קרא את התיאור הרשמי

בית הספר לניהול השוויצרי, רומא, איטליה

הקסם קורה ברומא!

בית הספר לניהול השוויצרי הוא מכון פרטי להשכלה גבוהה מוסמך לחלוטין הממוקם בקמפוס אוניברסיטת וושינגטון במרכז העיר ההיסטורי של רומא. יש לנו גוף סטודנטים מגוון שמגיע מכל רחבי העולם, לומד את התואר השני והמוסמך לתואר שני במנהל עסקים.

הסמכות:

SSM הוא בית ספר מאושר על ידי אונסק"ו / האיגוד הבינלאומי לאוניברסיטאות

SSM מוסמך על ידי IACBE USA.

SSM הוא מוסד מוסמך איכותי להשכלה גבוהה, מוסמך על ידי EduQua

SSM הוא מוסד מוסמך מטעם המחלקה לענייני ותיקים בארה"ב

בבית הספר למינהל השוויצרי, מטרתנו היא לעורר את צמאונכם לידע, לבנות את הביטחון העצמי שלכם ולספק לכם שיעורים חדשניים וחומרים מתוזמנים. אנו מציעים מגוון גדול של קורסים ותוכניות אקדמיות ומקצועיות. קריירה מצליחה דורשת בסיס איתן של ידע עסקי. זו הסיבה שאנחנו לא רק מלמדים ביסודות עסקיים באופן יעיל, אלא נלך צעד אחד קדימה כדי להבטיח את פיתוח יכולות המנהיגות שלך.

המוקד שלנו הוא להעניק לתלמידים חוויה אמיתית בכיתה. ב- SSM תדמות את האתגרים האמיתיים העומדים בפני מנהיגים עסקיים כשאתה נקרא לנתח נתונים, לפתח אלטרנטיבות, להגן ולהגן על המלצותיך ולבצע. אנו מצליחים מטרה זו על ידי שימוש לא רק בלימודי מקרה, אלא גם על ידי חברי סגל בינלאומי יוצאי דופן, אשר מעשירים את הקורסים שלנו עם ניסיון אמיתי ומכין אתכם לעולם העסקי האמיתי טוב יותר מכל תכנית מבוססת הרצאות שאי פעם יכולה.

אנו שוזרים ביקורי חברות, מרצים אורחים, ודוברים מהתעשייה או מתחום הלימוד לאורך כל הצעות הקורס שלנו. בנוסף, כל קורס כולל קישור של מרכיב מנהיגותי, אתי ויזמי, שיאפשר למועמדים להפוך מושגים להחלטות, ידע. לפעולה, ורעיונות לשינוי המספקים את ההזדמנות ליישם את מה שלמדת בכיתה על החיים האמיתיים. בכל כיתה, אנו נפתח את דעתך כיצד עולם העסקים באמת עובד, אנו נתרום למראהך ולהתנהגותך המקצועית.

תכנית הלימודים המקיפה שלנו נתמכת עוד יותר על ידי הדגשת מיומנויות מעשיות כמו הצגה ודיבור בציבור, רגישות תרבותית ועבודת צוות. עם סיום הלימודים עם התואר המוכר הבינלאומי שלנו הסטודנטים שלנו; לפקוד על היקף רחב של מושגי ניהול בינלאומיים, לחשוב אסטרטגית, להבין את אומנות המוטיבציה ויש להם את היכולת לבצע ניתוח עצמאי לעסקים ולמסגר פתרונות לבעיות עסקיות מורכבות.

אנו מקדמים בברכה אתכם לצפות באתר האינטרנט שלנו http: /ssm.swiss, מכיוון שאנו בטוחים שתגלו שתואר SSM יעניק לכם הזדמנות ייחודית וערכית לחינוך שיסייעו לכם להשיג את שאיפותיכם בקריירה הגבוהה ביותר.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:


Swiss School of Management, Rome Italy

תכנית אב ייחודית זו היא מסוגה. זה שונה מתכניות אחרות של ניהול יוקרה, בעל מרכיב חזק בסוגיות מעשיות, ומחבק לא רק את הצד הניהולי אלא גם את הדרך החדשנית לפתח מושג חדש של מיתו ... [+]

אמן בניהול יוקרה, חדשנות ומיתוג

למרות המשבר הכלכלי העולמי, מכירות מוצרי היוקרה גדלות ברחבי העולם. יותר מסמל, מוצרי יוקרה מעידים על הצלחה, יתרון, פריבילגיה, טעם וחלומות. שוק היוקרה נשען על המנהלים להבין, לדייל ולגדל את המגזר הייחודי הזה.

המאסטר שלנו בניהול יוקרה, חדשנות ומיתוג תוכנן במיוחד עבור סטודנטים השואפים לקריירה בתחום ניהול היוקרה של השוק הדינאמי והעולמי של ימינו.

הבנת הדינמיקה והמוזרויות של הנהלת היוקרה תוך תשומת לב מיוחדת לעתיד היא מוקד המאסטר הזה.... [-]

איטליה רומא
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 שנה
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Swiss School of Management, Rome
כתובת
Swiss School of Management c/o University of Washington Rome Center Piazza del Biscione 95
00186 רומא, לאציו, איטליה
Website
טלפון
+39 338 778 44 37