קרא את התיאור הרשמי

בהתבסס בבואנוס איירס, ארגנטינה mente היא ארגון שנוסד כדי לספק הזדמנויות חינוך בינלאומיות ותמיכה אישית איכותית לסטודנטים בינלאומיים באמצעות תוכניות טבילה דינמיות, אישיות. אנו שואפים לספק תכנות חדשני המאפשר לתלמידים ליהנות מארגנטינה בזמן דרך ייחודית ושונה, באותו הזמן, המאפשרים הישגים אקדמיים וקידום יכולת גלובלית וצמיחה אישית.

היום, mente ארגנטינה הוא הארגון המוביל בלימודים בחו"ל, ספרדית, התמחות ותוכניות התנדבות בארגנטינה.

בין אם זה לימוד לסמסטר, רודף תואר גדול, התמחות בארגון ארגנטיני או משתתף בקורס קצר מהנה, תוכניות mente של ארגנטינה מיועדות לתלמידים שרוצים לחוות ארגנטינה מנקודת מבט מקומית. חקור ארגנטינה, לעשות את מה שאתה הכי נהנית, ולצאת למסע בלתי נשכח זה עם mente ארגנטינה!

למה לבחור mente ארגנטינה?

Mente ארגנטינה מוכרת כארגון המוביל והגדול ביותר בלימודים בחו"ל, ספרדית, התמחות ותוכניות התנדבות בארגנטינה. כארגון המוביל בארגנטינה, mente ארגנטינה פיתחה דרכים מגוונות כדי לתמוך בסטודנטים בינלאומיים כפי שהם לנווט את אתגרים רבים - אקדמיים, פיננסיים ותרבותיים - של הקרוב לארגנטינה כדי ללמוד, ניסיון, ללמוד ולצמוח.

עם mente ארגנטינה, אתה חופשי להתמקד בלהיות סטודנט, לשפר את כישורי השפה הספרדיים שלך, להשיג יכולת הגלובלית, וליהנות מעיר עולם דינמית. התלמידים שלנו לא רק עדים תרבות אחרת, אלא גם באופן פעיל לחוות ולהשתתף באופן הארגנטיני של חיים באמצעות גישה מבוססת טבילה.

כאן בmente, אנחנו אוהבים את ארגנטינה ומתן חוויות חינוך בינלאומיות לסטודנטים מכל רחבי העולם. תשוקה זה מתורגמת ישירות לתוכניות שלנו והשירותים הייחודיים שאנו מספקים. כפי שאנו מציעים תוכניות אך ורק בארגנטינה, שיש לנו ידע רב מקומי מיוחד אנחנו מתלהבים שיתוף עם המשתתפים שלנו.

על ידי בחירת mente ארגנטינה, שיש לך שותף מקומי אמיתי לחוויה חיובית ומתגמלת בבואנוס איירס, ארגנטינה.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

Mente Argentina

תכנית הלימודים לתואר של Mente ארגנטינה ביחסים בינלאומיים תוכננה לסטודנטים מכל רחבי העולם שלא רק רוצה לקבל את המאסטר שלהם הוא ביחסים בינלאומיים, אלא גם מבקשת ... [+]

תואר שני ביחסים בינלאומיים

תכנית הלימודים לתואר של Mente ארגנטינה ביחסים בינלאומיים תוכננה לסטודנטים מכל רחבי העולם שלא רק רוצה לקבל את המאסטר שלהם הוא ביחסים בינלאומיים, אלא גם לחפש את חווית למידה יוצאת דופן בבואנוס איירס, ארגנטינה. התכנית ליחסים הבינלאומית שלנו תציע לך את החינוך האיכותי ביותר באחת מהאוניברסיטות היוקרתיות ביותר באמריקה הלטינית.

... [-]
ארגנטינה Buenos Aires
פברואר 2020
תכנית מלאה
15 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Mente Argentina

תכנית Mente ארגנטינה השנייה בעיתונאות מיועדת לתלמידים מכל רחבי העולם שלא רק רוצה לקבל תואר שני בעיתונאות, אלא גם למי שמחפשים ... [+]

שני בעיתונאות בואנוס איירס, ארגנטינה תכנית Mente ארגנטינה השנייה בעיתונאות מיועדת לתלמידים מכל רחבי העולם שלא רק רוצה לקבל תואר שני בעיתונאות, אלא גם למי שמחפש חווית למידה יוצאת דופן בבואנוס איירס, ארגנטינה.

התכנית של עיתונאות Mente ארגנטינה מתמקדת בקידום יכולת התלמידים לדווח באמצעות תקשורת הכתובה והמקוונת. תלמידים גם ללמוד תחומים הקשורים לעיתונות, למשל, עבודת צוות, ניהול ושימוש בטכנולוגיה ובתקשורת. ... [-]

ארגנטינה Buenos Aires
פברואר 2020
תכנית מלאה
12 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית