University Of Genoa (Università Degli Studi Di Genova)

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

הִיסטוֹרִיָה

בשנת 1471 בזכות בול של האפיפיור Sixtus הרביעי הרפובליקה של ג 'נואה יכול להעניק תארים. בשנת 1670 נוסדה האוניברסיטה הישועית ובתחת האימפריה הצרפתית, היא מוזגה לאוניברסיטת הקיסרות של פריז. לאחר נפילת נפוליאון, הוא שוב בתוך ממלכת סרדיניה. באולם הכניסה של ארמון האוניברסיטה יש את חזהיהם של מאציני, גריבלדי, מאמלי וביקסיו, אשר יחד עם פרופסורים גנוזים כמו סזארה קאבלה וסזארה פארודי, השתתפו באומץ בתנועות הריזורג'ימנטו. אוניברסיטת ג 'נואה יש תפקיד מוביל הרפורמה הנוכחית של מערכת האוניברסיטה, עם חוק חדש נכנס לתוקף ב -29 בדצמבר 2011.

1

זהות

אוניברסיטת ג 'ונואה מציגה כ - 300 קורסים - כולל קורסי פוסט - לוריאם - המאורגנים על פי שאיפותיהם וגישותיהם של הצעירים, בהתחשב בחשיבות ההסמכה הגבוהה ובממד המבוסס על צרכי שוק העבודה ברמה האירופית - במקרים רבים - ברמה הגלובלית. אוניברסיטת ג 'ונואה היא אוניברסיטת ליגוריה כפי שהוא נוכח על כל האזור האזורי עם מרכזי חינוך גם סבונה, אימפריה La Spezia.

האוניברסיטה מציעה לתלמידים חינוך תרבותי ומדעי מוצק ומעניקה להם כלים רבים להתמודד עם העתיד המקצועי. הוא מציע אפשרויות של שילוב אמיתי בין תיאוריה לבין תרגול, גם בשלבים עם מוסדות וחברות ותקופות הכשרה בחו"ל. יש הרבה צורות שונות של שיתוף פעולה ושיתוף פעולה עם אוניברסיטאות ומוסדות זרים המאפשרים ניידות גבוהה של פרופסורים וסטודנטים מ ומדינות זרות. כרגע, עם יותר מ -3,000 סטודנטים זרים, האוניברסיטה עברה על 8% את הסכום הכולל של התלמידים הרשומים, להקים עוד יותר - ובניגוד לנתונים הלאומיים - עמדתה כנקודת משיכה לסטודנטים לבחור איטליה ללימודי האוניברסיטה שלהם. האוניברסיטה של ג 'נואה נותן חשיבות רבה על איכות ההוראה והמחקר, להיות זה אחד המרכיבים הבסיסיים להבטחת פיתוח ידע כי הוא הבסיס של חדשנות אמיתית ותחרותיות.

f

המחקר מאפשר להגיע לתוצאות של היוקרה המוכרת גם ברמה הבינלאומית ולפתח מצוינות: לגבי ההוראה, הדפוס ההתייחסותי בין תלמידים לבין פרופלטים = "משפר את יחסי הגומלין בין =" מערכות יחסים פתוחות ו- alt = הגדרת למידה גמישה, שימוש בכלי המחשב החדשים: e-learning platalt = "טפסים, נגישות alt =" לנכים באתר האוניברסיטה, 7 נקודות אקדמיה (כיתות לימוד = = "עבור למידה מרחוק המופצת בשטח האזורי).

בשיתוף עם הסוכנות האזורית alt = "עבור שירותי חינוך ומשרה (Agenzia Regionale per i Servizi Educativi e per Lavoro - ARSEL) והאזור oalt =" f liguria, האוניברסיטה oalt = "f גנואה להחיל itselalt =" f ל לשפר את הלומד = "F סטודנטים שאינם תושבי שלהם lialt =" בתנאים fe, דרך signialt = "השקעות פיקנט alt =" עבור מלגות התאמות בעיר כי הוא יותר ויותר דינמי alt = "מלא oalt =" F אתגרים תרבותיים.

אגרות, רישום

e

= "Ealt Unvalt =" Ealsity falt = "ealt =" es aralt = "e to balt =" e שילם בשני instalmalt = "ents, thalt =" e first onalt = "e is alt =" שווה לכל thalt = "ealt = =" ealtt = "e thalt =" e salt = "ecc =" = "esalt = =" ealt = = "endalt = =" ealt = = "endalt = "e =" ert = "ertificatalt =" e thalt = "e first instalmalt =" ent is alt = "שווה ל 470 יורו ו thalt =" e salt = "econd onalt =" e varialt = "es מ מינימום של יורו 0 עד למקסימום של approximatalt =" יורו יורו 2.250. Thalt = "e salt =" econd instalmalt = "ent risalt =" es מ מינימום של 1.750 יורו עד למקסימום של יורו 2.250 עבור studalt = "ents אשר אינם provalt =" e thalt = "e ISEEU calt =" ertificatalt = "e.
(=) = "= = =" = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = == = "ריקנות, רווח ו dalt =" egralt = "ealt =" e בונוס, ralt = "edqctions) וגם thalt =" הזדמנות e ל palt = "erform שילם שיתוף פעולה activitialt =" es.

לקבלת מידע מוסרי = e, בקר בכתובת www.studalt = "enti.unigalt =" e.it/tassalt= "e (באיטלקית) או
צור קשר עם thalt = "e Intalt =" ernational Studalt = "ent opicalt =" e (SASS):
Phonalt = "e: (39) 01020951525
פקס: (39) 01020951527
E-mail: sass @ unigalt = "e.it
Walt = "eb: www.studalt =" enti.unigalt = "e.it/sass/alt=" en /.

Π = ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical ical = למלח = "ettlalt =" e in thalt = "e העיר ו spalt =" סוף usalt = "eful המחקר palt =" eriod. כל מידע = "ealt n = =" ecalt = "מידע חיוני לכיוון thalt =" e alt = "enrolmalt =" ent יכול בלט = "e נמצא בכתובת: www.studalt =" enti.unigalt = "e.it/aralt=" eaint / intalt = "ernational-studalt =" ents

מלגות

מלגות עבור Mastalt = "er / PhD projalt =" ects

  • EMARO (Europalt = "ean Mastalt =" er של Advancalt = "אד רובוטיקה)
  • סרלט = "em" (Etalro = "ernational Mastalt =" er ב Surfacalt = "e, elalt =" ectro, קרינה, ו- Photo-Chalt = "emistry)
  • EMShip Mastalt = "er ב Archialt ימית =" ecturalt = "ה
  • ICE (erasmus Mundus Joint Doctoratalt = "e in Intalt =" eractivalt = "e ו- Cognitivalt =" e environmalt = "ents)
  • EURMalt = "אד (Etudalt =" es Urbainalt = "es alt =" en Région Méditalt = "erranéalt =" ennalt = "es)

מלגות עבור Studalt = "ents ניידות Projalt =" ects:

  • EMMA-EST Erasmus Mundus פעולה II - ניידות עם אסיה
  • alt = "eASTANA - Erasmus Mundus פעולה II - ניידות עם קזחסטן, קירגיזסטן, טג'יקיסטן, Uzbalt =" ekistan, Turkmalt = "enistan
  • (Ealt) = "ealt =" europ = "en Europalt =" e and thalt = "e Middlalt =" e מזרח "
  • אליסה

מיקומים

גנואה

Università degli Studi di Genova

כתובת
Via Balbi 5,
16126 Genova

16126 גנואה, ליגוריה, איטליה
אתר אינטרנט
טלפון
+39 010 209 51525

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך