Diponegoro University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Diponegoro אוניברסיטת (UNDIP) היא אוניברסיטה יוקרתית הממוקמת הצפוני של אינדונזיה Java המרכזית. זה ידוע להיות בחוד החנית של הנדסה וידע ומומחיות טכנולוגיים, עם משימה כדי להיות אוניברסיטת מחקר מעולה. UNDIP גם ביסס מוניטין לחינוך חדשני ומחקר מוביל, עם חזון לחנך את אנשי טכנולוגיה ואנשי מקצוע לפיתוח משאב אנושי יצירתיים וחידושים טכנולוגיים מתקדמים. זה עולה בקנה אחד עם שאיפותיה של המדינה צריך להיות מפותחות במלואו ואומה עתיר ידע. יש UNDIP פקולטות 11 ומספר מרכזי מחקר, בנוסף למחלקות אקדמיות לשירות הצרכים טכנולוגיים, חינוך ומחקר של האוניברסיטה.

תוצאה חשובה של המודרניזציה מנוהלת בקפידה של UNDIP היא בהתמדה לשיפור מערכת החינוך אשר שפכה מיליון לתוך מחקר ופיתוח, וכדי לעודד סטודנטים בינלאומיים לתוך המדינה. ב2008 Thes-QS לראש דירוג האוניברסיטות העולמי, אוניברסיטת Diponegoro (UNDIP) בהשתתפות גם בדירוג של 501 + עמדה, אשר מקטינה מלמעלה 500 (עמדת 401-500th) ב2007. ב2009 UNDIP מדורג 171th של למעלה 200 אסיה מלמעלה אוניברסיטת אסיה QS דירוג. ב2009, איכות ההוראה בUNDIP השתפרה מאוד בשנים האחרונות, בעקבות צו ממשלתי שכל המורים והמרצים צריכים להחזיק תואר שני / דוקטורט בנושא שהם מלמדים, שלא היה המקרה לפני תורו של המאה.

אוניברסיטת Diponegoro (UNDIP) כבר זמן רב בניהולה ניסיונות האינסופיים להיות מוכר כאוניברסיטה לאומית שיש להתגאות בו ומוכר בעולם כאוניברסיטה מצטיינת. תכנית זו הייתה בקו אחד עם אתגרי העידן הגלובליים. העידן הגלובלי מחייב מוסדות חינוך באיכות גבוהות שינהלו כמה הישגים להשתתף בתחרות מתחרה מעבר המהירה בעולם. בהתבסס על התנאים הנוכחיים, את איכות החינוך באוניברסיטה תמיד צריכה להיות מוגברת על מנת לפתח משאבי אנוש מוסמכים, בעל ידע וטכנולוגיה גבוהה. הפעולות אסטרטגיות שננקטו בקנה אחד עם לפרדיגמה החדשה של תכנית פיתוח השכלה גבוהה שהוצעה על ידי דירקטוריון כללי האינדונזי של חינוך גבוה (IDGHE).

בשנת 2020, UNDIP מתכוונת להיות אוניברסיטת מחקר מעולה. מאמצים כדי להשיג את החזון, UNDIP מגדיר את משימתו כדלקמן:

כדי לספק את תכנית החינוך הטובה ביותר בתחומי מדע, טכנולוגיה ואמנות, לערוך מחקרים מדעיים מקצועיים ופרסום כתרומה להתפתחות המדע והטכנולוגיה, כדי לספק שירותים ציבוריים מוסמכים בהתאם לדרישת החברה והפיתוח של ידע ומדעים ביצוע הערכה באופן קבוע כדי לשפר את האיכות, אוטונומיה, אחריות, והסמכה של אוניברסיטה.

חזון, שליחות ושל UNDIP העניין המדעי העיקרי כבר התמקדו Eco-החוף-אזור פיתוח. יש לנו נתח משמעותי של התוכניות לתארים מתקדמים והתואר ראשונים התחרותיים ביותר בתחום הנדסה, חקלאות בעלי חיים, טכנולוגיות מידע ותקשורת, מדעים, מתמטיקה, כלכלה, ניהול, רפואה, מדע חברתי ופוליטי, מכתבים, בריאות הציבור, דיג ומדע ימי, ופסיכולוגיה.

לינה אכסנית סטודנטים תסופק על ידי UNDIP בתוך אזור הקמפוס, כמו גם השכרה פרטית ברחבי קמפוס הניתן על ידי קהילה. מסביב להשכרה הפרטית יש קנטינה תלמיד שמציעה מגוון רחב של ארוחות במחירים סבירים. המחיר החדר להשכרה הפרטית נע בין 150,000 ל Rp Rp 250,000 בחודש תלוי במתקנים הזמינים. מחירי החדרים אינם כוללים מצעים וניקוי. סטודנטים לתארים מתקדמים ניתן לאכלס בבתי מגורים פרטיים למשפחה. יש לציין כי השיעורים יכולים להשתנות במידה ניכרת בהתאם לסוג של לינה, קרבה לקמפוס וגורמים הרלוונטיים האחרים. באופן כללי, מידע על בתים פרטיים להשכרה זמין בעיתונים המקומיים.

מיקומים

סמרנג

Diponegoro University

כתובת
Diponegoro University
Jalan Professor Haji Soedharto

50275 סמרנג, ג'אווה מרכזית, אינדונזיה
טלפון
+62 24 76916968