Aberystwyth University Business School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

בית הספר העסקי Aberystwyth מודד את עצמו ומצטיין בהצגת השירות ובמצוינות המוצר "תקני הזהב" של המגזר האוניברסיטאי בבריטניה. אנחנו לא סוג של בית הספר העסקי שבו ההרצאות שלך יהיה עם מאות תלמידים אחרים ואתה לא ידוע taff לאורך כל הזמן שלך באוניברסיטה. גודל הכיתה ב Aberystwyth הם קטנים, ואתה תהיה ידוע לנו באופן אישי במהלך השבועות הראשונים של ההצטרפות אלינו. יש לנו שילוב נהדר של סטודנטים בבריטניה ובארצות רבות ממדינות שונות, ואתה תמצא את זה קל לערבב ולהתיידד עם תלמידים אחרים מתוך מגוון רחב של רקעים ותרבויות. התוצאה: Aberystwyth הוא הצביע באופן קבוע למעלה 5 אוניברסיטאות בבריטניה עבור ניסיון סטודנט שביעות רצון התלמידים.

מוֹנֵיטִין

אוניברסיטת Aberystwyth היא אוניברסיטה מסורתית מבוססת בבריטניה, בעלת מוניטין אקדמי יוצא דופן. תואר שני מאוניברסיטת Aberystwyth יוכר על ידי המעסיקים בעולם, ויהיה נכס לך לאורך הקריירה המקצועית העתידית שלך. בבית הספר עסקים Aberystwyth, אנו מזהים את תחומי המפתח החשובים עבור התלמידים הנוכחי והעתיד שלנו. התוצאה היא שבחים רגילים גבוהים במיוחד, כולל פרס המצוינות של ממשלת בריטניה למסגרת המצוינות לשנת 2018, אוניברסיטת טיימס של השנה להוראה ללא תקדים של שנתיים ברציפות ב -2018 וב -2018, ו -90% סקר סטודנטים בשנת 2018.

לינה אחריות שלך

אתה רוצה לינה מובטחת, באופן אידיאלי קרוב לבית הספר עסקים Aberystwyth. חדשות טובות, אתה מקבל בדיוק את זה. בית הספר עסקים Aberystwyth ממוקם בלב הקמפוס הראשי של אוניברסיטת פנגליס, ויש הרבה חניה. ניתן להגיע אל מרכז העיר אבריסטוויית 'בתוך 15 דקות, או שתוכלו להשתמש בשירות האוטובוסים הרגיל אל מרכז העיר וממנו.

ללמד וללמוד

בית הספר לעסקים Aberystwyth ידוע בשל איכות ההוראה והלמידה והניסיון התרבותי של לימודי הניהול והפיננסים. הצוות נלמד מהאקדמיה ומהמגזר הפרטי כדי לתת לתלמידים ראייה חדישה ביותר של תיאוריה עסקית ופרקטיקה. בעוד אנו נהנים להיות קטנים, ואת החבטות מעל המשקל שלנו, הצוות שלנו מאוד גאים במה שהם להשיג באופן עקבי. התלמידים שלנו מכירים את היתרונות של גמישות הלימודים ואת כיסוי משמעת ממוקדת מאוד - אנחנו לא מלמדים אותך נושאים היקפיים, אנו מתמקדים יסודות מוחלטים; אלה יסודות אשר יספק את התוצאות החשובות לך: עכשווי מבין, יכולת מקצועית מצטיינים, ו workability.

משאבי למידה

עם גישה אלקטרונית לכל משאבי הלמידה שתצטרך אי פעם, מעל 1400 מחשבים אישיים המחוברים לרשת, וחיבור לאינטרנט אלחוטי בכל חדר, לעולם לא תאבק למצוא את המידע הרצוי כאשר אתה מנסה להשלים משימה. 4.5 מיליון ליש"ט הושקעו בשיפוץ מתקני ההוראה בשנה האחרונה, ויצרו מתקני למידה ברמה עולמית. אם אתה אוהב להפוך את הדפים של ספרים אמיתיים אתה גם מזל. Aberystwyth עסקים הספר ממוקם ליד הספרייה יו אוון שבו כל הספרים של האוניברסיטה וכתבי עת מוחזקים. במרחק של פחות מחמש דקות הליכה מקמפוס פנגליס נמצאת הספרייה הלאומית לוויילס, ספריית זכויות יוצרים שמכילה מהדורה של כל ספר או כתב עת שיצא לאור בבריטניה (6 מיליון).

יכולת עבודה

אנו מבינים שלמידה לתואר היא חלק מקריירה מקצועית ארוכת טווח. כמו גם השגת התואר שלך, עבור ההתחלה הטובה ביותר בעולם העסקי, אתה צריך את המיומנויות העדכניות ביותר וטכניקות. ההוראה שלנו מכסה את יסודות הניהול והמימון, תוך שימת דגש על ידע יישומי הנתמך, לפי הצורך, על ידי הסמכה מגופים מקצועיים. בוגרי הלכו לעבוד במפעלים יוקרתיים רבים, כולל ארגונים רב לאומיים, חברות קטנות ובינוניות ומעסיקים במגזר הציבורי. הסטודנטים נתמכים על ידי קצין קריירה, רשת בוגרים ושיעורים מקצועיים בכל התואר כדי להפוך את הקריירה להגשמה.

מלגות

יש לנו הרבה מלגות נדיבות ומלגות. ראה תארים שלנו לפרטים ספציפיים וזכאות!

מיקומים

אברסטוויץ '

Aberystwyth Business School

כתובת
Aberystwyth Business School
Aberystwyth University
Hugh Owen Building

SY23 3DY אברסטוויץ ', ויילס, הממלכה המאוחדת
אתר אינטרנט
טלפון
+44 1970 622500

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אקרדיטציות