קרא את התיאור הרשמי

35 שנות ניסיון, התפתחות מתמשכת וקבועה

בשנת Vatel, אנו מכינים צוות מבצעי ומנהלים של בתי המלון והתיירות הבינלאומיים. עם ניסיון של 35 שנים, בתי ספר 31 שלנו ברחבי העולם ללמד שלה 7,000 תלמידים באותה תוכנית, המבוססת על בינאום ועל סמך לסירוגין של ידע תיאורטי ותרגול מקצועי.

מושג זה היה מוצלח מאוד: בוגרי 29,000 שלנו, שנקרא "Vatelians" להתאמן המפעלים היוקרתיים בעולם. 80% מהם אחרי קריירת האירוח והתיירות, התופסים עמדות של ממונה רשתות בתי מלון ומוסדות עצמאיים, מנהל תפעול, הניהול, מכירות, שיווק, משאבים אנושים או פיננסיים. כמו כן הם מנהלי יחסי ציבור, אירועים, מנהל קבלה ... ובאשר 20% הנותרים הוא נשכר על ידי מגזרים אחרים, ובעיקר בענף היוקרה, אשר כבר מפותה על ידי כישוריהם.

כל "Vatelians" מהווה רשת דינמית, מוצקה ובעל ערך, הן עבור התלמיד מבקש לממש ומנהגיה, ועבור הבוגר הטרי מחפש עבודה בכל אזור בעולם. Vatel, היום הקבוצה המובילה בעולם בהוראת ניהול מלונות ותיירות, עונה על כל התנאים לבוגריו יש פרופיל בינלאומי ורבות תרבותי להצליח בקריירה שלך.

המשימה של Vatel: להצטרף המציאות המקצועית

הכן דורות צעירים לבנות את עתידם בתיירות ואירוח בינלאומי.

תעשיית התיירות מביאה קדימה במשך 20 שנים. לנוכח משבר כלכלי, פוליטי וחברתי, הוא נשאר ערך לטווח ארוך בטוח.

לראיה, תחזיות ארוכות טווח של ארגון התיירות העולמי:

מספר התיירים הבינלאומיים לנסוע ברחבי העולם יגדל ב 3.3% לשנה בין השנים 2010 ועד 2030, והגיע 1.800 מיליון ב האחרון; בין 2010 ל 2030 המספר צפוי לנסוע ליעדים מתעוררים עלו במהירות הכפולה (+ 4.4% לשנה) מאשר במדינות מפותחות (+ 2.2% לשנה) נתח השוק שבידי המשקים המתעוררים עלה מ 30 ל -47% בין השנים 1980 ו -2012, וצריך להגיע 57% עד שנת 2030, שווה ערך ליותר ממיליארד נסיעות תיירות בינלאומי

כתוצאה מכך, קבוצות מלונאות בינלאומיות להמשיך להתרבות בעולם. כדי ללוות את צמיחתה, הם צריכים צוות מבצעי ומנהלים, מסוגל לעבוד בהקשר רב-תרבותי, להוביל צוות מה הלאומים המרכיבים אותו. הם מחפשים מתחזקים לבוגרים צעירים אשר רכשו ידע לא רק של בית ספר גדול של ניהול עסק, אלא גם את הכישורים ואת יודעים איך להתנהג תכונות של המלון.

גלובלי, אנו רואים שני סוגים שונים של ניהול עסק בקבוצות מלון:

ניהול אירופאי. הוא נבנה מעל מאתיים שנה של ההיסטוריה של המלון. הוא מונחה על איכות השירות ושביעות הרצון של הלקוחות. זה לוקח בחשבון את כל ההיבטים התרבותיים של הלקוח, במדינה בה הוא מיושם ההקמה ואנשים באמצעות ... ניהול אנגלו-סכסון. הרבה יותר לאחרונה, היא נשלטת על ידי הדרישה ביחס לתוצאות כספיות מעבירה קדימה הנהלים יש לכבד על ידי עובדים

Vatel נקט העמדה של ההוראה וניהול אירופה ובהעברת אומנות קבלה צרפתית, המוכרת ברחבי עולם כאות איכות, טעם ומצוין.

מטרת Vatel: ההצלחה של תלמידיהם

לפתח את היכולות שלך תן להם את האמצעים כדי להשיג את השאיפות המקצועיות שלהם הצע חינוך אשר עונה על הציפיות של העולם המקצועי

כל פדגוגית Vatel היא, אם כן, מוכנים לשם כך. רוח Vatel, ערכים רכשה לחיים

היא נשענת על חמישה נדבכים:

צור קשר הדוק בין תלמידים ובית הספר שלהם Vatel, שמשוכנע אותם בכל האמצעים כדי להצליח בקריירה עתידם צור הוראה דינמית המאפשרת לתלמידים:

להטמיע ידע תיאורטי בהדרגה ליישם אותם ולהשתמש בם מאוחר יותר בפרקטיקות המקצועיות שלהם
יכולת לבנות פרויקטים המקצועיים שלך

שידור מיומנויות המעבירים לתלמידים בלב המציאות המקצועית ולאפשר להם לדעת בפירוט את המשימות שיש לציית או לאכוף מאוחר יותר הפעל את התלמידים ללמוד להתנהג, לערכים ספציפיים אירוח הוא בלבוש ובשפה, יחס בברכה, כבוד לזולת, פתיחות לתרבויות שונות וכישורי שפת linguistiques הנכון. גרימת מערכת יחסים קרובים עם אנשי המקצוע של תיירות ואירוח, חיובית ובר קיימא, בזכות פגישות, השתתפות בישיבות שונות ואינטגרציה לרשת הדינמית של 29,000 Vatelians

מורים עובדים בסינרגיה.

צוותי הוראה של קבוצה Vatel מורכב לא פחות עם פרופסורים באוניברסיטה ואנשי מקצוע בעלי שם עולמי בתחומם.

הם מעבירים הידע, המיומנות שלהם, התשוקה שלו. הם מתבשרים כל הזמן על חידושים מבחינת הכשרה טכנית טכניקות מקצועיות. הודות לשיטות שלה אינטראקטיביות, המבוסס על הדינמיקה הרגילה של חברות, לתת לסטודנטים את הכלים לפתח כישורים אנליטיים שלהם, לרכוש את הכישורים הנדרשים המלונאות והתיירות, וכדי להעמיק ניהול עסקי בתנאים אמיתי.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית
ספרדית

El Grupo Vatel

Ubicación de Vatel en Buenos Aires