קרא את התיאור הרשמי

המכון ללימודים אירופיים הוא מחלקה אוטונומית של Vrije Universiteit בריסל. הוא נוצר בשנת 2001 ביוזמה שננקטה על ידי הממשלה הפלמית. כמרכז מונה ז'אן של אקסלנס, IES מלמד תוכניות מאסטר מתקדמות, ומתמקד במחקר בינתחומי בלימודים אירופיים, באופן ספציפי יותר על תפקידו של האיחוד האירופי בהגדרה בינלאומית. במסגרת זו, IES מספק שירותים אקדמיים לחוקרים, קובעי מדיניות והציבור הרחב.

מכון המיקום המרכזי בבריסל, בירת אירופה, הופכת אותו למקום עבודה אידיאלית לסטודנטים וחוקרים המעוניינים הוקמו לערוך מחקר בהגדרה בינלאומית ובין-תחומית. IES מספק גם פורום אידיאלי לכנסים וסדנאות בנושאים אירופיים.

המשימה של IES היא משולשת:

  1. מתן חינוך מתקדם: באמצעות LL.M שלה במשפט הבינלאומי והאירופי, תואר שני באינטגרציה אירופאית ופיתוח ("Euromaster"), בית הספר הקיץ השנתי שלה על תהליך קבלת ההחלטות באירופה ובה 3 מודולים E-Learning בחוק אירופאי, מוסדות ומקורות מידע.
  2. ביצוע מחקר מדעי: מחקר מתואם על ידי IES המינהל האקדמי ונערך על ידי חוקרי דוקטורט, כמו גם עמיתי מחקר בכירים פוסט-דוקטורט שיובילו אשכולות מחקר.
  3. מתן שירותים מדעיים בתחום הלימודים אירופיים: ארגון כנסים שנתי, סדנאות רגילות וסדרת הרצאות חוזרת ונשנית, ועל ידי ביצוע מחקר שהוזמן.

המכון משתף פעולה עם מספר רב של אוניברסיטאות ומוסדות מחקר בבלגיה, אירופה ובעולם בשיתוף פעולה הדוק. שותפויות אלה וחילופים מתמשכים של רעיונות חדשים עם מתרגלים וחוקרים מאפשר IES לחזק מטרות המחקר שלה ולייצר תערובת ברמה גבוהה של קון מומחיות הרעיוני והמעשי כל מדיניות האיחוד האירופי המרכזית.

אסטרטגיה

מחקר בIES מתמקד באיחוד האירופי בהקשר בינלאומי. זה בוחן מוסדות איחוד אירופי, מדיניות ומשפט בהקשר של גלובליזציה ומשפט הבינלאומי ופוליטיקה. פרויקטי מחקר לנתח את התפקיד של האיחוד האירופי כשחקן גלובלי ואת האינטראקציה בין הממדים הפנימיים וחיצוניים של מדיניות האיחוד האירופי. הם גם מתייחסים ליחסים בין-בין האיחוד האירופי והארגונים בינלאומיים. לשם כך, המכון מטפח גישה בין-תחומית המשלבת מומחיות משפטית, כלכלית, חברתית ופוליטית. הוא מתמקד במחקר צופה פני עתיד שמייצר תוצאות מדיניות-הרלוונטית של עניין למקבלי החלטות פוליטיים והקהילה האקדמית.

נושאים מחקר עיקריים

בעוד מחקר IES בעיקר מחבק את מגוון רחב של מחקרים באירופה, המכון מתמקד משאבה על סט מתפתח של אשכול מחקר:

  • סביבה ופיתוח בר-קיימא
  • הגירה, גיוון וצדק
  • ביטחון בינלאומי
  • ממשל כלכלי אירופאי

אשכולות אלה טיפחו באמצעות השקת פרויקטי מחקר שלו (בעיקר ברמת דוקטורט), כמו גם גיוס כספים מספונסרים חיצוניים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • צָרְפָתִית

מוסד לימודים זה גם מציע:


Institute for European Studies (IES), Vrije Universiteit Brussel

תוכנית ערב על האיחוד האירופי על סף המוסדות העיקריים שלה. זה בקצרה איך נוכל לתאר את MSc באינטגרציה האירופית, אקסטרים 60 מתקדם מאסטר במכון VUB של אירופה ללימודים, מרכז ג 'א ... [+]

תכנית EuroMaster היא תוכנית בין-תחומית הנלמדת באנגלית, המיועדת למגוון בינלאומי של אנשי מקצוע צעירים וצעירים, וכן סטודנטים מתקדמים מכל רחבי המדעים. היא מספקת לסטודנטים הכשרה אקדמית מתקדמת במגוון רחב של מדיניות ומושגים של האיחוד האירופי, על מנת לקבל הבנה מעמיקה של תהליך האינטגרציה האירופית בממדים הכלכליים והפוליטיים שלה.

התכנית פועלת כ"מורה אחרי מאסטר ", המחייבת את התלמידים להיות בעלי סימנים חזקים ועקביים לאורך 4 שנות לימוד לפחות.... [-]

בלגיה Brussels
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Institute for European Studies
כתובת
Pleinlaan 5, 1st floor
B-1050 Brussels, בלגיה
Website
טלפון
+32 2 614 80 01