Estonian Academy of Arts

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Estonian Academy of Arts , שנוסדה בשנת 1914, היא האוניברסיטה הציבורית היחידה באסטוניה המציעה השכלה גבוהה באמנויות, עיצוב, ארכיטקטורה, תקשורת, לימודי ויזואלית, תרבות אמנות, מורשת תרבותית ושימור. ממוקם בעיר הבירה, טאלין, הוא מחקר פעיל מוסד המחקר ואת המרכז הלאומי המוביל של חדשנות בתרבות החזותית.

כ -1,200 סטודנטים לומדים כיום Estonian Academy of Arts באסטוניה ומלמדים 89 פרופסורים, פרופסורים עמיתים, מורים ומרצים מאסטוניה ומחוצה לה. הלימודים מתקיימים בקבוצות קטנות של תלמידים שנבחרו בקפידה, Estonian Academy of Arts מתגאה על היחס הנמוך בין סטודנט למרצה.

EAA מציעה שש תוכניות מאסטר הנלמדות באנגלית: אנימציה, אמנות עכשווית, עיצוב ומלאכות, עיצוב אינטראקציה, אדריכלות פנים ולימודי עירוניות. (במסגרת עיצוב ומלאכות, הסטודנטים בוחרים התמחות: קרמיקה, אמנות זכוכית ועיצוב, תכשיטים ופרזול, עיצוב טקסטיל, אמנות עור ועיצוב או עיצוב אופנה.) בנוסף, קיימת תכנית תואר שני בחוזים עתידיים לעיצוב וטכנולוגיה המוצעת במשותף עם אוניברסיטת טאלין לטכנולוגיה, כמו גם תכנית תואר שני בספרות, תרבות חזותית ולימודי קולנוע המוצעת במשותף עם אוניברסיטת טאלין. כל תוכניות המאסטר הן שנתיים (120 ECTS).

כמו כן, אנו מציעים תוכנית של בוגר מדיה גרפיקה , לימד רוסית. בנוסף, אנו מציעים תוכנית דוקטורט בינלאומית בשם אמנות ועיצוב .

EAA מעודדת חדשנות וניסויים, וסטודנטים מסוגלים לקחת מודולים וסדנאות מחוץ ההתמחויות שלהם. יש לי רעיון? נסה זאת! אתה תמצא שם חוסר מרענן של חוסר קלטת כאן. מי שלומד ב- EAA בקרוב לגלות מגוון רחב של אפשרויות.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו!

הִיסטוֹרִיָה

מאז ראשית המאה ה -20, Estonian Academy of Arts הייתה מרכז חשוב לחינוך אמנות אסטוני. אגודת האמנות האסטונית הקימה את בית הספר לאמנות יישומית בטאלין בשנת 1914, שהציעה חינוך כללי והכשרה מקצועית באמנות ובמלאכות.

עם גיבוש תוכניות הלימודים, שימש בית הספר לאמנות סנט פטרבורג שטיגליץ - שהתרכז בהוראת מיומנויות טכניות ומעשיות - כמודל. בשנת 1924 הפך בית הספר לבית הספר הממלכתי לאמנות יישומית, המספק חינוך בכל הדיסציפלינות המסורתיות של אמנות שימושית, ותחומי אמנות חזותית נוספו לתוכניתו בשנות ה -30. בשנת 1932 עבר בית הספר לסוג חדש של בתי ספר רב-שלביים, וניתן היה להגיש בקשה לתעודה של מומחה או של אמן יישומי.

בית הספר היה שמם של מדינת אמנות תעשייתי בית הספר בשנת 1938. בשנת 1944 את בית הספר היה שמם של מדינת טלין המדינה יישומי אמנות המכון של ESSR. בעקבות ריכוזיות מערכת החינוך לאמנות בשנת 1951, הועברו כל המחקרים מטארטו לטאלין, נוספו לימודי אדריכלות, והשם שונה למכון לאמנות המדינה של אס"א האסטונית (SAIE, קיצור אסטוני ERKI). בשנת 1989, ERKI שונה שם לאוניברסיטת טאלין לאמנות, ומאז 1995 שמו היה Estonian Academy of Arts .

יחסים בינלאומיים

מטרת האקדמיה היא להיות בעיצומו של החיים קורה. לכן תשומת הלב משולמת לחברה ולעולם המקצועי במונחים רחבים.

EAA יש קשרים הדוקים והסכמי שיתוף פעולה עם יותר מ -100 אוניברסיטאות בינלאומיות ורשתות בינלאומיות רבות, שבאמצעותן ניתן לנהל משא ומתן בין סטודנטים וחילופי סגל והזדמנויות להרחבה. EAA הוא חבר של CUMULUS (האגודה הבינלאומית של אוניברסיטאות ומכללות לאמנות, עיצוב ומדיה); EAAE (האגודה האירופית לחינוך אדריכלי); ELIA (הליגה האירופית של המכונים לאמנויות), ובאמצעות NORDPLUS הוא חבר ברשתות מקצועיות רבות.

מאז 1999, EAA כבר חבר בתוכנית הלמידה ארוכת השנים של הנציבות האירופית להשכלה גבוהה, ארסמוס, במסגרתה נחתמו יותר מ -100 הסכמי חילופי דו-צדדיים. בנוסף לתוכנית ארסמוס, Estonian Academy of Arts נכנסה לחילופי סטודנטים וחילופי סגל עם עשר אוניברסיטאות בינלאומיות המוכרות מחוץ לאיחוד האירופי.

המגעים הקבועים והאינטנסיביים נשמרים עם העולם מחוץ לאקדמיה באמצעות תערוכות ופרסומים, באמצעות ארגון אירועים רבים ובשיתוף פעולה עם עסקים ומוסדות ציבור.

קשרי חוץ, חילופי סגל וחילופי סטודנטים, ייעוץ על הזדמנויות לחניכות זרות ומידע מענק מתואמים על ידי משרד יחסי החוץ.

שיתופי פעולה והתעמלות

EAA משתפת פעולה עם אוניברסיטאות, מוסדות תרבות, אגודות אמנותיות, גופים ממשלתיים מקומיים ועסקים באסטוניה ובחו"ל.

Estonian Academy of Arts משתפת פעולה עם עסקים אסטוניים ובינלאומיים רבים בתחום המדע והפיתוח. השותפים משתנים בהתאם לתחום ההתמחות, והאקדמיה מסוגלת להציע מגוון שירותים ממחקר וניתוח ליצירת אב טיפוס.

מחלקת הפיתוח היא החוליה המקשרת בין חינוך לעסקים. השירותים והפתרונות התומכים בפעילויות המרכזיות של EAA , מעניקים ייעוץ משפטי ויזמי לעובדים ולעסקים לביצוע פרויקטים משותפים עם מחלקות האקדמיה. מחלקת הפיתוח פועלת באופן פעיל עם עסקים באסטוניה ומחוצה לה ומבצעת פרויקטים משותפים. סטודנטים רבים משלימים משימות עיצוב עבור חברות אסטוניות במגזר הציבורי והפרטי ומביאים חלק בתחרויות בינלאומיות ומקומיות במהלך לימודיהם.

מחלקת הפיתוח מארגנת הכשרה בתחומי היזמות, זכויות קניין רוחני, תכנון קריירה, חניכות בין-לאומית וניהול פרויקטים. לסטודנטים מומלץ לבצע תוכניות עסקיות, וישנם משאבים רבים זמינים לעסקים EAA של EAA (חברות שנוסדו על ידי סטודנטים במהלך לימודיהם). המחלקה מרכזת פרויקטים בין-מחלקתיים, ובמידת הצורך מבצעת פרויקטים בתחום המדע והפיתוח. מחלקת הפיתוח מנהלת את הפרויקטים המשותפים או המשותפים של EAA , מקומיים ובינלאומיים.

140679_eu_structural_and_investment_funds_horizontal.jpg

מיקומים

טאלין

כתובת
Estonian Academy of Arts,
Põhja pst 7, Tallinn

10412 טאלין, מחוז האג'ו, אסטוניה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך