University of Siena

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

ברוך הבא בסיינה

University of Siena היא אחת האוניברסיטאות הוותיקות באירופה, שנוסדה בשנת 1240.

ההיסטוריה שלה התפתחה לצד המסורת התרבותית של טוסקנה מימי הביניים ועד העת המודרנית.

סיינה ממוקמת בלב טוסקנה בין נוף של גבעות עדינות ומתגלגלות. היא נבנתה על שלוש גבעות תלולות ומוקפת חומות עתיקות והיא עיר ייחודית בה סטודנטים יכולים לבלות תקופת לימודים רווחית, מלאה הזדמנויות להעשרה אישית שלהם.

החל עכשיו

החל עכשיו!

משימה בינלאומית חזקה

בשמונה מאות שנות ההיסטוריה שלה, University of Siena הפיקה מגוון רחב של מחקרים בתחומי תרבות רבים ושונים.

במהלך השנים University of Siena שיפרה את האסטרטגיה שלה לבינאום, במטרה לחזק את מערכות היחסים האקדמיות הבינלאומיות שלה ולמשוך אליה סטודנטים וחוקרים ממקומות שונים בעולם.

בראשית המאה ה -21 הצליח מוסד היסטורי זה להתמודד עם אתגרים הקשורים לגלובליזציה של למידה, ידע ומחקר עם מספר רב של שיתופי פעולה בינלאומיים.

הסכמי שיתוף פעולה ופרויקטים בינלאומיים חדשים שהוקמו מדי שנה, והגדילו את מספר התארים והקורסים הניתנים באנגלית, עם מיקום טוב בדירוג הלאומי והבינלאומי; אלה כמה מהנקודות החזקות University of Siena .

תכניות קיץ בינלאומיות בסיינה

כמה אוניברסיטאות בינלאומיות משתפות פעולה עם University of Siena ובחרו מיקום זה עבור תכניות הקיץ שלהם:

 • מכללת הרווארד (ארה"ב), תוכנית קיץ: "יופי, מנהיגות וחדשנות"
 • אוניברסיטת ייל (ארה"ב), "מסע ספרותי, היסטורי, תרבותי וגאוגרפי בטוסקנה"
 • אוניברסיטת אמורי (ארה"ב), "כימיה לחיים וסביבה"
 • המכון הטכנולוגי של ניו ג'רזי, מכללת הילייר לאדריכלות ועיצוב (ארה"ב): "היסטוריה של אמנות ואדריכלות ופיתוח עירוני"
 • מכללת אלבס פאריה, חזית אלפא (ברזיל), "Democracia e desenvolvimento"
 • אוניברסיטת טורונטו (קנדה), בית הספר לקיץ של מכללת וודסוורת '
 • בית הספר למשפטים באוניברסיטת טוליין (ארה"ב), "משפט בינלאומי, מורשת תרבותית ואומנויות"

החל עכשיו!

דירוגים והסמכות

University of Siena מאשרת יותר מ- 17,000 סטודנטים את עמדתה בדירוג ה- HEI הלאומי והבינלאומי.

בשנת 2019 מאשרת University of Siena את מיקומה בתפקידים הבכירים בקרב האוניברסיטאות האיטלקיות הבינוניות בקטגוריית CENSIS , המרכז האיטלקי למחקרים חברתיים ומדיניות: במקום השני בכל הנוגע לשירותים ומבנים, שלישי בנושא בינלאומי.

U-Multirank היא גישה רב ממדית המונעת על ידי המשתמש בדירוג הבינלאומי של מוסדות להשכלה גבוהה. הוא משווה בין המופעים של אוניברסיטאות חינוך / אוניברסיטאות בחמישה מימדים של פעילויותיהם: הוראה ולמידה, מחקר, העברת ידע, אוריינטציה בינלאומית ומעורבות אזורית.

University of Siena שומרת על ביצועים טובים בחלק מחלקי המשנה של חמשת הסמנים, בפרט בתחום ההוראה והלמידה, מעורבות אזורית, אוריינטציה בינלאומית.

Qs דירוג האוניברסיטה העולמית לפי נושאים מפרט את University of Siena כאחת הטובות בעולם.

בהתאם לדירוג זה, University of Siena נמצאת University of Siena גבוה ברמה הלאומית והבינלאומית בשני תחומי מקצוע רחבים וניקעה 32 נקודות.

יתרה מזאת, U של סיינה יכולה לשמור על מעמדה ברשימת הדירוג הכללי, למרות כניסתם האחרונה של מחירי מדעי החינוך הבינלאומיים החדשים לסיווג העולמי.

Times Higher Education (THE) היא ספקית מובילה של נתונים להשכלה גבוהה עבור המוסדות המובילים במחקר בעולם. השימוש בכלי הנתונים והביצוע שלה משמשים רבים מהאוניברסיטאות היוקרתיות בעולם כדי לעזור להם להשיג את יעדיהם האסטרטגיים.

University of Siena מגדילה את מעמדה בדירוג הכללי (351/400), לעומת 2018, ומגיעה למיקום 51-75 בדירוג ההוראה באירופה.

הדירוג האקדמי לשנת 2019 של אוניברסיטאות עולמיות (ARWU, המכונה גם דירוג שנגחאי) מאשר את המוניטין ההולך וגובר של University of Siena , שהשתפרה במידה ניכרת בדירוגיה הקודמים בכך שהוצבה בטווח "501-600".

המרכז לדירוג האוניברסיטאות העולמי (CWUR) מפרסם את הדירוגים האקדמיים הגדולים ביותר של אוניברסיטאות גלובליות. University of Siena מדורגת # 470 מתוך עשרים אלף אוניברסיטאות ברחבי העולם על פי הרשימה החדשה של CWUR לשנים 2019-2020. זה מציב את University of Siena בראש 2.4 אחוזים ברחבי העולם, וזה הישג יוצא מן הכלל.

החל עכשיו!

מערכת האוניברסיטה האיטלקית

מחזור ראשון (רווקים)

מחזור זה מורכב אך ורק מקורסי די לוריאה. תכניות תואר אלה מעניקות לסטודנטים שליטה נאותה בשיטות ותכנים מדעיים כלליים כמו גם כישורים מקצועיים ספציפיים. דרישת הגישה הכללית הינה בית הספר האיטלקי שעוזב לאחר סיום 13 שנות לימוד ועבר את בחינת המדינה הרלוונטית; יכולות להתקבל גם כישורים זרים דומים. הקבלה לקורסי תואר מסוימים עשויה להתבסס על דרישות קורס מסוימות.

הלימודים נמשכים 3 שנים. הלורה מוענקת לסטודנטים שרכשו 180 נקודות זכות (נקרא Crediti Formativi Universitari - CFU) וסיפקו את כל דרישות הלימודים, כולל הפקת עבודה סופית בכתב או פרויקט גמר שווה ערך. לורה מעניקה גישה לקורסי די לוריאה מגיסטרה כמו גם לתוכניות לימוד אחרות של המחזור השני.

מחזור שני (מאסטרים)

תכניות התואר העיקריות במחזור זה הן קורסי די לוריאה מגיסטרה. הם מספקים חינוך ברמה מתקדמת להפעלת פעילויות מוסמכות ביותר בתחומים ספציפיים. הגישה היא לפי תואר לוריאה או תואר זר דומה. הקבלה מבוססת על דרישות קורס ספציפיות שנקבעות על ידי אוניברסיטאות בודדות. המחקרים נמשכים שנתיים. תואר לוריאה Magistrale מוענק לסטודנטים שרכשו 120 נ"ז / CFU ועמדו בכל דרישות הלימודים, כולל הפקה והגנה ציבורית של עבודת דוקטורט מקורית.

תכניות מסוימות (כלומר, בתחום רפואת השיניים, רפואה, רפואה וטרינרית, בית מרקחת, אדריכלות, הנדסת בניין / אדריכלות, משפטים, חינוך יסודי) מוגדרות "תכניות מחזור יחיד" (Corsi a ciclo unico); עבור תוכניות אלה הגישה היא על ידי בית הספר האיטלקי שעוזב את ההסמכה (או הסמכת חוץ דומה); הקבלה מבוססת על בחינות כניסה.

מחזור שלישי

תכניות התואר העיקריות במחזור זה הן Corsi di Dottorato di Ricerca (תכניות דוקטורט למחקר); התלמידים / החוקרים הצעירים הרשומים בתוכניות אלו ירכשו מתודולוגיות למחקר מדעי מתקדם, יוכשרו בטכנולוגיות חדשות ויעבדו במעבדות מחקר, בכל מקום שמתאים. הגישה היא בתואר Laurea Magistrale (או תואר זר דומה); הקבלה מבוססת על בחינה תחרותית; המחקרים נמשכים שלוש שנים לפחות וכוללים השלמה והגנה ציבורית של פרויקט מחקר מקורי.

תוכניות אחרות

תכניות תעסוקתיות אוניברסיטאיות לתואר ראשון, רמת 1 או שנייה (Corsi di Master Universitario di primo livello).

מדובר בתוכניות של מחזור ב 'שנועדו לספק לסטודנטים התמחות נוספת או השכלה גבוהה לאחר סיום המחזור הראשון. הגישה היא לפי לורה (תואר ראשון (או תואר זר דומה) לתואר ראשון או לוריאה מגיסטרלה (תואר שני) לתואר שני; הקבלה עשויה להיות כפופה לדרישות נוספות. ההסמכה שניתנה אינה נותנת גישה לקורסי די דוטוראטו די ריצ'רה. או לכל תוכנית אחרת של מחזור ג ', מכיוון שכמובן, כמובן, אינו שייך לדרישות הכלליות שנקבעו ברמה הלאומית, אך הוא מוצע באחריות האוטונומית של כל אוניברסיטה.

השופט: משרד החינוך האיטלקי (MIUR) http://www.miur.it/guida/guide.htm

120457_SCHEMASISTUNIVITA.jpg

החל עכשיו!

לומד University of Siena

סטודנטים בסיינה יכולים להיות חלק מקהילה אמיתית של אנשים המונעים על ידי צמאונם של ידע ולמידה, עם הצוות האקדמי הקשוב והנגיש ושירותים חדשניים רבים העומדים לרשותם.

ארגון ההוראה הקפדני, איכות השיעורים (הנמצאים במעקב קבוע), השירותים המאפשרים לימודים כמו ספריות ומעבדות יעילות ומסודרות היטב, כמו גם פעילויות קבלת פנים, אוריינטציה והדרכה מתמדת, תמיכה לסטודנטים עם מוגבלות ו אלה בקושי הם רק חלק מהנקודות החזקות University of Siena .

University of Siena מקיימת קורסים לתואר ראשון ושני הנלמדים בשפה איטלקית ו / או אנגלית.

יתכן שחלק מהקורסים הגישה גישה מוגבלת, בכפוף למבחן קבלה מקומי או לאומי.

התלמידים יכולים גם לבחור מתוך מבחר רחב של קורסים לתארים מתקדמים, כולל תכניות לתואר שלישי, בתי ספר להתמחות ותוכניות מקצועיות מתקדמות, כאשר האחרונים נועדו להציע הכשרה ספציפית בענפים החדשניים ביותר.

החל עכשיו!

שנת הקמה

כדי להבטיח את ההזדמנות לכל הסטודנטים הבינלאומיים להגיש בקשה לתואר הלימודים שלה, University of Siena יכול גם להציע שנת קרן.

שנת קרן משמשת כגשר בין כישוריך הנוכחיים לבין דרישות הכניסה לקורסי אוניברסיטה איטלקית (בוגר תואר ראשון) או כאמצעי למילוי פער ברקע החינוכי של סטודנט בינלאומי המגיע ממדינה בה מערכת ההשכלה הגבוהה דורשת קיצור יותר. תקופת השכלה מזו שסופקה על ידי "תהליך בולוניה" המיושמת באיחוד האירופי.

יתר על כן, תכנית ה- FY מעניקה לסטודנטים הכנה נאותה להבנת השפה האיטלקית ומציעה הכנה אקדמית עמוקה לכניסה לאוניברסיטה איטלקית. בפרט, בזכות תכנית זו, סטודנטים בינלאומיים יזכו לשפר את שפתם האיטלקית הכתובה והמדוברת, את כישוריהם התקשורתיים, והם יוכלו להכיר את הקריטריונים של האיחוד האיטלקי והאיחוד האירופי בנושא הוראה ולמידה אקדמית.

ניתן להחיל ...

 • אם אתה סטודנט בינלאומי וסיימת פחות מ 12 שנות השכלה
 • אם אתה סטודנט בינלאומי הזקוק לשפה איטלקית נוספת ולהכנה אקדמית לקראת כניסה לשנה 1 של תוכנית בוגר איטלקית
 • אם ברשותך הסמכה אמריקאית בתיכון שאינה כוללת מיקומים מתקדמים (AP) הנדרשים להרשמה על פי החקיקה הנוכחית

קורס הקרן מתבצע בשיתוף פעולה בין האוניברסיטה לכל סטראנירי די סיינה University of Siena ויכול להכין אותך למגוון נושאים בסך כולל של 60 נקודות זכות.

דרישות שפה בסיסית

סטודנטים יכולים להצטרף לתכנית ה- FY המוצעת בסיינה עם לפחות כישורים נכנסים ברמת B1 (CEFR) באיטלקית. בסוף ה- FY תובטח יכולת B2-Level (CEFR) יוצאת. זה תואם את הרמה הנדרשת על ידי האוניברסיטאות האיטלקיות להתקבל לקורס תארים.

אגרות

לכל סטודנט נדרשת תוכנית לימוד FY של 4700 €.

אפשרויות לימוד

 • כלכלה
 • מדע וטכנולוגיה

מידע בכתובת: https://www.unistrasi.it/1/652/4372/Foundation_Year.htm

אשראי אוניברסיטאי (CFU)

התארים מסתיימים באמצעות רכישת נקודות זכות באוניברסיטה (CFU). CFUs הם מדד לעומס העבודה הנדרש להשגת תוצרי הלמידה לקורס בו נרשמת. CFU אחד תואם 25 שעות עבודה והכשרה, כולל לימוד פרטני, הרצאות ומעבדות. לכל מודול קורס, או פעילות הכשרה, מוקצה מספר מסוים של נקודות זכות באוניברסיטה.

לאחר שתעברו בחינה או כל סוג אחר של הערכה, תקבלו את הזיכויים המתאימים ללא קשר לציונים שלכם.

כמות העבודה הממוצעת הנדרשת מסטודנט אוניברסיטאי במשרה מלאה בשנה אקדמית אחת שווה ל 60 נ"ז.

החל עכשיו!

תכנית לימודים

תוכנית לימודים מפרטת את פעילויות ההדרכה ואת מודולי הקורס / הבחינות שעליכם להשתתף בהם ולהעביר בכל שנה בקורס התואר בכדי לסיים את הלימודים.

מודולי / בחינות מסוימים הם חובה ומזוהים בתקנות התוכנית הבודדת, בעוד שאחרים הם בחירה. עליכם לנסח תוכנית לימודים בהתאם לדרישות המפורטות בתקנות הקורס הספציפיות.

אתה יכול להגיש את תוכנית הלימוד שלך באחת משתי דרכים:

 • באמצעות ההליך המקוון
 • באופן אישי במשרד הסטודנטים ומינהל הקורס של המחלקה שלך.

בחינות

במהלך כל שנה אקדמית, אתה רשאי לעמוד בבחינות במודולים הכלולים בתוכנית הלימוד שלך באותה שנה. הבחינה יכולה להיות בעל פה ו / או בכתב ו / או מעשית; הסימנים באים לידי ביטוי כנקודות מתוך שלושים.

מי שעבר את הבחינה זוכה בקרדיטים המתאימים, ללא קשר לציונים שלהם.

ציון המעבר הוא 18/30. במקרה של ציונים ראשונים (30/30), הוועדה רשאית להעניק הוקרה.

ארגון הוראה

המחלקות University of Siena 15 אימצו מערכת של שני סמסטרים לארגון תכניות אקדמיות. בסוף כל קדנציה נקבעה תקופת בחינה.

לוח אקדמי מעיד

תקופת הסתיו (סמסטר א ')

 • 1 באוקטובר עד 20 בינואר
 • תקופת הבחינה: 20 בינואר - 28 בפברואר

תקופת האביב (סמסטר ב ')

 • 1 במרץ עד 1 ביוני
 • תקופת הבחינה: 1 ביוני - 31 ביולי

השיעורים עוצרים לחופשות בחג המולד ובפסחא, כמו גם בקיץ (מסוף יולי ועד תחילת השנה האקדמית הבאה).

למידע נוסף אנא כתוב לכתובת internationalplace@unisi.it

החל עכשיו!

לומדים והדרכות בחו"ל

באמצעות תכניות הניידות שלה, University of Siena מעניקה לך את ההזדמנות להעשיר את חוויית הלמידה שלך עם תקופת לימודים ו / או הכשרה בחו"ל.

ללמוד באירופה אצל ארסמוס

בין הראשונות שהצטרפו לתכנית ארסמוס, University of Siena שותפה כיום עם כ -400 אוניברסיטאות ברחבי אירופה.

באמצעות Erasmus + ללימודים אתה יכול להשתתף בקורסים בחו"ל, לבחינות ולבצע מחקר לקראת עבודת התואר שלך במשך 3-12 חודשים; אתה יכול להשתתף בתוכנית לא פעם במהלך הלימודים האקדמיים שלך.

הצטרף לתכנית Erasmus Plus ללימודי הכשרה במקום זאת, כדי להשלים השתלמויות או התמחות בת 12-12 חודשים בחברות או מוסדות בחו"ל.

אתה יכול גם להתחיל את הכשרה לאחר עבודת התואר שלך; זה מאפשר לך הזדמנות קונקרטית להציב את עצמך בשוק העבודה.

תוכנית Erasmus מספקת גם אפשרויות לימוד מחוץ לאירופה באמצעות ניידות אשראי בינלאומית (ICM).

תוכניות בינלאומיות אחרות

מדי שנה מתקיימות קריאות למענקים להשלמת תקופות לימודים או מחקר באוניברסיטאות אירופאיות, אמריקאיות, קנדיות, אוסטרליות, אמריקה הלטינית, הפדרציה הרוסית, דרום קוריאה ויפנית.

קריאות הבקשה מתפרסמות בכל שנה בסתיו. דרישות היישום תלויות ביעד שלך, כפי שמצוין בשיחות האישיות ליישום.

אם ממוצע נקודות הציון שלך לאחר השנה הראשונה בקורס התואר הראשון במחזור הראשון הוא לפחות 27/30, אתה יכול להגיש בקשה למענק לימודי קיץ להשתתף בקורס בשפה האנגלית בקינגס קולג 'קיימברידג' (בריטניה), בהתאם להסכם שנקבע .

תכניות תואר כפול

התלמידים יכולים להגיש בקשה לתכנית לתואר כפול על ידי השתתפות בהליך הבחירה הפנימית. התכנית מאפשרת לסטודנטים להשלים תקופת לימודים ולבחון בחינות באוניברסיטה שותפה; לסטודנטים מוענק תואר הן University of Siena והן מהמוסד השותף.

כדי להגיש בקשה למענקי ניידות בינלאומית, התלמידים חייבים להמתין לפרסום הקריאות לבקשה (בסתיו) או לקריאת Erasmus for Traineeship לבקשות (לאורך השנה).

מבני תמיכה בלמידה ושירותי הסטודנטים

ספריות

University of Siena חמש ספריות מיוחדות בתחומים הבאים: מדעי הרוח, כלכלה, משפט-פוליטיקה, מדע-טכנולוגיה ורפואה-בית מרקחת-ביולוגיה. הם ממוקמים במתחמי ההוראה השונים ויחד הם מהווים את מערכת הספרייה של אוניברסיטת סיינה (Sistema Bibliotecario di Ateneo, SBA).

כדי להתייעץ עם ספרים או מסמכים בספריה, השתמש בפלטפורמת החיפוש המאוחדת של One; זה מאפשר לך לחפש באינטרנט בקטלוג באוניברסיטה 24 שעות ביממה, אפילו מתחנות עבודה חיצוניות.

CLA - מרכז השפה האוניברסיטאי

כדי ללמוד שפות זרות תוכלו לנצל את שירותי החינוך של ה- CLA.

השפות הבאות נלמדות ברמות שונות: אנגלית, צרפתית, ספרדית, גרמנית, פורטוגזית, רוסית וסינית (ארצו בלבד).

מרכז השפה מעניק את מבחני מיומנויות האנגלית ברמה B1, B2 ו- C1 הנדרשים לקורסי תואר באוניברסיטה וקורסי ההכנה הנלווים בכיתה או בקורסים מעורבבים, שמשלבים שיעורים פנים אל פנים עם למידה מקוונת בסיוע מורה.

כדי להקל על למידה אוטונומית, CLA מספקת מעבדות שפה בעלות גישה עצמית מצוידות בתחנות עבודה אודיו-ווידיאו ומחשוב בהן תוכלו למצוא חומרי תמיכה לקורסים ולהכנת הבחינות.

CLA הוא מרכז בחינות רשמי לתעודות בינלאומיות של אוניברסיטת קיימברידג 'באנגלית (PET, FCE, CAE, CPE)

פלטפורמת למידה אלקטרונית באוניברסיטה, פורטל MOODLE

פלטפורמת הלמידה האלקטרונית מארחת קורסים למידה אלקטרונית ומודולים מסוימים של קורסים מסורתיים. המטרה היא ליצור סביבה שתואמת את היעדים החינוכיים של הקורס ומגרה עבור התלמיד, הנקרא לקיים אינטראקציה עם תכני הכיתה הווירטואלית.

ניתן לגשת לממשק מכל מכשיר (מחשב, טאבלט, סמארטפון).

להלן כל אחד מהמודולים בקורס: הלימודים, הפניות ביבליוגרפיות, חומרי הוראה, הקלטות הרצאות, כלים לשיתוף פעולה (פורומים, צ'אטים) והערכה / הערכה עצמית (שאלונים, משוב וכו ').

elearning.unisi.it/moodle/

מעבדת סנטה קיארה

http://santachiaralab.unisi.it/
santachiaralab@unisi.it

סטודנטים בינלאומיים פרוספקטיבים ורשומים

המקום הבינלאומי מוקדש לסטודנטים בינלאומיים, והוא חלק ממשרד המידע URP - ונמצא בבניין האוניברסיטה הראשית (URP, Banchi di Sotto 55, סיינה).

היא אוספת תחת קורת גג אחת את הפעילויות והשירותים השונים המוצעים לסטודנטים בינלאומיים: אלה שנרשמו או מתכוונים להירשם למקצוע אחד או יותר, קורס תארים או בוגר University of Siena .

המקום הבינלאומי תומך משתמשים בינלאומיים לאורך כל הדרך, החל מגישה ראשונית לסביבה המקומית והאוניברסיטאית ועד לשילובם המלא.

החל עכשיו!

סקירת הרשמה

קל להגיש בקשה University of Siena לצורך הערכת כישוריהם של המועמד. להלן השלבים הבאים. אתה יכול להגיש בקשה דרך מערכת היישומים המקוונת שלנו - https://apply.unisi.it/ - לתקופה של עד שני קורסים לתואר ראשון או שני (תכניות לתואר ראשון ותואר שני), וההערכה תועבר תוך כחודש, לאחר תאריך הסגירה של הצריכה הקשורה. אגרת ההרשמה היא 30 יורו לקורס. לאחר ההרשמה, לקבלת רשומות נוספות ביישום המקוון שלך, אתה רק צריך להיכנס באמצעות קוד הגישה האישי שלך. שימו לב שתוכלו לעבוד על היישום שלכם לאורך כל תקופת הצריכה ליישומים.

בדרך כלל תקופת היישום פתוחה מתחילת נובמבר עד סוף אפריל, עם וריאציות אפשריות בהתאם לתוכניות השונות; לוח השנה הסופי יהיה זמין בפלטפורמת היישומים שהוזכרו לעיל.

תהליך הבקשה

שלב 1: מצא את התוכנית המתאימה (אתה יכול לבחור עד שתי תוכניות).

שלב 2: לחץ על "הפוך למבקש" כדי להתחיל את בקשתך. זמן קצר לאחר מכן תקבל את קוד הגישה האישי שלך באמצעות הדוא"ל.

שלב 3: צור את חבילת היישום שלך (כנדרש על ידי התוכנית הספציפית שתבחר).

שלב 4: המתן לתגובה לבקשתך. לאחר הגשת מועמדות, ועדת הרשמה תעריך את הרקע והכישורים שלך כנגד הדרישות של תוכניות התואר שבחרת.

תקבל הודעה על קבלתך כחודש ממועד הסגירה של הצריכה. במקרה של מספר רב של בקשות, יש להזמין סטודנטים שיעברו את הבחירה על סמך המסמכים שהוגשו לקחת חלק במבחן כתוב מרוחק, ואולי אחריו ראיון. מועדי המבחן הכתוב מרחוק יועברו לתלמידים שהתקבלו בכתובת הדוא"ל המשמשת ליישום.

שלב 5: בדוק את תקנת ההרשמה לאוניברסיטה בשגרירות / הקונסוליה האיטלקית של מדינתך.

שלב 6: אם אתה אזרח שאינו האיחוד האירופי, תושב בחו"ל, נוהל ההרשמה לפני קבלת לימודי הוויזה שלך ייעשה בנציגות הדיפלומטית האיטלקית של מדינתך.

הודעה חשובה לסטודנטים בינלאומיים

למטרות קבלה לסטודנטים בינלאומיים, University of Siena אינה עושה שימוש בגיוסים שממוקמים בחו"ל.

University of Siena מנהלת באופן עצמאי את קבלת הסטודנטים לתכניות לתארים.

כל אנשי המשרד ומשרדי University of Siena מתקשרים באופן בלעדי באמצעות כתובות הדוא"ל שלהם unisi.it. כל כתובות דוא"ל אחרות אינן מגיעות מאנשי צוות או משרדים של University of Siena .

אם ברצונך לאמת את האותנטיות של מכתב קבלה אנא צור קשר עם internationalplace@unisi.it וצירף עותק של המכתב.

אזרחים שאינם איחוד אירופי תושבים בחו"ל

לאחר ההערכה, אם חיובית, המועמדים יקבלו מכתב קבלה University of Siena . על כל מועמד להירשם מראש לייצוג הדיפלומטי האיטלקי המתאים על פי נהלים ספציפיים הקיימים בכל IDR.

מבחן שפה איטלקית

מבחן השפה האיטלקית הוא חובה עבור אותם מועמדים שאינם באיחוד האירופי שרוצים להירשם לקורס תואר אוניברסיטאי הנלמד באיטלקית. בדרך כלל University of Siena , מבחן זה מתוכנן בתחילת ספטמבר.

מועמדים בעלי ידע מוסמך באיטלקית או המועמדים לקורסים המועברים באנגלית, לא צריכים להיבחן במבחן זה.

שכר לימוד ותמיכה

שכר לימודים

חינוך אוניברסיטאי באיטליה נוסד על ידי ממשלת איטליה. זו הסיבה לכך ששכר הלימוד בדרך כלל נמוך יותר מאשר במדינות רבות אחרות.

University of Siena מפרסמת את התקנות בדמי סטודנטים על בסיס שנתי. סטודנטים הרשומים ללימודי מחזור א ', מחזור ב' ותכניות ארוכות מחזור יחיד משלמים אחד עד ארבעה תשלומי שכר לימוד. הסכום עבור כל סטודנט בינלאומי מבוסס על ארץ מוצאו והקורס שנבחר. ניתן לחשב את הסכום שישולם באמצעות כלי זה

http://www.maprin.unisi.it/tasse19_20/index_eng.php

מלגת DSU

סטודנטים יכולים להגיש בקשה למלגה הניתנת על ידי ה- DSU (תוכנית "זכות לימודים אזורית") ובהתבסס על הכנסותיהם המשפחתיות; זה יפיק דירוג מטלה ורק סטודנטים במצב טוב יקבלו תועלת זו.

הקריאה השנתית לבקשות למלגות DSU מתפרסמת בחודש יולי באתר האינטרנט של DSU Toscana www.dsu.toscana.it

החל עכשיו!

מתקני אירוח ותלמידים

סוכנות טוסקנה של DSU מטפלת במגוון רחב של שירותי תמיכה של סטודנטים, כמו לינה, מסעדות באוניברסיטה, ספורט.

דִיוּר

בסיינה ישנן אפשרויות דיור שונות, החל מאולמות מגורים באוניברסיטה ועד לינה פרטית (דירות בודדות / משותפות או חדרי שינה / זוגיים).

University of Siena אין מגורי סטודנטים ככאלה, אך הם יכולים להשתמש במקומות במעונות שבבעלות DSU. בסיינה ישנן 11 מגורים אוניברסיטאיים, חלקן במרכז העיר, חלקן קרובות לחומות העיר ומחוברות היטב לעיר ולמחלקות, וכולן חיבור אינטרנט אלחוטי חינם.

בכל שנה אקדמית מפרסמת ה- DSU הודעה על מתן מלגות ומקומות לינה, הזמינה בדף האינטרנט הבא: www.dsu.toscana.it/servizi/benefici-a-gli-studenti/borsa-di-studio- e-posto-alloggio

מידע נוסף על מלגות ושירותי DSU באתר www.dsu.toscana.it

מסעדות

קני האוניברסיטה מנוהלים על ידי ה- DSU Toscana המציע לארוחות מלאות בעלות נמוכה של הסטודנטים (בין 2.80 ל- 4.00 יורו) עם תפריטים מגוונים.

כדי לגשת למזניות האוניברסיטה, סטודנטים זקוקים לכרטיס חכם שיונפק עם ההרשמה. עבור סטודנטים לחליפין, כרטיס זה מונפק על ידי משרד היחסים הבינלאומיים עם הרשמתו באוניברסיטה.

CUS - מרכז הספורט

בשיתוף עם מרכז הספורט של אוניברסיטת די.סי.אס וסיינה אוניברסיטת סיינה (CUS), מקדמת האוניברסיטה ספורט לסטודנטים על ידי הצעת קורסים בחינם או בשיעורים מוזלים בכדורסל, כדורגל, כדורעף, רוגבי, ג'ודו, אימוני משקולות, גידור וטניס.

מאורגנים גם אירועי ספורט תחרותיים המוכרים על ידי הפדרציות הלאומיות. על מנת להשתתף באירועים אלו על התלמידים לשאת כרטיס חבר של DSU-Toscana / CUS.

שירותי קריירה

כדי לבוא במגע ישיר עם עולם התפקידים ולספק תמיכה, משרד ההשמה מארגן ימי קריירה, מצגות ארגוניות ואירועים מחלקתיים בכדי לספק מידע על חברות בתחומי עניין מסוימים.

יתרה מזאת, חניכות מתקדמות (או "חניכות להשכלה גבוהה ומחקר") מאפשרות לך להיכנס לחברה במהלך השנה האחרונה של תואר שני באמצעות חוזה עבודה פתוח שיאפשר לך להשלים את התואר בו זמנית.

www.unisi.it/ מיקום

קבוצת ארסמוס סיינה (ESN / GES)

אם אתה סטודנט לשעבר בארסמוס או סטודנט זר לומד בסיינה, אתה יכול לפנות לקבוצת ארסמוס סיינה (GES): זוהי קבוצה של סטודנטים מתנדבים ללא קשר פוליטי או דתי המסייע לשילוב סטודנטים בינלאומיים בקהילה האוניברסיטאית בסיינה המרקם החברתי בעיר ומספק מידע לסטודנטים איטלקים המעוניינים בתוכניות ניידות.

ESN סיינה GES היא חברה ב- "ESN" (רשת הסטודנטים Erasmus), רשת אגודות המייצגת סטודנטים בינלאומיים, ובכך מספקת הזדמנויות להבנות תרבותיות ופיתוח עצמי תחת העיקרון של סטודנטים המסייעים לסטודנטים.

בכל שנה נציגי ESN סיינה משתתפים בישיבות שונות של ESN כדי לדון באסטרטגיות נפוצות לקידום תכניות ניידות.

www.gruppoerasmussiena.it

החל עכשיו!

מערכת באדי

תוכנית Buddy מקודמת על ידי University of Siena בשיתוף עמותת ESN סיינה GES. מטרתה היא לא רק לסייע לסטודנטים חילופי דברים בעניינים מעשיים הנוגעים להתיישבותם במדינה החדשה. זה נועד בעיקר להקל על ההשתלבות בחיים האקדמיים האיטלקיים ובקהילת הסטודנטים האיטלקית.

תוכנית באדי היא, מעל הכל, הזדמנות נהדרת להכיר חברים חדשים ממקומות אחרים בעולם וליצור חברויות בין תרבותיות ארוכות טווח! במסגרת התוכנית באדי מקבל את ההזדמנות לתרגל שפה זרה, להכיר תרבויות שונות, לפתח את כישוריו החברתיים; החבר גם מקבל את ההזדמנות להשתתף באירועים חברתיים ממומנים כדי לפגוש את חבריו / חבריה ולהשתתף באירועי ה- ESN הבלעדית של סיינה GES.

למצוא מידע

היכן תוכלו למצוא מידע? באתר, ברשתות החברתיות באוניברסיטאות ובאתרי המחלקות תוכלו למצוא את כל המידע המוסדי הנדרש, וכן הודעות על פגישות ואירועים.

משרד החזית של האוניברסיטה: URP והמקום הבינלאומי

ניתן ליצור קשר עם משרד המידע URP - לקבלת מידע כללי על University of Siena , שירותיה, קורסים, מתקנים והזדמנויות. תוכלו גם לברר על בגרות והרשמה ולקבל סיוע בהשלמת הליכים אלה באופן מקוון (במשרד הקדמי, בטלפון או בדוא"ל) info@unisi.it

המקום הבינלאומי, חלק ממשרד ההסברה URP - מוקדש לסטודנטים בינלאומיים, בפרט למי שנרשם או מעוניין להירשם לתואר ראשון (תואר שני ושני תואר שני), תואר שני (שני). או מודול בודד.

סטודנטים יכולים לפנות למקום הבינלאומי בכדי לקבל מידע על האוניברסיטה ושירותיה, אישורי שהייה, ביטוח בריאות, קוד המס האיטלקי (קודקוד פיסקלה), תוקף הסמכה אקדמית, הכרה בכישורים אקדמיים זרים, קיצור קורס.

internationalplace@unisi.it

סטודנטים לניידות בינלאומיות צריכים לפנות למשרד הפתיחה בכתובת incoming@unisi.it

החל עכשיו!

מיקומים

סיינה

Università di Siena - Palazzo del Rettorato

כתובת
Università degli Studi di Siena - Rettorato, via Banchi di Sotto 55 
53100
53100 סיינה, טוסקנה, איטליה
טלפון
+39 0577 232111

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך