Mater Dei Institute of Education

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מאטר Dei מכון לחינוך הוא יסוד הארכיבישוף של דבלין, מכללה לאוניברסיטת עיר דבלין ומוסד להשכלה גבוה המיועד תחת רשות השכלה גבוהה. המכון הוקם בשנת 1966 כרמה-שלישית קתולי מכללה אקדמית לחינוך המתמחה בעיצוב האקדמי ומקצועי של מחנכים ומורים דתיים לבתי ספר על-יסודיים באירלנד. קתולי הארכיבישוף של דבלין הוא הפטרון של המכון. בשנת 1999 הפך המכון מכללה לאוניברסיטת עיר דבלין. בהקשר של הצמדתה עם האוניברסיטה, התכנית האסטרטגית של המכון - דת, החינוך והאמנות: הוראה ולמידה באירלנד שינוי 2003-2008 הושק על ידי טישך, מר ברטי אהרן TD.

המכון הוא ייחודי באימוצה של המודל המקביל של הכשרת מורים. במשך שנים רבות במכון פיתח מספר תוכניות לתואר שני כדי לשפר את תרומתה לחינוך, טיפול ורבנות פסטורליים נוסף. בשנים שחלפה מאז הקמתו של המכון היה השפעה חשובה וחיובית על התפתחות החינוך אירי - בעיקר, אם כי לא באופן בלעדי, באזור של חינוך דתי - במונחים שלה עבודה של הכשרת מורים-הולך, מאוד משמעותי תרומתם של בוגריה והמחקרים ופרסומים של צוות שלו. מאטר Dei המכון הגיב לצרכי המשתנים של המגזר החינוכי על ידי חלוצי ההכשרה המקצועית של אנשי דת בבית הספר. מעורבותה בתחום זה הובילה לפיתוח של הכשרה מקצועית לצורות אחרות של טיפול הפסטורלי שלה. יתר על כן, הוא מודע לשינויים העצומים שחלו בחברה אירית ב -30 השנים האחרונות גרם מכון לקידום השתקפות ומחקר ביקורתיים בנושאים של 'דת וחינוך' ודת ותרבות ". המכון, באמצעות הצמדתו עם אוניברסיטת העיר דבלין, יכול גם להעניק התואר השני ודוקטורט למחקר.

המכון גאה בתרומתה למקצוע ההוראה האירית בשלושים וחמש השנים האחרונות, והוא שותף מוכן מבקש לשמר ולשפר את איכות חינוך מורה. בתקופה של קושי למקצוע, ארצי ובינלאומי, המכון מתחייב שוב להכשרת מורי ערך המוסף במונחים של גיוס, היווצרות מקצועית, אינדוקציה ובקריירת שירות של מורים. בכוונתה להקים מורים שעצמאיים, ביקורתי ומודע מחויב אי פעם לשיפור איכות בהוראה ולמידה בחינוך ברמה השנייה באירלנד.

בשנים האחרונות, המכון פיתח את האזור ללימודים איריים בתכנית התואר הראשון שלה. המחקר של הקשר של זהות דתית ותרבותית הוא מתאים במיוחד בהקשר האירי. התקווה לפיוס באה לידי ביטוי בהסכם יום שישי הטוב צריכה יסודות אינטלקטואליים ואנליטיים. תכנית זו של לימודים תהיה לייצר בוגרים שיכולים לתרום למטרה הלאומית של חידוש זהות אירית דרך דיאלוג שהוא מועשר על ידי ספרות אירית, היסטוריה ודת. הניתוח האינטלקטואלי המדוקדק של אזורים אלה אמורים להניב הבנה מבוססת על כבוד וסובלנות של הבדל. השילוב של לימודי דת ולימודים איריים הוא מתאים במיוחד. בכמה מדינות יש ההשפעה של דת הייתה נפוצה כל כך כמו באירלנד. גם לטוב ולרע, תודעה דתית חלחלה במוחם של האירים הן בבית והן בתפוצות. תואר זה ייתן לי בוגרי תובנות הממשק של דת וחברה.

בנו תכנית אסטרטגית אנחנו משקפים על מה זה להיות מכללה קתולית בעולם משתנה. "מאטר Dei מכון טוען את עמדתה הייחודית כמתווך בין אירית קתולי ותרבות אירית ולא רק מחבק את המגמות האחרונות של חברה, בין אם הם מונעים על ידי השוק או אידיאולוגי. המכון הוא אתר חשוב שבו הנצרות יכולה לנהל משא ומתן בגלוי עם ריבוי תרבויות, עמדות ומערכות של אמונה ולא אמונה אחרות, ודוגל בצורך במשא והמתן הזה על ידי מזמין אנשים מכל הזרמים להשתתף בו. "אני מקווה שזה אתר ייתן לך טעם של ההיבטים השונים של החיים של המכון.

אנדרו ג 'מקגריידי מנהל

מיקומים

דבלין

Mater Dei Institute of Education

כתובת
Mater Dei Institute of Education,
Clonliffe Road,
Dublin 3, Ireland

דבלין, מחוז דבלין, אירלנד
אתר אינטרנט
טלפון
+353 1 808 6500

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך