קרא את התיאור הרשמי

MDCI עובד בבריטניה, המזרח התיכון ואפריקה מתן ולוגיסטיקה, מנהלי רשתות ואנשי תמיכה השיווק של המסלול האקדמי לתואר שני מטעם מספר אוניברסיטאות בריטניה.

החברה המבוססת בחריין מספקת גם תוכניות לפיתוח מנהלים ותוכניות מותאמות.

במשך שלושים שנה של מתן תוכניות המבצעת MDCI סייע שניים וחצי אלף אנשי מקצוע מבוסס המפרץ כדי לשפר את הקריירה שלהם עם כישורים אקדמיים מוכרים ברחבי העולם, וכן סייע להציג את החשיבה העסקית האחרונה ומיומנויות למפרץ.

מרכיב מרכזי של התוכניות של MDCI הוא כי המרצים בבריטניה מבוססים לטוס במפרץ לספק המודולים שלהם המאפשרים המקצוע המקומי להמשיך והמטפלים שלהם בזמן הלימודים לתואר הדוקטורט שלהם.

פיתוח המנהלים (האמן) ותוכניות מותאמות מ MDCI לשלב את החשיבה אקדמית האחרונה ויישומו ביצועים ארגוניים, תוכנן על מנת לשקף את התרבות המסוימת של המדינה המארחת. התוכניות מועברות עבור רבים ציבוריים, פרטיות ולא עבור דיסציפלינות רווח, מתאימות לכל סוגי ארגונים ועוצבו במיוחד עבור מנהלים ומנהלים בכירים שאפתנים.

ההכשרות ולפתח את בסיס הידע והכישורים של המנהלים של היום ומנהלי ולסייע לתלמידים ליישם רעיונות ומושגים לנושאים ארגוניים אמיתי, בעיות וחזיונות. התוכניות מועברות על ידי צוות מנוסה מאוד של אזרחים בבריטניה, שלכולם יש ניסיון רב בעולם החינוך מנהלים במסגרות לאומיות שונות. שירותים אחרים מספקים ידי MDCI כוללים: ייעוץ חינוכי, ניהול בחינה, ייעוץ וניהול.

היסטוריה

בשנתי ה MDCI בתחילת 1990 הקים בסיס בבחריין לשירות הצרכים של חברות הפטרוכימיות ושמן סעודי הגדולה. כתוצאה מכך, תוכניות הוצעו להבשיל תלמידים ממדינות GCC אחרים מבסיסו בחריין וערב הסעודית, איחוד האמירויות הערביות, קטאר ועומאן משרדי לוויין. למעלה מ -2,500 מנהלים בוגרים נהנים מן השירותים הניתנים על ידי MDCI.

לחברה שני משרד התעשייה והמסחר ומשרד רישומים החינוך בממלכת בחריין כנציגות של חברת האם בממלכה המאוחדת.

פרס המלכה

בכל שנה שהוד מלכותה המלכה אליזבת פרסים והכרה אותה הערכה של העבודה שנעשתה בחו"ל על ידי ארגונים בריטניה במגזר הייצוא. MDCI וקבוצת DA חברת האם שלה הוענקו הכבוד הזה ונושאי משרה של החברה הוזמנו לקבלת פנים רשמית בארמון בקינגהם. הפרס הוענק לחברה על ידי Rt Hon. טוני בלייר - ראש הממשלה.

דגם הנהלה "המודל," הוא מונח המתייחס לשיטה שימש בעת מתן תוכניות לתואר שני באוניברסיטה בבריטניה, על בסיס במשרה חלקית למנהלים עסוקים. הוא מספק את תלמיד המבצעת המקומי עם אותה החוויה למידה כפי שהם היו נהנים על תוכניות במשרה חלקית דומות, בקמפוס האוניברסיטה.

ב תלמידים בכלל הם מנהלים בוגרים בדרך כלל עם ניסיון בתעשייה משמעותי. הגיל הממוצע של התלמידים MDCI הנוכחי הוא 35, ורובם כוללים העולה על 8 שנות ניסיון רלוונטי.

שותף האוניברסיטה מספק את הרכיבים אקדמיים הזהים של התכנית, כולל הוראה כי תלמידים נהנים בקמפוס. MDCI מספק את התמיכה המקומית הן באוניברסיטה ותלמיד.

ניהול פיתוח המרכז הבינלאומי בע"מ הינה חברה רשומה בבריטניה. החברה היא חלק מקבוצת Associates דורהאם, המבוסס בבית אולד קואץ ', טירת עדן, דרהאם. יו"ר הקבוצה הוא אקדמי וניהול בעל שם עולמי ומחבר פרופסור ג'ף לנקסטר.

MDCI מנוהלת על ידי דירקטוריון החברה בהתבסס בבריטניה. מנכ"ל רוברט LF רייס, ותושב בחריין וחי ועבד במזרח התיכון ואפריקה כ 35 שנים. בשנת 2009 הוא זוהה כאחד ממנהיגי בחינוך המבצעת במדינות המזרח התיכון וצפון אפריקה על ידי MDCI Digest כלכלי המזרח התיכון מסתמך על טכנולוגיות המידע ממשק אדם כדי להשיג רמה גבוהה של תמיכה בסטודנטים ולהבטיח תחזוקה של נהלי עבודה באוניברסיטה.

סטודנטים והארגונים החסים שלהם להעריך את המודל המבצע של משלוח עבור מספר הסיבות, ביניהם ראוי לציון:

  • מנהלים עסוקים לא יוסרו מעבודתם לפארקים
  • אין סטודנטים קשיים acclimatising לתרבויות זרות
  • תוכניות לשלב ניסיון חייו ופועלו של תלמיד עם החשיבה האחרונה אקדמית
  • ארגונים נהנים תלמידי יישום הידע שלהם לתוך סביבת העבודה על בסיס חוזר ונשנה
  • תלמידי ידע מתחזק על ידי הוספת הידע האקדמי החדש הניסיון הקיים שלהם - מושג חינוכי חשוב כשלעצמו
  • את כל החבילה כוללת חומרים מועברת התלמיד בבחריין, זה משחרר אותם למשל מעת מבוזבזת למצוא ספרי לימוד
  • בנוסף, דמי לתוכנית לשקף דמי בבריטניה אך ללא אירוח יקרים, עלויות המחיה והנסיעה.
  • ארגונים מעריכים שימור העובדים שלהם במהלך תקופת המחקר ולעתים קרובות ליהנות מן היישום המיידי של חשיבה החדשה
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Study British Executive MBA in Bahrain