קרא את התיאור הרשמי

SUPINFO הוא מוסד פרטי להשכלה גבוהה שהוקם בשנת 1965, שהוכר על ידי מנהיגי המדינה והעולם הצרפתיים בתעשיית המחשבים. עם 36 הקמפוסים שלה בצרפת ובחו"ל, יש SUPINFO ייעוד או קרן n להכשיר מהנדסים בכירים, מומחים בטכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT) ובאופן ישיר בחברות הפועלות בעוזב את בית הספר. SUPINFO נותן "האמן הבינלאומי למדע" תואר של מערכות מומחה ומידע מוסמכים על ידי המדינה הצרפתית ורשומה בצרפת בהרשמה הלאומית של הסמכה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר, אני (BAC + 5 שנים ברמה, הורים, מהנדס).

בוגר במדעים (Baccalaureate רמה +3 שנים) המתאימים לקבלה של 180 רישומם (לאחר שעבר בהצלחה את הבדיקות הניתנות בB1, B2 ו- B3)

האמן בינלאומי למדע M.Sc (Baccalaureate רמה +5 שנים) מוכר על ידי ממשלת צרפת לרמת 1 (Master רמה, מהנדס) מתאים לקבלה של 300 רישומם (לאחר שעבר בהצלחה את הבדיקות הניתנות בB1, B2 , B3, M1 ו- M2)

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

SUPINFO International University

המכון לטכנולוגיית המידע באופן כללי רוצה את החומר שלו כדי לענות על הצרכים של כל החברות ולהבטיח הזדמנויות מורחבות לתעסוקה. לפיכך, כל האפשרויות של ה- IT של היום ודיגיטלי משו ... [+]

מאסטר

SUPINFO נוסד מוסד חינוכי גבוה פרטי בשנת 1965, שהוכר על ידי המדינה הצרפתית ומנהיגי העולם בענף ה- IT.

עם הקמפוס שלה 36 בצרפת ובעולם, הייעוד העיקרי של SUPINFO הוא להכשיר מהנדסים ברמה גבוהה, מומחי טכנולוגיות מידע והתקשורת (ICT) ובאופן ישיר בעסקים תפעוליים על שעזב את בית הספר . לכן מספק "מאסטר הבינלאומי למדע" כמומחה במערכות מחשב ומידע מוסמך על ידי המדינה הצרפתית וצרפת נרשמה במרשם הלאומי של הסמכה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר, הרמה אני (BAC + 5, הורים, מהנדס).... [-]

צרפת Paris Bordeaux Caen Clermont-Ferrand Grenoble בלגיה Brussels  + 4 יותר
ספטמבר 2019
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית