Vrije Universiteit Brussel

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

דרגה כאחת האוניברסיטאות המובילות באירופה, Vrije Universiteit Brussel ( VUB ) משלבת מחקר עטור פרסים ומגוון תוכניות לימוד עם מדיניות תומכת בפתח פתוח בבריסל, אחת הערים המעניינות ביותר באירופה. כמעט 200 שנות ניסיון והיסטוריה מחכות לכם בקמפוסים העירוניים הירוקים שלה.

אוניברסיטה צעירה עם מסורת מבוססת

המילה היחידה 'חופש' ב- ' Vrije Universiteit Brussel ' פירושה 'חופשי' ובאמת אומרת לך כל מה שאתה צריך לדעת על השאיפה של האוניברסיטה שלנו: קידום מחקר ומחשבה ללא דוגמות ודעות קדומות. מכיוון שלימוד ב- VUB , באווירה פתוחה של סובלנות ומגוון, פירושו לצמוח לאדם עצמאי וחושב ביקורת שיכול להתמודד עם עולמנו המשתנה במהירות.

תלמידינו

מעל 18,500 סטודנטים, המייצגים יותר מ -145 לאומים לומדים ב- VUB לאור השלב הבא בקריירה שלהם. יותר מ -20% מהתלמידים שלנו הם בינלאומיים, מה שהופך את הקמפוס והכיתות שלנו לתוססים ועולמיים באמת. חילופי מחקרים, תרבויות, רעיונות וערכים מהווים חוויה מעשירה לכל תלמידינו.

גמישות - בחירה - הכוונה

בשנת VUB פקולטות של שמונה, התלמידים יכולים לבחור ללמוד ולחקור מעבר משמעת משלהם. VUB מציעה מגוון מלא של קורסים לתואר ראשון ושני, שרבים מהם נלמדים באנגלית. מושג המפתח במגוון קורסים זה הוא הגמישות. מערכת הגדולים והקטינים מאפשרת לסטודנטים לתכנן את לימודיהם באופן העונה בצורה הטובה ביותר על תחומי העניין שלהם. חלק מהקורסים מעוצבים כשיעורי ערב, ולכן קייטרינג לסטודנטים ואנשי מקצוע כאחד.

להיות יתר אוניברסיטה בגודל בינוני. ראשית, היא מאפשרת קשר אישי תכוף בין תלמידים, מורים ועוזרי הוראה. לסטודנטים ניתנת האפשרות לשאול את שאלותיהם ישירות לפרופסורים שלהם בתוך הכיתה ומחוצה לה. זה חלק מתרבות אמיתית של קשר ישיר המוטמע היטב באוניברסיטה. בנוסף, התלמידים מעודדים בחום ליצור קשר זה עם זה באמצעות מטלות קבוצתיות במסגרת תכנית הלימודים ובאמצעות הפעילויות החוץ-לימודיות השונות. בוגרי VUB הם אפוא הוגים ביקורתיים מצוינים ומנסחים אנשים המסוגלים לרשת ולתפקד בצורה מדהימה בחברה.

כל תוכניות התואר המוצעות על ידי ה- VUB מוסמכות על ידי ארגון ההסמכה ההולנדי-פלמי (NVAO) המבטיחות כי הן עומדות בתקני איכות מוגדרים מראש.

אוניברסיטה בלב אירופה

VUB מציעה לסטודנטים יותר מסתם חוויה חינוכית נהדרת. בריסל, ליבה של אירופה ובירת בלגיה היא הזמנה פתוחה לחקור עיר בינלאומית באמת. בריסל היא מרכז הפוליטיקה והעסקים הבינלאומיים. מוסדות פוליטיים גדולים באיחוד האירופי ממוקמים בבריסל ומציעים מגוון רחב של הזדמנויות קריירה.

הקמפוסים שלנו

כל מה שאתה צריך הוא בהישג ידך וזמין באתר, ליד מרכז העיר השוקק של בריסל: ספריות נרחבות, מעבדות מחשבים מודרניות, מתקני ספורט מהמתקדמים, מסעדות מרגשות, פעילויות תרבות מעניינות, קורסי שפה.

אסטרטגיית בינלאומי

הבינאום הוא אחד העדיפויות העיקריות בתוכנית האסטרטגית של VUB . VUB מושך אליו סטודנטים ופרופסורים בינלאומיים מוכנים, בעלי מוטיבציה, על ידי הצעת תיק חינוך בינלאומי ומושך אנגלית.

לפרויקטים של שיתוף פעולה לאומי ורב-לאומי יש חשיבות מכרעת בהבטחת חינוך חדשני ומחקר חדשני. הפעלה ברשת של שותפויות (בין) לאומיות משפרת את המצוינות, מקלה על חילופי שיטות עבודה מומלצות ומאפשרת לנו להבטיח רמה איכותית ומבוקרת היטב. VUB עושה כל מאמץ ביצירת שותפויות חזקות עם מכונים אקדמיים, ארגונים אזוריים ובעולם כולו, תעשיה, קובעי מדיניות וממשלות.

מיקומים

בריסל

Vrije Universiteit Brussel

כתובת
Vrije Universiteit Brussel
Brussels Humanities, Sciences & Engineering Campus
Pleinlaan 2

1050 בריסל, בלגיה
אתר אינטרנט
טלפון
+32 2 629 21 41

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

MA
MSc
מוסד לימודים זה גם מציע: