Aston Business School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

בשעה אסטון Business School שזה השאיפה שלנו לעזור לך להפיק את המרב שלך. תיק MSc שלנו תוכנן בשיתוף פעולה הדוק עם עסקים ותעשייה בבריטניה ובעולם, נותן לך פלטפורמה אידיאלית שעליו לבנות לך קריירה עתידית. הסמכה מרשימה, מוניטין וצוות ברחבי עולם שיכול להעביר את היתרון של ניסיון מסחרי אמיתי ישפר סיכויי ההתקדמות שלך.

המבנים כמובן שלנו מאפשרים לכם לזכות הכישורים דרושים כדי להצליח במקום העבודה התחרותי של היום, כמו משא ומתן, תקשורת, מנהיגות, עבודת צוות וחשיבה חדשנית. זהו מיומנויות כגון אלה ששומרים בוגרינו מבוקשים ביותר על ידי חלק מן הארגונים המובילים בעולם. חדשני, מקורקע ורלוונטי, את רוחב היריעה של קורסים ומגוון של קהילת הסטודנטים תיתן לך פרספקטיבה מעוגלת, בינלאומית, מה שהופך את המוכנה לחיים בחוד החנית של עסק.

למה ללמוד אצלנו?

הסמכה לשלוש: אנחנו בין בתי ספר למנהל עסקים 1% של האליטה עולמית עם הסמכה משולשת מן AMBA, AACBS ו אקיס. יש לנו רקורד מצוין לייצור בוגרי תעסוקה גבוהה: יכולת תעסוקה. דורגנו 2nd בבריטניה -8 בעולם לקריירות ידי ה- Financial Times 2013. קריירה ייעוד תמיכה: שירות הקריירות שלנו מציע אחת לתמיכה אחד, תכנון עבודה ואת ההזדמנות להשתתף על ירידי תעסוקה בקמפוס, סדנות, סמינרים ומרכזים הערכות מדומה. לאחר שסיים את תלמידינו להיות מאובטח תפקידים בין כמה מהארגונים המובילים בעולם כולל BNP Parabis, PwC, רולס רויס, דויטשה בנק, בנק אוף אמריקה ו מערכות יבמ. מלגות: אנחנו רוצים להבטיח כי אלה שיש להם את הרצון ואת היכולת ללמוד גם לקבל את ההזדמנות. לכן יש לנו מגוון רחב של מלגות לרשות סטודנטים פוטנציאליים כדי להקל את הלחץ הפיננסי של לימודי המשך שלך. ניתן למצוא את פרטי עַדכָּנִי מלאים באתר שלנו. מיקום: הקמפוס שלנו מבוסס ממש בלב העיר השנייה התוססת והמלהיבה של בירמינגהם, ביתם של מעל 50,000 סטודנטי ברמינגהאם היא העיר הגדולה הצעירה באירופה. כמי מדורג לאחרונה בעיר בבריטניה הטובה מחוץ ללונדון להקים עסק בירמינגהם הוא מקום מצוין ללמוד, לעבוד ולחיות.

תוכניות MSc ב אסטון מגוון המומחה שלנו תוכניות MSc לשלב הוראה נהוגה בענף עם מגוון של קריירה לחיזוק יתרונות הוסיפו נועדו לגרום לך להתבלט מתוך הקהל. שירותים לרשות הסטודנטים שלנו כוללים:

שירות יועץ ייעודי קריירות MSc אשר מכסה תמיכה אחד לאחד, תוכניות קריירה אסטרטגיות, לעזור בפיתוח הכנת קורות החיים ו- LinkedIn ו- ראיון שלך על ירידי תעסוקה בקמפוס למשוך מעל 200 מעסיקים בכל שנה המרת תוכניות לאחד המוסדות שותף ברמה העולמית רב שלנו התמחות לתואר שני תוכניות חונכות תוכניות לימוד שפה.

אסטון MBA אסטון MBA נשענת על המחקר המוביל בעולם שלנו בעסקים הבינלאומיים הרשת הגלובלית שלנו של קשרים ארגוניים כדי להפוך אותך למנהיג עסקי דינמי וזריז. אנו עובדים יחד אתך כדי להגדיל את היכולות שלך למקסם את הביצועים שלך, מה שמאפשר לך להיות מנהל קשוב אשר מצויד היטב כדי לקבל החלטות מתוך פרספקטיבה גלובלית. כמי מדורגים -1 לאחרונה בבריטניה 2nd בעולם מבחינת החזר על השקעה של של MBA ערך הכלכלן טוב 2014 ה- MBA אסטון הוא תכנית אינטנסיבית כי טובלת תלמידים לתוך עקרונות חשיבה אסטרטגית בהקשר עסקי. ה- MBA זמין כמו במשרה מלאה אינטנסיבית 12 חודש או תוכנית מקוונת גמישה 27 חודש.

גלו עוד בקרו באתר שלנו לקבלת מידע נוסף אודות לימוד ותואר שני או MBA בבית Aston.If יש לך שאלות נוספות אנא צור קשר עם צוות הקבלה הידידותי שלנו.

תואר שני:

משרד קבלה לתארים מתקדם טל ': 44 (0) 121 204 3200 דוא"ל: abspgenquiry@aston.ac.uk

MBA:

משרד MBA טל ': 44 (0) 121 204 3100 דוא"ל: mba@aston.ac.uk

מיקומים

בירמינגהם

Aston Business School

כתובת
Aston Business School, Aston University, Aston Triangle
B4 7ET בירמינגהם, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת
אתר אינטרנט
טלפון
+44 121 204 3011

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אקרדיטציות

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: