University of Ferrara - Department of Economics

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת פרארה מציעה סביבה היסטורית ייחודית. זיכרונות מפוארים של ימי הביניים והרנסנס חיים בארמונות, בתים, כנסיות, מוזיאונים, כיכרות, חצרות וסמטאות. פרארה, רחוקה מלהיות אפופה בעבר, עיירה בת קיימא ידידותית לרוכבים ולולכי רגל בה צעירים יכולים לחוות איכות חיים גבוהה, לנצל תשתיות מתוחזקות היטב ולהשתלב בה בצורה נעימה. לטפח נוף חדשני של העתיד הנתמך על פי מסורות תרבותיות מושרשות עמוקות, היא יעד ראשוני של אוניברסיטת פרארה, המציעה מגוון רחב של תארים תואר ראשון ושני ותואר שלישי במדעים ובמדעי הרוח. העיירה כולה היא קמפוס מלא חיים המשגשג על יחסי הגומלין בין סטודנטים לאומיים ובינלאומיים.

134905_134845_Picturetoincludeinprogdescription8.jpg

על אודות

פרארה היא קמפוס פתוח ובטוח מסביר פנים עם מתקני הוראה ומחקר הממוקמים בנוחות במרכז כמו גם מחוץ לחומות הרנסאנס.

"Da 600 anni Guardiamo avanti": הסתכלות קדימה הייתה בראש סדר העדיפויות של אוניברסיטת פרארה במשך שש מאות שנים.

אוניברסיטת פרארה ממשיכה להתקדם על ידי קידום הבינלאומי. טיפוח קהילה מדעית ואקדמית בינלאומית כרוך בתפיסות מרובות: רדיפה אחר תקני ההוראה והמחקר הגבוהים ביותר המחוזקים על ידי התמקדות בתחומי מצוינות ספציפיים ושגשוג בנוכחות זהות היסטורית ותרבותית חזקה. פרארה כוללת עבודות סריג של רחובות, כיכרות ובניינים המתערבבים במתקני הוראה ומחקר שנמצאים במרכז כמו גם מחוץ לחומות הרנסאנס. בשל התצורה האורבנית הייחודית שלה, העיר מציגה עצמה כקמפוס פתוח הדוק עם הקהילה כולה.

134901_134839_Picturetoincludeinprogdescription2.jpg

תיהנו מאוניפה

ברוכים הבאים לאוניברסיטת פרארה, אוניברסיטת פרארה, שנוסדה בשנת 1391, היא כמו עיר פרארה עצמה: היסטורית אך נוצצת, קטנה אך תחרותית, עם אנשים שנכנסים יחד ללמוד בקמפוס העירוני שלה. אנחנו אוניברסיטה דינמית בעיר יפה ודינאמית.

הפעילויות שלנו בינלאומיות מאוד. ההוראה והמחקר שלנו בינלאומיות מאוד בכדי להציע לתלמידינו את האפשרות לנוע ברחבי אירופה ומחוצה לה, ובכך להציע להם חוויה מהנה שתעשיר אותם באופן אישי ומקצועי. אנו מושכים את מיטב הסטודנטים הבינלאומיים המציעים להם הזדמנויות הוראה ומחקר מצוינות שכן אנו סבורים כי המחקר חזק יותר כאשר הם מבוצעים בקהילה אקדמית הכוללת סטודנטים.

134900_134838_Picturetoincludeinprogdescription1.jpg

המשימה שלנו

אנו מסתכלים קדימה כבר 600 שנה. זה לא רק קו התיוג של לוגו התקשורת של האוניברסיטה, אלא גם אחת המטרות בהן אנו רואים עדיפות. אוניברסיטת פרארה מסתכלת קדימה והעתיד יכול להוביל רק לבינלאומי.

"אנו מסתכלים קדימה כבר 600 שנה". זה לא רק קו התיוג של לוגו התקשורת של האוניברסיטה, אלא גם אחת המטרות בהן אנו רואים עדיפות.

אוניברסיטת פרארה מסתכלת קדימה והעתיד יכול להוביל רק לבינלאומי. להיות חלק מקהילה מדעית ואקדמית בינלאומית אין פירושו אחידות ואובדן זהות, אלא להפך, שיתוף בסטנדרטים הגבוהים של הוראה ומחקר של מיטב האוניברסיטאות בעולם תוך שמירה על האינדיבידואליות והמצוינות של האדם. פתיחה כרוכה בתקשורת עם שאר העולם, מציאת קרקע משותפת ויצירת שטחי גידול לחדשנות, התפתחות טכנולוגית וצמיחה תרבותית ומדעית מבלי לאבד את שורשיכם. נוכחותם של מתקני הוראה ומחקר ברחבי העיר הופכת את פרארה לקמפוס פתוח ענק שהוא בטוח ומסביר פנים - המקום האידיאלי ללמוד בו או להישאר בו. קמפוס פרארה הוא לא רק אוניברסיטה בתוך עיר, אלא עיר בה הכל מסתובב סביב האוניברסיטה - זהו חלק בלתי נפרד לא רק מהמרקם העירוני אלא גם מפעילויותיו ותכונותיו. קידום וחיזוק הדימוי של אוניברסיטת פרארה בחו"ל, אפוא, כרוך בקידום וחיזוק תדמית האזור והעיר שהיא אתר מורשת עולמית של אונסקו.

134902_134842_Picturetoincludeinprogdescription10.jpg

היסטוריה של האישה

אוניברסיטת פרארה, אחת האוניברסיטאות הוותיקות באיטליה, קיבלה בברכה וחנכו אישים מפוארים מעולמות התרבות, האמנויות והמדעים, כמו ניקולס קופרניקוס ו Paracelsus.

אוניברסיטת פרארה הוקמה בשנת 1391 על ידי המרקיזה אלברטו החמישי מאסטה ברשות האפיפיור בוניפייס התשיעי. הקורסים הראשונים שנחנכו היו אמנויות, תיאולוגיה ומשפט ונלמדו על ידי מורים מפורסמים כמו ברטולומאו סליצ'ו, מומחה בקרב משפטנים.

במהלך המאות ה -15 וה -16 הפכה פרארה לאחד המרכזים המשגשגים ביותר בתרבות הרנסאנס האיטלקית והאוניברסיטה נהנתה מתקופה של יוקרה רבה, בזכות נוכחותם של אינטלקטואלים מפוארים כמו ניקולאס קופרניקוס ופרצלסוס. לאחר הטמעתה במדינת האפיפיור בשנת 1598, האוניברסיטה הפכה מאוניברסיטת אסטנזי סיטי היוקרתית לאוניברסיטה שבפאתי. בעידן נפוליאון, עם התוכנית לאוניברסיטאות לאומיות, איבדה האוניברסיטה את כוחה להעניק תארים לתארים ופעילות אקדמית רגילה לא התחדשה עד 1816. לאחר איחוד איטליה, אוניברסיטת פרארה הפכה לאוניברסיטה חופשית. בשנים שקדמו למלחמת העולם הראשונה, עם למעלה מ- 500 סטודנטים, הייתה האוניברסיטה האוניברסיטה החופשית שהשתתפה בה ביותר באיטליה. אפוא זהותה של האוניברסיטה מושרשת במסורת היסטורית ותרבותית המבדילה אותה מאחרים. מאז הקמתו, הוא בירך וחינך אישים מפוארים מעולמות התרבות, האמנויות והמדעים. מבחינת גודלה, מתקניו, ואיכותם וכמותם של חינוך ומחקר, האוניברסיטה היא נקודת מצוינות באיטליה. זה מודגם גם על ידי מצבה המצוין בדירוג הבינלאומי.

134906_134846_Picturetoincludeinprogdescription3.jpg

ניקולס קופרניקוס

ב. 1473 טורון, פומרניה - ד. 1543 פראננבורג

האסטרונום הפולני היה מחברו של "De revolutionibus orbium coelestium", בו התהפכה התפיסה התלמית, והציגה מערכת בה השמש היא מרכז היקום.

התיאוריה הקופרניקאית היא בסיסית להתפתחות המדע האסטרונומי והיא מייצגת את תחילתה של האסטרונומיה המודרנית.

Paracelsus

b.1493 Einsiedeln, שוויץ - ד. 1541 זלצבורג

רופא ופילוסוף, הוא היה אחת הדמויות החשובות והמורכבות ביותר במדע הרנסנס.

הוא שילב את התיאוריה של אריסטו על ארבעת היסודות ודחה את תורת הרפואה המסורתית, ובכך העביר חיים לדיסציפלינה חדשה: iatrochemistry, המבוססת על טיפול במחלות באמצעות חומרים מינרליים.

ג'ובאני פיקו ממירנדולה

ב. 1463 מירנדולה (מו) - ד. 1494 פירנצה

אחד הפילוסופים וההומניסטים האיטלקיים המפורסמים ביותר, הוא היה חבר של מרסיליו פיצ'ינו, לורנצו המפואר ואנג'לו פוליזיאנו.

בין היצירות המפורסמות ביותר שלו הם "Oratio de hominis dignifying" ותשע מאות המאמרים המכילים בעיות פילוסופיות ותיאולוגיות.

134899_134840_Picturetoincludeinprogdescription4.jpg

המחלקה לכלכלה וניהול

המחלקה לכלכלה וניהול (DEM) הוקמה בשנת 2013 מהמחלקה הקודמת לכלכלה, מוסדות וטריטוריה שהוקמה בשנת 1997.

המחלקה מאופיינת באופי רב תחומי מאוד ותחומי ההוראה והמחקר העיקריים שלה כוללים כלכלה, עסקים ומשפטים.

צוות ההוראה שלנו כולל מעל 40 פרופסורים וחוקרים, 9 טכנאים, וכ- 30 עמיתים למחקר, סטודנטים לתארים מתקדמים ומשתפי פעולה.

התוכנית לתארים מתקדמים מעניקה איזון אידיאלי בין תיאוריה אקדמית, פרקטיקה עסקית ואקטואליה.

החל משנת הלימודים אקדמית 2015-2016, המחלקה לכלכלה וניהול מחדשת את ההצעה החינוכית שלה על ידי השקת ארבע תכניות לימודי תואר שני חדשות במיוחד, על מנת לספק מיומנויות מקצועיות חזקות תוך תשומת לב מיוחדת לנושאים בינלאומיים. שניים מהקורסים הללו ( עסקים קטנים ובינוניים בשווקים בינלאומיים וכלכלה ירוקה וקיימות ) ילמדו כולה באנגלית. הם מופנים לתלמידים מאיטליה וממדינות אחרות המעוניינים לחוות סביבת למידה מתקדמת על מנת לקבל הבנה מעמיקה של התרחיש הכלכלי והכלכלה העולמית התחרותית.

מיקומים

פרארה

כתובת
Via Voltapaletto 11
44121 פרארה, אמיליה-רומאניה, איטליה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך