קרא את התיאור הרשמי

Università Bocconi, שנוסדה בשנת 1902, הייתה האוניברסיטה האיטלקית הראשונה המעניקה תואר בכלכלה.

במשך מאה שנה, בוקוני מילאה תפקיד מוביל במודרניזציה החברתית והכלכלית של איטליה. היא נשארה נאמנה לערכים המייסדים של היותה אוניברסיטה מחקרית מובילה, בעלת ערכים דמוקרטיים ופתוחה לעולם, כמו גם עצמאית מבחינה כלכלית ופוליטית.

אוניברסיטת בוקוני מאמינה כי מצוינות יכולה להתבסס רק על הפרופיל האקדמי של האדם, כמו גם על הערכים שלו ועל הרקע התרבותי והאתי. זו הסיבה האוניברסיטה מציעה פעילויות רבות, אירועים מיוחדים עבור אנשים כדי להעשיר את הידע שלהם.

במשך דורות, סטודנטים יוזמים הגיעו Bocconi להיות משהו גדול יותר. אנו מציעים תואר ראשון, בוגר, Ph.D. תוכניות למנהלים עתידיים ויזמים שרוצים בסיס חזק, רשת טרנספורמטיבית.

למה בוקוני

בוקוני הוא לא רק חינוך. זה קרש קפיצה עבור השאיפות שלך.

במשך דורות, עיצבנו את הידע והערכים של חדשנים ומנהיגים עתידיים. אנו מבינים שהמשיגים הגדולים של מחר זקוקים ליותר מאשר כישורים. הם זקוקים לביטחון, ראייה וערכת ערכים חזקה.

אנו נוסד בשנת 1902 כדי לקדם התקדמות חברתית וכלכלית ברחבי אירופה ומעבר לה. זוהי משימה משותפת של הקהילה שלנו של מעל 100,000 בוגרים בתעשיות ברחבי העולם.

בתי ספר רבים ינסו לעצב אותך כדי להתאים את העולם. בוקוני יכין אותך לשנות אותו.

תוכניות הכלכלה, הניהול והפיננסים שלנו הן מהטובות בעולם. את QS World University Rankings רשום אותנו בין עשרת המוסדות הטובים ביותר באירופה בתחומים אלה, בעוד פיננסים טיימס מדורגת שלנו תואר שני כספים וניהול בין עשרת המובילים ברחבי העולם.

חינוך דירוגים איכותיים בעולם

בתחום ההשכלה הגבוהה הבינלאומית, מספר דרגות עם רמות משתנות של איכות, קפדנות מתודולוגית וסמכות מתפרסמות. אוניברסיטת בוקוני מופיעה בקביעות בדירוג הבולט ביותר, המכסה את תחומי ההתמחות שלה בכלכלה ובניהול, ובדרך כלל במדעי החברה.
בשל אופיו של מוסד מתמחה, בוקוני אינו מופיע בדירוג מוסמך כמו "הכולל" - כלומר, QS, ו - שנחאי דירוגים - הכוללים אוניברסיטאות המכסים מגוון רחב של נושאים ותחומים.

כאן אנו מציגים את התוצאות המעודכנות של כמה מן החשובים ביותר ומוכרים נרחב של אלה. מידע נוסף על מעמדנו בדירוגים מיוחדים או ענפיים אחרים יפורסם בסעיפים על תוכניות הפרט.

1. QS (Quacquarelli Symonds)

ב QS World University Ranking, שפורסם על ידי QS בלונדון, הביצועים של בוקוני ברחבי העולם במגזר מדעי החברה במהלך שלוש השנים האחרונות היה כדלקמן:

  • 2018, מדעי החברה
  • 2017, מדעי החברה
  • 2016, מדעי החברה

QS עצמם מזכירים את Bocconi בדפי המצגת של הדירוג, ומסבירים מדוע בוקוני אינו מופיע בדירוג המקיף אלא רק בתת-קבוצה ספציפית יותר של "מדעי החברה". עיין במאמר 'כיצד לקבל ספציפיות'.

בוקוני הוא גם מובלט בדירוג הנושא שפורסם בנפרד על ידי QS:

הערה: "מוניטין המעסיק" הוא אחד המדדים של הדירוג ומדד את דעתן של החברות על בוגרי אוניברסיטה כלשהי. בראש אחד יש ציון קונבנציונאלי של 100.

2. פייננשל טיימס

בוקוני נמצא גם בדירוגים רבים על ידי פייננשל טיימס. ליתר דיוק, בית הספר למינהל עסקים של סוקה בוקוני (BDA) הוא בדירוג הבא: MBA, MBA MBA (EMBA), תוכניות חינוכיות מותאמות אישית של מנהלים, תוכניות חינוכיות להוראה פתוחה ובתי ספר עסקיים אירופאיים. קורסי MSC המוצעים על ידי Bocconi של בוגר בית הספר מפורטים יחידת בניהול ו פיננסים דירוגים. הנה עמדות מעודכן ברמה האירופית וברחבי העולם.

3. U-Multirank

פרויקט U-Multirank שהושק לאחרונה, כמו דירוגים אחרים, נועד לסייע בבחירת אוניברסיטה, אך בגישה שונה לגמרי מאחרים. לאחר קביעת הקריטריונים הרצויים, המשתמש מקבל רשימה של אוניברסיטאות עם אינדיקציה, עבור כל פרמטר נבחר, של הביצועים של כל אוניברסיטה לעומת הממוצע של הקבוצה. U-Multirank ובכך מעביר את המוקד העיקרי מן המיקום הפשוט בדירוג כדי שילוב של מאפיינים של אוניברסיטה נתון.

4. שנחאי דירוג

הדירוג העולמי של נושאים אקדמיים שפורסמו על ידי שנחאיRanking ייעוץ מפרט את האוניברסיטאות הטובות ביותר בעולם בתחומי מחקר ספציפיים. הנושאים האקדמיים נחלקים לחמישה תחומים מאקרו (מדעי הטבע, הנדסה, מדעי החיים, מדעי הרפואה ומדעי החברה). בתחום מדעי החברה, בוקוני נמצא בחמישה נושאים אקדמיים:התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • אִיטַלְקִית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

University Bocconi

המאסטר למדע בסייבר סיכוני אסטרטגיה וממשל מעניק לתלמידים את הכלים הדרושים להבנה, להעריך ולנהל את ההזדמנויות והאיומים של הטכנולוגיות הקיימות והמתפתחות המשמשות את החברה שלנו ... [+]

אוניברסיטת בוקוני ופוליטניקו די מילאנו הקימו קהילה דינמית ורב-תחומית של חוקרים, מומחים ופרופסורים, אשר לומדים, מנתחים ומפעילים אסטרטגיות, כלי הערכה והערכה של סיכונים בסייבר. תוכנית הלימודים המאתגרת שפיתחו מתייחסת לעניינים המרכזיים הקשורים לסייבר בפני כל סוגי הארגונים, מדי יום.

המאסטר למדע בסייבר סיכוני אסטרטגיה וממשל מעניק לתלמידים את הכלים הדרושים להבנה, להעריך ולנהל את ההזדמנויות והאיומים של הטכנולוגיות הקיימות והמתפתחות המשמשות את החברה שלנו. כאשר טכנולוגיות חדשות מאומצות, מתעוררות בעיות חדשות, כך התלמידים לומדים להסתכל קדימה, להעריך ולתקשר איומים לפני שהם להתפתח. אלה אנשי מקצוע פוטנציאליים יהיה ובכך להיות מסוגל לתרום תרומה משמעותית ליירט סיכונים הקיברנטי ולמנוע השפעה שלילית על הביצועים של ארגונים, פרטיים וציבוריים.... [-]

איטליה Milan ארצות הברית Los Angeles
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University Bocconi

MSc זה מיועד לתלמידים שיש כפוף חזק עבור חישובית, סטטיסטיקה, מתמטית ומדעים עניין אמיתי בעבודה עם נתונים. התלמידים ילמדו את הטכניקות החדישות ביותר לחילוץ מידע רב השפעה ממגו ... [+]

MSc זה מיועד לתלמידים שיש כפוף חזק עבור חישובית, סטטיסטיקה, מתמטית ומדעים עניין אמיתי בעבודה עם נתונים. התלמידים ילמדו טכניקות חדשניות לחילוץ מידע רב השפעה ממגוון נתונים גדולים ולמען תקשורת יעילה שלהם על מנת להשפיע על ההחלטות האסטרטגיות של הארגונים בהם הם יעבדו.

התוכנית בנויה לשני מסלולים המשתפים הליבה הכמותית המודרנית: Data Science ו- Business Analytics . הם ממשיכים לרדוף אחר, למטרות שונות, את המטרות הבאות:... [-]

איטליה Milan ארצות הברית Los Angeles
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University Bocconi

MSC זה נועד לסייע לתלמידים לפתח מיומנויות לפתרון בעיות, לרכוש את היכולות, היכולות והכישורים הנדרשים לפעול כמנהלים בחברות וחברות ייעוץ, או כיזמים. ... [+]

MSC זה נועד לסייע לתלמידים לפתח מיומנויות לפתרון בעיות, לרכוש את היכולות, היכולות והכישורים הנדרשים לפעול כמנהלים בחברות וחברות ייעוץ, או כיזמים.

הוא מציע מסלול למידה שבו המחקר המעמיק של פונקציות ותהליכים ארגוניים מרכזיים מכין את הבוגרים לתפקידי ניהול.

תהליך הלמידה מושלם על ידי נוכחות קבועה של דוברים אורחים, ביקורי חברות, דיונים בנושאים עסקיים אד-הוק, פגישות עם חברות בנושאים ספציפיים והרצאות של מתרגלים ומדריכים בעלי רקע מקצועי מקצועי.... [-]

איטליה Milan ארצות הברית Los Angeles
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University Bocconi

תוכנית הלימודים המאתגרת הזו מעניקה לתלמידים את הכלים הדרושים להבנת העולם הגלובלי בו אנו חיים, להכשיר מנהלים ויזמים פוטנציאליים לתרום תרומה משמעותית לביצועים של ארגונים מכ ... [+]

תוכנית הלימודים המאתגרת הזו מעניקה לתלמידים את הכלים הדרושים להבנת העולם הגלובלי בו אנו חיים, להכשיר מנהלים ויזמים פוטנציאליים לתרום תרומה משמעותית לביצועים של ארגונים מכל הסוגים בעולם, תוך יישום הרעיונות של עתיד ואחריות בת-קיימא פעולות עסקיות בפועל.

התלמידים ירכשו את המיומנויות הבאות:

יֶדַע

מודעות קריטית לתפיסות וגישות מבוססות משמעת, להבנת המורכבות של ניהול ארגון בזירה העסקית הגלובליתהבנת האופן שבו הידע התיאורטי רכש ניתן ליישם במצבים עסקיים מעשיים בינלאומיים... [-]
איטליה Milan ארצות הברית Los Angeles
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University Bocconi

השיווק הפך למנהג מרכזי הן של ביצועים בתוך ארגונים החלטות ארגוניות. התוכנית מאפשרת לסטודנטים לפתח ידע מקצועי רחב בתחום ניהול השיווק, וזאת הודות לשילוב ייחודי של תכני הקורס ... [+]

השיווק הפך למנהג מרכזי הן של ביצועים בתוך ארגונים החלטות ארגוניות. התוכנית מאפשרת לסטודנטים לפתח ידע מקצועי רחב בתחום ניהול השיווק, וזאת הודות לשילוב ייחודי של תכני הקורס.

היא משלבת הכנה מתקדמת בכלים ובתחומים חיוניים כגון שיטות כמותיות, סוגיות משפטיות ואסטרטגיות שיווק דיגיטליות עם גישות ויכולות חדשניות בתחומים אקדמיים שונים כגון מדעי המוח או מחקרים אנתרופולוגיים והשפעתם על תחומים הקשורים לשיווק כגון התנהגות צרכנים.... [-]

איטליה Milan ארצות הברית Los Angeles
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University Bocconi

הממשלה בכל רמה, מן המקומי אל הגלובלי, הוא חיוני לפיתוח החברה. זהו אחד מהמסגרות המקצועיות הנוכחיות המורכבות ביותר, בשל מגוון הפעילויות והמגזרים, תלות הדדית, כמו גם יחסי הג ... [+]

הממשלה בכל רמה, מן המקומי אל הגלובלי, הוא חיוני לפיתוח החברה. זהו אחד מהמסגרות המקצועיות הנוכחיות המורכבות ביותר, בשל מגוון הפעילויות והמגזרים, תלות הדדית, כמו גם יחסי הגומלין בין הפוליטיקה, המדיניות והניהול.

זה MSC מספק מועמדים עם מיומנויות קשה ורך שהם צריכים בהצלחה להוביל ולעבוד בסביבה זו.

התוכנית מאורגנת לשני בלוקים מרכזיים:

ראשית, התלמידים מצוידים לבצע ניתוח מדיניות והערכה באמצעות טכניקות אנליטיות מתקדמות, לעצב אסטרטגיות ולנהל פרויקטיםשנית, הם נתמכים בפיתוח הפרופיל המקצועי הייחודי שלהם באמצעות מבחר זהיר של בחירה ומגוון רחב של הזדמנויות בינלאומיות. הבחירה של מגמות תוכנן כדי לענות על האינטרסים הספציפיים של התלמידים ואת הצרכים לידי ביטוי על ידי שוק העבודה.... [-]
איטליה Milan ארצות הברית Los Angeles
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University Bocconi

התוכנית מספקת לסטודנטים את כל הכישורים והכישורים הקשורים למקצוע הכספים הראשי (CFO), להכין אותם לניתוח בעיות ולקבל החלטות ניהוליות ממספר רב של נקודות מבט. ... [+]

התוכנית מספקת לסטודנטים את כל הכישורים והכישורים הקשורים למקצוע הכספים הראשי (CFO) , להכין אותם לניתוח בעיות ולקבל החלטות ניהוליות ממספר רב של נקודות מבט. אותה קבוצה של ידע וכישורים ומיומנויות יכולה להיות מיושמת בהצלחה גם בתהליכי ביקורת בחברות, חברות ייעוץ ומוסדות פיננסיים.

סמנכ"ל הכספים ממלא מגוון רחב של תפקידים מרכזיים ומאתגרים בכל החברות:

הבטחת עמידה בתקנות פיננסיות, הכנת דוחות כספיים והעברת מידע ערכי וסיכון למשקיעים ולמועצותמתן מנהיגות פיננסית ויישור אסטרטגיה עסקית ופיננסית להרחבת העסק ולהשקעות, כמו גם פיקוח על מבנה ההון של החברהפיתוח ויישום מערכות בקרה פנימיות וניהול שנועדו להגן על נכסי החברה ולדווח על ביצועים עסקיים.... [-]
איטליה Milan ארצות הברית Los Angeles
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University Bocconi

הבוגרים יוכלו לשלב את השימוש בטכניקות וכלים וכלים טכניים, תוך הבנת הדינמיקה והמורכבות הספציפיות של התעשיות היצירתיות. ... [+]

תוכנית זו מסתמכת על שלושה נכסים עיקריים:

Bocconi של מוניטין בינלאומי למחקר והוראה בכלכלה, ניהול ומשפטמילאנו, עם החיוניות הכלכלית שלה ויצירתיות תוססתאיטליה, עם המסורת האמנותית והתרבותית שלה.

אלמנטים אלו מייצגים את המסגרת האידיאלית להכשרת סטודנטים לבניית קריירה בינלאומית כמנהלים או יזמים ומקצוענים בתחומים הקשורים בתעשיות היצירתיות, כולל האמנויות החזותיות, אמנויות הבמה, הקולנוע, התקשורת, הפרסום, הבידור, התיירות, האופנה , עיצוב ומותרות.... [-]

איטליה Milan ארצות הברית Los Angeles
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University Bocconi

מאסטר זה של המדע נועד לספק לתלמידים את הכישורים האנליטיים ואת כישורי פתרון הבעיות כדי להבין את המנגנונים ולנהל את התהליכים באמצעותם פותחו רעיונות חדשניים והפכו ליישומי שו ... [+]

מאסטר זה של המדע נועד לספק לתלמידים את הכישורים האנליטיים ואת כישורי פתרון הבעיות כדי להבין את המנגנונים ולנהל את התהליכים באמצעותם פותחו רעיונות חדשניים והפכו ליישומי שוק.

התלמידים משתתפים בתכנית בין-תחומית מאתגרת הממזגת גישות אסטרטגיות, ניהוליות, ארגוניות וכלכליות במטרה לנתח את החדשנות והטכנולוגיה, הן ברמת המשרד והן ברמת השוק (כולל הערכת ההשלכות המשפטיות).

אנו שואפים לפתח את הכישורים האנליטיים הנדרשים כדי להבין את הדינמיקה של הטכנולוגיה בתוך ארגונים שונים; יכולות קבלת ההחלטות להפוך הזדמנויות טכנולוגיות לרעיונות חדשים; ואת הגישה לפתרון בעיות לבצע חידושים מוצלחים מתוך רעיונות חדשים.... [-]

איטליה Milan ארצות הברית Los Angeles
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University Bocconi

תוכנית זו מספקת בסיס מוצק בשיטות כמותיות ובתיאוריה הכלכלית: הבוגרים יפתחו את היכולת לפרש את התהליכים הכלכליים והחברתיים האופייניים לכל שלבי ההתפתחות. ... [+]

תוכנית זו מספקת בסיס מוצק בשיטות כמותיות ובתיאוריה הכלכלית: הבוגרים יפתחו את היכולת לפרש את התהליכים הכלכליים והחברתיים האופייניים לכל שלבי ההתפתחות.

העוצמה העיקרית שלו היא אינטרדיסציפלינריות רחבה שלה, מושגת באמצעות גמישות הן בבחירה של electives ואת הארגון של אירועים אד הוק. התלמידים יוכלו להתאים את מסלול הלימודים שלהם במידה ניכרת, בהתאם לאינטרסים שלהם ולאזורי המחקר המדעי שלהם.

... [-]
איטליה Milan ארצות הברית Los Angeles
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University Bocconi

זוהי תוכנית שלמה מאוד המציעה קורסים מאתגרים בכל תחומי המימון, בנקאות השקעות, מימון חברות וייעוץ, מימון כמותי, ניהול סיכונים, נגזרים ותמחור נכסים. ... [+]

זוהי תוכנית שלמה מאוד המציעה קורסים מאתגרים בכל תחומי המימון, בנקאות השקעות, מימון חברות וייעוץ, מימון כמותי, ניהול סיכונים, נגזרים ותמחור נכסים.

ההוראה בנויה על מספר אסטרטגיות ומתודולוגיות חלופיות המשלבות:

מחקרי מקרה החלים על בעיות הערכה מעשיות של חברות ופרוייקטים להשקעההקצאות הקבוצה, בנוסף ללימודים בודדים הקצאות בחשבונאות, הערכה ותיאוריה של קורסים האוצרמעבדות על הידיים על בסיס תוכנה מודרנית לפתח מיומנויות בניהול נתונים ולהמחיש תוצאות טיפוסיות מיישום שיטות סטטיסטיות ברצף האקונומטריסימולציות מסחר סימולציה ברצף נגזריםפגישות ופגישות אורחים עם אופרטורים ממוסדות פיננסיים מובילים. רגעים אלה של עדויות ממקור ראשון, המשולבות בנושאים רבים, הן הזדמנות מצוינת לתלמידים שלנו. הם מופעלים על ידי העובדה כי Bocconi הוא בלב מרכז פיננסי כמו מילאנו, פרשת דרכים בינלאומית טבעית עבור חילופי יחסים.... [-]
איטליה Milan ארצות הברית Los Angeles
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University Bocconi

מטרתו של מוסד זה היא לספק חינוך מתקדם במדע המדינה ובנושאים של ניתוח המדיניות הציבורית. התלמידים יבינו את הדינאמיקה הפוליטית, הכלכלית והחברתית המורכבת של העולם המודרני, כי ... [+]

מטרתו של מוסד זה היא לספק חינוך מתקדם במדע המדינה ובנושאים של ניתוח המדיניות הציבורית. התלמידים יבינו את הדינאמיקה הפוליטית, הכלכלית והחברתית המורכבת של העולם המודרני, כיצד מוסדות לאומיים ובינלאומיים עוסקים בהם וכיצד לפעול בהקשרים כאלה. הם ירכשו הכשרה מתקדמת בשיטות הניתוח והלימוד של המדיניות הציבורית ושל המוסדות המובילים את תהליך קבלת ההחלטות.

באופן ספציפי, התוכנית:

מעניק לתלמידים הכנה מלאה בשני התחומים העיקריים של מדעי המדינה (פוליטיקה השוואתית ויחסים בין-לאומיים), המשולבת בידע על תפקיד החוקים ועל התפתחות הדינמיקה של האוכלוסייה בהקשרים פוליטייםמעניק הכנה מלאה עם מיומנויות כמותיות מתקדמות הן בשיטות תיאורטיות והן אמפיריות, אשר יחולו על הערכת המדיניות הציבורית, המגזר הציבורי, תהליך קבלת ההחלטות במדיניות ודינמיקה פוליטיתמפתחת יכולות לקידום מיומנויות רכות כגון עבודת צוות, היכולת להציג ולדון באופן יעיל, את היכולת לחשוב בצורה ביקורתית ולהבין בעיות פוליטיות ומדיניות מרכזיותפיתוח מיומנויות באמצעות פעילויות הוראה בין-תחומיות המאורגנות בסדנאות, המטפלות בהבנת הבעיות הפוליטיות והחברתיות מנקודות מבט שונות. שיטות ההוראה תומכות באינטראקציה בין סגל וסטודנטים ובין תלמידים.... [-]
איטליה Milan ארצות הברית Los Angeles
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת מיקום
Via Roberto Sarfatti,25
Milan, Lombardy, 20100 IT
מדיה חברתית
כתובת מיקום
Los Angeles, California, US