קרא את התיאור הרשמי

בית European School of Economics (ESE) הוא מכללה פרטית להשכלה גבוהה ללא גבולות, רב תרבותית ופרגמטית, מוכר במלואו בבריטניה ובסדר של גופים רשומים.
ESE מציעה תואר ראשון, תואר שני, MBA, ותוכניות קצרות במרכזים שלה בלונדון, רומא, מילאנו, פירנצה ומדריד.

בוגרי ESE הם בין אנשי מקצוע תחרותי ביותר בשוק, מוכן לתפקידי מנהיגות בשיווק בינלאומי, כספים, תקשורת וניהול. עם היכולת להתאים אישית את מסלול הלימודים שלהם, סטודנטים ESE:

ללמוד בחו"ל עם מרכזי ESE ברחבי העולם;

מתמחים במגזרים עסקיים מתקדמים כגון אופנה, אירועים, מוסיקה, ספורט, אמנות, מדיה ומשאבי אנוש בין היתר;

התמחות מלאה, בחירה מתוך יותר מ 1500 ארגונים מובילים ברחבי העולם.

בית ספר ללא European School of Economics הוא מושג חדש בתחום ההשכלה הגבוהה. שילוב של מצוינות אקדמית, בינלאומיות ופרגמטיזם, תואר ESE ותוכניות תעודה נועדו להכין דור חדש של מנהיגים ויזמים. בית European School of Economics (ESE) הוא מוסד חינוכי מוכר, מוכר על ידי מועצת הסמכה הבריטית (BAC).

מה הופך את ESE למקום מצוין לסטודנטים?

חווית למידה אישית ומותאמת - ב ESE אתה מקבל חוויה אישית ומרגשת הודות לגודל הכיתה הקטן ולסטודנט / יחס מורה מעולה

"החלום הוא הדבר האמיתי ביותר שיש" - ESE תלמידים לפתח אקדמי ומקצועי ייחודי Pathway דרך מיקום התמחות התמחות כמובן שנבחר שלהם

פראגמטיות - ניסיון מעשי בעשייה עסקית עכשווית באמצעות תכנית התמחות מקיפה

אינטרנציונאליות - גוף סטודנט שמקורו בלמעלה מ -60 מדינות ולומד בחו"ל עם מרכזי ESE ברחבי העולם

התמחות במגזרים עסקיים מתקדמים , כולל אופנה, אירועים, מוסיקה, ספורט, אמנות, מדיה ומשאבי אנוש בין היתר

התמחות גדול - סטודנטים ESE יכול לבחור מתוך יותר מ 1500 ארגונים מובילים ברחבי העולם

פילוסופיה חינוכית

בית European School of Economics חזה את לידתה של האנושות החדשה, ליצירתם של אנשים חופשיים מדעות קדומות ופחדים, ומסוגלת ליצור הרמוניה בין אנטגוניזמים לכאורה בין כלכלה לבין אתיקה, פעולה והתבוננות, כוח כלכלי ואהבה.

רווקים, תואר שני במנהל עסקים, MBA ותוכניות תעודה מכוונים להכשיר יזמים ומנהלים בינלאומיים עם המודעות התרבותית, היכולות והאיכויות המוסריות הנחוצות ביותר בעולם העסקים העכשווי.

ESE ערכים

מאחורי כל הישג אנושי, ממוצא של כל אינטואיציה, של כל כיבוש מדעי או חברתי, מאחורי התאגידים הפיננסיים והתעשייתיים הגדולים בעולם, וכל מה שהוא יפה, שימושי, עשיר, יש תמיד אדם אחד, אדם וחלומו.

רק אנשים יכולים לשנות את החברה. רק אנשים יכולים לחלום. המשימה של ESE היא ליצור דור חדש של יזמים צעירים ומנהיגי חברות, חזון, חולמים פרגמטיים. כדי להשיג מטרה כזו דורש יותר תוכניות טובות ומורים טובים. ASE היא מערכת של רעיונות חיוניים ומכין את תלמידיו להיות תאים חדשים של אנושיות ריפוי, ללא חשיבה סותרת, אמונות טפלות, דעות קדומות ורעיונות מיושנים, מטפחים בעצמם תשוקה ללא חת לגדולה.

חייו של ארגון, עתידה של אומה, של ציוויליזציה שלמה, תלויים בקיומם של גברים ונשים אלה. ראשי הארגונים העתידיים יהיו פילוסופי פעולה. אנשים אלה יקרים יותר ממכרות זהב ושדות נפט. הם יביאו הצלחה ואריכות ימים למפעלי העולם.

אנו מאמצים את הרעיון כי על מנת לגבש אותם, מצוינות אקדמית צריכה לעמוד בקצב פיתוח הפוטנציאל האנושי האנושי שלהם, וכי פיתוח יכולות אינטלקטואליות צריך לבוא יחד עם יצירת בינלאומית אמיתית ומיומנויות אופרטיביות קול, הן בתחום, בתוך החברות המובילות של העולם.

הצלחתו של אדם כארגון נקבעת על פי הפילוסופיה שלהם.

לכן ב ESE ברור כי החינוך האמיתי הוא לא רק הוראה של מושגים ופיתוח של מיומנויות, אך מעל לכל את העברת הפילוסופיה הייחודית של בית הספר, של הרעיונות שלה עקרונות היסוד. ESE מספק גישה לעסקים וראיית חיים רחבה באמצעות תהליך של חקר אינטלקטואלי, אמנותי, פוליטי, מוסרי וחברתי-תרבותי, המתמקד בגילוי עצמי ועבודת עצמו על שלמות.

לא ידע ולא חינוך, עושר ומעמד חברתי יכולים לסלול את דרכך להצלחה, אלא את הידע העצמי והיושר שלך.

האבולוציה של כל עסק, מן החנות בפינה המקומית לענקים של התעשייה הבינלאומית והמימון הוא השינוי המודע שלהם לתוך "בית הספר של להיות". מטרתם ויעדים עסקיים אמיתיים תהיה האבולוציה של כל האנשים המשתתפים במישרין, ובעלי העניין. תאגידים וארגוני העתיד יהיו מקומות של שאיפה ושיפור אישי, שבו העובדים והצוות יעזבו בסוף היום עם תחושה טובה יותר של הבנה, אושר ואחריות, והיכן גם התאים המרוחקים ביותר של הארגון יילקחו לטיפול של על מנת להתפתח ולהאיץ את ההתקדמות שלהם.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

European School of Economics

המאסטר בניהול נועד לספק לתלמידים ראייה כוללת של ניהול בינלאומי, לבחון את הגורמים הקריטיים להצלחת עסקים בין-לאומיים, את השפעת הגלובליזציה על הסביבה העסקית הבינלאומית, תיאו ... [+]

המאסטר בניהול נועד לספק לתלמידים ראייה כוללת של ניהול בינלאומי, לבחון את הגורמים הקריטיים להצלחת עסקים בין-לאומיים, את השפעת הגלובליזציה על הסביבה העסקית הבינלאומית, תיאוריות הסחר ואסטרטגיות הבינאום.

במסגרת ההתמחות הניהולית, תלמידי תואר שני חוקרים:

פעילות יזמית ותפקידה בשמירה על הצמיחה, בזיהוי שווקים ובהשתלטות על הזדמנויות בכלכלה העולמיתמנהיגות וכיצד שיטות עבודה יעילות משפיעות על עובדים, לקוחות ובעלי עניין אחריםהמבנים של מסירת המידע והשפעה על מוצרים, שירותים, תפעול, קבלת החלטות, שיווק והפצהניהול פרויקטים בינלאומיים גישות חדשות להתמודדות עם קבוצות מפוזרות גיאוגרפית של אנשים ומשאביםחציית גבולות לאומיים בעולם העסקים, ובעיות תפעוליות, משפטיות ולוגיסטיות המתרחשות בדרך כללמשאבי אנוש, שיווק פנימי ודינמיקה של מנהיגות אפקטיבית כגורם אסטרטגי בהשגת יתרון תחרותי בשוק העולמיבדיקות מעשיות של אסטרטגיות השיווק של ארגונים בינלאומיים.מרכיבי מפתח של תכנית האבמבחר של שלושה התמחויות: שיווק, ניהול או מימוןהשתתפות מלאה, חובההאפשרות של העברת בין הקמפוסים בלונדון, מילאנו, פירנצה ורומא על בסיס לכל מונחשלוש מנות לכל שנה אקדמית ינואר, אפריל וספטמברתוכנית ההתמחות התחרותית של ESE המספקת ניסיון עבודה בינלאומי בתחום ההתמחותגודל בכיתה קומפקטית המסייעים לפקולטה לטפח מערכת יחסים עם המורה ולספק את תשומת הלב האישית הדרושה כדי לגלות את המיומנויות המיוחדות שלהם ולהצליח Pathway הנבחר שלהםמה הופך את ESE למקום מצוין לסטודנטים?חווית למידה אישית ומותאמת - ב ESE אתה מקבל חוויה אישית ומרגשת הודות לגודל הכיתה הקטן ולסטודנט / יחס מורה מעולה"החלום הוא הדבר האמיתי ביותר שיש" - ESE תלמידים לפתח אקדמי ומקצועי ייחודי Pathway דרך מיקום התמחות התמחות כמובן שנבחר שלהםפרגמטיזם - ניסיון מעשי בעשייה עסקית עכשווית באמצעות תוכנית התמחות מקיפההבינלאומי - גוף הסטודנטים שמקורו ביותר מ -60 מדינות ולומד בחו"ל עם מרכזי ESE ברחבי... [-]
הממלכה המאוחדת London
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
European School of Economics

מאסטר האוצר מכין מנהלי קרנות ואנליסטים מקצועיים להשקעה לכניסה לתחום הבנקאות והפיננסים. הקורס בוחן את עקרונות המימון וההשקעות ואת השפעתם על פני מגוון רחב של נושאי ניהול עכ ... [+]

מאסטר למדעים במימון מכין מנהלי קרנות ואנליסטים מקצועיים להשקעה לכניסה לתחום הבנקאות והפיננסים. הקורס בוחן את עקרונות המימון וההשקעות ואת השפעתם על פני מגוון רחב של נושאי ניהול עכשוויים.

במסגרת ההתמחות במימון, תלמידי תואר שני חוקרים:

המימון הקלאסי והעכשווי של חברות תאגידים ביחס לחברות רב לאומיות בשווקים מפותחים ומתפתחיםהכדאיות וההתאמה של מיזוגים ורכישות של חברות באמצעות הערכה וניתוחהערכת שווי וערך הארגוןניהול סיכונים ותיאוריות וגישות שונות עבור הארגון הרב-לאומיהצורך בגישות חדשות להתמודדות עם קבוצות מפוזרות גיאוגרפית של אנשים, כמו גם משאבים אחרים בניהול פרויקטים בינלאומייםמרכיבי מפתח של תכנית האבמבחר של שלושה התמחויות: שיווק, ניהול או מימוןהשתתפות מלאה, חובההאפשרות של העברת בין הקמפוסים בלונדון, מילאנו, פירנצה ורומא על בסיס לכל מונחשלוש מנות לכל שנה אקדמית ינואר, אפריל וספטמברתוכנית ההתמחות התחרותית של ESE המספקת ניסיון עבודה בינלאומי בתחום ההתמחותגודל בכיתה קומפקטית המסייעים לפקולטה לטפח מערכת יחסים עם המורה ולספק את תשומת הלב האישית הדרושה כדי לגלות את המיומנויות המיוחדות שלהם ולהצליח Pathway הנבחר שלהםמה הופך את ESE למקום מצוין לסטודנטים?חווית למידה אישית ומותאמת - ב ESE אתה מקבל חוויה אישית ומרגשת הודות לגודל הכיתה הקטן ולסטודנט / יחס מורה מעולה"החלום הוא הדבר האמיתי ביותר שיש" - ESE תלמידים לפתח אקדמי ומקצועי ייחודי Pathway דרך מיקום התמחות התמחות כמובן שנבחר שלהםפרגמטיזם - ניסיון מעשי בעשייה עסקית עכשווית באמצעות תוכנית התמחות מקיפההבינלאומי - גוף הסטודנטים שמקורו ביותר מ -60 מדינות ולומד בחו"ל עם מרכזי ESE ברחבי העולםהתמחות במגזרים עסקיים מתקדמים, כולל אופנה, אירועים, מוסיקה, ספורט, אמנות, מדיה ומשאבי אנוש בין היתרהתמחויות הגדול - סטודנטים ESE יכול לבחור מתוך יותר מ 1500 ארגונים מובילים ברחבי העולםתוכנית הקורס... [-]
הממלכה המאוחדת London
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
European School of Economics

המאסטר בשיווק מכין מועמדים למגוון רחב של קריירות בניהול השיווק, כגון ניהול מותגים, פיתוח מוצרים, קמעונאות, שיווק שירותים, עסקים לשיווק עסקי ושיווק עבור עמותות. ... [+]

המאסטר בשיווק מכין מועמדים למגוון רחב של קריירות בניהול השיווק, כגון ניהול מותגים, פיתוח מוצרים, קמעונאות, שיווק שירותים, עסקים לשיווק עסקי ושיווק עבור עמותות.

במסגרת ההתמחות השיווקית, תלמידי תואר שני חוקרים:

שיטות עבודה חדשניות הן במגזר הייצור והן בשירות וכיצד חברות יכולות להשיג יתרון תחרותי, נתח שוק ולצמצום עלויותמסחר אלקטרוני, E-business, ואת אופטימיזציה של מבנים טכנולוגיים ככלי שיווקי אסטרטגיאסטרטגיות שיווק של ארגונים בינלאומיים וגישות הזדמנויות חדשות בשוק הבינלאומיאסטרטגיות שיווק מונעות לקוח במשקים מתעורריםקישוריות בין תקשורת שיווקית ואסטרטגיה, וקריטריונים לשימוש בטכניקות קידום מכירות שונות בתקשורת שיווקית משולבתחציית גבולות לאומיים בעולם העסקים, ובעיות תפעוליות, משפטיות ולוגיסטיות המתרחשות בדרך כללמרכיבי מפתח של תכנית האבמבחר של שלושה התמחויות: שיווק, ניהול או מימוןהשתתפות מלאה, חובההאפשרות של העברת בין הקמפוסים בלונדון, מילאנו, פירנצה ורומא על בסיס לכל מונחשלוש מנות לכל שנה אקדמית ינואר, אפריל וספטמברתוכנית ההתמחות התחרותית של ESE המספקת ניסיון עבודה בינלאומי בתחום ההתמחותגודל בכיתה קומפקטית המסייעים לפקולטה לטפח מערכת יחסים עם המורה ולספק את תשומת הלב האישית הדרושה כדי לגלות את המיומנויות המיוחדות שלהם ולהצליח Pathway הנבחר שלהםמה הופך את ESE למקום מצוין לסטודנטים?חווית למידה אישית ומותאמת - ב ESE אתה מקבל חוויה אישית ומרגשת הודות לגודל הכיתה הקטן ולסטודנט / יחס מורה מעולה"החלום הוא הדבר האמיתי ביותר שיש" - ESE תלמידים לפתח אקדמי ומקצועי ייחודי Pathway דרך מיקום התמחות התמחות כמובן שנבחר שלהםפרגמטיזם - ניסיון מעשי בעשייה עסקית עכשווית באמצעות תוכנית התמחות מקיפההבינלאומי - גוף הסטודנטים שמקורו ביותר מ -60 מדינות ולומד בחו"ל עם מרכזי ESE ברחבי העולםהתמחות במגזרים עסקיים מתקדמים, כולל אופנה, אירועים, מוסיקה, ספורט, אמנות, מדיה ומשאבי אנוש בין היתרהתמחויות הגדול - סטודנטים... [-]
הממלכה המאוחדת London
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית