קרא את התיאור הרשמי

סנט אנג'לה המכללה, סליגו, מכללה לאוניברסיטה הלאומית של אירלנד, Galway, היא ספקית של חינוך ברמת האוניברסיטה ומחקר בצפון המערב אירלנד. כמכללה בתוך רשת האוניברסיטה הלאומית הרחבה יותר אנו מוסד דינמי, בצמיחה מהירה חינוכי שמכיר מיקום האסטרטגי שלנו בסליגו וצפון המערב. אנו מגיבים באופן מלא לצרכים המקומיים / האזוריים ומודעים לתרומה שלנו לא רק חינוך ברמת אוניברסיטה לאבל לפיתוח החברתי והכלכלי של האזור.

סטודנטים ב סנט אנג'לה המכללה, סליגו זוכים באיכות גבוהה של חינוך באוניברסיטה עם כיתות קטנות, מצב של משאבי האמנות בסביבת קהילה חזקה ואילו ניתנה הזדמנויות רחבות יותר של תלמידים להיות רשומים בNUI גאלוויי.

סנט אנג'לה המכללה, סליגו, מבוסס על יותר מ -400 שנים של מסורת חינוך. זוהי מסורת שערכים הן אידאלים נוצריים ומצוינות אקדמיים. כמכללה בתוך הרשת האוניברסיטה הלאומית של אירלנד הרחבה יותר יש סביבה של קהילה חזקה אשר מוכרת לה ידידותית, אכפתיות, אווירה המאופיינת בכבוד לפרט.

סנט אנג'לה המכללה, סליגו, יש מוניטין היטב הגיע לאספקת תוכניות באיכות גבוהה בשתי רמות לתואר ראשון והתואר השניים ברחבי המחלקות האקדמיות לסיעוד ובריאות לימודים, כלכלת הבית והחינוך. המכללה מציעה מגוון רחב של גישה, חינוך מבוגרים ותכניות לפיתוח מקצועיים.

למרות שהוקם כמכללה לחינוך למורים לכלכלת בית בשנים האחרונות במכללה הרחיבה הרבה מעבר לאחריותו המקורית וכרגע הפרופיל של תוכניות אקדמיות של מחקר כולל גם: סיעוד ובריאות לימודים, חינוך, חינוך מיוחד, תיאולוגיה, מזון ו מחקרים צרכניים, מדע, אירי, כלכלה ומדעי חברה.

החלטתה של ממשלת אירלנד לשם סנט אנג'לה מכללה, סליגו כספק הבלעדי של הכשרת מורי כלכלת הבית באירלנד (2003) והמחלקה לאישור של הבריאות בבית הספר החדש של סיעוד ובריאות מחקרים הביאה לעלייה דרמטית במספר תלמידים בחמש השנים האחרונות. מספרי תלמיד הנוכחיים השתתפות המכללה הם כ -900.

מתן מגוון כזה של הנפקות אקדמיות בשתי רמות לתואר שני לתואר ראשון ויחד עם המיקום הגיאוגרפי הייחודי שלה כספקית הבלעדית של חינוך באוניברסיטה בצפון המערב הוביל לעלייה דרמטית במספר תלמידים האזורי והארצית עם הולך וגובר העניין בעולם . הוא ניבא כי יהיה גידול משמעותי במספר תלמידים בשנים הבאות.

היום המודרני הקמפוס והסביבה

בשינה 1952, סנט אנג'לה המכללה, סליגו נוסדה על ידי מסדר האורסולינות. זה היה בסביבות בניין אבן מסותתת ייחודי זה, בית Clogherevagh המאה ה -19 היפה שקמפוס היום המודרני שלנו, המשקיף על האגם התפתח.

בשנים האחרונות במכללה עברה תקופה של פיתוח תשתיות מהיר. מייקל בניית Aras החדש אתר היא בית לספריית McKeown המצויד היטב והמחלקה ללימודי סיעוד ובריאות בשילוב המדינה של המתקנים הקליניים האמנות. מגורים הסטודנטים סנט אנג'לה הם אירוח יוקרתי סטודנט בסמוך לקמפוס של סנט אנג'לה, המשקיף Lough גיל וזמינים לסטודנטים, אקדמאים ביקור ואורחים בינלאומיים. באתר שירותי תמיכה כוללים כביסה, חדר כושר, חנות נוחות עם כספומט וחניה לרכב. (ראה www.sasr.info)

החדש סיעוד בניין, ספרייה ומגורי סטודנטים מראה בבירור את מחויבותה של המכללה למודרניזציה של מתקנים ותשתיות. כל ההתפתחויות תשתיתיות משקפות צמיחה אקדמית והרשמה חדשה. תוכניות השקעה והתפתחויות מתמשכות לבצע פרויקטים משמעותיים של בניין ומודרניזציה בשנים הקרובות אשר יכללו: שדרוג נוסף של כיתות לימוד, מתקני הרצאות ומעבדות מומחה, ספורט מקורה וברכה חיצונית ומתקני נופש.

אנו מכירים וגאים בעובדה שקמפוס המכללה שלנו ממוקם באחד האזורים היפים ביותר בארץ על חוף Lough גיל. צגי צוות המכללה הירוק שלנו ושומרים על איך אנו מתקשרים עם הסביבה אידילית שלנו ככל שאנו ממשיכים לפתח ולספק לאוכלוסייה מוגברת של תלמידים. המטרה של צוות גרין היא להתמקד במשאבי שימור והגדלת מחזור כל כך ידידותי לסביבה קמפוס ניתן ליהנות על ידי תלמידים, צוות, הקהילה ומבקרים כאחד.

הצהרת כוונות

סנט אנג'לה המכללה, סליגו, היא מכללה לאוניברסיטה הלאומית של אירלנד, גולווי, עם קורסי תוקף דרך NUI גאלוויי. זה מכללה קתולית שנוסדה על ידי קהילת האורסולינות בשינה 1952. המכללה ממוקמת בושות ' סליגו, אירלנד.

אנו מספקים לתואר ראשון ותואר שני תוכניות לטווח של תפקידים מקצועיים בחינוך ובבריאות. כמו כן אנו מספקים תוכניות לתואר ראשון המתמחות בתחומי המדעים הרוח ומדעי החברה. אנו מבקשים לשרת את הצרכים של הקהילה האזורית, לאומית ובינלאומית באמצעות חינוך, מחקר יישומים וייעוץ.

הפילוסופיה החינוכית שלנו היא לפתח את מלוא הפוטנציאל של התלמידים שלנו על ידי מענה לצרכים האישיים, אקדמיים ומקצועיים שלהם. פילוסופיה זו נועדה להעצים את התלמידים כלומדים רעיוני. אנו מחויבים למצוינות בחינוך, לאימון חדשני ולמושג של למידה לכל החיים.

אנו מקדמים סביבת קהילה רק, השתתפותית, כוללת ובלתי מפלה לסגל וסטודנטים. אנו לקיים את הערכים של צדק חברתי, שוויון, כבוד לגיוון ולדאוג לסביבה הטבעית.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway

תעודת לתארים מתקדמים / תעודה / תואר שני בלימודי היסטורי ומורשת של צפון מערב יאפשרו לתלמידים להתמודד עם התיאוריה והפרקטיקה של מחקרים היסטוריים; ללמוד על הפולקלור, חיים ומי ... [+]

ה שלאחר התואר הראשון תעודה / דיפלומה / תואר שני בלימודי הסטוריים ומורשת של צפון המערב זה יאפשר לסטודנטים להתמודד עם התיאוריה והפרקטיקה של מחקרים היסטוריים; ללמוד על הפולקלור, חיים ומיתולוגיה באזור; וממריץ תלמידים בנושאים של היסטוריה המקומית, מחקרי מוזיאון וחקלאות.

התכנית תהיה להציג בפני תלמידי מגוון רחב של מקורות ראשוניים וחומרים אחרים, מנוצלים בחקר הפולקלור, ההיסטוריה המקומית חוצי גבולות, מחקרי מוזיאון וההיסטוריה של חקלאות NW. התכנית תשקף את יחסי הגומלין בין התאוריה והמעשה, בשילוב עם עקרונות של למידת מבוגרים ואת התהליך הנמשך כל החיים. התלמידים ולכן להיחשף למגוון של אסטרטגיות הוראה ולמידה חדשניות, כולל ניסיון עבודת שטח תעודת לתארים מתקדמים / תעודה / תואר שני משלבת היסטוריה, מורשת, חקלאות, מחקרים המוזיאון ופולקלור כדי לסייע לתלמידים להבין טוב יותר את ההווה דרך עיניו של העבר.... [-]

אירלנד Sligo
בקשת מידע
אנגלית
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway

שלאחר התואר הראשון התעודה / דיפלומה / מאסטר זה לאמנויות מנהיגות וניהול עבור מגזר הקהילה הציבורי שמטרתו לפתח מגוון של מיומנויות לסטודנטים להבחין ולנתח מנהיגות, ניהול וממשל ... [+]

זה שלאחר התואר הראשון תעודה / דיפלומה / תואר שני במנהיגות וניהול למען הקהילה ומגזר ציבורי שואפת לפתח מגוון של מיומנויות לסטודנטים להבחין ולנתח מנהיגות, ניהול וממשל בקהילה, מרצון, ללא כוונת רווח, מגזרים סטטוטורי ציבורי. סטודנטים מוזמנים להביא את החוויות האישיות שלהם במגזר לחול על משאבים תיאורטי ואקדמי של התוכנית. תכנית גמישה, במשרה חלקית זו מציעה גם השלימה שתיים או שלוש שנים והוא מוכר על ידי NUI גאלווי.... [-]

אירלנד Sligo
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית