The University of Rome “Foro Italico”

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת רומא "פורו Italico" היא אוניברסיטה מקצועית, אוניברסיטת המדינה האיטלקית רק מוקדשת לספורט ומדעי תרגיל.

הוא נוצר בשנת 1998 כIstituto Universitario di Scienze Motorie IUSM, כאשר הוא החליף Istituto Superiore di Educazione Fisica של רומא (אייסף), שפעילותה היה ממוקדת בהשכלה גבוהה לPh.E. מורים. IUSM, עכשיו "אוניברסיטת Italico פור" הרחיבה את ההיקף של קרן אייסף, כדי לכסות את כל תחומי עניין הקשורים לפעילות גופנית אנושית: מחקר מדעי, אימון לספורט פנאי ולרמה גבוהה ספורט, הוראה, כושר, חינוך מחדש תחרותי ושיקום, ארגון של אירועי ספורט, ניהול של מתקני ספורט, וכו '

מתקנים

האוניברסיטה ממוקמת במחוז הצפוני של רומא; האזור, הידוע בשם הפור Italico, נבנה בשנת 1932, כאשר מספר המבנים והמתקנים מרשימים נתפש כמי שמרכז הספורט של רומא. האזור מהווה דוגמא אופיינית לאדריכלות פשיסטית, המתאפיינת בשימוש נרחב בשיש לבן ופסלים ואובליסקי נצחון.

האצטדיון האולימפי, בחלק האחורי של המכון, נבנה לרגל המשחקים האולימפיים ברומא (1960) ומאז המקום של אליפות העולם באתלטיקה (1987) ושל אליפות העולם בכדורגל (1990).

מתקני אוניברסיטת Italico פור כוללים מבנים מודרניים חינוך (11 אולמות הרצאות, מרכז מחשבים, מרכז שפה, ספרייה מיוחדת), מתקני ספורט של עד כה (10 fullyequipped חדרי כושר, 2 בריכות שחייה, מרכז חתירה על נהר הטיבר) מרכזי מחקר (יותר מ -20 מעבדות). האוניברסיטה גם מרכז אור-קולי משלה לייצור של חומרים חינוכיים ולא מקצועיים, וכנס אולמות לכנסים לאומיים ובינלאומיים.

סגל ותוכניות

האוניברסיטה בנויה כיום ל -3 מחלקות המבוסס על מחקר:

תנועה אנושית וספורט למדעים, מדעי בריאות, מדעי חינוך

הנפקות הוראה בפקולטה למדעי ספורט ופעילות הגופנית כוללות תוכניות משני הראשונה ו, ותוכניות דוקטורט מחקריות.

טריאנלה Laurea הרובד הראשון

(תואר לשלוש השנים ראשון) תואר ראשון במדעי ספורט ופעילות גופני - 3 שנים, 180 ECTS זה מבטיח סטודנטים הכנה בסיסית תיאורטית ופקודה נאותה של שיטות מדעיות כלליות ותוכן, בנוסף לרכישת ידע מקצועי ספציפי. זה דורש 180 נקודות זכות, אשר בדרך כלל יכול להיות שהצטברו בתוך 3 שנים.

הרובד השני Laurea Magistrale

Laurea Magistrale במדעי ספורט וטכניקות - 2 שנים, 120 ECTS Laurea Magistrale בפעילות גופנית מונעת ומעובד - 2 שנים, 120 ECTS Laurea Magistrale בניהול ספורט - 2 שנים, 120 ECTS Laurea Magistrale בבריאות ופעילות גופנית, 2 שנים 120 ECTS לימדו קורס בשפה אנגלית

"Laurea Magistrale" מעניק רמה מתוחכמת יותר של חינוך. הסמכה ברמה שנייה זה פתוחה לבוגרים עם תואר של שלוש שנים ודורשת 120 נקודות זכות נוספות, שיכול להיות שהצטברו מעל ממוצע של שנתיים. תואר מינימאלי ותוכניות לימודים ספציפיות עשויים להידרש להודאה

MASTER / MASTERS

תואר שני בפסיכולוגיה ספורט (רמת 2, 1 שנה, 60 ECTS)

מאסטרס הוא הסמכת אוניברסיטת ביניים וניתן להשיג גם אחרי תואר של שלוש שנים (רמה 1 מאסטרס) ואחרי תואר גבוה (רמה 2 Masters). קורסים אלה יימשכו לפחות שנה אחת, וכרוך ברכישה של 60 נקודות עבור כל שנת לימודים. המטרה שלהם היא לבנות על הידע של תלמיד ולהמיר אותו לכישורים מקצועיים ספציפיים.

בית הספר לדוקטורט של מחקר (3 שנים)

קורס דוקטורט: בריאות ופעילות גופנית:

היבטים ביו-רפואיים ומתודולוגיות תכנית הלימודים יישומית ביו-רפואי / גישה המתודולוגית גישת ביולוגיה תכניות הלימודים B אינטגרטיבית - תכנית לימודים אירופאיות

דוקטורט קורס ספורט, פעילות גופנית וארגונומיה

דוקטורט קורס : תרבות, אמנות, נכות והכללה: חינוך והכשרה

קורסים

קורסים הם בעיקר קורסים שנתי והתלמידים רשאים לגשת לבחינות בסוף סמסטר ב '.

שיטות הוראה כוללות הרצאות ועבודה מעשית, כמו גם סמינרים והדרכות, שבו תלמידים למלא תפקיד פעיל. הרצאות לספק את המסגרת הבסיסית של הקורס: תלמידים צפויים לארגן את שיעורי הבית שלהם לאור הבדיקה. מורים תמיד מוכנים לעזור.

מקבלים את כל הקורסים באיטלקית, למעט Laurea Magistrale בבריאות ופעילות גופנית.

שיעורים מתוכננים בבוקר ואחר הצהריים, הימים שני עד שישי

מיקומים

רומא

The University of Rome “Foro Italico”

כתובת
Piazza Lauro de Bosis, 15
00135 רומא, לאציו, איטליה
אתר אינטרנט
טלפון
+39 06 3673 3599

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: