University of Padova

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת פדובה היא אחד המושבים הוותיקים והיוקרתיים ביותר באירופה של למידה; זה אוניברסיטה רב-תחומית שמטרתו לספק לתלמידים שלה עם הכשרה מקצועית והן רקע תרבותי מוצק. הסמכה מאוניברסיטת פדובה היא סמל של שהשיג מטרה שאפתנית, אחד כי הוא מוכר ונחשק על ידי שני סטודנטים ומעסיקים כאחד.

קורסים באוניברסיטת פדובה מתעדכנות כל הזמן על מנת לענות על הצרכים המשתנים של שוק העבודה. מעלות בריאותה, למשל, מכסות מגוון רחב של קורסים חדשים כגון סיעוד ילדים (בית ספר לרפואה), או מדעי המוח ונוירופסיכולוגיים שיקום (פסיכולוגיה). תואר הנדסה זמין בתחומי אזרחיים, אדריכלי, סביבתי, תעשייתית ומידע הנדסה.

אוניברסיטת פדובה מעלות גם משקפת את הצרכים של היום כדי להגן הן על הסביבה עם קורסים במדעי הסביבה וטכנולוגיה (חקלאות מדעים), וצרכנים עם בטיחות וגיהות של מוצרי מזון (רפואת וטרינרית). מחקר לתרופות מכוסה גם עם התרופות ביוטכנולוגיות (בית מרקחת), כפי שהמחקר למוצרים היי-טק עם קורס במדע חומרים (מדעים). דגש רב מושם על מדעי הרוח גם, כגון היסטוריה ושימור האמנותי ומורשת תרבותית (אמנות ופילוסופיה), ועל הכשרת מורים בקורס בחינוך יסודי (חינוך) קורסים המסורתיים של אוניברסיטת .the לאנשי מקצוע בחוק, הכלכלה, ו ניהול עסק מנוהלים על צד קורסים שלנתח מערכות חברתיות מורכבות כגון סוציולוגיים מדעים (מדעי המדינה) וסטטיסטיקה, אוכלוסייה וחברה (סטטיסטיים מדעים).

יתר על כן, סטודנטים באוניברסיטת מוטיבציה גבוהה יכולים גם להגיש בקשה לקבלה לבית הספר הגלילי להשכלה גבוהה. לאחר תהליך בחירה תובעני, בכל השנה 30 סטודנטים נבחרים להשתתף בקורסים בבית של בית הספר ברמה גבוהה ולהשתמש בשירותים המיוחדים שלה.

היסטוריה

אוניברסיטת פדובה הוקמה בשנת 1222, לאחר שקבוצה של תלמידים ומורים החליטה לבוא לכאן מבולוניה. הם הקימו גוף חופשי של חוקרים, שקובצו לפי מקום מוצאם לnationes, שבו תלמידים שאושרו חוקים, נבחרו rettore (רקטור, או קנצלר) ובחרו מוריהם, ששלמו בכסף שנאספו התלמידים. הגנה על חופש המחשבה במחקר ובהוראה הפכה לתכונה ייחודית המתגוררת כיום במוטו האוניברסיטה: Universa Universis Patavina Libertas.

המבוא של שיטות אמפיריות וניסיון יחד עם ההוראה של התאוריה מסומנת השחר של גיל זהב. במאות ה -16 וה -17, פדובה הפכה סדנה של רעיונות והבית לדמויות ששינה את ההיסטוריה התרבותית והמדעית של האנושות. הם כללו אנדריאה Vesalio, שנוסד האנטומיה מודרנית, כמו גם האסטרונום קופרניקוס, גלילאו ו, שנצפה בשמי כאן.

פדובה גם vaunts הגן הראשון בעולם האוניברסיטה בוטני ותיאטרון אנטומי קבוע, שנבנה על ידי ג'ירולמו Fabrici d'Acquapendente. ויליאם הארווי, שהתפרסם הבמתאר את מחזור הדם, למד בפדובה, ובשנת 1678 אלנה לוקרציה Cornaro Piscopia הפך בעולם לאישה הראשונה שזכתה בתואר באוניברסיטה.

נפילתה של הרפובליקה של ונציה סרניסימה בשנת 1797 סימנה את תחילתו של עידן אפל. פדובה נפלה תחת שלטונו של הראשונים הצרפתיים ולאחר מכן האוסטרים, עובר דרך ריסורג'ימנטו הסוער של איטליה, שהשפיע גם על האוניברסיטה.

בין סוף המאה ה -19 ותחילת המאה ה -20, האוניברסיטה הורחבה כדי לכלול את הפקולטות להנדסה, בית המרקחת, ומדעי המדינה יחד עם פקולטות המסורתיות של חוק, רפואה, אמנות ופילוסופיה, ומדעים.

כניסתו של הפשיזם קוצץ הערכים של אוניברסיטת מחשבה חופשית ועצמאות תרבותית. הפרופסורים שלה נשבעו אמונים למשטר, לאחר שהאישור של חוקי הגזע של איטליה וגירושם של פרופסורים יהודים נפתחו באחת התקופות האפלות ביותר בהיסטוריה של האוניברסיטה. רקטור Concetto המרקיז הרעיד את האוניברסיטה מהתרדמת ו, בשיאו של הכיבוש הגרמני עשה ערעור אמיץ לסטודנטים להילחם על החופש של איטליה. לקורבנותיו בשם השחרור, אוניברסיטת פדובה זכתה במדליית זהב לגבורה צבאית, האוניברסיטה רק כדי לקבל כבוד כזה.

בתקופה שלאחר המלחמה, האוניברסיטה פתחה פקולטות לחינוך, מדעי חקלאות, ופסיכולוגיה ו, בשנת 1990, פקולטות לרפואת וטרינרית, וכלכלה ומנהל עסקים. במאות ה -20, אוניברסיטת פדובה מיוצרת דמויות ספרותיות גדולות כגון דייגו ואלרי וConcetto מרקיז; מהנדסים של מעמדו של ג'וזפה קולומבו, "ריבונו של מכניקה שמיימית"; מתמטיקאים כגון הטולים לוי Civita; משפטני אלפרדו רוק ויביו פלדין; פילוסופים ואיג'י Stefanini ואנריקו Opocher; ורופאים כמו נצו Gallucci, שביצע את השתלת הלב הראשונה באיטליה. המילניום החדש נפתח עם כמה תגליות חדשות וחשובות, במיוחד ברפואה, ביו-רפואה, טכנולוגיה וחלל הנדסה ו.

מיקומים

פדובה

University of Padova

כתובת
Via 8 Febbraio, 2
35122 Padova

35122 פדובה, ונטו, איטליה
אתר אינטרנט
טלפון
+39 049 827 5111

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

MA
MSc