכת, מעוררת השראה ומחברת בין הכישרונות העסקיים החושבים הכי קדימה מרחבי העולם.

חינוך עסקי רלוונטי בכל העולם

בעולם של ימינו, החינוך העסקי הרלוונטי ביותר הוא חינוך גלובלי. התוכניות של Hult , החל מתואר ראשון ועד חינוך מנהלים, נועדו לסייע לסטודנטים ומנהלים להתנסות במישרין מהכוחות המעצבים את העסקים הבינלאומיים ולהעניק להם את היכולות והידע להוביל בסביבה מורכבת יותר ויותר זו.

הקהילה הגלובלית

למדו להנהיג את הקהילה העולמית חוויית Hult להיות חלק מקהילה אקדמית מעוררת השראה המטפחת את הנועזות, את הסקרנות ואת החוסן הדרוש בכדי להיות מנהיג עסקי עולמי. בסביבה האקדמית הזו אנו מאתגרים את הסטודנטים והמנהלים שלנו להיות לא רק מנהיגים עסקיים, אלא מנהיגים עולמיים. בחירה באיזה מהקמפוסים שלנו תתחיל את המסע שלך, היא רק ההתחלה של מה שיהפוך להרפתקה גלובלית משתנה חיים.

רשת קמפוסים עולמית

Hult שבעה קמפוסים חדישים בלב כמה מהשווקים המשפיעים בעולם.

  • בוסטון
  • סן פרנסיסקו
  • לונדון
  • דובאי
  • שנחאי
  • ניו יורק
  • אחוזת אשרידג '- בריטניה

רשת הקמפוסים העולמית שלנו מעניקה לסטודנטים ולמנהלים גישה לקהילה גלובלית באמת. זה מאפשר לך ללמוד ולחוות את החיים בסביבות עסקיות מגוונות במיוחד, מושך אנשים מעניינים מרחבי העולם ומאפשר לנו להשתמש במומחיות התעשייה והפקולטה הטובה ביותר - בכל מקום שהוא קיים.

למידה ניסיונית

החזרת מושגים עסקיים גלובליים בסיסיים לחיים באמצעות תרגול בעולם האמיתי היא אבן היסוד של כל התוכניות שלנו. אנו מאמינים שאנשים לומדים טוב יותר על ידי כך, ולכן פיתחנו תכניות לימודים אקדמיות המשקפות את מחויבותנו לאמונה זו. הטכניקות שלנו כוללות פרויקטים של ייעוץ בעולם האמיתי, הדמיות בשידור חי עם שחקנים, הבנת ניהול סיכונים עם שחקני פוקר מקצועיים, תרגול קבלת החלטות בקבוצות על ידי התמודדות עם קבוצות אחרות של סטודנטים בתרחישים בעולם האמיתי, ופיתוח כישורי עבודת צוות ומנהיגות באמצעות פעילויות בחוץ מאתגרות. כמו שיט במים פתוחים.

global campus

מהימנים על ידי חברות גלובליות

התוכניות שלנו מבוססות על חקר, הבנה ופתרון של סוגיות העומדות בפני חברות בינלאומיות מובילות בכל יום ויום. רבות מהחברות הבינלאומיות בעולם המכובדים ביותר, ארגונים, ועמותות פונים Hult של Ashridge להכשרת מנהלים לעזרה בפתרון אתגרים עסקיים מורכבים וכדי להבין טוב יותר מהי הדרך הטובה ביותר לפתח את הכישרון וניהול המפתח שלהם. מעורבות מעמיקה זו עם לקוחות הן מודיעה על המחקר שלנו והן משפיעה על עיצוב התוכניות האקדמיות שלנו, ועוזרת לנו לספק את החינוך העסקי הרלוונטי ביותר והזמין ביותר.

סגל עולמי

הסגל הנודע הבינלאומי של Hult מתגאה בראש ובראשונה בתשוקתם להוראה. רבים השיגו הצלחה משמעותית בעולם האמיתי, כלומר, מה ואיך שהם מלמדים מושפע מאוד מהניסיון שלהם כמנהלי חברות, בעלי עסקים, ממציאים ויזמים. הפרופסורים שלנו מגיעים ממעל 45 מדינות שונות ולימדו באופן קולקטיבי בכל יבשת - הנושאים שהם מלמדים משופרים מאוד בזכות הבינלאומי שלהם.

מחקר עולמי

המחקר שלנו מתמקד בנושאים העליונים במוחם של מנהיגים עסקיים גלובליים - המגמות המעצבות את הסביבה העסקית העתידית וכיצד חברות צריכות להגיב. אלה כוללים מחקרים ארוכי טווח בנושא מנהיגות, קיימות, שווקים מתעוררים והפרעה טכנולוגית. החשיבה העולה ממחקרנו מתורגמת במהירות לפרקטיקות העומדות בבסיס כל התוכניות שלנו - מסייעות לאנשים לבצע ביצועים ברמה הגבוהה ביותר.

סטודנטים גלובליים

בתי ספר לעסקים רבים טוענים שהם גלובליים, אך הכיתות שלנו למעשה מוכיחות זאת. הקמפוסים שלנו הם בית למגוון יוצא דופן של תרבויות, רעיונות ורקעים - תלמידי Hult מייצגים מעל 120 לאומים ודוברים יותר ממאה שפות.

נקודות מבט מגוונות

גיוון הכיתה ושיתוף פעולה חוצה תרבויות הם חלק מהותי מחוויית Hult . לאמיתו של דבר, רבים מהתלמידים שלנו אומרים שלמדו באותה מידה מחבריהם לכיתה כמו מהפרופסורים שלהם. יחד, לא רק שתשתפו בחוויות שלכם, אלא תלמדו זה את זה שכולם רואים את העולם מזוויות שונות. תלמד לנווט באופן דיפלומטי בין נקודות מבט מגוונות, להבין את הדינמיקה התרבותית המשפיעת על עסקים גלובליים ואיך לפתור בעיות בשיתוף פעולה.

רשת חזקה

כיום ישנם 16,000 בוגרי Hult הפזורים ב 156- מדינות וכ- 100,000 מנהלים עברו בתוכניות שלנו לחינוך מנהלים באשרידג '. רשת זו מעניקה לבוגרי בוגרים של Hult קשרים עסקיים בכל מדינה גדולה בעולם. global network

השפעה עולמית

Hult , אנו מאמינים Hult יש את הכוח לשנות חיים לטובה. אנו גאים מאוד שהזרעים של מה שהפך לתחרות יזמות התלמידים הגדולה בעולם נטעו בבית הספר שלנו.

הפיכת רעיונות לפעולה

נוסדה על ידי בוגר Hult , במימון משפחת Hult , Hult בשיתוף עם נשיא ארה"ב לשעבר ביל קלינטון. צוותי סטודנטים מכל העולם מתחרים כדי לזכות בהשקעה בסך מיליון דולר בסטארט-אפים שלהם. האתגר הספציפי משתנה משנה לשנה, אך כולם מתמקדים בשיפור חייהם של כמה מהאנשים העניים בעולם. בשנת 2015 צוותי הסטודנטים המציאו פתרונות גאוניים לבניית מפעלים חברתיים בר-קיימא וניתנים להרחבה בכדי להתייחס לחינוך לגיל הרך בשכונות עוני עירוניות. למעלה מ -20,000 פניות התקבלו, שישה צוותים עברו לגמר העולמי בניו יורק, ואנחנו גאים להודיע כי חמישה מהקבוצות הללו, כולל הזוכים, קיבלו השקעות חיצוניות שיעזרו להעביר את הרעיונות שלהם לשלב הבא.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

Hult International Business School

למד כיצד לרתום טכנולוגיות משבשות לעודד חדשנות וחופש לשמור על הרלוונטיות בנוף עסקי המשתנה במהירות עם Hult מאסטרס של בחדשנות משבשת. ... [+]

זמין רק כחלק מהתכנית לתואר כפול, תואר זה נועד לצייד אותך הן בהבנה עסקית מעשית והן בידע כיצד חפיפה בין אנשים, טכנולוגיה ודיגיטציה להשפיע על קבלת ההחלטות ושינוי ארגוני.

Hult בקמפוס סן פרנסיסקו של Hult , רק כמה קילומטרים מענקיות עמק הסיליקון, בלב המקום בו החלה מהפכת החדשנות לראשונה, מוקפת בחברות סטארט-אפ מפריעות ויזמים שאפתניים.

תוכנית הלימודים

תכנית לימודים מעשית מאוד זו מציידת אתכם בחדשנות עסקית ודיגיטלית. שיבוש וחדשנות משפיעים על כל תחומי כוח העבודה ומשנים באופן מהותי את צמיחת העסקים.... [-]

ארצות הברית סן פרנסיסקו
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
6 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Hult International Business School

פורג קריירה ב- STEM ללמוד לתרגם סטטיסטיקת נתונים וניתוח לתוך החלטות עסקי השפעה בעידן נתונים גדולים עם Hult של מאסטרס שנה אחת ב- Analytics עסקים. ... [+]

בעולם חדש זה של עומס מידע, מעסיקים מחפשים באופן פעיל מועמדים שיש להם את היכולת לתרגם נתונים לפתרונות הניתנים לפעולה. Hult של שני תואר האנליטיקה תציב לך בצומת של ניתוח סטטיסטי וידע עסקי, כך שאתה יכול לתרום משמעותית, השפעה על כל עסק.

תושבים שאינם ארה"ב המקבלים תואר שני באנליטיקס עסקי זכאים כיום לתקופה של עד שלוש שנים (ארגון אופציונלי מעשי) בארה"ב לאחר לימודיהם. כל הסטודנטים לתארים מתקדמים מקבלים שנה אחת (OPT); לאחר מכן יוכלו סטודנטים לתואר שני באנליטיקס עסקים להיות זכאים לשנתיים נוספות אם הם עובדים במשרה הקשורה לתאר והמעסיק שלהם מגיש להארכה.... [-]

ארצות הברית סן פרנסיסקו
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
11 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Hult International Business School

השג את המיומנויות הדרושות כדי להתמודד עם העולם המורכב של ניהול פיננסי תאגידי בכלכלה גלובלית קשורה זו בזו עם תואר שני במאסטר לשנה של Hult , תואר STEM מבוקש מאוד. ... [+]

להיות חבר מצליח בצוות כספים בתאגיד רב לאומי דורש יותר משליטה במספרים. אתה צריך לחרוג מהעסק כדי להבין את ההזדמנות ואת טכנולוגיית הסיכון שמציגה למגזר ולחברה. אתה צריך להיות מסוגל לעבוד בצוותים חוצי תרבות ולהוביל בשווקים גלובליים לא יציבים.

כהסמכת STEM, תואר זה הופך אותך זכאי לויזת עבודה לשלוש שנים בארה"ב לאחר סיום הלימודים. תושבים שאינם ארה"ב המקבלים תואר שני במימון זכאים כיום לתקופה של עד שלוש שנים (ארגון אופציונלי מעשי) בארה"ב לאחר לימודיהם. כל הסטודנטים לתארים מתקדמים מקבלים שנה אחת (OPT); לאחר מכן, סטודנטים לתואר שני במימון יכולים להיות זכאים לשנתיים נוספות אם הם עובדים במשרה הקשורה לתאר והמעסיק שלהם מגיש להארכה.... [-]

ארצות הברית קיימברידג '
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
11 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Hult International Business School

היכונו להכנס לסביבה עסקית גלובלית המשתנה במהירות ולהשפיע מהיום הראשון עם התואר השני לשני תואר שני בעסקים בינלאומיים. ... [+]

השג הבנה מעשית ועניינית של עסקים גלובליים, קבל ניסיון בינלאומי בשטח והתאים את התואר לאינטרסים שלך ולמטרות שלך באמצעות תוכנית לימודים לתואר שני המבוסס על ה- MBA העולמי עטור הפרסים שלנו.

עם העסק בבסיסו, התואר שלך תוכנן כך שתלמד לעבוד בצוותים חוצי תרבות, לפתח את כישורי המנהיגות הייחודיים שלך ולהבין כיצד תוכל לעצב את העתיד.

תוכנית הלימודים

פיתוח הבנה רחבה בכל תחומי העסקים הבינלאומיים ותובנה לגבי מושגי עסק מרכזיים. תכנית תואר שני זו לשנה מכינה אותך למשרות במגוון תחומים ומספקת את הבסיס האידיאלי לפני התמחות נוספת.... [-]

ארצות הברית סן פרנסיסקו איחוד האמירויות הערביות דובאי הממלכה המאוחדת לונדון קיימברידג '  + 3 יותר
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
11 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Hult International Business School

Hult של מאסטרס שנה אחת תואר השיווק הבינלאומי מצייד אותך עם כישורי שיווק האסטראטגי ביצועיים צורך להתבלט בשוק גלובלי. ... [+]

השג את הכישורים האסטרטגיים הבינלאומיים, את יכולת הביצוע היצירתית ואת הידע החדיש ביותר להשקת קריירת שיווק עולמית בסביבה דיגיטלית המשתנה ללא הרף.

הפרופסורים שלך כוללים אנשי מקצוע בתעשייה עם ניסיון של שנים שיודעים שהדרך הטובה ביותר ללמוד היא על ידי עשייה. תתכוננו להפשיל שרוולים ולהתחיל להיות מעשיים בתוך הכיתה ומחוצה לה עם מיני-פרוייקטים, לקוחות חיים ואתגרי תיקים.

תוכנית הלימודים... [-]
הממלכה המאוחדת לונדון ארצות הברית קיימברידג '
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
11 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Hult International Business School - Postgraduate Campus
כתובת
London - Postgraduate Campus 37-38 John Street
WC1N 2AT לונדון, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת
Website
טלפון
+44 20 7636 5667
Hult International Business School - Boston Campus
כתובת
Hult International Business School Boston Campus 1 Education Street
02141 קיימברידג ', מסצ'וסטס, ארצות הברית
Website
טלפון
+1 617-746-1990
Hult International Business School - San Francisco Campus
כתובת
Hult International Business School San Francisco Campus 1355 Sansome Street
94133 סן פרנסיסקו, קליפורניה, ארצות הברית
Website
טלפון
+1 415-869-2900
Hult International Business School - Dubai Campus
כתובת
Dubai Campus Dubai Internet City PO Box 502988, U.A.E.
דובאי, דובאי, איחוד האמירויות הערביות
Website
טלפון
+971 4 427 5800
Hult International Business School - Shanghai Campus
כתובת
Huaxin Haixin Building (Jinlin Haixin) 666 Fuzhou Road,
שנחאי, שנחאי, הרפובליקה העממית של סין
Website
טלפון
+852 2111 2399
Hult International Business School - Undergraduate Campus
כתובת
London - Undergraduate Campus 33 Commercial Road
E1 1LD לונדון, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת
Website
טלפון
+44 20 7636 5667
Hult New York - Rotation Center
כתובת
New York Rotation Center Hult Staff, Room 901 41 Cooper Square
10003 ניו יורק, ניו יורק, ארצות הברית
Website
טלפון
+1 (212) 353-4360