Cardiff Metropolitan University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Cardiff Metropolitan University הממוקמת בעיר בירה אירופית ומרתקת, היא Cardiff Metropolitan University עולמית. אנו משקיעים ללא הפסקה בעתיד התלמידים ומספקים אפשרויות חינוך והכשרה נגישות, גמישות ואיכותיות ביותר לסטודנטים ממעל 140 מדינות ברחבי העולם.

האוניברסיטה הייתה חלק בלתי נפרד מעיר קארדיף מאז שנת 1865 ואנחנו מתגאים בהיותנו אוניברסיטה חזקה, בר-קיימא ומרכזת סטודנטים, המתמקדת ברווחתה הכלכלית, החברתית והתרבותית של קארדיף ודרום-ויילס; קידום יכולת ההעסקה של התלמידים, הגיש בקשה למחקר והעברת ידע.

דגש על יכולת העסקה

כל בתי הספר שלנו מתמחים בקורסים מכוונים לקריירה ועוצבו בשילוב עם עסקים ותעשייה. באמצעות תכניות השמה בעבודה, הסמכות מקצועיות והזדמנויות ללמוד בחו"ל, ההתמקדות שלנו ביכולת התעסוקה הבטיחה כי 95.6% מבוגרינו נכנסים לעבודה או ללימודים נוספים בתוך שישה חודשים מהלימודים.

למידה והוראה

גישתנו ללמידה, הוראה והערכה מבוססת על פי סטנדרטים אקדמיים איכותיים, עובדים בשותפות עם סטודנטים, פיתוח והטמעה של למידה והערכה משופרת טכנולוגית, והוראה מושכלת במחקר.

מטרתנו לפתח בוגרים יצירתיים, עמידים ומבוקשים עם כישורים, כישורים וחוויות המאפשרים להם להשפיע על המקצוע או Pathway שבחרתם. למידה והוראה יהיו תמיד בבסיס מה שאנחנו עושים באוניברסיטת Cardiff Metropolitan University ואנו מקווים שתתנסו במלוא המאמצים שלנו לשמור על מגע אישי בסביבת למידה ידידותית ותומכת.

אוניברסיטה עולמית

Cardiff Metropolitan University גאה להיות קשורה למספר שותפים ברמה גבוהה בבריטניה ובעולם. הברית ההדוקה של האוניברסיטה עם המכללה העממית שלה, בית הספר למסחר בלונדון ושיתופי פעולה בחו"ל המציעים את התוכניות שלנו במצרים, קוריאה, לבנון, מרוקו, סרי לנקה וסינגפור פירושה כי סטודנטים ממעל 140 מדינות מסוגלים ללמוד תארים Cardiff Metropolitan University שני במנהל עסקים. תוכניות.

7 סיבות ללמוד בבריטניה באוניברסיטת Cardiff Metropolitan University :


סיבה ראשונה - יכולת תואר שני
כל הקורסים בקארדיף נפגשו מתמקדים בקריירה העתידית של הסטודנטים שלנו, ושימושיותם. התוכניות שלנו לתואר ראשון כוללות מיקומי עבודה, ויש לנו מספר קורסים לתארים מתקדמים עם הזדמנויות לסטאז 'לשנה. ההתמקדות שלנו ביזמות סטודנטים עוזרת לסטודנטים שלנו להיות בוגרי העסקה מאוד.

סיבה שנייה - מצוינות הוראה וסיפוק התלמידים
קרדיף מט השיג דירוג כסף במסגרת מסגרת מצוינות ההוראה, ומקבל באופן עקבי רמות גבוהות של שביעות רצון מהתלמידים. מספר הקורסים שלנו השיגו לאחרונה 100% בסקר הסטודנטים הארצי האחרון.

סיבה שלוש - תמיכה בינלאומית לסטודנטים
קרדיף מט מתגאה בתמיכת הסטודנטים הבינלאומית שלה, ואנחנו דורגנו במקום הראשון בבריטניה 6 פעמים בעשר השנים האחרונות. יש לנו צוות ייעוץ סטודנטים גלובלי ייעודי המסייע לסטודנטים מהרגע שהם מקבלים את הצעתם באוניברסיטה. החל מהגשת בקשה לוויזה שלהם, מציאת לינה ופגישה איתך בשדה התעופה כשאתה מגיע לבריטניה, ועד לעזור לך להתפשר בחיים בבריטניה, והצעת שיעורי כישורים אקדמיים, הצוות כאן מוציא את הלחץ מלהגיע ללמוד חדש מדינה ומאפשרת לך להתרכז בלימודים.

סיבה רביעית - מתקני סטודנטים פנטסטיים
במהלך השנים האחרונות קארדיף פיתחה שיפורים ניכרים במתקני הסטודנטים שלנו, עם השקעות שהושלמו ומתוכננות בסך 70 מיליון ליש"ט. החל מסדנאות ואולפנים מהמתקדמים, וכלה במתקני ספורט ומרכזי סטודנטים מהמובילים בעולם, באוניברסיטה יש את כל מה שצריך כדי להצטיין במהלך הלימודים.

סיבה חמישית - קהילת סטודנטים נהדרת
עם איגוד סטודנטים פעיל, התומך במועדוני סטודנטים וחברות, יחד עם קבוצות ספורט ומועדונים למיומנויות ויכולות בכל הרמות, קרדיף מט הוא מקום נהדר להסתבך בכל תחומי חיי התלמידים. הלינה שלנו בקמפוס מספקת לסטודנטים מקום מגורים בטוח וידידותי, והאוניברסיטה הוצבעה לאחרונה כקהילה הסטודנטית הטובה ביותר באולמות בסקר הדיור הלאומי לסטודנטים.

סיבה שש - עיר קרדיף
לא רק שקרדיף נקראה בעקביות כעיר הסטודנטים הזולה ביותר בבריטניה, היא גם מקום נפלא לחיות בו, ומציעה לסטודנטים רמת חיים גבוהה מאוד. עם כל דבר מבילוי, לקניות, מתרבות, לאוכל, שתייה ואירועים, לקרדיף יש משהו לכל אחד.

סיבה שבע - לימודים בוויילס
אתה תלמד במדינת וויילס. וויילס מציעה לסטודנטים את ההזדמנות להשיג תואר בבריטניה המוכר ברחבי העולם, בסביבה ידידותית ויפה. זהו בסיס נהדר לחקור את שאר בריטניה במהלך הלימודים, תוך כדי לגלות את כל מה שיש למדינה הייחודית הזו להציע.

מיקומים

קרדיף

Cardiff Metropolitan University

כתובת
Cardiff Metropolitan University, Llandaff Campus, Western Avenue, Cardiff
CF5 2YB קרדיף, ויילס, הממלכה המאוחדת
טלפון
+44 29 2041 6070

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

MA
MSc