קרא את התיאור הרשמי

הלמידה וההוראה AIT היחידה הוקמה על 5 דצמבר 2006. היחידה מגיעה תחת אחריותו של הרשם, ד"ר יוסף ריאן. היחידה מוקדשת לתמיכה והקידום של למידה והוראה באת'לון המכון טכנולוגי. היחידה תפעל בשיתוף פעולה על מנת להמשיך לפתח תרבות ש:

מכבד ותומך הבדלים אישיים בין לומדים. מעודד את הפיתוח של סביבות למידה של תלמידים במרכז יכולים ללמוד ולהצטיין תלמידים מגוונים שבי. ערכים ותגמולים הוראה. תומך צוות במחקר חינוכי. לסייע בהפצה של שיטות עבודה מומלצת בהשכלה גבוהה. מעודד את היישום של יוזמות / חידושים פדגוגיים. מקדם ותומך במטרות ואמצעים שתוארו במכון התכנית האסטרטגית, המתייחסים למצוינות וחדשנות בלמידה והוראה.

בית הספר לעסקים בAIT מורכב משלוש מחלקות: לימודי עסקים, חשבונאות ומחשוב עסקי, ואירוח, תיירות ונופש לימודים. הקורסים המוצעים על ידי בית הספר מכסים מגוון רחב של תחומים מראיית חשבון לניהול, פסיכולוגיה עסקית לשיווק במדים החברתי, תיירות לספורט ניהול ועוד. יהיה לך את ההזדמנות לרכוש ידע, לפתח מיומנויות ולטפח עמדות אשר יעזרו לך להגשים את הפוטנציאל שלך ולמקסם את סיכויי הקריירה שלך.

עסק הוא אזור מרתק, מאתגר ודינמי שבתוך לעבוד. כאשר אתם רואים כמה השפעות עסקיות על חיי היומיום שלנו, זה קל לראות את הרלוונטיות ואת התועלת של הסמכה בתחום זה. הצלחה בלימודי עסקים או תכנית יכולה להיות קשורה לדרכון קריירה מתגמלת ומעניינת.

תהליך הלמידה בבית הספר העסקי מתרחש בסביבה שבה יש לך גישה למשאבים מודרניים, ידע צוות מומחים, קשרים עם מעסיקים ואת הטכנולוגיה העדכנית ביותר. מערכת "הסולם" של כישורים מאפשרת לך להתקדם מתעודה גבוהה יותר דרך להצטיינות התואר ראשון, ועל לימודים לתואר.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

Athlone Institute of Technology

תכנית במשרה מלאה זה בנוי כדי לאפשר למשתתפים לפתח מיומנויות ליבת מפתח מתקדמות בעסק ולבנות על התמחות כבר השיגה בהצטיינות התואר הראשון בעסקים (או משמעת קשורה) רמה. ... [+]

תכנית במשרה מלאה זה בנוי כדי לאפשר למשתתפים לפתח מיומנויות ליבת מפתח מתקדמות בעסק ולבנות על התמחות כבר השיגה בהצטיינות התואר הראשון בעסקים (או משמעת קשורה) רמה. תכנית הלימודים מציעים עושר ומגוון של למידה שיבטיח שתלמיד מפתחת ומדגים מגוון של ידע ברמה גבוהה וכישורים בתחומים כגון מחקר, חשיבה אסטרטגית ולמידה רעיוני, וכך הקמת הבסיס לקריירה עסקית מוצלחת, כ גם להמשך פיתוח אקדמי ומקצועי.

... [-]
אירלנד Athlone
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Welcome to Athlone Institute of Technology