University of Parma

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

University of Parma היא אוניברסיטה ממלכתית. ככזו, היא מנהלת עצמית ובעלת אוטונומיה ניהולית, ארגונית וחשבונאית, המספקת שירותים לקהל הרחב. ב- 13 במרץ 962 העניק הקיסר אוטוניאני הראשון לאוברטו, הבישוף של פארמה, את תחילת האוניברסיטה ב'דיפלומה '- מסמך שהעניק לבישוף את הכוח להורות ולבחור מנהיגים משפטיים (' eligere et ordinare notarios '). . מסמך זה היה הבסיס ליצירת מוסד חינוכי שיימשך מאות שנים לאחר מכן ונשמר עד היום בארכיון הבישוף בפארמה.

האוניברסיטה מקיימת 18 מחלקות, 35 קורסים לתואר ראשון, 6 קורסים לתואר ראשון, 38 קורסים לתואר שני , כמו גם בתי ספר רבים לתארים מתקדמים, קורסים להכשרת מורים לתואר שני, מספר תארים תואר שני ודוקטורטים למחקר (Ph.D.).

התלמידים יכולים לבחור בין קורסים למדעים ומדעי הרוח, כלכלה, הנדסה ואדריכלות, מזון וחקלאות, משפטים ומדעי החברה, מתמטיקה פיזיקלית ומדעי הטבע, רפואה וכירורגיה, בית מרקחת, רפואה וטרינרית.

הגודל האידיאלי של האוניברסיטה (30,000 סטודנטים, עם יותר מ -5,000 בוגרים בשנה, וכ -2000 אנשי סגל וצוות) ותנאי החיים בפארמה מושכים אליהם מספר גדול של סטודנטים מכל רחבי איטליה. יותר משני שליש מהסטודנטים הרשומים שלנו מגיעים מחוץ לפרמה ומחוז פרמה, מה שמציב את האוניברסיטה בדרגה הגבוהה ביותר עבור משיכת התלמידים הלא-תושבים ביותר בפריסה ארצית.

המיקומים השונים של האוניברסיטה לאפשר לסטודנטים ללמוד במבנים נוחים, יעילים ליד שטחים ירוקים, כגון קמפוס: דרום אזור 77 דונם של העיר אדיבה מחלקות מדעיות, בקמפוס שלנו מורכב מחלקות, מודרניים ומאובזרים אולמות הרצאה , אזורי לימוד נוחים, מעבדות מתקדמות מבחינה טכנולוגית ומרכז CNR - כמו גם מספר מתקני ספורט, מרכז כנסים ומזנון. השילוב המשמעותי הזה של מבנים ואנשים הוא ייחודי לחלוטין בסצנת האוניברסיטה האיטלקית.

היישוב האוניברסיטאי האחר נמצא בלב העיר ובו הבניין המרכזי של האוניברסיטה הכולל את משרד הרקטור, משרדי הנהלה ומחלקת המשפטים. בלב העיר ממוקם גם בית הספר לרפואה, באזור בית החולים, המחלקה לכלכלה, המחלקה לאמנויות, אותיות, היסטוריה ומדעי החברה והמחלקה לתרבות העתיקה, פילוסופיה, חינוך ושפות מודרניות. לבסוף, המחלקה לרפואה וטרינרית ממוקמת בפרבריה הצפונית-מערבית של העיר.

בלב העיר, הבניין המרכזי של האוניברסיטה מאכלס את משרד הרקטור, משרדי הניהול והחוק. בית הספר לרפואה נמצא גם הוא בעיר, שנמצא בבית החולים, ואילו כלכלה ומדעי המדינה נמצאים ליד הדוקלה של פרקו. האמנויות והפילוסופיה והפסיכולוגיה נמצאות בקמפוסים במרכז העיר העתיק, ורפואה וטרינרית ממוקמת במבואותיה הצפוניים-מערביים של העיר.

הפעילויות והמתקנים של University of Parma מושכים השתתפות של גוף סטודנטים הולך וגדל. ישנם שירותי ייעוץ מידע וקריירה המסייעים לסטודנטים עם בחירותיהם הקשורות באוניברסיטה, יחסים טובים עם אוניברסיטאות זרות והחלפת סטודנטים ערה מבחינת תכניות קהילתיות, כולל מלגות רבות זמינות. לספריות, מעבדות מחשבים ונקודות גישה לאינטרנט, בתי מגורים וקנטנים, משרות חלקיות, פעילויות תרבות, מספר חינם וייעוץ בקריירה לאחר סיום הלימודים כל אלה זמינים לסטודנטים - יחד עם ראיונות וקורסים קצרים שיעזרו לבוגרינו למצוא מקומות עבודה.

מתקנים רבים עומדים לרשות הסטודנטים בכדי לשפר את איכות לימודיהם ואת חיי האוניברסיטה. חלק מאלו הם שירותי הדואר האלקטרוני וחינם אד הוק לתלמידים מוגבלים, קורסים בשפה במרכז לשפה זרה. סטודנטים יכולים גם להירשם לבחינות דרך האינטרנט, להוריד טפסים מנהליים או לגשת לדואר אלקטרוני אישי המסופק לכל סטודנט על ידי האוניברסיטה, וכך ליצור ערוץ תקשורת מהיר ומדויק.

אתר University of Parma מציע לסטודנטים מידע מעודכן באופן קבוע ואת הממשק האידיאלי לתקשורת עם האוניברסיטה.

לסטודנטים יש והזדמנויות רבות בספורט המנוהל על ידי University of Parma CUS עם קורסים בכל תחומי הלימוד במגוון מבנים - בריכת השחייה שלנו, מסלול אתלטיקה, מגרשי טניס, מגרשי כדורגל, חצר גולף, מגרשי כדורסל, מגרשי רוגבי וכו '.

מוזיאונים, כגון CSAC באבזיה של פרדיגנה ( www.csacparma.en ) עם אוסף מרשים של יצירות אמנות איטלקיות (מעיצוב, אדריכלות, איור, פרסום, צילום), הגנים הבוטניים, מוזיאוני מדעי הטבע ואוספים מדעיים אחרים ואז מקהלת האוניברסיטה: אלה פעילויות התרבות וגם הזדמנויות לימוד.

סטודנטים בינלאומיים יתקבלו בברכה בבית הארסמוס ובבית הבינלאומי הסמוך לכנסיית סן פרנצ'סקו, בלב העיר, והם ינצלו קורסים בשפה האיטלקית במיוחד שנלמדו כדי לעזור בלימודים אקדמיים.

שני קורסים לתואר שני נלמדים לחלוטין באנגלית, בעוד שיש הצעה הולכת וגוברת של קורסים הנלמדים באנגלית בקורס תואר שני במדעי אדריכלות, בקורסי ההנדסה ובקורסי מדעי הרוח.

מיקומים

פארמה

כתובת
פארמה, אמיליה-רומאניה, איטליה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך