Open UIDE

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

OpenUIDE נוצר במטרה להיות אוניברסיטת ההתייחסות באזור האנדים. מגובה ואושר על ידי האוניברסיטה הבינלאומית של אקוודור, אוניברסיטה צעירה, חדשנית, חיובית, פרואקטיבית וחזון.

UIDE הקים תוך פחות משני עשורים את אחד הקמפוסים היפים באמריקה הלטינית, הקים משרדים בערים שונות באקוודור, וגיבש קשרים בינלאומיים חשובים עם מוסדות חינוך בעלי שם עולמי.

כעת מוצע להציע באמצעות טכנולוגיות חדשות הצעת הדרכה למרחקים באיכות גבוהה בשיתוף עם אחד מבתי הספר היוקרתיים לעסקים מקוונים באירופה, המוסד האקדמי של IMF.

UIDE, בשיתוף עם המוסד האקדמי של קרן המטבע הבינלאומית, מחליטים להמר על אימונים וירטואליים ובשנת 2018 הם מקימים את הבסיס ליצירת OpenUIDE להקמת השכלה גבוהה וכמוסד התייחסות במאסטרים וירטואליים באזור האנדים.

איחודם של שני המוסדות מייצג אבן דרך בתחום החינוך, המשלב הכשרה תיאורטית ומוסדרת של אוניברסיטה עם החזון והניסיון המעשי של בית ספר לעסקים העוסק בהתייחסות בינלאומית. איגוד זה מציע לסטודנטים גישה להכשרה איכותית, וירטואלית ובינלאומית.

המוסד האקדמי של קרן המטבע הבינלאומית הנו בית ספר לעסקים בינלאומי, אשר מאז הקמתו בשנת 2001 בחר להכשרה איכותית עם תכניות עם הגיבוי האקדמי של אוניברסיטאות המותאמות לאזור האירופי להשכלה גבוהה (EHEA).

בבית הספר קטלוג נרחב של מאסטרים רשמיים ומקצועיים ולמעלה מ- 900 קורסים הנלמדים על ידי סגל רופאים ואנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בכל אחד מהמגזרים שלו.

נכון לעכשיו, למוסד האקדמי של קרן המטבע הבינלאומית משרדים הממוקמים באמריקה הלטינית ובאירופה והסכמים עם אוניברסיטאות בחמש יבשות.together now ג'ון שנובריץ '/ Unsplash

חוקים

המשימה

החזון של OpenUIDE הוא להיות התייחסות בינלאומית בהכשרה מקוונת של אנשי מקצוע בתחומים טכניים באזור האנדים, לחיים מוצלחים.

נוף

להיות אחת האוניברסיטאות הטובות באמריקה הלטינית עד 2035 ולתרום לשילוב של יבשת אמריקה.

מתודולוגיה

OpenUIDE מציגה מתודולוגיה גמישה על בסיס מסלולי הכשרה מודולריים. נועד להיות מסוגל להשיג את הכישורים בהדרגה ולהשלים את ההכשרה באותה שנה אקדמית.

הגענו עם הרעיון להציע חינוך נגיש לכל אחד, בכל מצב.

מתודולוגיה מקוונת שיעורים וירטואליים חיים קמפוס וירטואלי ספרייה וירטואלית
גש לסדר היום מהקמפוס הווירטואלי שלנו. זמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. אנו מציעים מתודולוגיה קרובה לסטודנט בזכות נקודות היסוד של המתודולוגיה שלנו. כך שתוכלו לראות אותם עם גישה לאינטרנט אחת בלבד. האזינו, שאלו והתווכחו עם המורה דרך הפלטפורמה האינטראקטיבית. אם פספסתם שיעור או הייתם רוצים לראות אותו שוב, תוכלו לגשת אליהם מקמפוס OpenUIDE עצמו. גש בכל עת שתרצה לכל תוכן האימונים, עם היכולת להציג אותנו דרך הכלי 2.0 עצמו או להוריד אותם ב- PDF. שתף פעולה ואינטראקציה עם חברי כיתתך ומוריך באמצעות קבוצות דיון ודיונים, בפורומים ובשיחות נצל את הקריאות, תיאורי המקרים ומקרי המקרה עם אפשרות לבחינות הערכה עצמית. תהנה יותר מתוכן חינוכי מקוון, יותר מ- 9,000 הפניות של יותר מ -120 מו"לים מתמחים הקשורים לעולם העסקים. הפורמט הווירטואלי מאפשר לך להדגיש, להוסיף הערות או לשנות את אופן הצגת הטקסט במטרה לקדם למידה.
שיעורים ללא הגבלה תואר שני ורשתות ניתוח מקרה
יש לו תמיכה של מורה אישי וגישה של מורים מקצועיים מהמגזר איתם לבצע הדרכות פנים אישיות וקשר באמצעות צ'אטים, פורומים, טלפון או דואר אלקטרוני. חלק מהותי בעולם ההדרכה הוא רשתות אנשי קשר. ב- IMF אנו מאפשרים לך לארוג רשת משלך עם עמיתים ואנשי מקצוע מהמגזר באמצעות הזמנות לסמינרים מקוונים, שולחנות עגולים וכל מיני אקטואליה. כל מודול מוקרן על מקרה מקרה, חברה אמיתית ונוכחת, אמדאוס, ממנה הם ילמדו את הנתונים והנסיבות שלהם. עבודה מנקודת המבט של כל אחד מהנושאים בזמן שהסטודנט לומד, מאפשרת לו לפתח חזון עולמי של עולם החברה.

שקיפות

ממוצאנו אנו מחויבים לפילוסופיה: לכל אחד יש את הזכות להכשרה באיכות מקסימאלית במחיר מותאם. אנו מקלים על אפשרות זו, הן עבור סטודנטים פרטיים והן עבור חברות, המציעות תכניות במחירים נוחים המגובים על ידי ההסמכות האיכותיות העיקריות. מסיבה זו OpenUIDE עבדה על פיתוח קטלוג רחב המתאים את צרכי השוק והלקוח, ומציע ניהול מענקים ומענקים ללמידה.Laptop and notepad ניק מוריסון / Unsplash

פילוסופיה

איכות

החזון של OpenUIDE הוא להיות התייחסות בינלאומית בהכשרה מקוונת של אנשי מקצוע בתחומים טכניים באזור האנדים, לחיים מוצלחים.

טכנולוגיה

להיות אחת האוניברסיטאות הטובות באמריקה הלטינית עד 2035 ולתרום לשילוב של יבשת אמריקה.

דקלאוג

 1. להילחם למען שלום, חופש ודמוקרטיה
 2. לקדם את הפיתוח של מוסדות אמינים באקוודור ובאמריקה הלטינית
 3. תורמים ליצירת חזון לעתיד המדינה והאדם
 4. להכשיר יזמים. הגבירו את היצירתיות, החדשנות והיזמות
 5. כבד את זכויותיהם של אחרים ואת החוק
 6. להילחם למען וודאות משפטית באקוודור ובאמריקה הלטינית
 7. קדם אתיקה ואת המאבק בשחיתות
 8. פיתוח תחושת סולידריות
 9. הכירו את יתרונותיהם של אחרים
 10. קדם עבודה יצרנית

תרגול טוב

מ- OpenUIDE אנו מקדמים את גיבושו האינטגרלי של התלמיד באמצעות תרגילי הכשרה טובים.

 1. למדו ללמוד: לרכוש הרגלי קריאה, לימוד ומחקר
 2. לחיות עם ערכים
 3. היו פרואקטיביים, חיוביים
 4. שלט בשפה הספרדית והיה בקיא בשפה האנגלית או בשפה שנייה ובמדעי המחשב
 5. היה אחראי להכשרה שלך: מחויבות ללימוד, דייקנות, אחריות ומוסר

מיקומים

קיטו

כתובת
Calle Javier Arauz 111 y Germán Alemán
170135 קיטו, פיצ'ינצ'ה, אקוודור

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך