Edinburgh Napier University

Introduction

Read the Official Description

אדינבורו נאפייר היא אוניברסיטה שאפתנית וחדשנית, מבוסס באדינבורו, בירת משגשגת, תוססת של סקוטלנד.

להתמקד בתעשייה

התוכניות שלנו נוצרות בשיתוף עם התעשייה כדי לתת לך את הסיכוי הטוב ביותר של הצלחה בקריירה. מעסיק לתרום במגוון דרכים, כולל עיצוב כמובן, הוראה, הדרכה, מיקומים והכוונת קריירה, הבטיח לסטודנטים יקבל את הכישורים לעבור עבודה או מחקר נוסף. צוות מנוסה גם להאכיל את מומחיותם לקורס פיתוח והוראה.

בתי הספר שלנו

יש לנו שישה בתי ספר מומחה, כל אחד מהם הוא מוסד מרשים בפני עצמו, עם מתקנים ברמה עולמית, אנשי אקדמיה, חוקרים ואנשי קשרים בינלאומיים:

בית הספר לעסקים בית הספר למדעי יישומית הספר של תעשיות Arts & Creative בית הספר למחשוב הספר להנדסה & לסביבה הבנויה הספר של בריאות ועבודה סוציאלית

הקמפוסים שלנו

שלושת הקמפוסים של אדינבורו נאפייר מצוידים חדשני, מתקנים סטנדרטיים בתעשייה, כוללים מעבדת ביומכניקה, Newsroom עיתונאות, משחקי מעבדה, ואת סרט, צילום אולפני מוסיקה. אתה תתבסס בעיקר בקמפוס אחד תלוי הבחירה כמובן שלך, אבל אתה מוזמן לחקור את כל המקומות ולהשתמש המתקנים העומדים כל אחד.

Craiglockhart: בית אל בית הספר למנהל עסקים, Craiglockhart קמפוס משלב את הישן והחדש. גדר בתוך השטח אטרקטיבי המשקיף אדינבורו, מתקנים כוללים באולמות הרצאות 200 ו -400 מושבים ושפה ומעבדת מולטימדיה. זה משמש גם כמקום למרכז חדשנות העסק של האוניברסיטה, משולש אדום בהיר.

Merchiston: סטודנטים להנדסת סביבה בנויה, מחשוב תעשיות יצירתי מבוססים על Merchiston. הנה, התלמידים ימצאו את מרכז המיחשוב 24 שעות ביממה ג'ק קילבי, התאחדות אדינבורו נאפייר סטודנטים, מעבדת משחקי מחשב, חדר החדשות, טלוויזיה, רדיו ואולפני צילום אולפני מוסיקה בתקן התעשייה אטומים לרעש.

Sighthill: קמפוס Sighthill משרת יותר מ -5,000 סטודנטים וסגל בתי הספר למדעים יישומי, ו לרפואה והעבודה הסוציאלית. מתקנים כוללים מחלקות בבתי חולים כמו-חיים, חבילת מיומנויות קלינית, מעבדות מדע וספורט ומרכז ספורט.

חי באדינבורו

תוסס, קוסמופוליטית ובעקביות הצביעה אחת הערים הטובות בעולם, אדינבורו הוא המקום המושלם לחוות את חי סטודנט או לבנות את הקריירה שלך. היא גדולה מספיק כדי להיות כל מה שאתה צריך, עדיין קטן מספיק כדי להרגיש כמו בבית, והיא העיר הבטוחה 3 בעולם (ביטוח נסיעות דואר, מרץ 2015). לא משנה איפה אתה מ, אדינבורו הוא מוכן לקבל תלמידים.

עובדות מפתח

95.1% מהתלמידים שלנו הם בעבודה או נוסף ללמוד שישה חודשים לאחר שסיים את לימודיו (Hesa 2014/15). הקורסים שלנו מוכרים על ידי למעלה מ -100 גופים מקצועיים. לרבי הקורסים שלנו הזדמנות עבודת שמה, נותנים לך כישורים וניסיון מעשיים להתכונן הקריירה העתידית שלך. אדינבורו אונ' נאפייר זכתה בחמישה כוכבים להוראה עבור תעסוקה לפי דירוגי QS הכוכבים היוקרתיים. אדינבורו היא ביתם של ארבע אוניברסיטאות למעלה מ -100,000 תלמידים. הוא קבוע הצביע "העיר הטובה ביותר בבריטניה" וכונה בשם "העיר היפה ביותר הרביעית בעולם" (Rough Guide 2015). אנחנו קהילה גלובלית עם 4,000 סטודנטים בינלאומיים הלומדים בקמפוס. שלושת הקמפוסים שלנו מצוידים-חוד חנית, מתקנים סטנדרטיים בתעשייה. תמכנו יותר מ -350 חברות סטארט-אפ סטודנט בעשר השנים האחרונות. יש לנו צוותי תמיכה ייעודי כדי לעזור לכם בכל שלב של הדרך, עוד לפני שאתם מגיעים לאחר שתתקדם. אתה תהיה גישה ל -1,600 מחשבים 500,000 חומרי למידה להדפיס אורקולי.

מלגות

אדינבורו נפייר מציע מספר מלגות והנחות לתמוך סטודנטים מחפשים ללמוד אצלנו. לקבלת רשימה מלאה של מלגות קריטריונים לזכאות, בקרו מלגות מלגות עמוד.

This school offers programs in:
  • אנגלית

צפה MSc - Master » צפה BScs » צפה MSc - HealthcareStudies » צפה תארים ראשונים » צפה Bachelor » צפה MBA »

Programs

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

MSc in Environmental Sustainability

בקמפוס תכנית מלאה 12 - 18 חודשים January 2019 הממלכה המאוחדת Edinburgh

[+]

הנושאים כוללים

טכנולוגיות אנרגיה בת קיימא אוצר אנרגיה מתחדש דיני איכות סביבה עיצוב בניין קיימא ניהול פסולות מודולים [-]

MSC אבטחה מתקדמות לזיהוי פלילי דיגיטלי

בקמפוס תכנית מלאה 3 סמסטרים September 2018 הממלכה המאוחדת Edinburgh

פופולרי ואיכותי-מוכר GCHQ תואר שני זה מספק אבטחה Cyber ​​מפעל מודרני, בשילוב עם דיגיטלי Forensics לחקירה בתגובה לתקרית. [+]

פופולרי ואיכותי-מוכר GCHQ תואר שני זה מספק אבטחה Cyber ​​מפעל מודרני, בשילוב עם דיגיטלי Forensics לחקירה בתגובה לתקרית.

הקדמת קורס

אבטחת מחשב היא אחד האתגרים המרכזיים במחשוב עכשווי. תוכל לצבור ידע קריטי בתוך אבטחת סייבר והתחומים משפטיים דיגיטליים, המשלב עקרונות אקדמיים בפועל תעשייתי. הקורס מתבסס על מחקר הנוכחי בביטחון זיהוי פלילי דיגיטלי, נסמך על הניסיון שלנו עם שותפים חיצוניים באכיפת החוק, מוסדות פיננסיים, ופעילויות העברת ידע אחרות. מתחומי ידע כמובן כוללים אבטחת רשת, בדיקות חדירות, בתגובה לתקרית, ניתוח תוכנות זדוני, קריפטוגרפיה, ביקורת וציות, ומארח זיהוי פלילי דיגיטלי נייד.... [-]


MSC להחיל קרימינולוגיה ופסיכולוגיה משפטית

בקמפוס תכנית מלאה 3 סמסטרים September 2018 הממלכה המאוחדת Edinburgh

לפתח תובנה עמוק פשע והתנהגות פלילית על ידי הלימוד ייחודי זה קורס מעשי ויישומים בקרימינולוגיה ופסיכולוגיה משפטית. [+]

לפתח תובנה עמוק פשע והתנהגות פלילית על ידי הלימוד ייחודי זה קורס מעשי ויישומים בקרימינולוגיה ופסיכולוגיה משפטית.

הקדמת קורס

לימוד קרימינולוגיה שיושמה פסיכולוגיה משפטית ברמה שלאחר התואר יאפשר לך לפתח מגוון של כישורים אנליטיים ומעשיים מרוויחים אתה כמתרגל או חוקר.

תהיה לך הזדמנות של פעם מיקום העבודה לצד פאנלים מיוחדים המכסים גישור, קרימינולוגיה הבינלאומי, הערכה של עבריינים, הגנת הילד ושיטות מחקר כמותיות ואיכותיות מתקדמים. מודולים אלה יתנו לך סט ערך של מיומנויות תעסוקה הוא ומחקר נוסף.... [-]


אנרגיה מתחדשת MSC

בקמפוס תכנית מלאה 12 - 18 חודשים September 2018 הממלכה המאוחדת Edinburgh

קבל את הכישורים תיאורטיים ומעשיים לחקור את התחום הצומח של טכנולוגיות אנרגיה מתחדשות. [+]

קבל את הכישורים תיאורטיים ומעשיים לחקור את התחום הצומח של טכנולוגיות אנרגיה מתחדשות.

הקדמת קורס

טכנולוגיות אנרגיה מתחדשות הפכו לחלק חשוב של ייצור אנרגיה. יוזמות והשקעות חזקות מן המגזר הציבורי ומגזר פרטי הפכו זה תחום צומח במהירות ויצר הזדמנויות קריירה נוספת בפעילות המגזר.

זהו אחד של כמה קורסים המוצעים לתואר שני אשר לא רק מקיף טכנולוגיות אנרגיה מתחדשת, אלא גם משלים עם אלמנטים הקשורים חיוני האוצר אנרגיה מתחדשת דיני איכות הסביבה.... [-]


אנרגית MSC והנדסה סביבתית

בקמפוס תכנית מלאה 3 סמסטרים September 2018 הממלכה המאוחדת Edinburgh

לבנות על האישורים הנוכחיים שלך בתחום האנרגיה הנדסת סביבה, או לעשות את הצעד הראשון לתוך בענף חיוני זה. [+]

לבנות על האישורים הנוכחיים שלך בתחום האנרגיה הנדסת סביבה, או לעשות את הצעד הראשון לתוך בענף חיוני זה.

הקדמת קורס

אנרגיה ואיכות הסביבה יותר ויותר תופסים את מקומם כנושא מרכזי בעולם של היום.

כמובן מדגיש טכניקות אנרגיה מתחדשות ותאוריות, תוך התייחסות גם את הרקע המדעי הקשורים לבנייה בת קיימא ואנרגיות מתחדשות וחלופיות.

מה תלמד

כמו גם עקרונות הנדסיים מתקדמים ובשיטות, תלמד לנהל ביעילות פרויקטים ולפתח מיומנויות המחקר שלך. תינתן לך ניסיון מעשי ביישום עקרונות אלה לחקירה ופיתוח של מקורות אנרגיה מתחדשים, כגון אנרגיה סולארית ורוח.... [-]


ביולוגיה לשימור חיות בר MSC

בקמפוס תכנית מלאה 12 - 18 חודשים September 2018 הממלכה המאוחדת Edinburgh

עוצב בשיתוף עם מעסיקים, קורס מעשי זה יספק לך את הכישורים ואת הידע כדי לסייע בניהול ולחסוך מגוון ביולוגי. [+]

עוצב בשיתוף עם מעסיקים, קורס מעשי זה יספק לך את הכישורים ואת הידע כדי לסייע בניהול ולחסוך מגוון ביולוגי.

הקדמת קורס

האתגר הגדול ביותר העומד בפני ביולוגי שימור היום הוא השמירה על המגוון הביולוגי בעולם לנוכח דרישות אנושיות רבות על שטח ומשאבים.

על ידי שילוב של הדיסציפלינות של ביולוגיה של חיות ברות וביולוגית שימור, צוות מנוסה יעזור לך לפתח וליישם הן ידע התיאורטי ומיומנויות מעשיות נדרשו להתמודד עם האתגר הזה.... [-]


האוצר הבינלאומי תואר שני

בקמפוס תכנית מלאה 12 - 18 חודשים September 2018 הממלכה המאוחדת Edinburgh

מכוון תלמידים ללא רקע פיננסי, קורס זה נותן לך את הכישורים המתמטיים מעשית לפתח קריירה בתחום מימון בינלאומי. [+]

מכוון תלמידים ללא רקע פיננסי, קורס זה נותן לך את הכישורים המתמטיים מעשית לפתח קריירה בתחום מימון בינלאומי.

הקדמת קורס

מיועד לתלמידים ממגוון רחב של דיסציפלינות ריאליות ורקעי תעסוקה, קורס זה משלב כישורים מתמטיים ותקשורת להציע לך גישה מעוגלת לעולם של מימון בינלאומי.

MSc הבינלאומי האוצר ישפר התעסוקה שלך ולפתוח את הדלתות לקריירה גלובלית. תהיה זכאי למשרות בוגר רמה באזורים כגון בנקאות, ביטוח ופיננסים.... [-]


מורשת MSC וניהול תיירות תרבותית

בקמפוס תכנית מלאה 12 - 18 חודשים September 2018 הממלכה המאוחדת Edinburgh

קבל את הידע החיוני ומיומנויות מעשיות לפתח קריירה מצליחה בתחום תיירות באחד מאתרי תיירות תרבות המובילים באירופה. [+]

קבל את הידע החיוני ומיומנויות מעשיות לפתח קריירה מצליחה בתחום תיירות באחד מאתרי תיירות תרבות המובילים באירופה.

הקדמת קורס

בזכות ההיסטוריה העשירה שלה, שפע של אטרקציות מורשת הפסטיבל המפורסם שלה של האמנויות, אדינבורו היא יעד פופולרי עבור מספר הולך וגדל של תיירי תרבות מכל רחבי העולם - וזו הסיבה שזה מקום נהדר בשבילך כדי ללמוד לתואר שני למורשת ניהול תיירות תרבות.

תואר מתקדם זה יהיה לצייד אותך עם הידע דרוש לך כדי להפעיל עסק תיירות תרבותי בהצלחה לגבש מדיניות ואסטרטגיות לתעשייה הכוללת ותורם לקראת הסמכה מקצועית עם מכון Hospitality.... [-]


מחשוב MSC

בקמפוס תכנית מלאה 12 - 18 חודשים September 2018 הממלכה המאוחדת Edinburgh

תוכלו לבחור מתוך מגוון רחב של מודולים אופציונליים לעצב קורס המתאים ביותר בכיוון הצרכים שלך ואת הקריירה. [+]

תוכלו לבחור מתוך מגוון רחב של מודולים אופציונליים לעצב קורס המתאים ביותר בכיוון הצרכים שלך ואת הקריירה.

הקדמת קורס

על ידי לקיחת תואר שני Computing, אתה תהיה מסוגל להמשיך את לימודי המחשוב או הניסיון בעבודה הראשונים שלך בתחומי העניין המיוחד שלך.

כמו גם בנייה על מיומנויות המחשב הקיימים שלך ולקחת אותם לשלב הבא, תלמד לפתח הבנה ביקורתית בגישה אנליטית בחירתך תחומי מומחה.

מה תלמד

לדוגמא, אתה יכול לבחור פיתוח תוכנה או מערכות מידע, ולהתמקד המיומנויות המעורבות, בעוד נושא כגון אבטחה לזיהוי פלילי היה ברור מהווה תחומי דעת שונות.... [-]


ניהול אירועים ופסטיבל MSC הבינלאומי

בקמפוס תכנית מלאה 12 - 18 חודשים September 2018 הממלכה המאוחדת Edinburgh

קבל את הידע החיוני ומיומנויות מעשיות לפתח קריירה בפסטיבלים ואירועים בינלאומיים באחת הערים הפסטיבל המפורסם ביותר בעולם. [+]

קבל את הידע החיוני ומיומנויות מעשיות לפתח קריירה בפסטיבלים ואירועים בינלאומיים באחת הערים הפסטיבל המפורסם ביותר בעולם.

הקדמת קורס

אדינבורו הוא לטעון את העיר הפסטיבל המפורסם ביותר בעולם. מבקרים מכל רחבי גלובוס נסיעות לעיר בירת תיירות ידידותית זה מדי שנה לחוות אירועי התרבות, עונתיים מיוחדים המשגשגים שלה מה שהופך אותו מקום נהדר ללמוד אירוע וניהול פסטיבל.

רמה גבוהה יותר זה תהיה לצייד אותך עם הידע דרוש לך כדי לתאם בהצלחה ולתכנן פסטיבלים או אירועים בינלאומיים, כנסים כוללים ולתכנן מדיניות ואסטרטגיות לתעשייה הכוללת ותורם לקראת הסמכה מקצועית עם מכון Hospitality.... [-]


ניהול עסקים בינלאומי MSC

בקמפוס תכנית מלאה 3 סמסטרים September 2018 הממלכה המאוחדת Edinburgh

חקור את מגוון גישות לאתגרים עסקיים הגלובליים, לפתח כישורי הניהול שלך ולשפר את הכישורים שלך על קורס אקדמי זה. [+]

חקור את מגוון גישות לאתגרים עסקיים הגלובליים, לפתח כישורי הניהול שלך ולשפר את הכישורים שלך על קורס אקדמי זה.

הקדמת קורס

אם אתה שוקל קריירה בתחום עסקי בינלאומי, או עובד כרגע ותכנון כדי לשפר את הכישורים שלך, כמובן זה ייתן לך את הכלים דרושים כדי להצליח בזירת ניהול עסקים הבינלאומית.

מוסדרי נושאים שונים כגון תקשורת עסקית בין-תרבותית, אסטרטגיה, חדשנות, כלכלה הגלובלית ושיווק הגלובלי, זה מטפל עיקר עסקים בינלאומיים מודרניים פותח דלתות להזדמנויות תעסוקה מוגברות ברמה לתארים מתקדמת.... [-]


ניהול פרויקטי בניית MSc

בקמפוס תכנית מלאה 12 - 18 חודשים September 2018 הממלכה המאוחדת Edinburgh

קורס זה מציע שילוב מאוזן של תיאוריה ופרקטיקה אשר מכין אותך לעבודה כמנהלת פרויקטים בענף הבנייה. [+]

קורס זה מציע שילוב מאוזן של תיאוריה ופרקטיקה אשר מכין אותך לעבודה כמנהלת פרויקטים בענף הבנייה.

הקדמת קורס

מנהלי פרויקט אחראים לשליטה ותיאום תהליך פיתוח משלב הרעיון ועד לבנייה ויש ביקוש גבוה על פני מספר התעשיות.

אתה תרוויח הסמכה מוכרת בתעשייה כמו קורס זה הוא מוכר על ידי המכון המלכותי של Chartered Surveyors (RICS) ואת מוסד מהנדסים אזרחיים (ICE). בשילוב עם בנג מתאים הוסמך לתואר ראשון, הקורס יהיה אז לספק את הדרישות האקדמיות של המועצה להנדסה בבריטניה עבור מהנדס Chartered (CEng) מעמד.... [-]


שיווק בינלאומי MSC

בקמפוס תכנית מלאה 1 שנה September 2018 הממלכה המאוחדת Edinburgh

ללמוד בשתי תרבויות שונות עם שליש באדינבורו וכן שליש בצרפת נותן לך ניסיון בינלאומי חיוני. [+]

ללמוד בשתי תרבויות שונות עם שליש באדינבורו וכן שליש בצרפת נותן לך ניסיון בינלאומי חיוני.

הקדמת קורס

שיווק בינלאומי הוא אזור חשוב יותר ויותר עסקים כחברות שואפים לגדול באופן גלובלי. כמו גם למידה עקרונות בסיסיים של שיווק, תוכל לפתח הערכה של התרגול שלה בסביבה גלובלית.

קורס זה מציע לך את ההזדמנות ללמוד בשתי ערים אירופאיות יפות ותרבותיות - אדינבורו ונייס. תוכל להתבסס באדינבורו עם אופציה להשקיע שליש בבית הספר למנהל עסקי IPAG בניס שבצרפת.... [-]


Videos

Edinburgh Napier University overview